Jiří Franc

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
135
Procento vítězství
45.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 12 - 4.6 2 /2 0 0.6/1.2 50.0 1.3 2.8
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sokol Pražský 6 - 6.7 3.3 /3.3 0 0/0.3 0.0 1.3 5.0
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 7.2 1.0 0.4 /1.6 0 0.2/0.4 50.0 0.4 -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol Pražský 11 - 2.3 1 0 0.3/0.5 60.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 5.6 2.2 0 1.2/2.3 53.1 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 18 - 3.8 1.7 0 0.3/0.8 40.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Sokol pražský B 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 20 - 6.0 2.8 0 0.5/1.2 41.7 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Sokol pražský B 2 - 6.0 2.5 0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 16 - 6.3 3 0 0.3/2.3 11.1 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Žižkov F 20 - 4.3 1.9 0 0.5/1.4 32.1 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 8 - 7.3 3.4 0 0.5/1.5 33.3 - -
Průměr za kariéru 19.3 0.3 4.8 2.2 0.0 0.5/1.3 58.8 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BC Kolín 24. 3. 2013 2012/13
2B body 9 Jiskra Domažlice 27. 9. 2014 2014/15
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 19. 4. 2012 2011/12
Útočné doskoky 1 Snakes Ostrava 19. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 2 Snakes Ostrava 19. 4. 2012 2011/12
Body 19 Jiskra Domažlice 27. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 14 Lions J. Hradec 15. 10. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad B 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Sokol Pražský B 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/1.8 0.0 1.3
TJ Košíře B 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Medvědi Tábor 5 0:00 4.4 1.8 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 1.4
S.H.Počernice A 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Aritma Praha 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.7/4.3 15.4 3.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.0
BC Vysočina 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Meteor TLC A 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
CTS Basket 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Fenix Modřany A 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
VSK MFF UK A 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BSK Č. Budějovice 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 1:29 3.3 1.0 100.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BK Klatovy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žižkov Falcons B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Stavební fakulta A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Stavební fakulta B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Tábor 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Slovan Bohnice A 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Motol A 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Kbely B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 10:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia MBA Kroměříž 1 7:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pardubice 3 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Č. Brod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0