Oblastní přebor mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 251
BK Skuteč
TJ Jiskra Heřmanův Městec
13. 11. 2016
14:00
městská hala, ČSA 1000 Martin Růžička
Tomáš Polda
52
42
10
7
20
27
39
37
Review
základní 1. kolo 252
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
1. 10. 2016
17:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Radek Michlík
Jan Zima
78
51
17
19
38
35
71
39
Review
základní 1. kolo 253
TJ Jiskra Nový Bydžov
SKB Česká Třebová"B"
1. 10. 2016
18:30
tělocvična TJ Nový Bydžov Martin Tejchman
Jaroslav Kolář
71
87
12
20
25
49
52
67
Review
základní 2. kolo 254
TJ Sokol Pardubice I
SKB Česká Třebová"B"
2. 10. 2016
10:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Jaroslav Kolář
Roman Mareš
53
55
15
14
22
26
36
35
Review
základní 2. kolo 255
TJ Jiskra Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
2. 10. 2016
10:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Miloš Šindelář
Jan Kvoch
95
60
17
12
39
24
70
47
Review
základní 2. kolo 312
BK Skuteč
Kanonýři Josefov
8. 1. 2017
13:00
městská hala, ČSA 1000 Jan Kvoch
Miloš Šindelář
69
70
18
19
37
29
59
43
Review
základní 3. kolo 256
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová"B"
15. 10. 2016
15:00
hala U dubu Karla Chocholoušová
Roman Mareš
56
80
14
18
35
38
44
52
Review
základní 3. kolo 258
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Nový Bydžov
15. 10. 2016
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Libor Lukeš
Martin Rejlek
75
67
16
14
40
34
55
55
Review
základní 3. kolo 257
BK Skuteč
TJ Sokol Pardubice I
15. 10. 2016
18:00
městská hala, ČSA 1000 Marek Kohout
Martin Lang
70
53
25
6
37
28
56
36
Review
základní 4. kolo 259
BK Skuteč
TJ Jiskra Nový Bydžov
16. 10. 2016
10:00
městská hala, ČSA 1000 Radek Michlík
Tomáš Polda
66
63
20
18
36
30
52
47
Review
základní 4. kolo 260
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
16. 10. 2016
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Jakub Hrdý
Martin Rejlek
59
75
15
16
21
35
38
57
Review
základní 4. kolo 314
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
16. 10. 2016
12:00
hala U dubu Libor Lukeš
Karla Chocholoušová
63
68
11
16
30
33
44
47
Review
základní 5. kolo 261
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Nový Bydžov
29. 10. 2016
17:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Vladimír Horyna
Martin Rejlek
68
62
18
14
36
33
54
39
Review
základní 5. kolo 262
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
29. 10. 2016
17:00
hala U dubu Radek Michlík
Karla Chocholoušová
42
88
8
18
20
44
30
63
Review
základní 5. kolo 263
SKB Česká Třebová"B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
29. 10. 2016
17:00
hala VOŠ a SŠ Martin Lang
Marek Kohout
82
63
25
19
46
36
60
50
Review
základní 6. kolo 264
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
30. 10. 2016
10:00
hala U dubu Martin Rejlek
Vladimír Horyna
46
84
10
26
24
49
28
63
Review
základní 6. kolo 265
SKB Česká Třebová"B"
BK Skuteč
30. 10. 2016
10:00
hala VOŠ a SŠ Karla Chocholoušová
Martin Tejchman
61
72
12
28
25
41
41
60
Review
základní 6. kolo 316
TJ Sokol Pardubice I
Kanonýři Josefov
30. 10. 2016
10:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Roman Mareš
Martin Lang
49
72
17
14
32
30
39
52
Review
základní 7. kolo 267
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Nový Bydžov
12. 11. 2016
16:00
hala U dubu Štěpán Scholze
Karla Chocholoušová
68
109
14
16
23
51
44
75
Review
základní 7. kolo 318
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Kanonýři Josefov
1. 10. 2016
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Dominik Štancl
Jan Kvoch
65
67
22
15
42
31
54
49
Review
základní 7. kolo 266
SKB Česká Třebová"B"
TJ Sokol Pardubice I
12. 11. 2016
19:00
hala VOŠ a SŠ Martin Růžička
Roman Mareš
96
52
16
8
36
21
69
34
Review
základní 8. kolo 269
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
13. 11. 2016
10:00
hala U dubu Jakub Hrdý
Jan Zima
68
48
23
12
37
26
46
36
Review
základní 8. kolo 268
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Skuteč
12. 11. 2016
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Radek Michlík
Petr Dočkal
57
63
17
17
31
36
43
49
Review
základní 8. kolo 270
SKB Česká Třebová"B"
TJ Jiskra Nový Bydžov
11. 11. 2016
19:30
hala VOŠ a SŠ Michal Scholze
Štěpán Scholze
82
55
13
19
34
29
52
43
Review
základní 9. kolo 272
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
26. 11. 2016
17:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Martin Lang
Roman Mareš
68
81
20
20
37
46
52
67
Review
základní 9. kolo 271
TJ Jiskra Nový Bydžov
BK Skuteč
26. 11. 2016
17:30
tělocvična TJ Nový Bydžov Radek Cibulka
Štěpán Scholze
61
97
13
23
37
44
53
64
Review
základní 9. kolo 319
SKB Česká Třebová"B"
Kanonýři Josefov
26. 11. 2016
18:00
hala VOŠ a SŠ Dominik Barták
Jan Kvoch
60
95
14
25
29
57
45
80
Review
základní 10. kolo 273
SKB Česká Třebová"B"
SK Týniště nad Orlicí
27. 11. 2016
10:00
hala VOŠ a SŠ Roman Mareš
Karel Němec
102
62
26
19
53
28
81
49
Review
základní 10. kolo 274
TJ Sokol Pardubice I
BK Skuteč
27. 11. 2016
10:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Martin Růžička
Jakub Hrdý
56
75
7
20
25
37
42
60
Review
základní 10. kolo 275
TJ Jiskra Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
27. 11. 2016
10:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Radek Michlík
Martin Tejchman
64
100
19
27
32
55
49
80
Review
základní 11. kolo 276
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
10. 12. 2016
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Štěpán Scholze
Radek Michlík
62
49
22
15
38
21
53
33
Review
základní 11. kolo 277
BK Skuteč
SKB Česká Třebová"B"
10. 12. 2016
18:00
městská hala, ČSA 1000 Petr Dočkal
Karel Svoboda
75
69
27
18
48
30
59
53
Review
základní 11. kolo 321
TJ Jiskra Nový Bydžov
Kanonýři Josefov
2. 12. 2016
19:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Petr Dočkal
Jan Kvoch
56
66
22
12
36
28
48
53
Review
základní 12. kolo 278
TJ Jiskra Nový Bydžov
TJ Sokol Pardubice I
11. 12. 2016
10:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Vladimír Horyna
Martin Rejlek
64
50
12
15
28
26
51
33
Review
základní 12. kolo 280
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SKB Česká Třebová"B"
11. 12. 2016
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Jaroslav Kolář
Petr Dočkal
62
89
19
20
35
38
47
57
Review
základní 12. kolo 279
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
11. 12. 2016
14:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Němec
Štěpán Scholze
72
59
22
11
36
32
56
49
Review
základní 13. kolo 281
BK Skuteč
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 2. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Petr Dočkal
Jan Zima
73
56
11
12
30
31
57
46
Review
základní 13. kolo 282
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
7. 1. 2017
17:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Karel Němec
Martin Lang
69
47
10
7
28
25
45
36
Review
základní 13. kolo 283
TJ Jiskra Nový Bydžov
SKB Česká Třebová"B"
7. 1. 2017
17:30
tělocvična TJ Nový Bydžov Martin Svoboda
Tomáš Polda
64
70
24
25
35
37
60
48
Review
základní 14. kolo 285
TJ Jiskra Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
8. 1. 2017
10:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Roman Mareš
Jan Zima
75
56
17
18
38
30
55
45
Review
základní 14. kolo 323
BK Skuteč
Kanonýři Josefov
12. 3. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Roman Mareš
Martin Lang
73
67
25
24
41
43
61
54
Review
základní 14. kolo 284
TJ Sokol Pardubice I
SKB Česká Třebová"B"
6. 1. 2017
20:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Tomáš Polda
Jan Zima
62
65
14
8
27
33
39
44
Review
základní 15. kolo 286
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová"B"
21. 1. 2017
17:00
hala U dubu Martin Lang
Roman Mareš
44
74
9
17
17
34
31
54
Review
základní 15. kolo 287
BK Skuteč
TJ Sokol Pardubice I
21. 1. 2017
17:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Svoboda
Karla Chocholoušová
63
45
24
7
36
22
53
33
Review
základní 15. kolo 288
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Nový Bydžov
21. 1. 2017
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Radek Cibulka
Petr Dočkal
84
72
16
17
49
34
73
52
Review
základní 16. kolo 289
BK Skuteč
TJ Jiskra Nový Bydžov
22. 1. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Němec
Petr Dočkal
97
61
20
10
38
32
73
43
Review
základní 16. kolo 290
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
22. 1. 2017
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Karel Svoboda
Martin Lang
81
32
22
2
38
9
63
17
Review
základní 16. kolo 325
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
22. 1. 2017
13:15
hala U dubu Radek Michlík
Tomáš Polda
51
78
22
11
27
32
38
59
Review
základní 17. kolo 291
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Nový Bydžov
26. 2. 2017
16:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Karla Chocholoušová
Tomáš Polda
51
90
22
24
30
48
43
70
Review
základní 17. kolo 292
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
11. 3. 2017
17:00
hala U dubu Roman Mareš
Martin Tejchman
61
68
10
23
24
34
41
51
Review
základní 17. kolo 293
SKB Česká Třebová"B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
4. 2. 2017
19:00
hala VOŠ a SŠ Marek Kohout
Martin Tejchman
66
60
20
13
28
26
45
47
Review
základní 18. kolo 294
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
5. 2. 2017
10:00
hala U dubu Petr Dočkal
Martin Růžička
49
83
9
22
23
40
31
65
Review
základní 18. kolo 295
SKB Česká Třebová"B"
BK Skuteč
24. 2. 2017
19:00
hala VOŠ a SŠ Roman Mareš
Martin Lang
65
57
16
21
33
38
49
45
Review
základní 18. kolo 328
TJ Sokol Pardubice I
Kanonýři Josefov
17. 3. 2017
20:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Martin Tejchman
Tomáš Polda
61
98
15
22
35
43
49
70
Review
základní 19. kolo 296
SKB Česká Třebová"B"
TJ Sokol Pardubice I
18. 2. 2017
18:00
hala VOŠ a SŠ Radek Michlík
Jan Zima
104
33
25
7
44
17
75
29
Review
základní 19. kolo 330
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Kanonýři Josefov
11. 3. 2017
18:00
Městská hala, Jiráskova 916 Radek Michlík
Martin Soudek
56
85
9
29
21
45
39
62
Review
základní 19. kolo 297
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Nový Bydžov
24. 2. 2017
19:30
hala U dubu Radek Michlík
Pavel Krejsa
60
69
22
10
38
26
50
43
Review
základní 20. kolo 300
SKB Česká Třebová"B"
TJ Jiskra Nový Bydžov
19. 2. 2017
10:00
hala VOŠ a SŠ Karla Chocholoušová
Martin Lang
93
65
13
19
43
33
65
54
Review
základní 20. kolo 298
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Skuteč
18. 2. 2017
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Martin Rejlek
Jakub Hrdý
50
66
7
15
23
28
34
45
Review
základní 20. kolo 299
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
11. 2. 2017
18:00
hala U dubu Martin Rejlek
Martin Lang
37
57
5
16
13
25
29
37
Review
základní 21. kolo 301
TJ Jiskra Nový Bydžov
BK Skuteč
4. 3. 2017
17:30
tělocvična TJ Nový Bydžov Petr Dočkal
Jan Zima
53
64
17
17
29
35
41
47
Review
základní 21. kolo 332
SKB Česká Třebová"B"
Kanonýři Josefov
4. 3. 2017
18:00
hala VOŠ a SŠ Marek Kohout
Roman Mareš
87
78
22
26
38
42
58
63
Review
základní 21. kolo 302
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
10. 2. 2017
20:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Karel Svoboda
Roman Mareš
43
72
12
14
25
32
32
53
Review
základní 22. kolo 303
SKB Česká Třebová"B"
SK Týniště nad Orlicí
5. 3. 2017
10:00
hala VOŠ a SŠ Petr Dočkal
Jan Kvoch
95
45
22
15
39
29
65
38
Review
základní 22. kolo 305
TJ Jiskra Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
5. 3. 2017
10:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Martin Tejchman
Tomáš Polda
84
73
17
21
45
40
67
53
Review
základní 22. kolo 304
TJ Sokol Pardubice I
BK Skuteč
17. 2. 2017
20:00
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 Karel Svoboda
Radek Michlík
47
83
9
19
21
41
34
55
Review
základní 23. kolo 306
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
18. 3. 2017
17:00
Městská hala, Jiráskova 916 Tomáš Polda
Karel Němec
72
50
17
14
30
28
48
37
Review
základní 23. kolo 307
BK Skuteč
SKB Česká Třebová"B"
18. 3. 2017
17:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Svoboda
Martin Lang
79
68
24
18
39
39
63
52
Review
základní 23. kolo 334
TJ Jiskra Nový Bydžov
Kanonýři Josefov
18. 3. 2017
17:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Martin Tejchman
Pavel Krejsa
98
54
23
19
50
25
72
42
Review
základní 24. kolo 329
Kanonýři Josefov
BK Skuteč
5. 3. 2017
10:00
Tělocvična SŠŘ Roman Mareš
Radek Michlík
57
70
20
15
30
33
49
44
Review
základní 24. kolo 333
Kanonýři Josefov
TJ Sokol Pardubice I
5. 2. 2017
10:00
Tělocvična SŠŘ Martin Tejchman
Jan Zima
87
40
19
9
45
18
63
34
Review
základní 24. kolo 309
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2017
10:00
městská hala, ČSA 1000 Karel Němec
Karel Svoboda
64
51
12
4
35
16
51
38
Review
základní 24. kolo 310
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SKB Česká Třebová"B"
19. 3. 2017
10:00
Městská hala, Jiráskova 916 Radek Cibulka
Petr Dočkal
47
49
10
10
24
22
34
35
Review
základní 24. kolo 308
TJ Jiskra Nový Bydžov
TJ Sokol Pardubice I
4. 2. 2017
16:00
tělocvična TJ Nový Bydžov Jaroslav Kolář
Radek Michlík
96
46
27
9
46
17
67
27
Review
základní 24. kolo 317
Kanonýři Josefov
BK Skuteč
7. 1. 2017
17:00
Tělocvična SŠŘ Radek Michlík
Petr Dočkal
59
53
15
10
28
25
44
38
Review
základní 24. kolo 315
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Nový Bydžov
28. 10. 2016
18:00
Tělocvična SŠŘ Martin Tejchman
Jan Zima
76
65
15
11
33
31
55
49
Review
základní 24. kolo 320
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
27. 10. 2016
18:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Štěpán Scholze
Jan Kvoch
93
36
22
11
44
21
68
29
Review
základní 24. kolo 311
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
30. 9. 2016
20:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Martin Svoboda
66
50
21
10
40
25
53
34
Review
základní 24. kolo 313
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová"B"
14. 10. 2016
20:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Jan Kvoch
90
69
16
13
41
26
58
52
Review
základní 24. kolo 322
Kanonýři Josefov
TJ Sokol Pardubice I
9. 12. 2016
20:00
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Pavel Šmíd
76
65
24
19
45
33
63
51
Review
základní 24. kolo 324
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
6. 1. 2017
20:00
Tělocvična SŠŘ Pavel Theodor
Jan Kvoch
57
34
18
0
30
9
38
18
Review
základní 24. kolo 326
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová"B"
20. 1. 2017
20:00
Tělocvična SŠŘ Jakub Hrdý
Miloš Šindelář
71
54
24
12
41
19
61
31
Review
základní 24. kolo 327
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Nový Bydžov
3. 2. 2017
20:00
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Radek Michlík
74
65
21
17
34
41
59
53
Review
základní 24. kolo 331
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
3. 3. 2017
20:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Radek Cibulka
57
41
12
7
22
17
44
27
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Aleš Bartheldi TJ Sokol Pardubice I 40 24 1.0 14.0 3.5 1.8 1.8/2.8 63.6 1.3
11 Jiří Linhart SK Týniště nad Orlicí 30 12 1.0 17.6 6.0 1.3 1.8/3.1 59.5 1.8
12 Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 43 12 1.0 6.3 2.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.5
Martin Chlud BK Skuteč 37 19 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 3.4
Jan Hašek BK Bizoni Náchod 43 4 1.0 12.0 1.3 2.3 2.8/5.3 52.4 1.5
Vojtěch Bureš TJ Jiskra Heřmanův M 27 4 1.0 6.5 1.8 0.8 0.8/1.0 0.0* 2.0
Lubomír Pilný TJ Jiskra Nový Bydžov 49 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Petr Očenáš SKB Č. Třeb. 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Skuteč 24 24.3 4.4 9.5 /16.4 57.8 17.5
TJ Jiskra Heřmanův Městec 24 20.8 4.9 9.1 /16.4 55.3 17.6
TJ Sokol Pardubice I 24 16.0 4.9 7.7 /14.0 54.8 15.1
SK Týniště nad Orlicí 24 18.6 2.6 7.3 /14.5 50.3 12.4
TJ Jiskra Nový Bydžov 24 24.0 4.9 9.2 /16.0 57.4 14.0
SKB Česká Třebová"B" 24 25.5 5.1 9.6 /18.1 53.0 19.8
Kanonýři Josefov 24 21.9 6.5 10.0 /18.3 54.6 15.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 11 2 9 0 1.3 1.7 1.5
Theodor Pavel 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Tejchman Martin 10 6 4 0 1.7 1.2 1.5
Štancl Dominik 1 1 0 0 3.5 1.5 2.5
Šmíd Pavel 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Šindelář Miloš 3 1 2 0 1.8 1.8 1.8
Svoboda Martin 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Svoboda Karel 7 5 2 0 1.5 2.0 1.8
Soudek Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Štěpán 6 3 3 0 1.3 1.6 1.4
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Růžička Martin 4 3 1 0 1.6 1.4 1.5
Rejlek Martin 7 3 4 0 2.1 1.8 1.9
Polda Tomáš 9 2 7 0 1.3 1.4 1.4
Němec Karel 6 4 2 0 1.3 1.4 1.4
Michlík Radek 15 10 5 0 1.4 1.4 1.4
Mareš Roman 14 7 7 0 1.4 1.5 1.4
Lukeš Libor 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Lang Martin 12 3 9 0 2.5 2.6 2.5
Kvoch Jan 9 1 8 0 1.7 1.4 1.6
Krejsa Pavel 2 0 2 0 2.3 2.0 2.1
Kolář Jaroslav 4 3 1 0 1.9 1.4 1.6
Kohout Marek 4 3 1 0 1.8 1.9 1.8
Chocholoušová Karla 8 4 4 0 1.4 1.8 1.6
Hrdý Jakub 5 3 2 0 2.0 1.7 1.9
Horyna Vladimír 3 2 1 0 1.7 1.7 1.7
Dočkal Petr 15 9 6 0 1.4 1.7 1.6
Cibulka Radek 4 3 1 0 1.6 1.5 1.6
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře