Vojtěch Žáček

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 25 let
Aktuální klub
BK Tábor
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
210
Procento vítězství
43.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BK Tábor 4 - 0.8 0.3 /0.3 0 0.3/0.3 100.0 1.5 -0.8
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Tábor 4 - 6.3 2.8 /2.8 0 0.8/1.3 60.0 0.8 5.0
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 20 - 10.3 2 1.8 1/1.4 67.9 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 18 - 3.5 0.6 0.6 0.7/1.3 54.2 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 11 - 16.9 3 3.2 1.4/2 68.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 3 - 9.7 2.7 1.3 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 muži - skupina B BK Tábor 15 - 7.7 1 1.6 0.9/1.1 81.3 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 16 - 16.8 2 3.8 1.6/2.3 69.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-out A BK Medvědi Tábor 6 - 22.2 4 4.7 0.2/0.5 33.3 - -
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 22 - 14.8 2 3.1 1.4/1.9 75.6 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 18 26.7 11.4 1.3 /3.2 2.6 0.9/1.3 69.6 2.3 5.4
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 3 16.7 5.3 1 /2.3 1 0.3/0.7 50.0 0.7 5.0
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 1.0 2.0
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Písek 2 17.0 4.5 0 /1.5 1.5 0/0 0.0 2.5 0.5
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 25.0 7.3 0.7 /3 1.7 1/1.3 75.0 3.7 -
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 17 - 17.2 1.5 4.2 1.4/1.8 80.0 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 17.0 2 /2 4 1/2 50.0 5.0 11.0
2018/19 muži - základní část BK Tábor 2 - 19.5 2 4.5 2/3.5 57.1 - -
2018/19 muži - play-off BK Tábor 2 - 20.5 2.5 5 0.5/1 50.0 - -
2021/22 muži - Základní část BK Tábor U19 5 - 10.2 2 1.8 0.8/1 80.0 - -
2022/23 muži - Základní část BK Tábor 7 - 19.7 3.6 3.4 2.3/3.3 69.6 - -
Průměr za kariéru 18.5 3.5 11.9 1.7 2.4 1.1/1.5 144.1 2.2 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Pelhřimov 11. 11. 2022
2B body 5 BK Pelhřimov 11. 11. 2022
3B body 7 Sokol Písek C 7. 10. 2022
Body 32 Sokol Písek C 7. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Wolves Radotín 18. 2. 2017 2016/17
2B body 8 BK Brandýs n. L. 25. 1. 2014 2013/14
3B body 9 BK Mariánské Lázně 5. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 5 PCE 5. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 14. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 14. 1. 2017 2016/17
Body 33 BK Mariánské Lázně 5. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 21 BK Loko Plzeň 29. 1. 2017 2016/17
Asistence 7 BK Loko Plzeň 29. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2022 Základní část Legends Č. Budějovice 18 1 5 1/4 25.0
7. 10. 2022 Základní část Sokol Písek C 32 5 7 1/2 50.0
21. 10. 2022 Základní část TB Č. Budějovice C 17 4 3 0/0 0
11. 11. 2022 Základní část BK Pelhřimov 19 5 1 6/7 85.7
25. 11. 2022 Základní část Lions J. Hradec 24 3 5 3/4 75.0
10. 12. 2022 Základní část Spartak Kaplice 18 5 1 5/6 83.3
20. 1. 2023 Základní část Legends Č. Budějovice 10 2 2 0/0 0
Celkem 7 138 25 24 16/23 69.6
Průměr 7 19.7 3.6 3.4 2.3/3.3 69.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pelhřimov 5 0:00 17.4 2.4 0.0 3.4 0.0 2.4/3.2 75.0 2.4
BK Brandýs n. L. 4 0:00 19.8 3.5 0.0 3.8 0.0 1.5/2.0 75.0 3.3
Válečníci Děčín 4 0:00 16.0 2.5 0.0 3.3 0.0 1.3/2.0 62.5 1.5
Sokol Žižkov C 3 0:00 21.0 3.0 0.0 4.7 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
VYS 5 0:00 11.8 1.4 0.0 2.4 0.0 1.8/2.4 75.0 1.8
Sokol Žižkov 3 0:00 19.0 4.0 0.0 3.7 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
Lions J. Hradec B 4 0:00 13.5 2.0 0.0 2.8 0.0 1.3/1.8 71.4 2.5
BK Vysoká n.L. 2 0:00 23.5 2.5 0.0 5.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Legends Č. Budějovice 3 0:00 15.3 1.7 0.0 3.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Darren Chrudim 4 0:00 10.8 3.0 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 80.0 1.0
Snakes Ostrava 4 26:00 9.5 1.5 37.5 1.8 23.3 1.3/1.8 71.4 3.5
Spartak Kaplice 3 0:00 12.0 3.0 0.0 1.3 0.0 2.0/2.3 85.7 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 17.0 1.5 300.0 4.0 160.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Vyšehrad (ms) 3 0:00 11.3 1.7 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 16.5 1.5 0.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 16.5 0.5 0.0 4.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek C 1 0:00 32.0 5.0 0.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol pražský 2 26:44 15.5 1.0 66.7 4.0 40.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 30.0 7.0 0.0 3.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
BK Brandýs 1 0:00 29.0 2.0 0.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 25:13 14.0 1.5 42.9 3.5 38.9 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 2.0 0.0 2.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Klatovy 1 0:00 24.0 4.0 0.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Benešov 3 0:00 7.3 1.0 0.0 1.7 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
BK Děčín 2 0:00 10.5 1.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BCM Orli Prostějov 1 30:00 19.0 3.0 50.0 4.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
PCE 2 25:21 9.0 0.0 0.0 2.5 25.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sokol Kbely 1 0:00 17.0 2.0 100.0 4.0 100.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Děčín 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TB Č. Budějovice C 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 22:57 8.0 1.0 100.0 2.0 30.8 0.0/0.0 0.0 2.0
BJ 1 0:00 16.0 0.0 0.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Č. Brod 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
CBU 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 3.5 0.8 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
BC Vysočina 1 13:19 13.0 2.0 50.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 -
BK Tábor 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BC Vysočina 1 21:35 11.0 2.0 50.0 2.0 28.6 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 0.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Bra 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 1.8 0.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
USK 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BC Nový Jičín 1 20:32 6.0 0.0 0.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
BVK Holice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 13:42 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
WBA 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 18:24 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -