Sokol pražský B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 7. 2009
Renata Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Trenér

od: 21. 10. 2014
Martin Jindra
sokolprazsky-basket@seznam.cz
777 944 706

Trenér

od: 3. 10. 2014 do 16. 10. 2014
Adam Konvalinka
adam.konvalinka@centrum.cz
777 103 808

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2014
Jakub Kološ
kolosjakub@gmail.com
774 572 894

Asistent trenéra

od: 21. 10. 2014
Adam Konvalinka
adam.konvalinka@centrum.cz
777 103 808

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Žitná 42/1438
12000 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Zalužanský 1999 186 24 21 11.7 4.4 0.1 2.5/4.2 60.2 3.4
Tomáš Stibor 1998 184 25 12 18.8 5.3 1.1 5.1/7.7 66.3 2.2
David Šop 1999 187 24 22 8.6 3.4 0.5 0.5/1.2 37.0 1.0
Martin Němec 1998 189 25 21 6.8 2.9 0.0 1.1/2.7 40.4 3.4
Martin Tax 2000 182 23 13 10.9 1.5 2.4 0.7/1.3 52.9 1.3
Daniel Kačer K 1999 196 23 11 12.5 4.8 0.1 2.6/4.4 60.4 1.3
Jiří Franc 1998 195 24 22 6.0 2.7 0.0 0.5/1.3 41.4 2.0
Jakub Palatínus 1999 190 22 25 5.0 2.1 0.0 0.7/0.9 77.3 2.2
Tadeáš Kapek 1999 195 22 19 6.4 2.8 0.1 0.5/1.0 47.4 2.9
Matěj Kuneš 1999 183 24 26 4.5 2.1 0.0 0.3/0.8 40.9 2.7
Radek Fiřtík 1999 188 24 10 6.5 2.6 0.3 0.4/1.0 40.0 1.9
Matyáš Fanta 2000 176 23 10 5.3 2.1 0.0 1.1/1.4 78.6 3.1
David Havelka 1999 194 24 14 2.9 1.1 0.1 0.2/0.7 30.0 2.1
Filip Hauzer 2000 200 23 2 14.5 5.5 0.0 3.5/9.5 36.8 3.0
Jakub Jonke 1999 185 22 17 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 50.0 1.5
Antonín Michálek 1999 195 22 13 1.7 0.8 0.0 0.2/0.6 25.0 1.6
Filip Novotný R/K 2000 193 22 3 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Petr Krištof 2000 178 23 2 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Jan Panáček 2000 183 23 7 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 1.6
Filip Žítt 1998 191 25 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Vopinka 1996 192 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Žáček 1998 170 25 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Bělohradský R 1997 204 26 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
281 liga (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2015 Tigers Basketball České Budějovice 54:45 22 1 7/20 35% 15
279 liga (kadeti U17) Domácí 18. 4. 2015 BK Medvědi Tábor 78:61 28 4 10/22 45.5% 16
277 liga (kadeti U17) Hosté 29. 3. 2015 BK Medvědi Tábor 86:64 26 0 12/18 66.7% 21
276 liga (kadeti U17) Hosté 28. 3. 2015 Tigers Basketball České Budějovice 84:43 18 2 1/4 25% 18
274 liga (kadeti U17) Domácí 15. 3. 2015 BK Český Brod 68:64 24 2 14/18 77.8% 21
272 liga (kadeti U17) Hosté 14. 3. 2015 BK Český Brod 81:73 31 2 5/13 38.5% 32
118 liga (kadeti U17) Hosté 1. 3. 2015 BK Medvědi Tábor 81:55 22 1 8/14 57.1% 22
112 liga (kadeti U17) Hosté 28. 2. 2015 Tigers Basketball České Budějovice 68:59 22 5 0/1 0% 22
99 liga (kadeti U17) Domácí 16. 2. 2015 Levharti Chomutov 55:74 18 4 7/18 38.9% 17
106 liga (kadeti U17) Domácí 15. 2. 2015 SLUNETA Ústí nad Labem 68:66 23 2 16/22 72.7% 17
96 liga (kadeti U17) Hosté 4. 2. 2015 Sokol Vyšehrad (ms) 73:54 21 2 6/10 60% 26
90 liga (kadeti U17) Hosté 22. 1. 2015 BK Český Brod 76:62 23 1 13/19 68.4% 21
80 liga (kadeti U17) Hosté 18. 1. 2015 BK Kondoři Liberec 71:59 11 7 16/24 66.7% 23
74 liga (kadeti U17) Hosté 17. 1. 2015 Válečníci Děčín 78:44 14 3 7/10 70% 17
67 liga (kadeti U17) Domácí 8. 12. 2014 BK Kladno 103:53 43 1 14/21 66.7% 21
65 liga (kadeti U17) Hosté 7. 12. 2014 BK Jiskra Domažlice 101:81 32 4 5/13 38.5% 23
60 liga (kadeti U17) Hosté 6. 12. 2014 Sokol Žižkov C 95:76 22 7 11/17 64.7% 26
1 liga (kadeti U17) Hosté 4. 12. 2014 BK Kladno 50:94 39 3 7/16 43.8% 18
52 liga (kadeti U17) Domácí 23. 11. 2014 Tigers Basketball České Budějovice 73:51 24 5 10/18 55.6% 24
46 liga (kadeti U17) Domácí 22. 11. 2014 BK Medvědi Tábor 65:66 28 0 9/16 56.3% 11
39 liga (kadeti U17) Hosté 9. 11. 2014 Levharti Chomutov 77:44 16 0 12/26 46.2% 19
34 liga (kadeti U17) Hosté 8. 11. 2014 SLUNETA Ústí nad Labem 83:75 31 1 10/18 55.6% 30
30 liga (kadeti U17) Domácí 26. 10. 2014 BK Český Brod 89:97 35 1 16/29 55.2% 25
24 liga (kadeti U17) Domácí 25. 10. 2014 Sokol Vyšehrad (ms) 71:56 26 1 16/32 50% 23
14 liga (kadeti U17) Domácí 12. 10. 2014 Válečníci Děčín 56:58 17 7 1/8 12.5% 20
8 liga (kadeti U17) Domácí 11. 10. 2014 BK Kondoři Liberec 56:61 23 0 10/25 40% 23
132 liga (kadeti U17) Domácí 28. 9. 2014 Sokol Žižkov C 65:59 24 3 8/19 42.1% 20
125 liga (kadeti U17) Domácí 27. 9. 2014 BK Jiskra Domažlice 71:55 30 0 11/19 57.9% 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
21. kolo 27. 9. 2014
15:00
TJ Sokol pražský B
BK Jiskra Domažlice
71
55
25
11
44
23
61
37
skupina A Review
22. kolo 28. 9. 2014
10:00
TJ Sokol pražský B
Sokol Žižkov C
65
59
20
15
31
32
48
49
skupina A Review
2. kolo 11. 10. 2014
17:00
TJ Sokol pražský B
BK Kondoři Liberec
56
61
7
12
21
23
37
37
skupina A Review
3. kolo 12. 10. 2014
11:30
TJ Sokol pražský B
Válečníci Děčín
56
58
20
14
35
30
48
37
skupina A Review
4. kolo 25. 10. 2014
16:00
TJ Sokol pražský B
Sokol Vyšehrad (ms)
71
56
11
12
33
30
51
46
skupina A Review
5. kolo 26. 10. 2014
12:00
TJ Sokol pražský B
BK Český Brod
89
97
19
27
34
56
61
80
skupina A Review
6. kolo 8. 11. 2014
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol pražský B
83
75
27
20
47
33
61
50
skupina A Review
7. kolo 9. 11. 2014
08:30
Levharti Chomutov
TJ Sokol pražský B
77
44
19
10
41
18
54
32
skupina A Review
8. kolo 22. 11. 2014
15:45
TJ Sokol pražský B
BK Medvědi Tábor
65
66
14
17
33
27
45
53
skupina A Review
9. kolo 23. 11. 2014
11:15
TJ Sokol pražský B
Tigers Basketball České Budějovice
73
51
15
17
33
33
57
47
skupina A Review
1. kolo 4. 12. 2014
17:30
BK Kladno
TJ Sokol pražský B
50
94
12
16
24
38
34
66
skupina A Review
10. kolo 6. 12. 2014
15:30
Sokol Žižkov C
TJ Sokol pražský B
95
76
31
17
45
40
66
54
skupina A Review
11. kolo 7. 12. 2014
12:30
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol pražský B
101
81
20
21
59
38
77
52
skupina A Review
12. kolo 8. 12. 2014
17:30
TJ Sokol pražský B
BK Kladno
103
53
30
8
56
22
76
35
skupina A Review
13. kolo 17. 1. 2015
13:00
Válečníci Děčín
TJ Sokol pražský B
78
44
31
13
50
22
59
33
skupina A Review
14. kolo 18. 1. 2015
10:30
BK Kondoři Liberec
TJ Sokol pražský B
71
59
15
17
27
32
49
45
skupina A Review
15. kolo 22. 1. 2015
18:30
BK Český Brod
TJ Sokol pražský B
76
62
17
12
37
23
57
39
skupina A Review
16. kolo 4. 2. 2015
19:00
Sokol Vyšehrad (ms)
TJ Sokol pražský B
73
54
21
13
35
27
55
37
skupina A Review
18. kolo 15. 2. 2015
14:00
TJ Sokol pražský B
SLUNETA Ústí nad Labem
68
66
21
17
38
39
46
52
skupina A Review
17. kolo 16. 2. 2015
18:00
TJ Sokol pražský B
Levharti Chomutov
55
74
15
24
31
40
44
57
skupina A Review
19. kolo 28. 2. 2015
17:00
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol pražský B
68
59
14
11
37
26
46
45
skupina A Review
20. kolo 1. 3. 2015
10:00
BK Medvědi Tábor
TJ Sokol pražský B
81
55
27
14
43
31
67
38
skupina A Review
1. kolo 14. 3. 2015
17:30
BK Český Brod
TJ Sokol pražský B
81
73
27
19
42
41
59
61
play-out A Review
2. kolo 15. 3. 2015
12:00
TJ Sokol pražský B
BK Český Brod
68
64
11
18
29
29
53
41
play-out A Review
3. kolo 28. 3. 2015
16:00
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol pražský B
84
43
31
2
57
16
71
27
play-out A Review
4. kolo 29. 3. 2015
13:00
BK Medvědi Tábor
TJ Sokol pražský B
86
64
24
15
39
25
63
42
play-out A Review
5. kolo 18. 4. 2015
17:45
TJ Sokol pražský B
BK Medvědi Tábor
78
61
11
19
33
31
50
44
play-out A Review
6. kolo 20. 4. 2015
17:00
TJ Sokol pražský B
Tigers Basketball České Budějovice
54
45
19
4
27
19
39
35
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů