TJ Jiskra Heřmanův Městec

Kategorie
Muži
Soutěž
Východočeský přebor mužů

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 9. 2010
Lubomír Ptáček
ptacek.lubomir@seznam.cz
724 703 432

1. asistent trenéra

od: 7. 10. 2019
David Koreček
david.kor@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 23. 9. 2022
Vlastimil Holas
sloan@seznam.cz
777 275 947

Adresa

TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
Jiráskova 916
538 03 Heřmanův Městec

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Koreček 1978 192 45 12 10.8 3.2 1.3 0.7/1.2 57.1 1.9
Jakub Víšek 2000 177 23 10 12.3 5.2 0.1 1.6/2.9 55.2 1.7
David Dvořák 2004 190 19 6 18.7 5.8 1.3 3.0/5.0 60.0 2.0
Jan Černický 2001 195 22 9 11.7 2.8 1.7 1.1/1.9 58.8 2.7
Jakub Samoel 1999 175 24 7 10.7 4.0 0.3 1.9/3.1 59.1 2.9
Tomáš Chocholouš 1996 178 27 9 8.2 0.4 2.0 1.3/1.4 92.3 2.7
Michal Holas 1987 168 36 4 11.5 5.0 0.0 1.5/2.8 54.5 2.3
Jan Kachlík 2004 19 4 10.8 4.5 0.5 0.3/1.5 16.7 2.5
Daniel Jirousek 2003 0 20 10 2.1 0.5 0.3 0.2/0.3 66.7 0.3
Jan Farkaš 1999 24 5 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
Vojtěch Koreček 2005 18 11 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 100.0 0.2
Tomáš Hledík 1996 183 27 11 1.5 0.6 0.0 0.2/0.9 20.0 1.1
Štěpán Pošík 1987 183 36 2 7.5 2.0 1.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Ondřej Sigmund 1990 187 33 4 2.8 1.3 0.0 0.3/1.3 20.0 2.0
Miroslav Kučera 1976 189 47 5 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Tomáš Bubeník 1981 187 42 5 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 50.0 0.2
Tomáš Karban 1998 0 25 3 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Jan Jonáš 1980 185 43 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Michal Zikmunda 1994 180 29 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lubomír Ptáček 1974 175 49 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jan Sykáček 1973 191 50 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Srba 1980 185 43 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vlastimil Holas 1985 180 38 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Skalecký 1980 184 43 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kolář 1981 195 42 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
305 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 11. 3. 2023 BK Nový Bydžov : 0 /0 %
300 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 24. 2. 2023 TJ Jiskra Heřmanův M : 0 /0 %
304 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 17. 2. 2023 TJ Jiskra Heřmanův M : 0 /0 %
297 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 29. 1. 2023 SK Týniště nad Orlicí 81:59 22 11 4/5 80%
295 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 20. 1. 2023 BK Ústí nad Orlicí 90:82 22 10 16/23 69.6%
288 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 3. 1. 2023 BK Nový Bydžov 91:51 30 9 4/14 28.6%
292 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 16. 12. 2022 BJ 64:51 22 4 8/10 80%
286 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 4. 12. 2022 SK Týniště nad Orlicí 56:84 23 11 5/8 62.5%
275 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 19. 11. 2022 BK Ústí nad Orlicí 65:76 29 5 3/11 27.3%
272 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 6. 11. 2022 TJ Sokol Pardubice I 69:76 21 3 18/27 66.7%
251 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 5. 11. 2022 TJ Sokol Pardubice I 71:54 16 4 10/17 58.8%
270 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 16. 10. 2022 BK Nový Bydžov 52:61 25 2 5/14 35.7%
268 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 15. 10. 2022 BJ 82:55 21 0 13/24 54.2%
257 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 7. 10. 2022 BK Ústí nad Orlicí 46:82 18 2 4/17 23.5%
262 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 1. 10. 2022 SK Týniště nad Orlicí 68:48 24 5 5/9 55.6%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
4. kolo 1. 10. 2022
17:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
68
48
13
8
27
23
42
38
základní Review
3. kolo 7. 10. 2022
18:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Ústí nad Orlicí
46
82
17
17
24
45
35
70
základní Review
6. kolo 15. 10. 2022
14:00
Kanonýři Josefov "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
82
55
14
12
44
29
58
48
základní Review
7. kolo 16. 10. 2022
10:30
BK Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
52
61
13
11
23
19
38
32
základní Review
1. kolo 5. 11. 2022
17:00
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
71
54
14
13
34
24
50
37
základní Review
8. kolo 6. 11. 2022
10:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
69
76
25
14
39
32
50
49
základní Review
9. kolo 19. 11. 2022
17:00
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
65
76
15
21
35
39
54
58
základní Review
12. kolo 4. 12. 2022
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
56
84
18
14
26
38
46
64
základní Review
14. kolo 16. 12. 2022
19:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Kanonýři Josefov "B"
64
51
11
11
31
17
55
37
základní Review
13. kolo 3. 1. 2023
19:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Nový Bydžov
91
51
26
5
53
19
71
31
základní Review
1. kolo 20. 1. 2023
18:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Ústí nad Orlicí
90
82
24
18
44
43
63
60
80
80
nadstavba Review
2. kolo 29. 1. 2023
10:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
81
59
15
11
36
26
59
52
nadstavba Review
4. kolo 17. 2. 2023
19:30
Kanonýři Josefov "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
nadstavba Preview
3. kolo 24. 2. 2023
20:00
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
nadstavba Preview
5. kolo 11. 3. 2023
00:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Nový Bydžov
nadstavba Preview