Adam Prokopec

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Loko Trutnov
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
340
Procento vítězství
58.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever BK KARA Trutnov 12 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever BK KARA Trutnov 12 - 1.3 0.6 0 0.1/0.2 50.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižáků - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižáků BK KARA Trutnov "B" 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší minižáci - Ml.mini o 5.-8. místo BK KARA Trutnov 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - O Přeborníka oblasti BK KARA Trutnov 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část KT 19 - 0.4 0.2 0 0.1/0.1 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - sever BK KARA Trutnov 15 - 1.0 0.5 0 0.1/0.3 25.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off BK KARA Trutnov 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část Loko Trutnov "B" 6 - 0.0 0 0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - finále BK KARA Trutnov 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní KT 12 - 1.1 0.3 0 0.4/0.8 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A BK KARA Trutnov 22 - 11.1 5.1 0 0.9/2.4 36.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR Loko Trutnov "B" 6 - 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C KT 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo BK KARA Trutnov 2 - 12.0 4.5 0 3/6.5 46.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever KARA Trutnov "B" 22 - 9.0 4.1 0.1 0.4/1 34.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C KARA Trutnov 10 - 0.7 0.3 0 0.1/0.4 25.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B KARA Trutnov 8 - 2.9 1 0 0.9/2.6 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - final four KARA Trutnov "B" 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B KARA Trutnov 12 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - základní Loko Trutnov 22 - 12.3 5.5 0.1 1/2.6 36.8 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B KARA Trutnov 14 - 1.4 0.4 0 0.6/1.6 34.8 - -
2014/15 žáci U15 - final4 Loko Trutnov 2 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A KARA Trutnov 17 - 1.2 0.3 0.1 0.2/0.6 40.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina C KARA Trutnov 18 - 20.8 8.5 0.4 2.7/6.7 40.0 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 4 4.8 0.5 0.3 /0.5 0 0/0 0.0 1.3 -0.5
2015/16 kadeti U17 - play-off A KARA Trutnov 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off KARA Trutnov 4 - 0.5 0.3 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Synthesia Pardubice 1 3.0 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 1.0 -1.0
2016/17 kadeti U17 - skupina B Loko Trutnov 13 - 4.5 0.8 0.6 0.9/2.7 34.3 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B Loko Trutnov 8 - 4.5 1.1 0.5 0.8/2 37.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Loko Trutnov 5 - 5.2 2 0.2 0.6/2.2 27.3 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B Loko Trutnov 12 - 4.9 1.4 0.5 0.6/1.6 36.8 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 2 9.5 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 - 4.5
2017/18 junioři U19 - play-out B Loko Trutnov 6 - 6.8 2 0.7 0.8/2.8 29.4 - -
2018/19 muži - základní BK Loko Trutnov 5 - 1.4 0.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 5 - 0.6 0 0.2 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - základní BK Loko Trutnov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - základní Loko Trutnov "B" 2 - 8.0 2 0.5 2.5/3.5 71.4 - -
2020/21 muži - základní BK Loko Trutnov 4 - 7.0 1.3 1 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - základní BK Loko Trutnov 4 - 2.8 0.5 0.3 1/2.5 40.0 - -
Průměr za kariéru 28.3 0.1 4.6 1.8 0.1 0.5/1.4 82.4 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Nová Paka 10. 10. 2021
2B body 1 TJ Tesla Pardubice "B" 25. 9. 2021
3B body 1 Sokol Nová Paka 10. 10. 2021
Body 5 Sokol Nová Paka 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 31. 10. 2015 2015/16
2B body 17 SK Týniště nad Orlicí 7. 2. 2015 2014/15
3B body 4 Královští Sokoli 6. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 1 SAM Brno 5. 3. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 18. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 3 BK Loko Plzeň 18. 11. 2017 2017/18
Body 35 SK Týniště nad Orlicí 7. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 18. 11. 2017 2017/18
Asistence 2 BK Loko Plzeň 18. 11. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 základní TJ Tesla Pardubice "B" 3 1 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní BK Přelouč 2 1 0 0/0 0
9. 10. 2021 základní TJ Jiskra Hořice 1 0 0 1/2 50.0
10. 10. 2021 základní Sokol Nová Paka 5 0 1 2/6 33.3
Celkem 4 11 2 1 4/10 40.0
Průměr 4 2.8 0.5 0.3 1.0/2.5 40.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BC Kolín 4 0:00 20.5 8.3 0.0 0.5 2.5/7.3 34.5 4.0
SŠB Pardubice 4 0:00 18.0 7.5 0.0 0.3 2.3/5.3 42.9 3.3
BSK Continental TJ J 4 0:00 17.3 8.3 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.5
SŠB Pardubice 4 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 5.0
Bol 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 3.5
Kanonýři Josefov 3 0:00 7.7 1.3 0.0 1.3 1.0/3.7 27.3 2.7
Tesla Pardubice 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.7 0.7/1.3 50.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.3 1.3/3.7 36.4 3.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 8 0:00 2.5 1.1 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 5.0 1.3 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.3 1.0/3.8 26.7 3.5
Tesla Pardubice 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Sokol Žižkov C 5 0:00 3.2 1.0 0.0 0.2 0.6/2.4 25.0 1.8
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Kanonýři Josefov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
PP HK 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BC Nový Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Přelouč 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 1.0/3.0 33.3 0.5
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 4.0
SKB Zlín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.7/2.0 33.3 2.7
BC Vysočina 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.3 0.0 0.0 0.3 0.3/0.7 50.0 2.0
TJ Turnov 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Hradec Králové 8 0:00 0.5 0.1 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
TJ Sokol BK Chrudim 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Skuteč 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Pražský 3 1:50 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Královští Sokoli 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 14:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Hořice 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BC Nový Jičín 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 6 0:00 0.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
BK Studánka Pardubic 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pce 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vysoké Mýto 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 4:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5