Michal Hanus

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Sokol BK Chrudim
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
344
Procento vítězství
71.8%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Spartak Choceň 16 - 10.9 3.3 1 1.3/2 62.5 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B kanonýři Josefov 16 - 17.4 6.1 0.9 2.7/4.3 63.2 - -
2010/11 žáci U14 - play-off kanonýři Josefov 5 - 11.0 3.2 1.2 1/2.4 41.7 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 10 - 1.2 0.3 0.2 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část Spartak Choceň 14 - 15.3 6.9 0.2 0.9/1.9 50.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 18 - 8.3 2.8 0.4 1.3/2.3 57.1 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 14 - 14.1 5.9 0.4 1.2/1.8 68.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 11 - 10.5 4.1 0.4 1.2/2.2 54.2 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 5 - 6.2 2.2 0.4 0.6/1.4 42.9 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 1 - 9.0 3 0 3/4 75.0 - -
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. B BK Pardubice 2 - 10.0 4 0 2/2.5 80.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR BK Pardubice 2 - 10.0 3.5 0.5 1.5/1.5 100.0 - -
2012/13 muži - základní BK Pardubice B 12 - 9.7 3.6 0.4 1.3/2.3 53.6 - -
2012/13 kadeti U17 - základní Spartak Choceň 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 9 - 8.8 3.4 0.4 0.6/1 55.6 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 11 - 12.9 4.9 0.5 1.7/2.3 76.0 - -
2012/13 muži - nadstavba 7.-12. BK Pardubice B 4 - 9.0 1.8 1 2.5/3.3 76.9 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 2 - 14.0 4 1 3/5.5 54.5 - -
2012/13 kadeti U17 - Final four Spartak Choceň 2 - 16.0 4.5 1 4/4.5 88.9 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 6.7 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -1.0
2013/14 junioři U19 - základní část PCE 7 9.6 3.6 1.3 /2.3 0.1 0.6/0.6 100.0 1.1 2.0
2013/14 junioři U19 - skupina B Královští Sokoli 5 - 24.8 7.6 1.8 4.2/5.6 75.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 10 - 10.2 3.5 0.4 2/2.4 83.3 - -
2013/14 junioři U19 - play-off PCE 1 13.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2014/15 muži - skupina B Sokol Darren Chrudim 18 - 9.1 2.8 0.7 1.3/2.2 61.5 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 18 18.6 5.1 1.6 /3.2 0.6 0.3/0.6 60.0 1.9 4.4
2014/15 junioři U19 - play-off PCE 3 18.3 8.3 2.7 /5.7 1 0/0 0.0 3.0 8.0
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 22.0 10.5 3 /4.5 1 1.5/2.5 60.0 1.5 9.5
2015/16 muži - skupina B Sokol Darren Chrudim 17 - 12.7 3 1.6 1.9/2.8 70.2 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 3 19.3 4.0 1.3 /3 0.3 0.3/0.7 50.0 1.7 0.7
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 15 26.8 9.9 2.7 /5.7 1.3 0.5/0.9 57.1 1.5 10.3
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 3 20.0 9.0 1.7 /3 1.7 0.7/1.3 50.0 1.3 8.0
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 17.0 4.0 0.7 /3.7 0 2.7/3 88.9 1.3 -
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 1 20.0 4.0 2 /9 0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 28.0 8.5 2.5 /4.5 0.5 2/2.5 80.0 3.5 3.5
2016/17 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 9 - 6.9 2.1 0.6 1/1.7 60.0 - -
2016/17 Muži - muži - Severočeská liga BA LYNX Liberec 12 - 14.8 3.7 1.8 2.3/3.5 64.3 - -
2017/18 muži - skupina B BA LYNX Liberec 21 - 13.3 3.6 1.6 1.4/2.2 63.0 - -
2017/18 muži - základní část BA LYNX Liberec 2 - 23.0 5 /5 4 1/1.5 66.7 3.0 19.5
2017/18 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 13.0 3.8 1 2.5/3.3 76.9 - -
2017/18 muži - play-off BA LYNX Liberec 2 - 17.0 6 1 2/6.5 30.8 - -
2019/20 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 13 - 6.7 2.2 0.5 1/1.3 76.5 - -
2020/21 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 4 - 12.0 3.3 1.3 1.8/3 58.3 - -
2021/22 muži - základní Sokol Vysoké Mýto 6 - 11.0 2.8 1 2.3/3.5 66.7 - -
Průměr za kariéru 31.3 3.4 10.4 3.4 0.8 1.3/2.1 227.2 1.7 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Nová Paka 24. 10. 2021
2B body 4 TJ Svitavy 14. 11. 2021
3B body 3 Kanonýři Josefov 26. 9. 2021
Body 14 Sokol Nová Paka 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 TOROLA BT Příbor 30. 10. 2010 2010/11
2B body 12 Valašské Meziříčí 23. 11. 2013 2013/14
3B body 7 Sluneta USK Ústí n.L. 23. 9. 2017 2017/18
Obranné doskoky 9 Sokol Písek 27. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 4 Sokol pražský 7. 2. 2015 2014/15
Doskoky celkem 13 Sokol Písek 27. 10. 2015 2015/16
Body 34 Valašské Meziříčí 23. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 27 Sluneta USK Ústí n.L. 23. 9. 2017 2017/18
