Západočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 1. kolo 2
Slavoj Plzeň
BK Sokolov
2. 10. 2021
18:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
73
70
17
17
35
31
66
46
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Lokomotiva Plzeň "D"
3. 10. 2021
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
97
78
17
15
45
38
63
61
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Klatovy "B"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
2. 10. 2021
19:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Mužík
54
88
7
23
22
44
41
67
Review
Základní část 2. kolo 6
SKB Rokycany "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
14. 10. 2021
19:00
Sportovní hala SKB Václav Galajda
Jiří Jodl
62
60
15
12
27
32
47
46
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Klatovy "B"
Slavoj Plzeň
16. 10. 2021
19:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jan Karásek
76
66
24
17
42
36
57
50
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
16. 10. 2021
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Hovorka
77
48
20
14
41
26
61
35
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Lokomotiva Plzeň "D"
6. 10. 2021
19:45
SH Plzeň - hala č.4 Václav Galajda
Jan Karásek
114
45
22
8
57
24
85
30
Review
Základní část 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň "D"
SKB Rokycany "B"
7. 11. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Václav Galajda
Jiří Jodl
77
86
19
16
44
39
60
65
75
75
Review
Základní část 3. kolo 9
Slavoj Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň "B"
6. 11. 2021
18:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
62
86
19
27
38
46
55
71
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Sokolov
6. 11. 2021
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Jiří Mužík
97
78
26
16
55
34
68
58
Review
Základní část 3. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy "B"
5. 11. 2021
20:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Lubomír Porvich
60
76
11
17
26
44
42
60
Review
Základní část 4. kolo 15
BK Klatovy "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
21. 11. 2021
16:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Lubomír Porvich
73
90
19
22
35
52
52
70
Review
Základní část 4. kolo 13
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Rokycany "B"
20. 11. 2021
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Jiří Jodl
98
74
23
17
45
28
67
49
Review
Základní část 4. kolo 16
Slavoj Plzeň
BK Jiskra Domažlice
21. 11. 2021
18:30
Hala TJ Slavoj Plzeň Václav Galajda
Jiří Jodl
81
60
14
23
30
32
59
41
Review
Základní část 4. kolo 14
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "D"
19. 11. 2021
19:15
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Vladimír Koranda
109
46
33
13
58
22
85
30
Review
Základní část 5. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Slavoj Plzeň
4. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4 Václav Galajda
Jiří Jodl
Preview
Základní část 5. kolo 20
SKB Rokycany "B"
BK Sokolov
2. 4. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 5. kolo 17
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
4. 12. 2021
18:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Lubomír Porvich
Preview
Základní část 5. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň "D"
BK Klatovy "B"
4. 12. 2021
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Klára Buňková
Preview
Základní část 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
18. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 6. kolo 22
BK Klatovy "B"
SKB Rokycany "B"
18. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 6. kolo 23
Slavoj Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň "D"
18. 12. 2021
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 6. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň "C"
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
15. 1. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň "D"
BK Jiskra Domažlice
15. 1. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 7. kolo 27
SKB Rokycany "B"
Slavoj Plzeň
15. 1. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 7. kolo 28
BK Sokolov
BK Klatovy "B"
15. 1. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Klatovy "B"
29. 1. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 8. kolo 31
SKB Rokycany "B"
BK Jiskra Domažlice
29. 1. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 8. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň "D"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
29. 1. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 8. kolo 30
BK Sokolov
Slavoj Plzeň
29. 1. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 9. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň "D"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
12. 2. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň "C"
SKB Rokycany "B"
12. 2. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 35
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
12. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 36
Slavoj Plzeň
BK Klatovy "B"
12. 2. 2022
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 10. kolo 37
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Slavoj Plzeň
5. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 10. kolo 38
BK Klatovy "B"
BK Jiskra Domažlice
5. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 10. kolo 40
SKB Rokycany "B"
BK Lokomotiva Plzeň "D"
5. 3. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 10. kolo 39
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "C"
5. 3. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 11. kolo 41
SKB Rokycany "B"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
19. 3. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň "D"
BK Sokolov
19. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Klatovy "B"
19. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 11. kolo 44
BK Jiskra Domažlice
Slavoj Plzeň
19. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Jiskra Domažlice
2. 4. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 12. kolo 46
Slavoj Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň "C"
2. 4. 2022
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 12. kolo 47
BK Klatovy "B"
BK Lokomotiva Plzeň "D"
2. 4. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 12. kolo 48
BK Sokolov
SKB Rokycany "B"
4. 12. 2021
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 13. kolo 50
SKB Rokycany "B"
BK Klatovy "B"
23. 4. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň "D"
Slavoj Plzeň
23. 4. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 13. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Jiskra Domažlice
23. 4. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 13. kolo 49
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
23. 4. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 14. kolo 53
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
7. 5. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 14. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň "D"
7. 5. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 14. kolo 55
Slavoj Plzeň
SKB Rokycany "B"
7. 5. 2022
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 14. kolo 56
BK Klatovy "B"
BK Sokolov
7. 5. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Václav Froněk Loko Plzeň "B" 20 8 1.0 9.0 3.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jakub Andrle BK Klatovy "B" 23 2 1.0 16.0 3.5 2.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Jindřich Fremr Loko Plzeň "D" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Altmann Loko Plzeň "C" 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bejvl SKB Rokycany "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bříza Sj. Plzeň 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Budín BK Sokolov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy "B" 3 14.0 6.0 3.7 /7.4 50.0 10.7
Loko Plzeň "B" 4 32.5 7.8 8.3 /13.8 60.0 22.0
Sj. Plzeň 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 1 21.0 4.0 16.0 /31.0 51.6 0.0
Loko Plzeň "D" 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Plzeň "C" 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Rokycany "B" 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Skořepa Petr 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 3 0 3 0 - - -
Porvich Lubomír 2 0 2 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Mužík Jiří 2 0 2 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Karásek Jan 5 3 2 0 - - -
Jodl Jiří 7 3 4 0 - - -
Hovorka Petr 1 0 1 0 - - -
Galajda Václav 6 6 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře