Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 229
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Barbora Keslerová
Ondřej Fichtner
43
52
14
8
26
22
35
37
Review
Skupina A 1. kolo 230
Basket Slovanka B
BK Beroun
24. 9. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Vladimír Vondraš
Adam Križanský
36
84
9
25
17
41
21
62
Review
Skupina A 1. kolo 231
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
24. 9. 2022
15:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
31
56
13
10
25
25
29
41
Review
Skupina A 2. kolo 232
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
25. 9. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Richard Gottfried
32
53
10
15
16
26
25
34
Review
Skupina A 2. kolo 233
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
38
96
11
17
15
42
26
75
Review
Skupina A 3. kolo 234
BK Beroun
BA Tygřice Louny
8. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň 41
56
8
14
16
33
31
45
Review
Skupina A 3. kolo 236
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
8. 10. 2022
17:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
66
38
17
7
38
18
52
24
Review
Skupina A 3. kolo 235
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
8. 10. 2022
17:15
Sportovní hala Matyáš Fichtner
Ondřej Fichtner
42
44
13
13
22
25
31
32
Review
Skupina A 4. kolo 238
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
9. 10. 2022
10:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
20
69
2
27
10
39
13
49
Review
Skupina A 4. kolo 237
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2022
12:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
47
61
12
12
27
26
32
43
Review
Skupina A 5. kolo 241
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
61
44
13
12
34
28
47
37
Review
Skupina A 5. kolo 240
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
22. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
56
50
18
10
31
21
43
34
Review
Skupina A 5. kolo 239
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
22. 10. 2022
14:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
55
48
9
16
22
25
40
35
Review
Skupina A 6. kolo 243
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
23. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
46
82
10
21
29
47
41
64
Review
Skupina A 6. kolo 242
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
23. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Liteň Michal Dub
Karel Albrecht
51
42
11
10
28
19
35
34
Review
Skupina A 7. kolo 244
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
12. 11. 2022
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
63
44
16
9
31
28
47
39
Review
Skupina A 7. kolo 245
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
12. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň Petr Jiříček
Jáchym Schveinert
74
64
12
13
36
26
45
43
Review
Skupina A 8. kolo 246
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
13. 11. 2022
09:00
Kalich aréna Barbora Keslerová
Zajistí pořadatel
63
49
20
18
30
24
46
35
Review
Skupina A 8. kolo 248
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
13. 11. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
55
47
21
6
41
18
46
29
Review
Skupina A 8. kolo 247
BK Beroun
Basket Slovanka B
13. 11. 2022
11:30
Sportovní hala Liteň Rozálie Hacklová
Petr Jiříček
77
60
11
17
32
23
56
38
Review
Skupina A 9. kolo 250
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
3. 12. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
51
65
11
20
20
41
33
51
Review
Skupina A 9. kolo 249
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
60
32
18
7
30
18
42
24
Review
Skupina A 10. kolo 251
BA Tygřice Louny
BK Beroun
4. 12. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Lucie Humlová
Adéla Zemancová
73
44
15
11
31
26
51
38
Review
Skupina A 10. kolo 252
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2022
11:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
33
52
13
9
18
22
27
34
Review
Skupina A 10. kolo 253
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
4. 12. 2022
14:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Matěj Heřman
51
45
12
18
22
20
30
29
Review
Skupina A 11. kolo 255
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
26. 11. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
68
43
16
13
36
22
58
34
Review
Skupina A 11. kolo 254
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
17. 12. 2022
16:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Zajistí pořadatel
47
45
18
14
31
22
38
37
Review
Skupina A 12. kolo 256
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
18. 12. 2022
10:00
Sportovní hala města Barbora Schambergerová
Jan Čermák
57
26
13
7
25
16
37
19
Review
Skupina A 12. kolo 257
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
14. 1. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Jan Průša
Petr Jiříček
75
57
12
10
36
29
53
45
Review
Skupina A 12. kolo 258
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
9. 12. 2022
17:30
Kalich aréna Tomáš Morávek
Mattias Kundert
49
47
16
14
27
24
35
36
Review
Skupina A 13. kolo 259
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
7. 1. 2023
10:00
Sportovní hala Mykhaylo Shumskyy
Jan Klajl
52
64
6
14
21
33
38
47
Review
Skupina A 13. kolo 260
Basket Slovanka B
BK Beroun
12. 2. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina A 13. kolo 261
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
7. 1. 2023
14:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Adéla Hejná
53
62
11
13.
20
30
40
48
Review
Skupina A 14. kolo 262
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
8. 1. 2023
12:00
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Roman Pommer
45
54
6
16
19
28
33
43
Review
Skupina A 14. kolo 263
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
18. 2. 2023
14:00
Sportovní hala města
Preview
Skupina A 15. kolo 265
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
21. 1. 2023
11:15
Sportovní hala Ondřej Josefus
Zajistí pořadatel
55
37
20
4
29
15
46
25
Review
Skupina A 15. kolo 264
BK Beroun
BA Tygřice Louny
22. 1. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Karel Martínek
53
71
7
19
20
41
42
57
Review
Skupina A 15. kolo 266
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
20. 1. 2023
19:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Lucie Humlová
56
46
16
14
32
23
45
33
Review
Skupina A 16. kolo 268
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
22. 1. 2023
10:00
Kalich aréna Lukáš Pešek
Jakub Gabriel
57
49
17
13
28
23
48
36
Review
Skupina A 16. kolo 267
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
22. 1. 2023
12:15
Sportovní hala Ondřej Josefus
Zajistí pořadatel
42
40
11
11
18
23
30
30
Review
Skupina A 17. kolo 269
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
4. 2. 2023
12:00
ZŠ Hovorčovická Michal Tesař
Ondřej Asztalos
Preview
Skupina A 17. kolo 270
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
4. 2. 2023
12:00
Sportovní hala Liteň Jiří Pavýza
Preview
Skupina A 17. kolo 271
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
30. 1. 2023
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
75
39
25
11
40
24
57
34
Review
Skupina A 18. kolo 273
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Mattias Kundert
Preview
Skupina A 18. kolo 272
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
19. 2. 2023
13:45
Sportovní hala Liteň
Preview
Skupina A 19. kolo 274
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 19. kolo 275
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 277
BK Beroun
Basket Slovanka B
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 278
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 276
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
26. 2. 2023
10:30
Kalich aréna
Preview
Skupina A 21. kolo 279
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 21. kolo 280
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 281
BA Tygřice Louny
BK Beroun
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 282
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 283
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
10. 3. 2023
19:00
Sportovní hala města
Preview
Skupina A 23. kolo 284
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 23. kolo 285
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 286
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 287
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 288
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
2. 4. 2023
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 17 13 1.0 18.5 6.5 0.2 5.0/8.6 58.0 2.8
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 17 12 1.0 16.3 3.7 2.6 1.2/2.0 58.3 1.7
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 15 14 1.0 13.5 5.4 0.1 2.4/4.6 50.8 1.9
Valerie Kopecká Tygřice Louny 17 14 1.0 12.9 4.3 0.7 2.1/3.9 54.5 2.7
21 Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 16 10 1.0 17.3 6.5 0.7 2.2/3.9 56.4 2.0
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 17 11 1.0 15.2 5.9 0.1 3.1/6.9 44.7 1.7
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 17 12 1.0 13.8 5.2 0.1 3.3/5.0 65.0 2.7
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 11.4 3.8 1.0 0.9/2.1 44.0 1.2
Lucie Misterková BK Beroun 16 9 1.0 14.9 6.0 0.3 1.9/3.9 48.6 1.7
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 17 10 1.0 13.3 5.6 0.4 0.9/2.2 40.9 3.3
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 19 9 1.0 14.8 4.0 1.7 1.8/4.3 41.0 2.0
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 16 11 1.0 11.7 5.4 0.0 1.0/2.2 45.8 1.0
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 16 12 1.0 10.7 4.3 0.2 1.5/4.3 35.3 1.2
Adéla Rešlová Sokol Toužim 16 12 1.0 10.5 4.2 0.3 1.4/3.3 43.6 1.2
20 Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 16 9 1.0 13.9 4.1 0.9 3.0/4.2 71.1 2.1
Nikol Hakrová Basket Slovanka B 15 12 1.0 10.3 3.7 0.5 1.4/3.1 45.9 2.0
Vendula Hrdličková ADFORS Basket Litomyšl 17 11 1.0 10.2 4.4 0.2 0.9/3.4 27.0 2.4
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov U19 16 5 1.0 22.2 8.6 1.4 0.8/2.0 40.0 2.2
Michaela Jebavá Kol 16 7 1.0 15.1 5.0 0.0 5.1/7.4 69.2 3.1
Lucie Struhárová Sokol Toužim 16 11 1.0 9.5 3.1 0.6 1.5/2.3 64.0 3.0
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 16 13 1.0 7.9 1.9 1.2 0.6/1.8 0.0* 1.9
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 16 13 1.0 7.8 3.1 0.3 0.8/2.2 34.5 1.2
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 16 12 1.0 8.3 3.3 0.3 0.7/1.5 0.0* 1.3
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 16.3 5.2 0.7 4.0/6.8 58.5 2.0
Jana Mouchová Tygřice Louny 16 12 1.0 8.2 2.8 0.7 0.5/1.2 0.0* 1.5
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 17 12 1.0 8.1 3.2 0.3 1.0/2.6 38.7 2.9
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 15 10 1.0 9.7 3.7 0.3 1.4/2.3 60.9 1.5
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 17 9 1.0 10.7 3.7 0.7 1.3/2.4 54.5 1.4
Petra Fidranská Tygřice Louny 15 14 1.0 6.9 2.6 0.1 1.4/2.3 59.4 2.4
Simona Nováková BC Vysočina 15 5 1.0 19.2 5.6 1.4 3.8/5.6 67.9 2.2
Michaela Pavelková Basket Valmez 17 4 1.0 24.0 7.0 1.5 5.5/7.3 75.9 1.8
Klára Jozífková Vlčice Žďár 15 10 1.0 9.3 3.9 0.1 1.2/2.7 44.4 2.3
Nela Matušková Pandy Čelákovice 16 11 1.0 8.3 3.9 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.2
Františka Kaštánková BK Beroun 15 9 1.0 10.1 3.2 0.4 2.3/4.2 55.3 2.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 14.8 4.5 1.2 2.3/4.8 48.3 2.7
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 16 11 1.0 8.1 3.1 0.0 1.9/4.2 45.7 2.5
Anežka Kaštánková BK Beroun 16 9 1.0 9.8 4.2 0.0 1.3/2.4 54.5 3.1
Tereza Jungová BK Beroun 16 9 1.0 9.4 4.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 3.3
Linda Rokosová BC Vysočina 15 6 1.0 14.0 4.8 0.8 1.8/6.5 28.2 2.2
Valerie Hocková BC Benešov "B" 17 6 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/4.7 64.3 2.5
Tereza Vaňková Kol 16 9 1.0 9.2 3.9 0.2 0.8/1.0 0.0* 3.0
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 16 9 1.0 9.2 3.0 0.6 1.6/3.7 42.4 3.1
Anna Horká Kol 17 10 1.0 8.3 3.2 0.0 1.9/3.2 59.4 2.0
Tereza Novotná Žabiny Brno C 15 6 1.0 13.7 6.0 0.2 1.2/3.0 38.9 3.0
Petra Plevová Vlčice Žďár 15 10 1.0 8.2 2.2 1.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 15 11 1.0 7.5 3.1 0.1 1.0/3.3 30.6 2.4
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 10.1 3.6 0.1 2.5/5.3 47.6 3.4
Nela Benešová Vlčice Žďár 17 12 1.0 6.8 2.7 0.1 1.2/2.0 58.3 3.4
Kateřina Zatloukalová BC Benešov "B" 17 10 1.0 7.9 3.3 0.0 1.3/2.1 61.9 2.1
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 16 8 1.0 9.6 2.8 1.3 0.4/0.8 0.0* 2.9
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.3
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 16 11 1.0 6.7 3.0 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.5
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 16 9 1.0 8.1 2.7 0.9 0.1/0.3 0.0* 2.9
Barbora Slavíková BC Benešov "B" 15 8 1.0 9.0 3.4 0.4 1.1/2.0 56.3 1.8
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 5.9 2.3 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.5
Nina Halámková Kol 15 9 1.0 7.9 3.1 0.0 1.7/4.7 35.7 1.3
Veronika Šímová Basket Slovanka B 16 7 1.0 10.0 3.7 0.0 2.6/5.1 50.0 1.3
Eliška Keplová Sokol Toužim 16 13 1.0 5.3 0.8 1.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Kamila Bečvářová Kol 16 8 1.0 8.3 2.5 0.1 2.9/5.1 56.1 0.8
Natálie Sochorová Tygřice Louny 15 14 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.9
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov U19 16 4 1.0 15.8 4.5 2.0 0.8/2.0 37.5 2.5
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 15 5 1.0 12.6 5.0 0.0 2.6/5.4 48.1 2.0
Anna Šambergerová Sokol Toužim 16 13 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.8 32.4 1.5
Beáta Pěničková Tygřice Louny 16 5 1.0 12.0 4.6 0.4 1.6/3.4 47.1 1.8
Karolína Krebsová BK Lvice Litoměřice 16 8 1.0 7.4 2.3 0.6 1.0/2.0 50.0 2.1
Lucie Pavelková Basket Valmez 15 4 1.0 14.8 6.0 0.3 2.0/3.3 61.5 1.5
Darja Vassilyeva BK Beroun 16 8 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/2.6 28.6 2.9
12 Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 15 11 1.0 5.3 2.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 17 13 1.0 4.2 1.4 0.2 1.0/2.0 50.0 1.7
Julie Novotná Basket Slovanka B 15 7 1.0 7.9 3.7 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.9
Johana Surmanová STRABAG Zlín U19 15 4 1.0 13.8 4.0 1.8 0.5/2.0 25.0 0.5
Marie Lencová Pandy Čelákovice 15 9 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/1.3 0.0* 4.9
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 17 12 1.0 4.5 1.7 0.3 0.2/1.2 0.0* 1.4
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 17 7 1.0 7.6 2.7 0.0 2.1/3.1 68.2 2.4
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 16 10 1.0 5.3 2.2 0.0 0.9/1.6 0.0* 0.9
Michaela Čurdová BC Vysočina 16 8 1.0 6.5 1.6 0.5 1.8/2.3 77.8 1.9
Tereza Orságová Basket Valmez 17 4 1.0 12.5 5.5 0.0 1.5/2.8 54.5 2.3
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno C 15 6 1.0 8.3 3.7 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 14 8 1.0 6.3 3.1 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.8
Anežka Tesařová TJ Šumperk 17 3 1.0 16.7 5.7 0.7 3.3/5.7 58.8 3.3
Charlotte Skallová Basket Slovanka B 15 9 1.0 5.6 1.1 1.0 0.3/1.8 0.0* 2.7
Jana Houbová TJ Loko Krnov U19 19 4 1.0 12.5 4.8 0.8 0.8/1.0 0.0* 2.3
Anna Pánková BC Benešov "B" 17 11 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/2.4 46.2 1.5
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 16 4 1.0 12.0 4.5 0.3 2.3/4.3 52.9 2.0
Jana Havránková Basket Slovanka B 15 6 1.0 8.0 2.3 0.8 0.8/1.2 0.0* 2.7
Karolína Jonášová Sokol Toužim 15 12 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.1 32.0 1.4
Karolína Siváková Vlčice Žďár 15 8 1.0 6.0 2.3 0.1 1.1/2.1 52.9 1.4
Michaela Červená Sokol Toužim 18 10 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.2 0.0* 0.9
Kateřina Hofmanová KP Brno B 15 4 1.0 11.8 4.3 0.5 1.8/4.0 43.8 2.3
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 16 6 1.0 7.8 2.0 1.2 0.3/1.5 0.0* 3.5
6 Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 15 11 1.0 4.2 1.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.1
Dominika Spurná TJ Loko Krnov U19 17 5 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/2.6 46.2 3.0
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/3.3 35.0 2.2
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 17 11 1.0 4.1 1.5 0.3 0.2/1.3 0.0* 2.4
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 14 7 1.0 6.4 2.1 0.4 0.9/2.3 37.5 2.3
Nela Bártlová Kol 15 7 1.0 6.4 2.3 0.0 1.9/2.6 72.2 2.3
Viktorie Licková KP Brno B 16 5 1.0 8.8 3.2 0.6 0.6/1.4 0.0* 2.2
Sára Rušová Basket Ostrava B 15 5 1.0 8.8 3.4 0.4 0.8/3.2 25.0 3.2
Nela Dvořáková Žabiny Brno C 15 6 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 3.0
Markéta Chadimová KP Brno B 16 3 1.0 14.3 6.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 16 3 1.0 14.3 6.7 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
Julie Merclová Žabiny Brno C 16 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 18 10 1.0 4.1 1.6 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.4
Eliška Fialová BK Beroun 15 9 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.0 0.0* 3.8
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 16 10 1.0 4.0 1.6 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.7
Natálie Hofmanová Basket Slovanka B 15 9 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.6
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín U19 15 4 1.0 9.8 2.5 1.0 1.8/2.8 63.6 2.0
Jitka Kutalová STRABAG Zlín U19 15 4 1.0 9.8 3.8 0.0 2.3/4.5 50.0 3.3
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 18 10 1.0 3.8 1.5 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
Ema Sochůrková BC Benešov "B" 16 10 1.0 3.8 0.7 0.6 0.6/2.4 25.0 1.7
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín U19 15 3 1.0 12.7 4.7 0.3 2.3/4.7 50.0 1.0
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 15 8 1.0 4.6 1.9 0.0 0.9/2.0 43.8 2.3
Vanessa Jurašek Vlčice Žďár 14 4 1.0 9.3 2.8 1.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Linda Kohoutová BC Vysočina 15 6 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.5
Tereza Kondratievová Basket Slovanka B 15 9 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/2.2 25.0 3.1
Markéta Strnadelová Žabiny Brno C 16 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.5 50.0 2.5
Ema Juchelková BC Vysočina 15 10 1.0 3.7 1.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 16 3 1.0 12.0 3.7 1.0 1.7/4.3 38.5 1.0
Eliška Racková Žabiny Brno C 17 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.5
Tereza Kleplová BC Benešov "B" 15 4 1.0 8.8 3.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.5
Aneta Štvánová BK Beroun 16 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.3 0.0* 1.7
Tereza Němcová Basket Ostrava B 15 6 1.0 5.8 1.8 0.7 0.2/1.0 0.0* 3.5
Gábina Borovičková Kol 16 5 1.0 7.0 2.2 0.2 2.0/3.4 58.8 2.6
Terezie Svobodová Tygřice Louny 16 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.1
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 17 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Johana Blaško ADFORS Basket Litomyšl 15 12 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.4
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 18 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.5
Lucie Frühbauerová AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/2.3 35.7 2.0
Karolína Kupsová BC Benešov "B" 16 8 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.8
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 3 1.0 10.3 3.7 0.7 1.0/3.0 33.3 2.7
Karolína Juránková TJ Šumperk 17 2 1.0 15.5 7.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Vendula Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 20 2 1.0 15.5 4.5 0.5 5.0/8.0 62.5 2.0
Lucie Vorlická Basket Slovanka B 15 7 1.0 4.1 1.3 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.3
Klára Seidlová BC Benešov "B" 17 2 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno C 16 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Sabina Veselá Sokol Toužim 16 11 1.0 2.5 0.5 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.5
Zuzana Dudová KP Brno B 16 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.7
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 16 10 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.7
Klára Svobodová BC Vysočina 15 7 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.6
Lucie Lavičková ADFORS Basket Litomyšl 14 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Amálie Nosková BC Vysočina 15 8 1.0 3.4 1.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.5
16 Beata Franclová Basket Slovanka B 17 9 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.2
Tereza Kuldová BC Benešov "B" 17 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.0
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.1
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/3.0 44.4 1.2
Jana Říhová BK Beroun 17 9 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 17 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/3.0 25.0 1.5
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 15 10 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.9
Tereza Hrivňáková TJ Loko Krnov U19 18 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 17 6 1.0 4.0 1.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.2
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 3 1.0 8.0 3.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
19 Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 16 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Laura Šibravová Kol 15 6 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 3.0
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 16 7 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov U19 16 2 1.0 11.0 3.5 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
Sára Petráková Slovan Varnsdorf 17 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.7
Lian Al Taji Basket Slovanka B 15 11 1.0 2.0 0.5 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.0
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín U19 17 1 1.0 21.0 4.0 4.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Jana Dvořáková TJ Šumperk 17 3 1.0 7.0 1.7 0.3 2.7/4.7 57.1 2.0
Ema Nevrlá Žabiny Brno C 17 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Viktorie Frodlová KP Brno B 15 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.5
Beáta Němcová BC Vysočina 14 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Zuzana Pavloňová KP Brno B 19 2 1.0 10.0 0.5 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adéla Scholzová Basket Valmez 15 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 17 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 15 9 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.1
Aneta Zahradníčková BC Benešov "B" 16 4 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.5 0.0* 2.8
Monika Olečková TJ Šumperk 17 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 17 11 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Šarlota Kusáková Žabiny Brno C 15 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/3.0 22.2 0.0
Markéta Pithartová Kol 17 9 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Natálie Žížalová BC Benešov "B" 16 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.3
40 Kateřina Zábranská Basket Slovanka B 17 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 4.0
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín U19 16 3 1.0 6.3 2.3 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
Klára Szotková Basket Ostrava B 15 5 1.0 3.8 0.8 0.0 2.2/4.0 55.0 2.4
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 18 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
Barbora Plánková STRABAG Zlín U19 15 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
Lucie Bejdová BK Lvice Litoměřice 19 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.3
Tereza Hrstková Basket Valmez 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
15 Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 16 8 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.9
Julie Nádaská Basket Slovanka B 17 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/2.0 40.0 1.2
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 15 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.7
Anna Horová Basket Slovanka B 15 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Sabina Böhmová STRABAG Zlín U19 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jolana Havlíčková Žabiny Brno C 17 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Sophia Josephine Štíbrová TJ Loko Krnov U19 17 4 1.0 4.0 1.3 0.0 1.5/4.0 37.5 1.3
Nela Málková Sokol Toužim 18 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.5
Veronika Dvorská BC Benešov "B" 16 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
Barbora Zvolská BC Benešov "B" 17 9 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.6
Marika Rýdlová BC Benešov "B" 17 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Rozálie Žížalová BC Benešov "B" 16 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.7
Linda Šimperská STRABAG Zlín U19 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Lucie Iva Janíčková TJ Šumperk 15 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov U19 16 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.7
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 17 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 3.0
Eliška Vomáčková Kol 15 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
10 Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 15 10 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 15 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Nikola Žáková Vlčice Žďár 17 4 1.0 3.0 0.8 0.3 0.8/1.0 0.0* 0.8
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 16 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Anežka Kolářová Kol 14 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Rausová KP Brno B 18 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Ema Herichová Basket Slovanka B 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 3.0
Sophie Svobodová BC Benešov "B" 15 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Adéla Roučová TJ Šumperk 17 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/3.3 30.0 2.3
Anna Ulčová Kol 16 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.3
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno C 15 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Kateřina Harnová STRABAG Zlín U19 19 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
Nela Kovářová Basket Valmez 15 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Nela Viková BC Vysočina 14 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 17 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Klára Haniková KP Brno B 18 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.9
Adéla Šváchová BC Benešov "B" 15 1 1.0 10.0 0.0 2.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Julie Láníčková Basket Ostrava B 16 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
16 Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 13 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
Lucie Prachařová Žabiny Brno C 16 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Barbora Chytilová TJ Loko Krnov U19 15 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
12 Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 15 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 14 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Klaudie Kolbabová BC Benešov "B" 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno C 15 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Nina Jelínková Žabiny Brno C 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
Kristýna Sedláčková BC Benešov "B" 16 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov U19 16 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martina Pařízková STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Zuzana Mášová KP Brno B 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vendula Boskovicová Kol 17 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 14 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karolina Neuwirthová STRABAG Zlín U19 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.3
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
25 Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 14 9 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Anna Jiráčková BC Benešov "B" 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
20 Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 16 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.8
Natálie Pikalová BC Benešov "B" 16 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natalia Malečková Vlčice Žďár 15 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Liliana Sukupová STRABAG Zlín U19 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Marie Fialová BC Vysočina 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Linda Poláková KP Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sophia Šírerová BK Beroun 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín U19 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Nela Hromádková BC Vysočina 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Irena Soukupová Basket Slovanka B 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Vanda Ospalá KP Brno B 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 15 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Nela Kaločová Basket Ostrava B 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 17 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Tereza Procházková Basket Ostrava B 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Botková KP Brno B 15 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Natálie Melnyková ADFORS Basket Litomyšl 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Viktorie Vildová Vlčice Žďár 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Adéla Juřenová STRABAG Zlín U19 15 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Rosálie Kučerová BC Vysočina 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Zemanová KP Brno B 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Kateřina Žídková KP Brno B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Vendula Pechová BC Vysočina 16 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Nikola Němcová Basket Valmez 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Hanáková KP Brno B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Ema Zabranská ADFORS Basket Litomyšl 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Pospíchalová BK Medvědi Tábor 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Laura Sobalíková AŠ Mladá Boleslav 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Vendula Čiklová KP Brno B 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava B 16 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Michala Maršíčková BC Benešov "B" 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Petra Procházková TJ Šumperk 18 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Vivienne Vlková STRABAG Zlín U19 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Nela Luňáková Sokol Lanžhot 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Drahošová Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Gergely Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Konvičná Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Uhrová Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Ivanova AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Mrázková Pandy Čelákovice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Poláková BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arlinda Mustafa Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Bartoníčková BK Beroun 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beata Benešová Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Brabcová Vlčice Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Kristýna Růžičková Basket Slovanka B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renáta Tučková Sokol Lanžhot 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Charlotte Špačková Žabiny Brno C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hůrská Sokol Lanžhot 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Uhrová Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislava Hasilová Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Novosadová Sokol Lanžhot 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmína Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Wawreynová BK Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonína Kulaková Žabiny Brno C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Anna Petraturová Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Lenerová Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Galbová Sokol Toužim 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Věchetová SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Chlupová SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bednářová SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Eklová SKB Tišnov U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Buřičová Kol 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Kateřina Jedličková Basket Slovanka B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Nožinová Tygřice Louny 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Kolářová Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Adriana Weberová Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Rabochová Basket Slovanka B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hanusová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Markéta Kaňková Basket Slovanka B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kučerová STRABAG Zlín U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hocková KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Ratajská Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Schönerová BK Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čermáková Žabiny Brno C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Gálová Žabiny Brno C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Adámková Žabiny Brno C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek U19 14 1