Asistence 6 JBC mmcité Brno 14. 11. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
26. 9. 2021 základní Kanonýři Josefov 12 1 3 1/2 50.0
9. 10. 2021 základní TJ Tesla Pardubice "B" 13 4 1 2/3 66.7
23. 10. 2021 základní TJ Jiskra Hořice 3 1 0 1/2 50.0
24. 10. 2021 základní Sokol Nová Paka 14 4 0 6/8 75.0
13. 11. 2021 základní ADFORS Basket Litomy 11 3 1 2/2 100.0
14. 11. 2021 základní TJ Svitavy 13 4 1 2/4 50.0
Celkem 6 66 17 6 14/21 66.7
Průměr 6 11.0 2.8 1.0 2.3/3.5 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 12 0:00 12.6 3.1 0.0 1.5 0.0 1.9/3.3 59.0 1.3
Sokol Vyšehrad 7 0:00 11.4 3.7 0.0 0.9 0.0 1.4/2.7 52.6 2.3
Sršni Sokol Písek 8 21:36 9.1 1.8 42.4 1.4 32.4 1.5/1.6 92.3 2.1
Lions J. Hradec B 5 0:00 13.4 3.0 0.0 1.6 0.0 2.6/3.2 81.3 1.8
Sokol H. Králové 4 0:00 16.5 6.5 0.0 0.8 0.0 1.3/1.8 71.4 2.0
Tesla Pardubice 7 0:00 8.9 2.4 0.0 1.0 0.0 1.0/1.4 70.0 0.9
USK Praha 5 0:00 12.4 4.6 0.0 0.6 0.0 1.4/2.6 53.8 3.0
BVK Holice 4 0:00 15.5 7.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 7 0:00 7.9 2.4 0.0 0.9 0.0 0.4/0.6 75.0 0.9
Sokol Kbely 3 0:00 16.7 4.7 0.0 1.7 0.0 2.3/3.0 77.8 1.0
BK Loko Plzeň 3 0:00 16.3 5.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.3 62.5 2.0
Bra 5 0:00 9.6 3.0 0.0 0.6 0.0 1.8/2.4 75.0 1.4
BC Nový Jičín 2 0:00 23.0 8.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
AŠ Mladá Boleslav 5 0:00 9.0 2.2 0.0 1.2 0.0 1.0/1.2 83.3 1.8
TOROLA BT Příbor 2 0:00 21.5 5.0 0.0 1.5 0.0 7.0/9.0 77.8 2.5
Sokol Nová Paka 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Přelouč 4 0:00 9.3 2.8 0.0 0.8 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
USK Slavia Liberec 2 0:00 18.0 5.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 18.0 5.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.5 30.8 0.5
BK Děčín 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Tábor 2 0:00 16.5 2.5 0.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 31.0 5.0 100.0 7.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Turnov 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 54.5 2.3
BK Opava 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.3 0.0 2.7/2.7 100.0 1.7
BC Vysočina 1 0:00 31.0 6.0 0.0 4.0 0.0 7.0/7.0 100.0 2.0
VYS 3 0:00 10.0 2.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.3 61.5 0.7
SKB Zlín 4 15:32 7.5 2.5 50.0 0.8 33.3 0.3/0.5 50.0 1.3
Proton Zlín 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
USK 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.3 0.0 2.0/2.3 85.7 2.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 14.0 3.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ČT 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
BC Vysočina 3 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
BK Teplice A 2 0:00 13.5 1.5 0.0 2.0 0.0 4.5/8.0 56.3 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 13.5 3.0 0.0 2.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Karviná 1 0:00 26.0 6.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BA Louny 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Sokol pražský 5 18:21 5.0 1.6 42.1 0.4 11.1 0.6/1.2 50.0 1.0
BC Benešov 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
BK Loko Plzeň 3 20:28 7.7 2.7 61.5 0.7 25.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BA Sparta 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Baník Most A 1 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
VM 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
WBA 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BC Nový Jičín 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Sršni Sokol Písek 7 0:00 2.4 0.9 0.0 0.1 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.7 1.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Válečníci Děčín 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 23:13 16.0 8.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 15.0 5.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
VYS 2 20:40 7.0 1.5 75.0 1.0 40.0 1.0/1.0 100.0 3.0
KolB 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
TJ Svitavy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK 5 15:55 2.0 0.6 25.0 0.2 6.7 0.2/0.4 50.0 1.8
BK Pardubice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA Sparta Praha 3 13:52 3.3 1.0 37.5 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek B 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 14:30 4.0 2.0 36.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 29:09 8.0 1.0 33.3 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Wolves Radotín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Tesla Pardubice 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ZLN 1 17:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články