Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 4
Draci Vysoké Mýto
TJ Turnov
23. 9. 2023
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Jaroslav Kolář
60
70
13
21
27
36
43
55
Review
základní 1. kolo 7
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
23. 9. 2023
16:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Poživil
Tomáš Roubiček
48
87
13
31
23
50
35
71
Review
základní 1. kolo 1
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Přelouč
23. 9. 2023
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Tomáš Zítko
Marek Kohout
68
85
19
28
32
51
46
70
Review
základní 1. kolo 2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
23. 9. 2023
17:00
Kotlina Martin Havrda
Karel Svoboda
59
71
12
23
27
39
41
55
Review
základní 1. kolo 3
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
23. 9. 2023
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
Radek Michlík
78
56
21
21
36
29
56
41
Review
základní 1. kolo 5
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Hořice
23. 9. 2023
18:00
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
64
66
15
21
35
37
50
49
Review
základní 1. kolo 6
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
23. 9. 2023
18:00
3. ZŠ Otto Jarolímek
Jan Zima
66
49
15
12
35
33
53
44
Review
základní 2. kolo 11
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Turnov
24. 9. 2023
08:30
SH ZŠ Studánka Radek Michlík
Jan Zima
54
87
9
19
26
36
38
63
Review
základní 2. kolo 12
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
24. 9. 2023
09:30
3. ZŠ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
60
70
23
13
34
32
49
48
Review
základní 2. kolo 8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
24. 9. 2023
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Zítko
76
49
13
15
33
24
57
35
Review
základní 2. kolo 9
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
24. 9. 2023
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Havrda
Marek Kohout
84
43
23
14
43
19
66
34
Review
základní 2. kolo 13
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
24. 9. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jaroslav Poživil
64
56
16
12
26
25
49
41
Review
základní 2. kolo 10
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
24. 9. 2023
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
67
69
17
20
40
35
52
51
Review
základní 3. kolo 19
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
30. 9. 2023
14:00
Městská hala, Jiráskova 916 Jan Zima
Tomáš Polda
74
81
13
28
27
45
51
64
Review
základní 3. kolo 14
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
30. 9. 2023
17:00
Městská hala Litomyšl Petr Dočkal
David Schmidt
72
74
16
21
39
36
52
56
Review
základní 3. kolo 16
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
30. 9. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Roubiček
Tomáš Zítko
96
69
25
18
53
31
75
44
Review
základní 3. kolo 18
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
30. 9. 2023
17:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Jakub Kmošek
71
45
19
5
27
20
49
30
Review
základní 3. kolo 20
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
30. 9. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Jan Zima
73
116
18
26
42
55
59
87
Review
základní 3. kolo 17
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
30. 9. 2023
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Marek Kohout
68
65
23
13
39
27
54
45
Review
základní 3. kolo 15
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
30. 9. 2023
18:00
Sportovní hala TJ Jaroslav Poživil
Otto Jarolímek
76
55
18
17
42
39
60
49
Review
základní 4. kolo 22
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
1. 10. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Poživil
Marek Kohout
80
79
18
21
30
44
56
66
Review
základní 4. kolo 24
Kanonýři Josefov
Draci Vysoké Mýto
1. 10. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Otto Jarolímek
72
67
14
7
48
18
59
39
Review
základní 4. kolo 25
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol BK Chrudim
1. 10. 2023
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Jakub Kmošek
Jan Zima
45
88
9
18
27
40
30
66
Review
základní 4. kolo 21
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
1. 10. 2023
14:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
91
69
24
16
52
32
69
43
Review
základní 4. kolo 26
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
1. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Tomáš Zítko
67
84
14
23
37
38
51
65
Review
základní 4. kolo 23
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
1. 10. 2023
14:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Libor Lukeš
100
71
25
20
51
42
74
54
Review
základní 5. kolo 29
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Přelouč
14. 10. 2023
14:00
SH ZŠ Studánka Martin Havrda
Jaroslav Kolář
95
65
27
18
49
37
65
56
Review
základní 5. kolo 30
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
14. 10. 2023
16:00
3. ZŠ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
48
67
13
17
26
41
35
60
Review
základní 5. kolo 31
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
14. 10. 2023
16:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jaroslav Poživil
63
48
10
12
30
19
46
36
Review
základní 5. kolo 27
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
14. 10. 2023
17:00
Hala TJ Tomáš Zítko
Petr Dočkal
62
80
15
19
31
35
43
54
Review
základní 5. kolo 28
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Heřmanův Městec
14. 10. 2023
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Brandejs
Marek Kohout
69
44
17
12
35
19
53
30
Review
základní 5. kolo 32
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
25. 11. 2023
18:00
Městská hala Litomyšl Petr Dočkal
Tomáš Polda
77
84
25
20
34
37
57
63
Review
základní 5. kolo 33
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
14. 10. 2023
20:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Radek Michlík
82
61
22
12
36
25
61
39
Review
základní 6. kolo 38
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Hořice
15. 10. 2023
09:00
Městská hala Litomyšl Jakub Kmošek
Tomáš Polda
86
62
13
12
19
26
55
42
Review
základní 6. kolo 36
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
15. 10. 2023
09:30
3. ZŠ Jaroslav Poživil
Tomáš Roubiček
38
68
7
11
17
27
23
45
Review
základní 6. kolo 34
Draci Vysoké Mýto
BK Přelouč
15. 10. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Radek Michlík
104
60
32
15
53
28
77
46
Review
základní 6. kolo 37
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
15. 10. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Martin Havrda
55
82
12
30
22
46
31
66
Review
základní 6. kolo 35
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
15. 10. 2023
11:00
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Tomáš Zítko
66
44
9
11
32
22
55
32
Review
základní 6. kolo 39
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
12. 1. 2024
20:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Polda
62
64
16
14
38
35
44
47
Review
základní 7. kolo 40
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
24. 2. 2024
14:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
81
96
20
22
32
57
58
81
Review
základní 7. kolo 42
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
4. 11. 2023
17:00
Tělocvična SŠŘ David Schmidt
Petr Dočkal
63
67
16
13
32
27
48
43
Review
základní 7. kolo 43
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Loko Trutnov
4. 11. 2023
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Martin Havrda
Tomáš Zítko
52
69
14
17
21
38
36
54
Review
základní 7. kolo 45
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Draci Vysoké Mýto
4. 11. 2023
17:00
Hala TJ Tomáš Polda
Karel Němec
91
50
16
15
41
35
65
46
Review
základní 7. kolo 46
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice "B"
4. 11. 2023
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Tomáš Brandejs
88
58
22
20
42
36
63
49
Review
základní 7. kolo 41
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
4. 11. 2023
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Poživil
Otto Jarolímek
101
54
29
17
49
29
80
42
Review
základní 8. kolo 48
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
5. 11. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Jaroslav Poživil
60
50
19
17
37
28
48
33
Review
základní 8. kolo 49
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Nová Paka
5. 11. 2023
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Martin Havrda
Marek Kohout
54
67
10
19
29
38
39
51
Review
základní 8. kolo 51
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Tesla Pardubice "B"
5. 11. 2023
10:00
Hala TJ Tomáš Zítko
Jan Zima
70
69
23
21
48
37
50
55
Review
základní 8. kolo 52
TJ Sokol BK Chrudim
Draci Vysoké Mýto
5. 11. 2023
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Libor Lukeš
Karel Svoboda
76
66
17
21
32
31
58
50
Review
základní 8. kolo 47
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
5. 11. 2023
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Otto Jarolímek
Petr Dočkal
67
64
18
14
28
28
50
50
Review
základní 8. kolo 50
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
3. 11. 2023
19:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Zítko
Tomáš Brandejs
79
73
23
14
40
38
64
54
Review
základní 9. kolo 55
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
18. 11. 2023
16:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Tomáš Brandejs
60
92
10
31
23
52
49
69
Review
základní 9. kolo 53
Draci Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice "B"
18. 11. 2023
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Jaroslav Kolář
60
71
17
19
37
38
56
52
Review
základní 9. kolo 59
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
18. 11. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Havrda
Jaroslav Poživil
78
77
15
22
34
38
62
60
Review
základní 9. kolo 54
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 11. 2023
18:00
3. ZŠ Radek Michlík
Libor Lukeš
72
59
20
21
37
33
59
45
Review
základní 9. kolo 57
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
18. 11. 2023
18:00
SH Na Střelnici Marek Kohout
Jan Zima
86
65
22
15
40
30
56
52
Review
základní 9. kolo 58
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
18. 11. 2023
19:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Roubiček
76
64
15
18
31
33
46
51
Review
základní 9. kolo 56
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Heřmanův Městec
18. 11. 2023
19:15
Městská hala Litomyšl Tomáš Zítko
David Schmidt
87
84
18
16
50
44
70
68
Review
základní 10. kolo 60
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
19. 11. 2023
09:30
3. ZŠ David Schmidt
Petr Dočkal
76
60
17
17
42
32
58
50
Review
základní 10. kolo 61
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 11. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Marek Kohout
Tomáš Roubiček
86
76
23
17
40
27
61
57
Review
základní 10. kolo 63
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 11. 2023
10:00
SH Na Střelnici Tomáš Zítko
Martin Havrda
92
53
25
13
46
30
65
40
Review
základní 10. kolo 64
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
19. 11. 2023
10:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Jaroslav Poživil
