Vojtěch Janata

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Basketbal TJ Svitavy
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
416
Procento vítězství
47.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Jih TJ Svitavy 10 - 2.8 1 0 0.8/1.8 44.4 - -
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Jih Basketbal TJ Svitavy 20 - 21.1 9.7 0 1.7/3.6 46.5 - -
2010/11 starší minižáci - OP stmini o 5.-8. místo TJ Svitavy 3 - 9.3 4.3 0 0.7/1 66.7 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižáků - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižáků BK Pardubice 4 - 10.8 4 0 2.8/3.3 84.6 - -
2010/11 nejmladší minižáci - o 9. - 12. místo Basketbal TJ Svitavy 3 - 28.3 13.3 0 1.7/2.3 71.4 - -
2011/12 mladší žáci U14 - základní část Basketbal TJ Svitavy 16 - 5.2 1.9 0 1.3/3.3 39.6 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - jih TJ Svitavy 16 - 14.4 6.3 0 1.9/3.3 58.5 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část BK Pardubice 6 - 4.5 2 0 0.5/1.3 37.5 - -
2012/13 žáci U15 - základní BS 6 - 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní Basketbal TJ Svitavy 14 - 5.7 2.1 0.3 0.7/2 35.7 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní BK Vividbooks Pardub 7 - 6.6 2.7 0 1.1/2.3 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 6 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A MČR 3 - 4.3 1.7 0 1/1.3 75.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A MČR 3 6.3 2.0 1 0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí MČR 2 12.0 3.5 1 0 1.5/2 75.0 1.5 0.5
2013/14 žáci U15 - základní TJ Svitavy 16 - 16.6 6.1 0.4 3.3/6.6 49.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C Synthesia Pardubice 10 - 8.7 2.4 0.7 1.8/3.3 54.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 8 - 9.4 2.9 0.3 2.9/4.6 62.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 7.7 2.3 0.7 1/2.3 42.9 - -
2013/14 žáci U15 - final four TJ Svitavy 2 - 8.5 2 0.5 3/8 37.5 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C Synthesia Pardubice 14 - 9.3 3.2 0.4 1.8/3.5 51.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní TJ Svitavy 14 - 18.3 5.3 1.4 3.4/7.1 48.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 16 - 8.5 2.5 0.8 1.3/2.3 54.1 - -
2014/15 kadeti U17 - final4 TJ Svitavy 2 - 23.5 6 2 5.5/11 50.0 - -
2015/16 muži - základní TJ Svitavy "C" 21 - 6.7 1.5 0.8 1.4/2.4 58.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A KARA Trutnov 21 - 11.7 2.5 1.4 2.6/4.7 55.6 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off A KARA Trutnov 2 - 8.5 3.5 0 1.5/3.5 42.9 - -
2015/16 muži - předkolo play-off TJ Svitavy "C" 2 - 9.5 2.5 1 1.5/3 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off KARA Trutnov 4 - 12.3 3.8 0.3 4/6.8 59.3 - -
2016/17 muži - základní Basketbal TJ Svitavy 18 - 14.2 3.1 1.6 3.2/5.9 53.8 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 24.6 6.1 1.5 /3.5 0.4 1.9/3.3 58.3 2.2 8.5
2016/17 muži - předkolo Basketbal TJ Svitavy 2 - 6.0 1.5 0.5 1.5/3 50.0 - -
2016/17 muži - čtvrtfinále Basketbal TJ Svitavy 2 - 18.0 3 2.5 4.5/8 56.3 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 24.3 2.7 1 /3 0 0.7/3.3 20.0 2.0 1.0
2016/17 muži - Final Four Basketbal TJ Svitavy 2 - 15.5 2.5 1.5 6/10 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 30.5 5.0 0.5 /8.5 1 1/2 50.0 2.5 -2.5
2017/18 muži - skupina B BVK Holice 13 - 6.7 1.7 0.4 2.2/3.4 63.6 - -
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 20 13.0 1.6 0.3 /1.1 0.3 0.3/0.7 38.5 1.4 2.9
2017/18 muži - základní část BVK Holice 1 - 10.0 4 /4 0 2/2 100.0 3.0 7.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 3 19.7 2.0 0.7 /2.3 0 0.7/0.7 100.0 1.0 3.0
2017/18 muži - play-off B BVK Holice 1 - 6.0 2 0 2/4 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 34.6 6.0 2 /4.8 0.2 1.4/3.8 36.8 3.0 12.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 9 11.8 3.2 0.8 /1.2 0.2 1/1.6 64.3 1.6 3.4
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 22 30.8 8.6 1.7 /6.3 1 2.1/3.5 60.3 2.4 6.1
2018/19 muži - základní TJ Svitavy 3 - 11.3 2.7 1.3 2/3.3 60.0 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 3 19.3 8.3 0.7 /1 2.3 0/0 0.0 1.3 10.0
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 2 24.0 4.5 1 /3.5 0.5 1/1 100.0 1.0 10.0
2019/20 muži - základní TJ Svitavy 16 - 14.0 2.9 1.4 4/7.3 54.7 - -
2020/21 muži - základní TJ Svitavy 4 - 10.5 1.8 2 1/3.5 28.6 - -
2021/22 muži - základní TJ Svitavy 3 - 6.7 1.7 0.7 1.3/2 66.7 - -
Průměr za kariéru 34.2 5.1 9.4 2.9 0.6 1.9/3.5 218.5 2.2 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 ADFORS Basket Litomy 25. 9. 2021
2B body 3 TJ Jiskra Havlíčkův 9. 10. 2021
3B body 2 TJ Jiskra Havlíčkův 9. 10. 2021
Body 12 TJ Jiskra Havlíčkův 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 TJ Jiskra Hořice 10. 2. 2017 2016/17
2B body 19 Spartak Choceň 2. 4. 2011 2010/11
3B body 5 TJ Jiskra Havlíčkův 23. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 7 Kondoři Liberec 2. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 21. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 8 Sokol Pražský 21. 1. 2017 2016/17
Body 39 Sokol Hradec Králové "B" 16. 1. 2011 2010/11
Užitečnost 31 BCM Orli Prostějov 11. 12. 2016 2016/17
Asistence 8 Sokol pražský 16. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 základní ADFORS Basket Litomy 6 1 0 4/6 66.7
9. 10. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 12 3 2 0/0 0
10. 10. 2021 základní TJ Sokol BK Chrudim 2 1 0 0/0 0
Celkem 3 20 5 2 4/6 66.7
Průměr 3 6.7 1.7 0.7 1.3/2.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 28.5 13.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Bizoni Náchod 8 0:00 13.0 2.6 0.0 1.6 0.0 2.9/5.1 56.1 2.3
Sokol Vysoké Mýto 8 0:00 12.1 2.4 0.0 1.3 0.0 3.6/6.1 59.2 2.1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 0:00 13.3 4.3 0.0 0.1 0.0 4.3/8.0 53.6 2.7
BK Studánka Pardubic 4 0:00 20.3 9.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 3.0
BK Přelouč 6 0:00 12.7 2.5 0.0 1.3 0.0 3.7/7.7 47.8 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův 5 0:00 14.8 3.8 0.0 1.8 0.0 1.8/3.6 50.0 2.6
TJ Jiskra Hořice 5 0:00 13.0 3.0 0.0 0.8 0.0 4.6/6.4 71.9 2.6
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.8
TJ Sokol BK Chrudim 7 0:00 8.3 1.7 0.0 1.1 0.0 1.4/2.4 58.8 2.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 14.3 5.8 0.0 0.0 0.0 2.8/4.3 64.7 3.5
BK Opava 4 0:00 12.3 3.8 0.0 0.3 0.0 4.0/6.8 59.3 2.5
BCM Orli Prostějov 9 26:16 5.3 1.3 30.8 0.3 33.3 1.7/3.4 48.4 2.1
BC Kolín 2 0:00 22.5 6.5 0.0 2.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
BK Pce 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BK Loko Trutnov 2 0:00 18.0 4.5 0.0 1.0 0.0 6.0/11.0 54.5 3.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 18.0 4.5 0.0 2.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
ČT 2 0:00 16.5 4.5 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 5 28:43 6.2 1.6 27.6 0.8 36.4 0.6/0.8 75.0 1.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 0:00 6.0 2.2 0.0 0.0 0.0 1.6/3.0 53.3 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 30:07 13.5 3.5 53.8 1.0 66.7 3.5/5.0 70.0 2.5
Snakes Ostrava 4 26:27 6.5 1.3 26.3 0.5 28.6 2.5/4.0 62.5 2.3
Sokol Písek 4 23:33 6.5 1.3 45.5 1.3 27.8 0.3/1.3 20.0 3.0
TJ Turnov 2 0:00 13.0 3.0 0.0 0.5 0.0 5.5/8.5 64.7 1.5
PP HK 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 11.5 2.0 0.0 1.5 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 11.5 2.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
BVK Holice 1 0:00 23.0 6.0 0.0 2.0 0.0 5.0/12.0 41.7 2.0
BC Benešov 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/8.5 41.2 2.0
BA LYNX Liberec 3 0:00 7.7 1.7 0.0 0.3 0.0 3.3/5.7 58.8 2.3
NH Ostrava 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
USK Praha 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Sokol Hradec Králové 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.8
Sokol pražský 4 20:53 4.5 0.5 25.0 0.8 37.5 1.3/3.3 38.5 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 3 26:34 5.7 0.7 10.5 0.7 28.6 2.3/4.7 50.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/12.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BK Opava 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Sokol Pražský 5 25:21 3.4 1.0 26.3 0.0 0.0 1.4/3.6 38.9 2.4
USK 3 25:29 5.3 1.3 22.2 0.3 12.5 1.7/2.7 62.5 3.3
Slavoj Litoměřice 5 20:21 3.0 0.6 23.1 0.4 25.0 0.6/0.8 75.0 1.8
Sokol Písek 2 27:48 7.5 1.5 60.0 1.0 40.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Kanonýři Josefov 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.5
USK 3 24:56 4.7 1.0 20.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 24:07 6.5 1.5 75.0 0.5 50.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Opava B 2 19:18 6.5 1.5 60.0 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SAM Brno 3 21:12 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
NH Ostrava 2 24:08 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
KT 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Vysočina 1 25:24 11.0 4.0 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Loko Trutnov "B" 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 22:33 4.5 0.5 50.0 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Písek 1 20:25 9.0 0.0 0.0 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 2 20:52 4.5 1.0 40.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 2 15:52 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
ZLN 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 1.0
TJ Spartak Rychnov n 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Tesla Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SNAK A 1 8:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 2 6:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 13:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 9:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0