Šimon Pekárek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK Klatovy
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
192
Procento vítězství
49%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C BK Klatovy 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B BK Klatovy 12 - 6.8 1.8 0.9 0.6/1.1 53.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Klatovy 8 - 5.1 1.1 0.6 1/1.8 57.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BK Klatovy 3 - 3.0 0 /0 0.3 2/3 66.7 1.7 0.3
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Klatovy 22 - 10.4 3.1 /3.1 1 1.4/2.7 50.0 1.6 7.4
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B BK Klatovy 3 - 3.0 0.3 /0.3 0.7 0.3/0.7 50.0 1.0 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Klatovy 3 22.3 7.0 2 /3 0.7 1/1.3 75.0 1.0 7.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Klatovy 2 24.5 6.5 1 /3 1 1.5/2.5 60.0 4.0 2.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 14 - 5.9 1.4 /1.4 0.8 0.8/1.4 57.9 1.1 4.1
2016/17 žáci U15 - Extraliga BK Klatovy 16 - 5.1 1.3 /1.3 0.6 0.6/1.4 45.5 1.3 3.1
2016/17 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 4 - 4.0 0.3 1 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 14 - 12.0 2.7 1.4 2.3/4.4 51.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 10 - 13.3 4.4 1 1.5/4.2 35.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 10 - 20.2 4.5 2.7 3.1/5.7 54.4 - -
2018/19 muži - Západočeská liga mužů BK Klatovy "B" 1 - 13.0 2 3 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 10 - 21.6 4.3 3.3 3.1/6.5 47.7 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BK Klatovy 3 - 13.3 2 2.7 1.3/3 44.4 - -
2019/20 muži - skupina A BK Klatovy 20 - 7.2 0.8 1.8 0.4/1 36.8 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BK Klatovy 11 - 20.1 4.4 2.6 3.5/5.5 63.3 - -
2020/21 muži - skupina A BK Klatovy 3 - 6.7 1.7 1 0.3/1.7 20.0 - -
2020/21 muži - Základní část BK Klatovy U19 2 - 15.0 2 2.5 3.5/7.5 46.7 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Klatovy 1 - 18.0 8 0 2/7 28.6 - -
2021/22 muži - Základní část BK Klatovy "B" 4 - 14.8 3.3 2.5 0.8/3.3 23.1 - -
2021/22 muži - Krajský pohár BK Klatovy "B" 1 - 10.0 2 0 6/10 60.0 - -
2021/22 muži - skupina A BK Klatovy 11 - 5.9 1.1 0.6 1.8/3.6 50.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Klatovy 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 2.0 1.0
Průměr za kariéru 21.3 0.6 10.0 2.3 1.4 1.4/2.9 130.9 1.8 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 CBU 10. 10. 2021
2B body 6 BK Jiskra Domažlice 5. 11. 2021
3B body 4 BK Sokolov 15. 1. 2022
Body 23 BK Jiskra Domažlice 5. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Sokolov 23. 11. 2019 2019/20
2B body 11 Tigers Č. Budějovice 27. 2. 2016 2015/16
3B body 7 BA Sparta Praha 13. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 Orli Prostějov 15. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 Kondoři Liberec 17. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 6 Kondoři Liberec 17. 4. 2016 2015/16
Body 33 USK Praha B 9. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 27 Tigers Č. Budějovice 27. 2. 2016 2015/16
Asistence 2 Orli Prostějov 15. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A SKB Rokycany 1 0 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Pří 5 1 1 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 3 0 1 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Písek B 2 1 0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina A CBU 22 3 3 7/12 58.3
5. 11. 2021 Základní část BK Jiskra Domažlice 23 6 3 2/7 28.6
3. 11. 2021 Krajský pohár Loko Plzeň "D" 10 2 0 6/10 60.0
14. 11. 2021 skupina A Wolves Radotín 3 1 0 1/6 16.7
13. 11. 2021 skupina A BC Benešov 2 0 0 2/4 50.0
3. 12. 2021 skupina A Sokol Kbely 10 2 2 0/0 0
5. 12. 2021 Základní část Loko Plzeň "D" 9 3 1 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 3 1 0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 4 1 0 2/2 100.0
16. 12. 2021 Základní část SKB Rokycany "B" 9 1 2 1/4 25.0
8. 1. 2022 skupina A Pří 7 1 1 2/4 50.0
9. 1. 2022 skupina A SKB Rokycany 6 1 0 4/6 66.7
15. 1. 2022 Základní část BK Sokolov 18 3 4 0/2 0.0
Celkem 17 137 27 18 29/63 46.0
Průměr 17 8.1 1.6 1.1 1.7/3.7 46.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 8 0:00 18.4 4.4 0.0 2.1 0.0 3.3/6.1 53.1 2.4
BARoun.l. U17B 8 0:00 18.1 4.8 0.0 2.3 0.0 1.9/3.8 50.0 2.9
BA Sparta Praha 6 0:00 12.7 2.0 0.0 2.2 0.0 2.2/4.3 50.0 2.8
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 14.4 2.4 0.0 2.0 0.0 3.6/7.0 51.4 2.6
BSK - Jižní Supi 6 0:00 11.0 3.2 0.0 1.2 0.0 1.2/2.8 41.2 1.7
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 12.6 3.6 0.0 1.2 0.0 1.8/4.8 37.5 1.2
Sokol Písek 4 0:00 14.3 4.8 126.7 1.0 200.0 1.8/3.0 58.3 1.3
BK Sokolov 2 0:00 27.5 4.5 0.0 4.0 0.0 6.5/7.0 92.9 2.5
Levharti Chomutov 3 0:00 16.0 4.0 0.0 2.3 0.0 1.0/4.0 25.0 2.7
SKB Rokycany 4 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 20.5 4.5 0.0 3.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.5 2.0 266.7 1.3 250.0 1.8/2.3 77.8 2.3
Pří 4 0:00 8.0 1.0 0.0 1.8 0.0 0.8/2.0 37.5 1.8
CBU 4 0:00 7.3 0.8 0.0 1.3 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
Sokol Pražský 5 4:21 5.0 1.4 87.5 0.6 100.0 0.4/1.0 40.0 0.8
Sokol Žižkov 3 0:00 8.0 0.7 0.0 2.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 5.8 1.0 200.0 1.0 100.0 0.8/2.0 37.5 1.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 23.0 6.0 0.0 3.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
Sokol Písek B 3 0:00 7.3 0.7 0.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Opava 2 0:00 10.5 1.5 100.0 2.0 100.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 10.0 2.0 100.0 1.5 100.0 1.5/3.5 42.9 3.5
Loko Plzeň "D" 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Klatovy "B" 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/9.0 77.8 4.0
BK Sokolov 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Přeštice 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Tygři Praha 1 0:00 17.0 2.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 7.5 1.5 100.0 0.5 100.0 3.0/6.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.5 100.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
Wolves Radotín 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.7 0.0 0.7/3.0 22.2 3.7
Slavoj BK Litoměřice B 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Sj. Plzeň 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Loko Plzeň "C" 1 0:00 12.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 1.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Opava 1 21:00 11.0 2.0 66.7 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SKB Rokycany "B" 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 0.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0