74
52
22
15
44
28
59
41
Review
základní 10. kolo 65
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
19. 11. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Libor Lukeš
67
83
21
24
42
38
54
65
Review
základní 10. kolo 62
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
19. 11. 2023
11:15
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Radek Michlík
79
72
18
23
37
42
60
62
Review
základní 11. kolo 67
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
9. 12. 2023
14:00
Městská hala, Jiráskova 916 Jan Zima
Tomáš Polda
56
61
16
10
34
25
47
43
Review
základní 11. kolo 66
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
9. 12. 2023
14:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Poživil
Tomáš Roubiček
66
56
25
14
36
27
46
46
Review
základní 11. kolo 71
Draci Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
9. 12. 2023
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
77
73
9
23
23
40
54
56
Review
základní 11. kolo 69
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
9. 12. 2023
17:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Zítko
71
46
23
8
36
17
59
30
Review
základní 11. kolo 70
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
9. 12. 2023
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Marek Kohout
Jaroslav Kolář
86
67
14
8
38
31
57
50
Review
základní 11. kolo 72
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
9. 12. 2023
19:30
SH ZŠ Studánka Martin Havrda
Karel Němec
67
65
17
17
40
32
61
46
Review
základní 12. kolo 73
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Hořice
10. 12. 2023
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Marek Kohout
Martin Havrda
104
105
18
22
43
40
68
74
95
95
Review
základní 12. kolo 76
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
10. 12. 2023
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Karel Svoboda
Jan Špaček
88
55
23
15
50
27
71
38
Review
základní 12. kolo 77
Draci Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
10. 12. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Zima
Tomáš Polda
75
65
17
20
43
41
58
54
Review
základní 12. kolo 78
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Loko Trutnov
10. 12. 2023
11:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Roubiček
Jaroslav Poživil
53
71
16
17
22
36
43
59
Review
základní 12. kolo 75
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
10. 12. 2023
12:00
Hala TJ Tomáš Zítko
Petr Dočkal
64
77
20
21
38
39
53
59
Review
základní 13. kolo 82
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 1. 2024
15:00
Sportovní hala TJ Radek Cibulka
Jaroslav Poživil
91
82
25
22
51
42
75
58
Review
základní 13. kolo 80
ADFORS Basket Litomyšl
Draci Vysoké Mýto
6. 1. 2024
17:00
Městská hala Litomyšl Martin Havrda
Tomáš Zítko
67
64
13
12
22
34
40
51
Review
základní 13. kolo 83
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
6. 1. 2024
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
78
82
24
19
48
39
67
66
Review
základní 13. kolo 84
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
6. 1. 2024
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Jan Zima
86
56
23
15
47
32
68
43
Review
základní 13. kolo 79
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
6. 1. 2024
18:30
3. ZŠ Radek Michlík
Petr Dočkal
64
67
23
19
38
34
50
54
Review
základní 13. kolo 81
Basketbal TJ Svitavy
TJ Tesla Pardubice "B"
6. 1. 2024
20:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
David Schmidt
90
60
21
18
51
32
69
52
Review
základní 14. kolo 88
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
7. 1. 2024
09:00
Sportovní hala TJ Jaroslav Poživil
Radek Cibulka
87
92
22
23
36
37
61
65
Review
základní 14. kolo 86
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
7. 1. 2024
09:30
Městská hala Litomyšl Jan Zima
Tomáš Polda
83
95
20
25
42
46
61
64
Review
základní 14. kolo 89
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. 1. 2024
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Marek Kohout
76
67
19
21
43
37
56
50
Review
základní 14. kolo 91
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
7. 1. 2024
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Karel Svoboda
79
59
11
8
42
25
69
41
Review
základní 14. kolo 87
Basketbal TJ Svitavy
Draci Vysoké Mýto
7. 1. 2024
15:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Zítko
63
58
14
12
34
24
52
43
Review
základní 15. kolo 92
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 1. 2024
17:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Zítko
Karel Svoboda
65
64
16
11
30
29
44
51
Review
základní 15. kolo 94
TJ Jiskra Hořice
Draci Vysoké Mýto
20. 1. 2024
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Marek Kohout
Jaroslav Kolář
63
76
9
23
21
39
45
50
Review
základní 15. kolo 95
TJ Turnov
TJ Tesla Pardubice "B"
20. 1. 2024
17:00
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Otto Jarolímek
69
55
16
22
36
29
51
44
Review
základní 15. kolo 97
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
20. 1. 2024
17:00
Městská hala Litomyšl Petr Dočkal
Radek Michlík
74
71
14
14
41
37
57
57
Review
základní 15. kolo 93
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
20. 1. 2024
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Poživil
Libor Lukeš
67
84
12
24
36
44
56
64
Review
základní 15. kolo 96
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
20. 1. 2024
18:00
SH Na Střelnici Karel Němec
Jan Zima
62
57
11
14
20
24
37
44
Review
základní 16. kolo 100
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
21. 1. 2024
10:00
Tělocvična SŠŘ Radek Michlík
Jaroslav Kolář
57
80
18
29
30
50
42
67
Review
základní 16. kolo 101
TJ Turnov
Draci Vysoké Mýto
21. 1. 2024
10:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
90
87
21
23
44
45
60
67
Review
základní 16. kolo 102
TJ Jiskra Hořice
TJ Tesla Pardubice "B"
21. 1. 2024
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Zítko
Marek Kohout
67
69
28
14
43
26
56
45
Review
základní 16. kolo 103
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
21. 1. 2024
10:00
Městská hala Litomyšl Karel Svoboda
Tomáš Polda
80
57
8
16
32
31
54
54
Review
základní 16. kolo 104
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
21. 1. 2024
10:00
SH Na Střelnici Jan Pačovský
Petr Dočkal
67
42
16
11
31
17
47
30
Review
základní 16. kolo 99
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21. 1. 2024
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Otto Jarolímek
Jaroslav Poživil
71
55
20
12
36
21
57
42
Review
základní 17. kolo 109
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec
28. 1. 2024
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Radek Michlík
Pavel Šmíd
119
56
33
14
60
27
94
43
Review
základní 17. kolo 107
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
27. 1. 2024
13:00
SH ZŠ Studánka Jaroslav Kolář
Marek Kohout
60
79
18
24
36
44
50
68
Review
základní 17. kolo 108
Draci Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
10. 3. 2024
13:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Zima
Petr Dočkal
58
55
16
17
26
30
33
43
Review
základní 17. kolo 105
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
27. 1. 2024
16:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Petr Dočkal
55
71
12
19
21
40
36
59
Review
základní 17. kolo 106
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
27. 1. 2024
18:30
3. ZŠ Libor Lukeš
Radek Michlík
43
85
7
13
16
37
26
61
Review
základní 18. kolo 112
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
28. 1. 2024
09:30
3. ZŠ Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
59
78
18
29
26
47
44
65
Review
základní 18. kolo 111
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
28. 1. 2024
10:00
SH Na Střelnici Kristýna Jansová
Michal Kubeš
59
58
19
16
32
28
44
42
Review
základní 18. kolo 113
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
28. 1. 2024
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Marek Kohout
62
67
15
11
32
28
49
44
Review
základní 18. kolo 114
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
28. 1. 2024
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Zima
Tomáš Zítko
78
69
33
23
44
42
57
58
Review
základní 18. kolo 116
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
27. 1. 2024
16:00
Hala TJ Jan Zima
Karel Němec
82
76
15
17
39
29
62
51
Review
základní 18. kolo 115
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
9. 2. 2024
20:00
SH ZŠ Studánka Jan Zima
Tomáš Polda
81
85
21
17
37
39
55
51
73
73
Review
základní 19. kolo 119
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Tesla Pardubice "B"
10. 2. 2024
14:00
Městská hala, Jiráskova 916 Libor Lukeš
Jaroslav Kolář
102
68
23
19
58
34
82
47
Review
základní 19. kolo 123
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
10. 2. 2024
15:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
86
79
19
17
37
32
54
58
74
74
Review
základní 19. kolo 120
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
10. 2. 2024
17:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Jan Zima
91
50
19
17
43
30
67
38
Review
základní 19. kolo 122
TJ Jiskra Hořice
ADFORS Basket Litomyšl
10. 2. 2024
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Marek Kohout
Tomáš Zítko
85
72
15
22
43
35
64
51
Review
základní 19. kolo 121
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
10. 2. 2024
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Martin Havrda
76
50
26
7
41
18
56
33
Review
základní 20. kolo 124
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 2. 2024
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Marek Kohout
Petr Dočkal
105
53
21
10
46
21
72
41
Review
základní 20. kolo 125
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Draci Vysoké Mýto
11. 2. 2024
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Karel Svoboda
Martin Havrda
80
96
17
21
39
52
57
83
Review
základní 20. kolo 128
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
11. 2. 2024
10:00
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Tomáš Polda
66
57
20
19
41
29
54
48
Review
základní 20. kolo 130
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
11. 2. 2024
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Tomáš Zítko
91
73
24
23
47
42
67
56
Review
základní 20. kolo 129
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
11. 2. 2024
11:00
Sportovní hala Kort Tomáš Roubiček
Libor Lukeš
85
75
25
25
53
37
64
59
Review
základní 20. kolo 127
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
11. 2. 2024
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Jan Zima
98
61
28
11
57
34
82
45
Review
základní 21. kolo 133
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Heřmanův Městec
24. 2. 2024
16:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Poživil
Jan Zima
90
70
23
17
41
34
66
48
Review
základní 21. kolo 135
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
24. 2. 2024
16:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Dominik Štancl
61
89
18
26
30
46
46
69
Review
základní 21. kolo 136
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
24. 2. 2024
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Marek Kohout
71
83
14
19
31
45
47
64
Review
základní 21. kolo 132
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
24. 2. 2024
17:15
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Jaroslav Kolář
79
68
27
24
37
45
57
59
Review
základní 21. kolo 131
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
24. 2. 2024
18:00
SH Na Střelnici Martin Havrda
Tomáš Zítko
60
53
11
8
29
24
44
40
Review
základní 22. kolo 138
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2024
09:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Zítko
Jan Zima
0
20
*
Review
základní 22. kolo 140
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
25. 2. 2024
09:30
3. ZŠ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
58
65
18
17
28
32
37
57
Review
základní 22. kolo 137
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
25. 2. 2024
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Poživil
Petr Dočkal
93
90
25
25
43
47
65
67
Review
základní 22. kolo 143
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Sokol BK Chrudim
25. 2. 2024
11:30
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
David Schmidt
62
86
13
19
35
46
54
63
Review
základní 22. kolo 142
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 2. 2024
13:00
Sportovní hala TSVM Marek Kohout
Martin Havrda
96
90
29
18
48
44
74
70
Review
základní 22. kolo 139
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
25. 2. 2024
15:00
SH Na Střelnici Karla Chocholoušová
Tomáš Polda
64
61
21
13
34
24
47
42
Review
základní 23. kolo 145
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
2. 3. 2024
17:00
Hala TJ Martin Havrda
Karel Svoboda
74
70
24
21
45
42
61
57
Review
základní 23. kolo 147
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
2. 3. 2024
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Karel Němec
Tomáš Zítko
73
85
21
22
33
44
51
64
Review
základní 23. kolo 148
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
2. 3. 2024
17:00
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Jaroslav Poživil
79
62
20
23
38
27
63
45
Review
základní 23. kolo 149
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
2. 3. 2024
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
Marek Kohout
71
47
21
9
33
26
55
33
Review
základní 23. kolo 144
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
2. 3. 2024
18:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Tomáš Polda
99
40
26
12
55
28
81
34
Review
základní 24. kolo 156
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
3. 3. 2024
09:30
Tělocvična SŠŘ Jaroslav Poživil
Jan Zima
67
55
16
19
31
28
45
35
Review
základní 24. kolo 151
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
3. 3. 2024
10:00
Hala TJ Karel Svoboda
Martin Havrda
71
69
20
24
29
40
51
57
Review
základní 24. kolo 152
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
3. 3. 2024
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
Tomáš Zítko
84
52
17
10
38
22
62
32
Review
základní 24. kolo 150
TJ Tesla Pardubice "B"
Draci Vysoké Mýto
3. 3. 2024
11:30
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Marek Kohout
97
68
32
13
61
32
78
50
Review
základní 24. kolo 155
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
3. 3. 2024
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Zítko
Tomáš Polda
92
71
29
20
52
30
73
55
Review
základní 24. kolo 153
TJ Jiskra Heřmanův Městec
ADFORS Basket Litomyšl
1. 3. 2024
18:30
Městská hala, Jiráskova 916 Petr Dočkal
Tomáš Polda
78
77
17
16
37
33
62
56
Review
základní 25. kolo 161
Sokol Nová Paka
Draci Vysoké Mýto
16. 3. 2024
16:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Petr Dočkal
52
70
7
27
21
37
38
49
Review
základní 25. kolo 157
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
16. 3. 2024
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Kolář
Marek Kohout
94
54
14
14
37
23
69
35
Review
základní 25. kolo 160
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
16. 3. 2024
17:15
Městská hala Litomyšl Karel Svoboda
Tomáš Zítko
69
100
19
32
40
57
51
85
Review
základní 25. kolo 162
BK Loko Trutnov
TJ Tesla Pardubice "B"
16. 3. 2024
18:30
3. ZŠ Martin Havrda
Antonín Beran
78
70
20
11
45
31
62
47
Review
základní 25. kolo 159
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 3. 2024
19:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Tomáš Polda
81
69
24
25
40
39
69
49
Review
základní 26. kolo 166
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 3. 2024
09:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Zítko
Jan Pačovský
80
65
16
21
35
38
61
48
Review
základní 26. kolo 168
BK Loko Trutnov
Draci Vysoké Mýto
17. 3. 2024
09:30
3. ZŠ Tomáš Polda
Karel Svoboda
77
82
24
23
34
48
45
66
Review
základní 26. kolo 163
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
17. 3. 2024
10:00
Tělocvična SŠŘ Michal Scholze
Monika Hrušková
63
77
17
24
28
42
52
56
Review
základní 26. kolo 164
TJ Turnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
17. 3. 2024
10:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Jan Zima
102
68
22
24
51
37
80
53
Review
základní 26. kolo 169
Sokol Nová Paka
TJ Tesla Pardubice "B"
17. 3. 2024
10:00
SH ZŠ Nová Paka Marek Kohout
Antonín Beran
77
83
16
33
39
45
62
64
Review
základní 26. kolo 167
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
17. 3. 2024
15:30
SH Na Střelnici Martin Havrda
Petr Dočkal
77
51
17
18
40
32
62
40
Review
základní 27. kolo 170
TJ Tesla Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
6. 4. 2024
13:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Polda
Tomáš Zítko
45
62
15
17
27
31
30
45
Review
základní 27. kolo 171
Draci Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
6. 4. 2024
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Karel Němec
60
68
23
19
32
33
48
51
Review
základní 27. kolo 172
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
6. 4. 2024
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Marek Kohout
Libor Lukeš
82
64
18
14
32
34
58
45
Review
základní 27. kolo 175
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Kanonýři Josefov
6. 4. 2024
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Martin Havrda
Otto Jarolímek
64
74
14
14
29
34
49
54
Review
základní 27. kolo 173
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
6. 4. 2024
18:00
Hala TJ David Schmidt
Jan Zima
88
64
30
18
46
38
67
46
Review
základní 28. kolo 178
TJ Tesla Pardubice "B"
Basketbal TJ Svitavy
7. 4. 2024
09:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Libor Lukeš
62
89
16
26
31
44
42
71
Review
základní 28. kolo 176
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
7. 4. 2024
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Jaroslav Poživil
71
66
21
23
38
36
57
48
Review
základní 28. kolo 179
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
7. 4. 2024
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Zítko
82
74
22
17
40
30
61
54
Review
základní 28. kolo 180
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
7. 4. 2024
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Radek Cibulka
Tomáš Polda
102
61
31
24
56
32
85
47
Review
základní 28. kolo 177
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
7. 4. 2024
11:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Jan Zima
73
55
16
15
34
28
53
42
Review
základní 28. kolo 181
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Bizoni Náchod
5. 4. 2024
19:00
Městská hala, Jiráskova 916 Petr Dočkal
Jan Zima
70
78
24
28
35
45
50
62
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol BK Chrudim 24 22 2 2.069 1.482 46
2. Basketbal TJ Svitavy 24 19 5 1.759 1.519 43
3. BK Bizoni Náchod 24 19 5 1.749 1.454 43
4. TJ Turnov 24 17 7 1.884 1.725 41
5. Draci Vysoké Mýto 0 0 0
6. TJ Jiskra Hořice 24 14 10 1.806 1.808 38
7. Kanonýři Josefov 24 12 12 1.582 1.552 36
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 11 13 1.740 1.753 35
9. Draci Vysoké Mýto 24 11 13 1.693 1.708 35
10. TJ Tesla Pardubice "B" 24 7 17 1.586 1.846 31
11. ADFORS Basket Litomyšl 24 8 16 1.563 1.719 31
12. Sokol Nová Paka 24 7 17 1.527 1.756 31
13. BK Loko Trutnov 24 6 18 1.486 1.730 30
14. TJ Jiskra Heřmanův Městec 24 3 21 1.581 1.973 27
15. BK Přelouč 10 3 7 732 881 13
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
31 Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 25 25 1.0 32.6 5.6 4.4 8.4/11.4 73.3 2.5
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 18 23 1.0 18.0 5.0 1.5 3.6/5.3 66.7 0.0
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 18 23 1.0 14.4 3.8 1.7 1.9/2.6 71.7 0.0
9 Filip Rais TJ Jiskra Hořice 34 26 1.0 9.0 0.7 2.3 0.7/1.2 0.0* 3.2
7 Michal Zavřel TJ Jiskra Hořice 33 18 1.0 8.3 2.5 0.5 1.8/2.6 68.1 3.1
33 Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 40 15 1.0 8.1 3.4 0.1 1.1/1.7 0.0* 2.1
Petr Černý ADFORS Basket Litomy 20 21 1.0 5.4 1.1 0.9 0.6/0.7 0.0* 0.0
Tomáš Kotěra ADFORS Basket Litomy 22 23 1.0 4.6 1.0 0.7 0.3/0.8 0.0* 0.0
34 David Zeman TJ Jiskra Hořice 35 24 1.0 4.2 0.6 0.9 0.3/0.6 0.0* 2.7
27 Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 34 22 1.0 4.2 0.5 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.7
Robert Paulíček TJ Jiskra Hořice 44 13 1.0 6.7 2.5 0.2 1.3/2.8 45.9 3.9
Jakub Němeček TJ Jiskra Hořice 34 5 1.0 12.8 2.0 2.0 2.8/4.4 63.6 2.2
22 Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 31 12 1.0 5.3 2.2 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Martin Langer ADFORS Basket Litomy 32 11 1.0 5.5 2.2 0.2 0.5/1.7 0.0* 0.0
20 Kryštof Košťál TJ Jiskra Hořice 24 18 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.5
8 Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 37 18 1.0 3.1 0.2 0.8 0.1/0.3 0.0* 1.7
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomy 18 7 1.0 7.9 1.9 1.1 0.7/1.0 0.0* 0.0
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomy 19 6 1.0 9.0 2.5 0.3 3.0/4.8 62.1 0.0
4 Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 39 6 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.7
0 Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 30 4 1.0 9.5 2.8 0.8 1.8/3.8 46.7 3.5
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomy 21 9 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.4 0.0* 0.0
12 Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 4 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 4.0
72 Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 4 1.0 8.5 1.5 1.3 1.8/2.3 77.8 3.0
František Tupec ADFORS Basket Litomy 19 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 3 1.0 8.7 2.3 1.0 1.0/2.7 37.5 2.7
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 4 1.0 5.5 1.0 0.8 1.3/2.0 62.5 2.3
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 19 3 1.0 7.3 1.7 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.3
11 Hugo Sekot Sokol Nová Paka 22 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/1.8 0.0* 1.5
Jan Jiřiček TJ Turnov 34 1 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
4 Lukáš Boháček TJ Tesla Pardubice "B" 23 1 1.0 20.0 6.0 2.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Matěj Pokorný ADFORS Basket Litomy 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.0
Martin Šorf ADFORS Basket Litomy 39 5 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.0
7 Jakub Šrámek TJ Tesla Pardubice "B" 22 1 1.0 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomy 18 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
33 Petr Bartoš Sokol Nová Paka 34 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.3
Jakub Nejedlo TJ Turnov 34 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Hugo Zapadlo BK Loko Trutnov 19 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Jakub Jeníček TJ Turnov 33 1 1.0 13.0 1.0 3.0 2.0/2.0 100.0 0.0
14 Martin Kulhánek TJ Jiskra Hořice 41 11 1.0 1.2 0.4 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.1
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 24 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Dominik Mach BK Loko Trutnov 24 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klučka BK Loko Trutnov 24 1 1.0 11.0 1.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Václav Gottštein Sokol Nová Paka 55 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Ondřej Krejčí TJ Turnov 26 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
16 Vojtěch Kvapil TJ Tesla Pardubice "B" 21 1 1.0 10.0 2.0 1.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Martin Sochor Sokol Nová Paka 32 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Petr Kučera TJ Turnov 27 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Zdeněk Hodek ADFORS Basket Litomy 43 3 1.0 2.3 0.3 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.0
Ladislav Vích TJ Turnov 30 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
15 Petr Fiedler TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomy 18 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
12 Michael Hejzlar TJ Tesla Pardubice "B" 21 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
13 Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 22 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
4 Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 30 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
25 Stanislav Jirsa TJ Tesla Pardubice "B" 31 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Valšík TJ Turnov 39 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomy 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.0
18 Ondřej Víšek TJ Tesla Pardubice "B" 27 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jiří Rajm Sokol Nová Paka 33 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Adam Štěpánský BK Loko Trutnov 21 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jiří Klápště TJ Turnov 42 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
9 Michal Balcar Draci Vysoké Mýto 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jakub Abraham TJ Jiskra Heřmanův M 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Martin Šindelář BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Daniel Barták Draci Vysoké Mýto 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fidler TJ Jiskra Heřmanův M 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Petr Kouba BK Přelouč 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Filip Hájek Draci Vysoké Mýto 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Prokop TJ Svitavy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Ladislav Cejp Draci Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vích TJ Turnov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Škop ADFORS Basket Litomy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Daniel Pešek TJ Tesla Pardubice "B" 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
45 Dominik Jarkovský Kanonýři Josefov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Daniel Jirousek TJ Jiskra Heřmanův M 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Jan Kachlík TJ Jiskra Heřmanův M 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Provazník TJ Tesla Pardubice "B" 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Jakub Haljuk Draci Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Vojtěch Koreček TJ Jiskra Heřmanův M 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Pevný TJ Jiskra Havlíčkův 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zadražil Kanonýři Josefov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 David Koreček TJ Jiskra Heřmanův M 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Dominik Škarda BK Přelouč 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Michal Ropek Draci Vysoké Mýto 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Nádvorník Sokol Nová Paka 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 Matěj Šrámek TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dušek TJ Jiskra Havlíčkův 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jiří Vlasák TJ Turnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 David Dymák TJ Tesla Pardubice "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jůzl TJ Jiskra Havlíčkův 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikita Egorov ADFORS Basket Litomy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Král TJ Sokol BK Chrudim 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Aleš Kysilka BK Přelouč 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Prade TJ Turnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Patrik Málek TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Tadeáš Ptáček TJ Jiskra Heřmanův M 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Löbl BK Loko Trutnov 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Daniel Toman TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Krčmář BK Loko Trutnov 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Hanák BK Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Matěj Šindelář TJ Tesla Pardubice "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Vojtěch Kostka TJ Tesla Pardubice "B" 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Jedlička TJ Jiskra Havlíčkův 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
36 Jan Farkaš BK Přelouč 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Jan Holásek Kanonýři Josefov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kostiantyn Butov TJ Jiskra Havlíčkův 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kameník TJ Turnov 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vosáhlo BK Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bureš BK Bizoni Náchod 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vaculík TJ Svitavy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Tomáš Hřebík TJ Tesla Pardubice "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Tony Martin Kanonýři Josefov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
77 Martin Haman Kanonýři Josefov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Patrik Piskač Kanonýři Josefov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček TJ Jiskra Havlíčkův 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Adam Fecko TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Dan Tesař TJ Tesla Pardubice "B" 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kořínek TJ Turnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Martin Kamitz BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Michal Mošner BK Přelouč 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Aleš Chytil Draci Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Krejčí TJ Turnov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jakub Klimeš TJ Tesla Pardubice "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Hrdlička Kanonýři Josefov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pánek TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klajl TJ Turnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Adam Vondráček TJ Tesla Pardubice "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jaroslav Jelínek BK Přelouč 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulec TJ Tesla Pardubice "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Horyna TJ Svitavy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Doskočil TJ Svitavy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Adam Dvořák TJ Tesla Pardubice "B" 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jakub Víšek TJ Jiskra Heřmanův M 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Macháček Kanonýři Josefov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Pavel Kaplan Draci Vysoké Mýto 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jan Večeřa TJ Sokol BK Chrudim 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štěpánský BK Loko Trutnov 30 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
99 Ondřej Skotálek Draci Vysoké Mýto 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štajer BK Loko Trutnov 29 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Špetlík TJ Turnov 28 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Jeníček TJ Turnov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Mojsl TJ Turnov 29 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Jan Bubeník TJ Sokol BK Chrudim 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Peterka Sokol Nová Paka 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Zdeněk Táborský TJ Sokol BK Chrudim 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Weis TJ Svitavy 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Milan Jaroš Draci Vysoké Mýto 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův M 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Špaček TJ Svitavy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Aleš Zikmunda BK Přelouč 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Tomáš Teplý TJ Sokol BK Chrudim 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Nohal TJ Svitavy 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Harašta TJ Svitavy 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jecha Kanonýři Josefov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Semelka TJ Jiskra Hořice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kopecký ADFORS Basket Litomy 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Prokop BK Bizoni Náchod 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Radek Jasanský Draci Vysoké Mýto 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Vlastimil Holas TJ Jiskra Heřmanův M 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kolář TJ Jiskra Heřmanův M 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Sabol TJ Svitavy 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Duben TJ Jiskra Havlíčkův 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Popelka TJ Sokol BK Chrudim 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Jan Soudek TJ Sokol BK Chrudim 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kučírek TJ Jiskra Havlíčkův 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Jakub Kočí Draci Vysoké Mýto 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jan Pidima Draci Vysoké Mýto 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Vojtíšek Kanonýři Josefov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Weber TJ Jiskra Havlíčkův 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Ondřej Zítko TJ Sokol BK Chrudim 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 50 1 0.0 0.0 0.0