SK Týniště nad Orlicí

Kategorie
Muži
Soutěž
Východočeský přebor mužů

Základní informace

Trenér

od: 21. 6. 2016
Marek Černohorský
marek351998@centrum.cz
775 953 826

Adresa

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Družstevní 936
51721 Týniště nad Orlicí

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
3 Jakub Hofírek 1996 195 27 12 17.3 5.4 1.5 2.0/4.3 46.2 2.7
10 Radek Pařízek 1999 180 24 13 11.8 2.7 1.5 1.8/3.4 52.3 2.5
23 Radim Fišar 1994 194 29 11 11.5 4.5 0.1 2.1/4.3 48.9 2.5
20 Michal Chlubna 1995 185 28 11 9.5 2.9 1.0 0.6/1.5 41.2 1.7
30 Josef Otava 2000 180 23 8 8.4 2.8 0.8 0.6/1.3 50.0 1.9
7 Martin Forejtek 1993 186 30 11 2.7 0.3 0.7 0.0/0.1 0.0 0.5
Lukáš Semelka 1999 180 24 5 5.8 2.0 0.2 1.2/2.4 50.0 2.2
Zdeněk Bachman 1982 41 3 9.3 2.0 1.3 1.3/2.0 66.7 3.3
21 Josef Daniel 1993 194 30 8 3.4 1.3 0.3 0.1/0.5 25.0 1.5
Patrik Lička 1995 195 28 3 8.7 3.0 0.7 0.7/1.7 40.0 1.3
Vojtěch Plhal 2000 23 1 20.0 10.0 0.0 0.0/5.0 0.0 2.0
11 Marek Mikoška 1991 32 7 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0 0.4
24 Jakub Kapal 1995 28 1 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
13 Marek Černohorský 1998 181 25 1 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
25 Martin Jelen 1981 42 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Dominik Jarkovský 1999 183 24 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Linhart 1991 32 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Beránek 1999 194 24 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Derner 2000 181 23 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Jecha 1997 189 26 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
307 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 11. 3. 2023 TJ Sokol Pardubice I : 0 /0 %
302 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 10. 2. 2023 BK Nový Bydžov : 0 /0 %
301 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 4. 2. 2023 BK Ústí nad Orlicí 84:66 21 6 6/17 35.3%
297 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 29. 1. 2023 TJ Jiskra Heřmanův M 81:59 17 8 1/5 20%
294 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 14. 1. 2023 BJ 56:51 8 9 8/17 47.1%
287 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 17. 12. 2022 BK Ústí nad Orlicí 92:65 16 7 12/20 60%
286 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 4. 12. 2022 TJ Jiskra Heřmanův M 56:84 15 7 5/13 38.5%
264 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 3. 12. 2022 TJ Sokol Pardubice I 67:66 17 7 11/18 61.1%
280 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 20. 11. 2022 BJ 61:57 15 6 9/22 40.9%
277 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 11. 11. 2022 BK Nový Bydžov 56:60 23 1 11/23 47.8%
269 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 16. 10. 2022 BK Ústí nad Orlicí 64:97 23 3 9/18 50%
282 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 2. 10. 2022 TJ Sokol Pardubice I 56:61 21 4 2/3 66.7%
262 Východočeský přebor mužů (muži) Hosté 1. 10. 2022 TJ Jiskra Heřmanův M 68:48 11 7 5/11 45.5%
259 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 24. 9. 2022 BK Nový Bydžov 121:47 53 2 9/20 45%
256 Východočeský přebor mužů (muži) Domácí 17. 9. 2022 BJ 62:90 16 7 9/21 42.9%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 17. 9. 2022
17:00
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov "B"
62
90
12
24
23
41
44
64
základní Review
3. kolo 24. 9. 2022
18:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Nový Bydžov
121
47
24
7
55
22
81
35
základní Review
4. kolo 1. 10. 2022
17:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
68
48
13
8
27
23
42
38
základní Review
11. kolo 2. 10. 2022
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
56
61
11
14
17
33
36
46
základní Review
7. kolo 16. 10. 2022
10:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
64
97
11
23
25
50
42
67
základní Review
9. kolo 11. 11. 2022
19:00
BK Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
56
60
9
15
22
36
40
52
základní Review
10. kolo 20. 11. 2022
10:00
Kanonýři Josefov "B"
SK Týniště nad Orlicí
61
57
13
17
27
29
45
39
základní Review
5. kolo 3. 12. 2022
17:00
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
67
66
12
11
32
29
48
46
základní Review
12. kolo 4. 12. 2022
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
56
84
18
14
26
38
46
64
základní Review
13. kolo 17. 12. 2022
18:00
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
92
65
23
14
51
27
75
43
základní Review
1. kolo 14. 1. 2023
10:00
Kanonýři Josefov "B"
SK Týniště nad Orlicí
56
51
19
14
35
23
48
36
nadstavba Review
2. kolo 29. 1. 2023
10:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
81
59
15
11
36
26
59
52
nadstavba Review
3. kolo 4. 2. 2023
17:00
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
84
66
31
24
46
41
59
48
nadstavba Review
4. kolo 10. 2. 2023
20:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Nový Bydžov
nadstavba Preview
5. kolo 11. 3. 2023
00:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
nadstavba Preview