Filip Žítt

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK Tábor
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
175
Procento vítězství
46.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BK Tábor 9 - 8.3 3.7 /3.7 0 1/3.8 26.5 2.4 3.1
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Tábor 4 - 8.3 4 /4 0 0.3/2 12.5 4.3 2.3
2012/13 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 10 - 2.7 1.2 0 0.3/1.2 25.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Sršni Sokol Písek 5 8.0 0.0 0 /0.4 0 0/0.8 0.0 0.4 -0.4
2013/14 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 10 - 3.4 1.2 0 1/2.4 41.7 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 11 - 12.9 5.5 0 2/4.9 40.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 14 - 5.2 2.1 0 1.1/2 53.6 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 8 - 13.0 5.3 0.1 2.1/4.5 47.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 2 - 13.0 5.5 0.5 0.5/5.5 9.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 muži - skupina B BK Tábor 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 20 - 8.6 3.5 0.1 1.5/3.4 42.6 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-out A BK Medvědi Tábor 5 - 15.6 7 0.2 1/2.6 38.5 - -
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol pražský 21 13.6 3.9 1.1 /3 0 1.4/2.5 57.7 2.7 3.6
2016/17 junioři U19 - play-out Sokol pražský 2 14.0 2.5 1 /3 0 0.5/1 50.0 3.0 4.5
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 13 - 2.2 0.8 0 0.5/1 53.8 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 4.0 -2.0
2018/19 muži - základní část BK Tábor 6 - 6.3 3 0 0.3/1.5 22.2 - -
2018/19 muži - play-off BK Tábor 1 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 19.1 2.3 6.1 2.5 0.0 1.0/2.5 80.8 2.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kondoři Liberec 27. 4. 2014 2013/14
2B body 11 Sokol pražský B 9. 2. 2014 2013/14
3B body 1 Sokol Vyšehrad 28. 9. 2014 2014/15
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 15. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 BC Vysočina 26. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 10 BC Vysočina 26. 3. 2017 2016/17
Body 23 Sokol pražský B 9. 2. 2014 2013/14
Užitečnost 17 BK Loko Plzeň 23. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 BA Nymburk 5. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov C 4 0:00 13.3 5.0 0.0 0.0 0.0 3.3/5.5 59.1 3.8
BK Č. Brod 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Sokol Žižkov 3 0:00 10.7 4.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.3 50.0 4.3
BC Nový Jičín 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.7
BK Brandýs n. L. 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.0
Slavoj Litoměřice 3 0:59 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.3
BK Děčín 2 0:00 11.0 5.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.0 0.0 2.3/6.3 36.8 4.3
BK Klatovy 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.7 35.3 1.3
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
VYS 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Písek C 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.0
BK Loko Plzeň 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.2
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BC Vysočina 3 17:13 4.7 2.3 50.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.7
BK Loko Plzeň 3 10:20 4.7 1.7 55.6 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
BK Pelhřimov 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 2.0
CBU 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
USK 2 15:45 5.0 1.5 33.3 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 16:02 5.0 1.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM BŠM Brno 2 12:47 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Snakes Ostrava 2 5:45 3.0 0.5 100.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
USK 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Darren Chrudim 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
PCE 3 11:29 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Sokol Písek 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 16:18 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol pražský 2 10:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Legends Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
WBA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0