Tomáš Kotěra

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
ADFORS Basket Litomyšl
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
294
Procento vítězství
37.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C TJ Jiskra Litomyšl 12 - 1.7 0.7 0 0.3/0.9 36.4 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 TJ Jiskra Litomyšl 4 - 2.3 1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 16.-18.místo TJ Jiskra Litomyšl 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B JL 21 - 3.2 1.3 0 0.7/2.2 30.4 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Jiskra Litomyšl 19 - 4.5 2.2 0 0.2/0.6 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 5. - 8. místo TJ Jiskra Litomyšl 4 - 7.8 3.5 0 0.8/2.5 30.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 13.-15. místo JL 4 - 4.5 1.8 0 1/1.5 66.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih TJ Jiskra Litomyšl 13 - 1.9 0.8 0 0.4/1.3 29.4 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih JL 9 - 2.3 1.1 0 0.1/0.4 25.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 JL 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 13.místo TJ Jiskra Litomyšl 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A ADFORS Basket Litomy 10 - 8.2 4 0 0.2/1.3 15.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice B 9 - 0.8 0.3 0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo ADFORS Basket Litomy 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 1.-3.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice B 18 - 5.7 2.2 /2.2 0.2 0.9/1.9 47.1 1.9 2.8
2015/16 žáci U15 - skupina D BK Litomyšl 27 - 9.9 3.8 0.4 1.1/2.5 43.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Synthesia Pardubice B 2 - 5.5 2.5 /2.5 0 0.5/1.5 33.3 1.0 3.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 4 16.3 7.5 3.5 /5 0 0.5/1.5 33.3 0.8 9.3
2016/17 žáci U15 - skupina E ADFORS Basket Litomy 18 - 12.1 5.2 0.3 0.9/1.7 53.3 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 7 12.3 3.3 1 /2.3 0.4 0/0.3 0.0 1.1 5.4
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 2 7.0 2.0 1 /3 0 0/0 0.0 - -0.5
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Chrud. 14 - 5.7 1.8 0.4 1.1/2.2 48.4 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C ADFORS Basket Litomyšl 14 - 10.2 4.2 0.3 0.9/1.7 54.2 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Chrud. 10 - 8.5 2.6 0.7 1.2/2.2 54.5 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla 10 - 5.2 1.4 0.6 0.6/1.1 54.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C ADFORS Basket Litomyšl 12 - 12.3 4.4 0.8 1.2/2.1 56.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 6 - 1.8 0.5 0 0.8/1.3 62.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C play-off ADFORS Basket Litomyšl 4 - 9.5 3.3 0.8 0.8/2 37.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C ADFORS Basket Litomyšl 19 - 13.4 3.7 1.4 1.7/2.7 61.5 - -
2020/21 muži - základní ADFORS Basket Litomy 4 - 6.8 2 0.8 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 muži - základní ADFORS Basket Litomy 3 - 6.0 2 0.7 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.7 0.6 6.5 2.5 0.3 0.7/1.6 107.4 1.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 3 TJ Sokol BK Chrudim 9. 10. 2021
3B body 1 TJ Svitavy 25. 9. 2021
Body 7 TJ Jiskra Havlíčkův 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Přelouč 12. 1. 2019 2018/19
2B body 12 BVK Holice 1. 11. 2015 2015/16
3B body 3 Královští Sokoli 24. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 11. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Královští Sokoli 17. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 7 Slavoj Litoměřice 11. 2. 2017 2016/17
Body 27 BVK Holice 1. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 16 Královští Sokoli 17. 11. 2016 2016/17
Asistence 2 Královští Sokoli 28. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 základní TJ Svitavy 5 1 1 0/0 0
9. 10. 2021 základní TJ Sokol BK Chrudim 6 3 0 0/0 0
10. 10. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 7 2 1 0/0 0
Celkem 3 18 6 2 / 0.0
Průměr 3 6.0 2.0 0.7 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tesla Pardubice 4 0:00 16.5 4.3 0.0 1.8 0.0 2.8/3.8 73.3 3.3
BK Přelouč 4 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BK Velké Meziříčí 4 0:00 14.3 6.5 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 13.0 6.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 3 0:00 15.7 6.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.3 0.0 1.5/2.0 75.0 2.3
Královští Sokoli 4 0:00 9.0 2.8 0.0 0.8 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
BK Pelhřimov 4 0:00 8.8 2.3 0.0 1.0 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
BK Přelouč 10 0:00 3.3 1.1 0.0 0.0 0.0 1.1/3.0 36.7 1.4
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.5 0.0 0.3/1.5 16.7 1.3
Sokol N. Paka 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BC Kolín B 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/0.8 100.0 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BBK Blansko 4 0:00 5.0 1.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Královští Sokoli 2 18:45 9.5 4.5 75.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 5 0:00 3.8 1.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Kanonýři Josefov 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.5
TJ Svitavy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 0:00 9.0 0.0 0.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
TJ Svitavy 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Basket Poděbrady 1 12:00 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.5 0.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BVK Holice 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
Slavoj Litoměřice 1 21:00 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 3 8:47 2.0 1.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 26:00 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/2.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SŠB Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Pce 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 12:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -