Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 229
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Barbora Keslerová
Ondřej Fichtner
43
52
14
8
26
22
35
37
Review
Skupina A 1. kolo 230
Basket Slovanka B
BK Beroun
24. 9. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Vladimír Vondraš
Adam Križanský
36
84
9
25
17
41
21
62
Review
Skupina A 1. kolo 231
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
24. 9. 2022
15:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
31
56
13
10
25
25
29
41
Review
Skupina A 2. kolo 232
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
25. 9. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Richard Gottfried
32
53
10
15
16
26
25
34
Review
Skupina A 2. kolo 233
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
38
96
11
17
15
42
26
75
Review
Skupina A 3. kolo 234
BK Beroun
BA Tygřice Louny
8. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň 41
56
8
14
16
33
31
45
Review
Skupina A 3. kolo 236
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
8. 10. 2022
17:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
66
38
17
7
38
18
52
24
Review
Skupina A 3. kolo 235
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
8. 10. 2022
17:15
Sportovní hala Matyáš Fichtner
Ondřej Fichtner
42
44
13
13
22
25
31
32
Review
Skupina A 4. kolo 238
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
9. 10. 2022
10:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
20
69
2
27
10
39
13
49
Review
Skupina A 4. kolo 237
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2022
12:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
47
61
12
12
27
26
32
43
Review
Skupina A 5. kolo 241
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
61
44
13
12
34
28
47
37
Review
Skupina A 5. kolo 240
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
22. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
56
50
18
10
31
21
43
34
Review
Skupina A 5. kolo 239
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
22. 10. 2022
14:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
55
48
9
16
22
25
40
35
Review
Skupina A 6. kolo 243
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
23. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
46
82
10
21
29
47
41
64
Review
Skupina A 6. kolo 242
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
23. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Liteň Michal Dub
Karel Albrecht
51
42
11
10
28
19
35
34
Review
Skupina A 7. kolo 244
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
12. 11. 2022
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
63
44
16
9
31
28
47
39
Review
Skupina A 7. kolo 245
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
12. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň Petr Jiříček
Jáchym Schveinert
74
64
12
13
36
26
45
43
Review
Skupina A 8. kolo 246
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
13. 11. 2022
09:00
Kalich aréna Barbora Keslerová
Zajistí pořadatel
63
49
20
18
30
24
46
35
Review
Skupina A 8. kolo 248
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
13. 11. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
55
47
21
6
41
18
46
29
Review
Skupina A 8. kolo 247
BK Beroun
Basket Slovanka B
13. 11. 2022
11:30
Sportovní hala Liteň Rozálie Hacklová
Petr Jiříček
77
60
11
17
32
23
56
38
Review
Skupina A 9. kolo 250
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
3. 12. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
51
65
11
20
20
41
33
51
Review
Skupina A 9. kolo 249
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
60
32
18
7
30
18
42
24
Review
Skupina A 10. kolo 251
BA Tygřice Louny
BK Beroun
4. 12. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Lucie Humlová
Adéla Zemancová
73
44
15
11
31
26
51
38
Review
Skupina A 10. kolo 252
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2022
11:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
33
52
13
9
18
22
27
34
Review
Skupina A 10. kolo 253
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
4. 12. 2022
14:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Matěj Heřman
51
45
12
18
22
20
30
29
Review
Skupina A 11. kolo 255
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
26. 11. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
68
43
16
13
36
22
58
34
Review
Skupina A 11. kolo 254
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
17. 12. 2022
16:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Zajistí pořadatel
47
45
18
14
31
22
38
37
Review
Skupina A 12. kolo 256
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
18. 12. 2022
10:00
Sportovní hala města Barbora Schambergerová
Jan Čermák
57
26
13
7
25
16
37
19
Review
Skupina A 12. kolo 257
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
14. 1. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Jan Průša
Petr Jiříček
75
57
12
10
36
29
53
45
Review
Skupina A 12. kolo 258
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
9. 12. 2022
17:30
Kalich aréna Tomáš Morávek
Mattias Kundert
49
47
16
14
27
24
35
36
Review
Skupina A 13. kolo 259
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
7. 1. 2023
10:00
Sportovní hala Mykhaylo Shumskyy
Jan Klajl
52
64
6
14
21
33
38
47
Review
Skupina A 13. kolo 260
Basket Slovanka B
BK Beroun
12. 2. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Roman Pommer
Kateřina Křemenová
41
46
13
5
19
16
28
24
Review
Skupina A 13. kolo 261
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
7. 1. 2023
14:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Adéla Hejná
53
62
11
13.
20
30
40
48
Review
Skupina A 14. kolo 262
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
8. 1. 2023
12:00
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Roman Pommer
45
54
6
16
19
28
33
43
Review
Skupina A 14. kolo 263
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
18. 2. 2023
14:00
Sportovní hala města Petr Hovorka
Adéla Hejná
42
58
9
15
25
26
32
45
Review
Skupina A 15. kolo 265
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
21. 1. 2023
11:15
Sportovní hala Ondřej Josefus
Zajistí pořadatel
55
37
20
4
29
15
46
25
Review
Skupina A 15. kolo 264
BK Beroun
BA Tygřice Louny
22. 1. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Karel Martínek
53
71
7
19
20
41
42
57
Review
Skupina A 15. kolo 266
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
20. 1. 2023
19:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Lucie Humlová
56
46
16
14
32
23
45
33
Review
Skupina A 16. kolo 268
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
22. 1. 2023
10:00
Kalich aréna Lukáš Pešek
Jakub Gabriel
57
49
17
13
28
23
48
36
Review
Skupina A 16. kolo 267
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
22. 1. 2023
12:15
Sportovní hala Ondřej Josefus
Zajistí pořadatel
42
40
11
11
18
23
30
30
Review
Skupina A 17. kolo 269
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
4. 2. 2023
12:00
ZŠ Hovorčovická Michal Tesař
Ondřej Asztalos
49
38
16
13
25
23
37
31
Review
Skupina A 17. kolo 270
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
4. 2. 2023
12:00
Sportovní hala Liteň Jiří Pavýza
Jan Machálek
70
45
14
10
28
23
49
31
Review
Skupina A 17. kolo 271
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
30. 1. 2023
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
75
39
25
11
40
24
57
34
Review
Skupina A 18. kolo 273
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Mattias Kundert
72
45
15
15
38
27
53
35
Review
Skupina A 18. kolo 272
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
19. 2. 2023
13:45
Sportovní hala Liteň Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
62
66
15
15
36
31
55
50
Review
Skupina A 19. kolo 274
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
25. 2. 2023
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Lucie Humlová
Adéla Zemancová
64
31
17
8
32
15
44
25
Review
Skupina A 19. kolo 275
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
25. 2. 2023
13:00
Sportovní hala Liteň Petr Buršík
Jáchym Povolný
79
57
22
12
41
32
61
44
Review
Skupina A 20. kolo 278
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
26. 2. 2023
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Lucie Humlová
Adéla Zemancová
89
29
18
5
47
10
71
20
Review
Skupina A 20. kolo 276
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
22. 4. 2023
14:00
Kalich aréna Pavel Poliček
Adéla Zemancová
74
39
23
9
37
24
57
32
Review
Skupina A 20. kolo 277
BK Beroun
Basket Slovanka B
26. 2. 2023
14:00
Sportovní hala Liteň Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
55
53
19
14
30
24
44
34
Review
Skupina A 21. kolo 280
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
11. 3. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Jakub Klaus
Kateřina Křemenová
31
69
19
15
27
31
29
52
Review
Skupina A 21. kolo 279
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2023
16:00
Sportovní hala města Matěj Heřman
Jan Pacelt
53
46
15
6
32
18
43
34
Review
Skupina A 22. kolo 282
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2023
11:00
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Matěj Jeřáb
69
52
18
9
42
24
55
40
Review
Skupina A 22. kolo 281
BA Tygřice Louny
BK Beroun
4. 3. 2023
16:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Zajistí pořadatel
58
49
19
14
28
33
40
37
Review
Skupina A 22. kolo 283
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
10. 3. 2023
19:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Jan Pacelt
42
47
5
17
15
32
32
39
Review
Skupina A 23. kolo 285
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
1. 4. 2023
10:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
65
9
20
24
35
28
52
Review
Skupina A 23. kolo 284
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
1. 4. 2023
12:00
Kalich aréna Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
52
6
10
17
27
24
42
Review
Skupina A 24. kolo 288
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
2. 4. 2023
10:00
Kalich aréna Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
50
65
19
16
32
30
42
52
Review
Skupina A 24. kolo 286
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
2. 4. 2023
11:00
Sportovní hala města Petr Fiala
Petr Hovorka
74
45
20
13
34
24
56
25
Review
Skupina A 24. kolo 287
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
2. 4. 2023
11:45
Sportovní hala Mykhaylo Shumskyy
Zajistí pořadatel
53
54
12
22
23
29
35
43
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
21 Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 17 19 1.0 19.9 7.7 0.5 2.9/4.5 65.9 2.3
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 18 20 1.0 18.0 6.4 0.2 4.8/8.7 55.2 2.7
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 18 22 1.0 15.2 5.6 0.1 3.7/5.9 62.8 2.5
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 18 24 1.0 13.8 3.1 2.2 1.2/2.1 56.0 2.3
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 16 20 1.0 14.7 5.9 0.1 2.6/5.1 50.5 1.7
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 18 17 1.0 17.1 6.8 0.1 3.2/6.5 49.1 1.7
Lucie Misterková BK Beroun 17 20 1.0 14.4 5.5 0.4 2.4/4.3 55.8 2.2
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 20 18 1.0 14.3 4.0 1.6 1.7/3.9 42.3 1.8
Valerie Kopecká Tygřice Louny 18 20 1.0 12.8 4.4 0.8 1.7/3.5 48.6 2.7
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 18 19 1.0 13.4 5.6 0.4 0.9/2.6 34.0 2.5
20 Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 17 16 1.0 15.7 4.4 1.3 3.1/4.3 71.0 2.1
Michaela Jebavá Kol 17 13 1.0 18.2 6.8 0.0 4.7/7.5 62.2 2.8
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 17 21 1.0 10.9 5.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.9
Kamila Bečvářová Kol 17 17 1.0 12.8 4.2 0.6 2.5/5.2 48.9 0.9
Anežka Tesařová TJ Šumperk 18 11 1.0 19.7 6.9 0.9 3.2/4.8 66.0 2.2
Vendula Hrdličková ADFORS Basket Litomyšl 18 21 1.0 10.3 4.1 0.3 1.1/3.6 30.3 2.7
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov U19 17 10 1.0 21.5 7.5 0.8 4.1/7.1 57.7 2.3
Karolína Juránková TJ Šumperk 18 10 1.0 20.7 9.1 0.4 1.3/3.8 34.2 3.4
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 20 1.0 9.6 3.9 0.0 1.9/3.0 63.3 3.0
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 17 20 1.0 9.4 3.8 0.1 1.6/4.4 35.6 1.6
Nikol Hakrová Basket Slovanka B 16 19 1.0 9.8 3.5 0.5 1.2/2.4 47.8 1.9
Michaela Pavelková Basket Valmez 18 8 1.0 22.5 7.3 1.3 4.3/6.5 65.4 1.8
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 15 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/3.8 50.9 1.9
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 16 20 1.0 8.7 3.7 0.2 0.9/3.3 27.7 2.5
6 Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/2.9 42.3 2.1
Petra Plevová Vlčice Žďár 16 18 1.0 9.4 3.3 0.7 0.7/1.2 0.0* 1.2
7 Adéla Rešlová Sokol Toužim 17 18 1.0 9.4 3.7 0.3 1.3/3.2 39.7 1.1
Nela Benešová Vlčice Žďár 18 22 1.0 7.7 3.2 0.0 1.2/2.0 57.8 3.1
Františka Kaštánková BK Beroun 16 17 1.0 9.9 3.2 0.4 2.2/3.9 57.6 1.6
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 17 22 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.5
6 Lucie Struhárová Sokol Toužim 17 18 1.0 9.1 2.7 0.8 1.3/2.1 60.5 2.7
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 17 10 1.0 16.2 5.8 0.5 3.1/5.2 59.6 1.8
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 18 20 1.0 8.1 3.0 0.3 1.3/2.8 46.4 3.0
Simona Nováková BC Vysočina 16 12 1.0 13.4 4.3 1.0 1.9/3.3 59.0 1.6
Valerie Hocková BC Benešov "B" 18 11 1.0 14.5 4.2 1.2 2.6/4.8 54.7 2.5
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 18 17 1.0 9.4 3.0 0.6 1.4/2.9 48.0 2.1
Tereza Orságová Basket Valmez 18 11 1.0 14.3 5.6 0.5 1.6/3.2 51.4 2.5
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 17 20 1.0 7.9 3.2 0.2 0.9/2.1 41.5 1.6
Lucie Pavelková Basket Valmez 16 10 1.0 15.7 5.5 1.1 1.4/2.5 56.0 1.2
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 14 1.0 11.1 4.0 0.5 1.6/2.6 62.2 1.6
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 17 19 1.0 8.1 2.2 1.0 0.7/2.1 35.0 1.8
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 10.9 3.3 1.1 0.9/2.1 44.8 1.2
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 10 1.0 14.6 6.4 0.1 1.5/3.1 48.4 2.3
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 17 1.0 8.5 3.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.1
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 22 1.0 6.5 2.2 0.3 1.2/1.8 0.0* 1.8
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 15 1.0 9.3 3.1 0.6 1.3/2.9 44.2 3.0
38 Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 17 16 1.0 8.6 3.0 0.1 2.3/5.1 43.9 3.6
Klára Jozífková Vlčice Žďár 16 14 1.0 9.5 4.0 0.1 1.3/2.9 45.0 2.4
Tereza Vaňková Kol 17 16 1.0 8.3 3.4 0.3 0.6/0.9 0.0* 3.1
Nela Bártlová Kol 16 17 1.0 7.8 3.2 0.0 1.3/2.5 52.4 1.8
Tereza Jungová BK Beroun 17 18 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.8
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 8 1.0 16.3 5.3 1.0 2.8/5.8 47.8 2.6
Johana Surmanová STRABAG Zlín U19 16 11 1.0 11.8 2.6 2.1 0.3/1.2 0.0* 1.0
Petra Fidranská Tygřice Louny 16 20 1.0 6.5 2.5 0.1 1.4/2.6 52.9 2.5
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov U19 17 9 1.0 14.4 5.3 1.0 0.8/1.8 0.0* 3.0
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 9.1 2.4 1.3 0.5/1.0 0.0* 2.5
Anna Horká Kol 18 14 1.0 9.1 3.4 0.1 2.0/3.6 54.9 2.4
5 Anna Šambergerová Sokol Toužim 17 20 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/2.8 30.4 1.5
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 17 15 1.0 8.4 2.5 0.9 0.7/1.0 0.0* 2.7
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 10 1.0 12.6 3.8 1.0 2.0/4.1 48.8 2.6
Jana Mouchová Tygřice Louny 17 16 1.0 7.8 2.8 0.6 0.4/1.1 0.0* 1.6
Sára Štechová BK Beroun 17 7 1.0 17.6 7.1 0.3 2.4/4.1 58.6 0.7
19 Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 18 19 1.0 6.3 2.5 0.1 1.2/2.3 50.0 1.9
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 12.9 4.8 0.4 2.0/3.9 51.4 1.1
Vanessa Jurašek Vlčice Žďár 15 12 1.0 9.7 3.1 0.8 1.3/3.2 39.5 1.3
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 22 1.0 5.2 2.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.0
Kateřina Zatloukalová BC Benešov "B" 18 17 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.3 53.8 2.6
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 18 1.0 6.3 2.7 0.2 0.3/1.9 0.0* 1.9
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 17 17 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.4 43.1 2.5
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 18 19 1.0 5.8 2.2 0.4 0.2/1.7 0.0* 1.5
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 17 18 1.0 6.0 2.3 0.2 0.9/2.2 42.5 1.3
Vendula Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 21 7 1.0 15.1 5.7 0.6 2.0/3.0 66.7 1.4
2 Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 19 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/3.0 33.3 1.9
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 19 20 1.0 5.3 1.7 0.5 0.4/0.9 0.0* 1.7
6 Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 16 20 1.0 5.2 1.7 0.4 0.9/1.3 0.0* 1.6
8 Karolína Jonášová Sokol Toužim 16 19 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.6 34.0 1.7
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 18 20 1.0 5.1 1.7 0.1 1.4/2.7 51.9 1.9
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 8 1.0 12.8 3.9 1.1 1.6/3.9 41.9 2.3
Natálie Sochorová Tygřice Louny 16 19 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 16 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/1.0 0.0* 3.5
Kateřina Nosková BC Vysočina 19 7 1.0 13.9 6.0 0.3 1.0/1.7 0.0* 0.9
Jana Houbová TJ Loko Krnov U19 20 9 1.0 10.8 3.8 0.8 0.9/1.4 0.0* 2.4
Anna Pánková BC Benešov "B" 18 20 1.0 4.8 1.9 0.0 1.1/2.9 38.6 1.8
Tereza Novotná Žabiny Brno C 16 8 1.0 12.0 5.3 0.1 1.1/3.3 34.6 2.5
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 11 1.0 8.7 2.6 0.7 1.3/2.9 43.8 2.9
12 Eliška Keplová Sokol Toužim 17 19 1.0 4.9 0.8 1.1 0.2/0.5 0.0* 2.1
Beáta Pěničková Tygřice Louny 17 8 1.0 11.6 4.0 0.8 1.4/2.6 52.4 1.5
Julie Novotná Basket Slovanka B 16 11 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.4
Jana Havránková Basket Slovanka B 16 11 1.0 8.2 2.1 1.1 0.7/0.9 0.0* 2.6
Karolína Siváková Vlčice Žďár 16 14 1.0 6.4 2.2 0.1 1.5/3.1 48.8 1.7
Aneta Štvánová BK Beroun 17 17 1.0 5.2 1.8 0.4 0.6/1.1 0.0* 1.7
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 17 12 1.0 7.3 1.8 1.0 0.7/2.0 33.3 3.3
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 18 19 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/2.0 21.1 2.4
Linda Rokosová BC Vysočina 16 6 1.0 14.0 4.8 0.8 1.8/6.5 28.2 2.2
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 17 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.5
Jana Dvořáková TJ Šumperk 18 10 1.0 8.2 2.7 0.1 2.5/6.3 39.7 3.0
Charlotte Skallová Basket Slovanka B 16 12 1.0 6.8 1.2 1.2 0.9/2.8 32.4 2.7
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 16 1.0 5.1 2.3 0.0 0.4/1.7 0.0* 3.2
Veronika Šímová Basket Slovanka B 17 8 1.0 10.0 3.6 0.0 2.8/5.8 47.8 1.5
Dominika Spurná TJ Loko Krnov U19 18 8 1.0 9.9 4.1 0.1 1.3/3.4 37.0 2.8
Adéla Scholzová Basket Valmez 16 11 1.0 7.2 3.0 0.4 0.1/0.6 0.0* 1.5
Tereza Kuldová BC Benešov "B" 18 18 1.0 4.3 1.7 0.2 0.3/1.2 0.0* 1.4
11 Adéla Kubínková Sokol Toužim 15 12 1.0 6.4 3.2 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.8
Karolína Krebsová BK Lvice Litoměřice 17 10 1.0 7.7 2.7 0.5 0.8/2.2 36.4 1.9
Eliška Fialová BK Beroun 16 20 1.0 3.8 1.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 3.5
Sára Rušová Basket Ostrava B 16 9 1.0 8.4 3.4 0.3 0.6/2.1 26.3 3.2
Amálie Nosková BC Vysočina 16 21 1.0 3.5 1.5 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.5
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 8 1.0 9.3 3.8 0.3 1.0/1.6 0.0* 2.4
Barbora Slavíková BC Benešov "B" 16 8 1.0 9.0 3.4 0.4 1.1/2.0 56.3 1.8
Nina Halámková Kol 16 9 1.0 7.9 3.1 0.0 1.7/4.7 35.7 1.3
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 22 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.5
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín U19 18 5 1.0 14.0 3.8 1.8 1.0/3.0 33.3 0.4
Ema Juchelková BC Vysočina 16 18 1.0 3.8 1.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.4
19 Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 17 19 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.6
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 9 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.3
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín U19 16 5 1.0 13.0 4.6 0.2 3.2/5.8 55.2 1.6
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 16 1.0 4.1 1.6 0.1 0.4/1.0 0.0* 0.9
Natálie Hofmanová Basket Slovanka B 16 16 1.0 4.1 1.8 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
15 Michaela Červená Sokol Toužim 19 15 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Jitka Kutalová STRABAG Zlín U19 16 9 1.0 7.0 2.8 0.0 1.4/3.4 41.9 2.7
12 Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 16 14 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Tereza Hrivňáková TJ Loko Krnov U19 19 11 1.0 5.5 2.3 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 10.2 4.3 0.0 1.5/3.7 40.9 1.2
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno C 16 8 1.0 7.6 3.1 0.3 0.6/1.1 0.0* 2.1
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 9 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.6 47.8 1.8
Markéta Pithartová Kol 18 17 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.1
Laura Šibravová Kol 16 16 1.0 3.8 1.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.4
Gábina Borovičková Kol 17 8 1.0 7.4 2.8 0.1 1.5/3.9 38.7 3.3
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 16 10 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.6
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín U19 16 8 1.0 7.4 2.3 0.6 1.0/2.4 42.1 2.4
Johana Blaško ADFORS Basket Litomyšl 16 20 1.0 2.9 1.1 0.1 0.5/1.7 0.0* 0.7
Terezie Svobodová Tygřice Louny 17 13 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.8
19 Ema Sochůrková BC Benešov "B" 17 19 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/2.2 31.7 2.0
Nela Kovářová Basket Valmez 16 10 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.1
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 5.0 2.1 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.9
14 Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 17 1.0 3.2 1.1 0.0 1.1/2.6 40.0 0.8
Klára Svobodová BC Vysočina 16 21 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Karolína Kupsová BC Benešov "B" 17 15 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.1
Tereza Němcová Basket Ostrava B 16 11 1.0 4.9 1.5 0.5 0.4/1.1 0.0* 3.4
Tereza Kleplová BC Benešov "B" 16 6 1.0 8.8 3.3 0.5 0.7/2.7 25.0 1.3
45 Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 17 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.8
Jana Říhová BK Beroun 18 17 1.0 3.1 1.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.5
Markéta Strnadelová Žabiny Brno C 17 6 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.5 53.3 1.8
17 Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 19 15 1.0 3.4 1.3 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.1
1 Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.8
Nela Dvořáková Žabiny Brno C 16 8 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.5
4 Veronika Dvorská BC Benešov "B" 17 13 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.2
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 16 14 1.0 3.4 1.3 0.0 0.9/2.3 37.5 1.8
Kateřina Hofmanová KP Brno B 16 4 1.0 11.8 4.3 0.5 1.8/4.0 43.8 2.3
Lucie Vorlická Basket Slovanka B 16 12 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 18 19 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 19 18 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Aneta Zahradníčková BC Benešov "B" 17 8 1.0 5.6 1.4 0.8 0.6/1.0 0.0* 1.9
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 17 11 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 3.5
Viktorie Licková KP Brno B 17 5 1.0 8.8 3.2 0.6 0.6/1.4 0.0* 2.2
4 Sabina Veselá Sokol Toužim 17 14 1.0 3.1 0.8 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.4
Tereza Hrstková Basket Valmez 17 9 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.7
Markéta Chadimová KP Brno B 17 3 1.0 14.3 6.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
16 Beata Franclová Basket Slovanka B 18 15 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.1
Julie Merclová Žabiny Brno C 17 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
Natálie Žížalová BC Benešov "B" 17 12 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín U19 17 5 1.0 7.8 3.2 0.0 1.4/3.2 43.8 1.0
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 8 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.1
Monika Olečková TJ Šumperk 18 3 1.0 12.7 5.3 0.0 2.0/4.7 42.9 2.7
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov U19 17 7 1.0 5.4 2.0 0.3 0.6/1.6 0.0* 1.7
Sophia Josephine Štíbrová TJ Loko Krnov U19 18 9 1.0 4.2 1.3 0.0 1.6/3.3 46.7 1.1
Anna Ulčová Kol 17 12 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.1
40 Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 16 9 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.4
Tereza Kondratievová Basket Slovanka B 16 10 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Klára Seidlová BC Benešov "B" 18 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.8
Tereza Procházková Basket Ostrava B 16 9 1.0 4.1 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.1
Eliška Racková Žabiny Brno C 18 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.5
Kateřina Harnová STRABAG Zlín U19 20 7 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.9
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 19 20 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 17 18 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/1.1 0.0* 1.7
Klára Szotková Basket Ostrava B 16 11 1.0 3.1 1.0 0.0 1.1/2.4 46.2 2.5
Tereza Hochmannová Basket Slovanka B 16 5 1.0 6.8 2.2 0.2 1.8/2.8 64.3 2.6
Lian Al Taji Basket Slovanka B 16 17 1.0 2.0 0.4 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.2
Lucie Frühbauerová AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/2.3 35.7 2.0
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 18 8 1.0 4.1 1.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 3.4
Beáta Němcová BC Vysočina 15 18 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Sára Petráková Slovan Varnsdorf 18 19 1.0 1.7 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
Kateřina Výrostková BC Vysočina 19 2 1.0 15.5 5.5 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.5
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
15 Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 17 16 1.0 1.9 0.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.4
Ema Nevrlá Žabiny Brno C 18 4 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.3
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 18 14 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 20 8 1.0 3.8 1.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.5
Julie Láníčková Basket Ostrava B 17 12 1.0 2.5 0.6 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno C 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Lucie Iva Janíčková TJ Šumperk 16 8 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.8
9 Nela Málková Sokol Toužim 19 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.1
40 Kateřina Zábranská Basket Slovanka B 18 3 1.0 9.3 3.3 0.7 0.7/1.7 0.0* 3.3
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 18 14 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.6
Barbora Plánková STRABAG Zlín U19 16 5 1.0 5.6 2.2 0.2 0.6/2.0 30.0 1.8
Lucie Lavičková ADFORS Basket Litomyšl 15 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Zuzana Dudová KP Brno B 17 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.7
Sabina Böhmová STRABAG Zlín U19 16 8 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Nikola Žáková Vlčice Žďár 18 10 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín U19 18 1 1.0 26.0 5.0 5.0 1.0/1.0 0.0* 5.0
Lucie Bejdová BK Lvice Litoměřice 20 18 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 16 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.0
Martina Pařízková STRABAG Zlín U19 15 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/1.1 0.0* 1.6
Simona Pilátová BC Vysočina 19 2 1.0 12.5 4.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
10 Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 15 18 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Eliška Vomáčková Kol 16 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Rozálie Žížalová BC Benešov "B" 17 4 1.0 5.8 1.5 0.8 0.5/0.5 0.0* 2.3
Nela Viková BC Vysočina 15 5 1.0 4.6 1.6 0.0 1.4/2.6 53.8 0.8
Natálie Svobodová TJ Šumperk 17 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/1.3 0.0* 1.6
Petra Procházková TJ Šumperk 19 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.0
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov U19 16 3 1.0 7.3 2.3 0.0 2.7/3.7 72.7 3.3
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 16 15 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.7 0.0* 2.1
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 17 19 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Anna Horová Basket Slovanka B 16 10 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Linda Šimperská STRABAG Zlín U19 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.4
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
16 Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 14 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
37 Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.6 0.0* 0.4
65 Laura Sobalíková AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov U19 17 2 1.0 10.5 3.5 0.0 3.5/7.5 46.7 3.0
Viktorie Frodlová KP Brno B 16 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.5
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 15 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Viktorie Hejrová BC Benešov "B" 18 7 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Zuzana Pavloňová KP Brno B 20 2 1.0 10.0 0.5 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 15 10 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
Karolina Neuwirthová STRABAG Zlín U19 16 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.4
Šarlota Kusáková Žabiny Brno C 16 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/3.0 22.2 0.0
Terezie Švrlingová Žabiny Brno C 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Hana Danielisová STRABAG Zlín U19 18 3 1.0 5.7 2.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
Vivienne Vlková STRABAG Zlín U19 17 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
4 Kristýnka Porodová BK Medvědi Tábor 15 20 1.0 0.8 0.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno C 16 4 1.0 4.0 1.5 0.3 0.3/1.5 0.0* 3.3
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín U19 17 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
Sophia Šírerová BK Beroun 16 14 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Julie Nádaská Basket Slovanka B 18 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Anežka Kolářová Kol 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jolana Havlíčková Žabiny Brno C 18 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Marika Rýdlová BC Benešov "B" 18 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
8 Barbora Zvolská BC Benešov "B" 18 12 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Anna Červenková BC Benešov "B" 17 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Vendula Boskovicová Kol 18 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Kristýna Sedláčková BC Benešov "B" 17 4 1.0 3.8 1.0 0.3 1.0/1.0 0.0* 0.8
Leontýna Losmanová Kol 16 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 20 6 1.0 2.3 0.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.2
Klaudie Kolbabová BC Benešov "B" 17 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.8
12 Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 15 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 17 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 17 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Natalia Malečková Vlčice Žďár 16 19 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Adéla Roučová TJ Šumperk 17 4 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Nela Kaločová Basket Ostrava B 17 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Tereza Rausová KP Brno B 19 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Anna Jiráčková BC Benešov "B" 17 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.7 37.5 1.3
16 Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Ema Herichová Basket Slovanka B 16 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 3.0
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 17 18 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 17 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.4
Natálie Gálová Žabiny Brno C 18 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Pikalová BC Benešov "B" 17 7 1.0 1.6 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Sophie Svobodová BC Benešov "B" 16 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 17 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 18 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov U19 16 3 1.0 3.3 0.7 0.3 1.0/2.0 50.0 1.3
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Klára Haniková KP Brno B 19 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Adéla Šváchová BC Benešov "B" 16 1 1.0 10.0 0.0 2.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Liliana Sukupová STRABAG Zlín U19 18 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.0
Nina Jelínková Žabiny Brno C 16 7 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.6
Agáta Božková Žabiny Brno C 16 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.7
Lucie Prachařová Žabiny Brno C 17 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín U19 18 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Barbora Chytilová TJ Loko Krnov U19 15 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 18 16 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.1
Anna Antonová Žabiny Brno C 16 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Lea Vítámvásová TJ Loko Krnov U19 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Chaloupková Žabiny Brno C 16 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Nikola Heckelová TJ Šumperk 17 7 1.0 1.1 0.1 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.6
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 17 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Adéla Juřenová STRABAG Zlín U19 16 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 17 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
25 Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 15 16 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Nikola Němcová Basket Valmez 16 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Nela Bábíčková STRABAG Zlín U19 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Nikol Foltová Basket Valmez 16 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.0
Zuzana Mášová KP Brno B 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.8
20 Petra Srbová BC Benešov "B" 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Zuzana Jarošová Vlčice Žďár 15 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
Renata Fojtíková TJ Šumperk 16 7 1.0 0.7 0.1 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Lucie Kučerová STRABAG Zlín U19 18 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
20 Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 16 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.8
Vanda Ospalá KP Brno B 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Irena Soukupová Basket Slovanka B 16 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Marie Fialová BC Vysočina 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Tichá Kol 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Nikola Kostecká Vlčice Žďár 16 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nela Hromádková BC Vysočina 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Sára Buřičová Kol 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Poláková KP Brno B 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
56 Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Markéta Němcová Vlčice Žďár 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
10 Aneta Málková Sokol Toužim 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Škopková Kol 16 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.0
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 16 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Natálie Melnyková ADFORS Basket Litomyšl 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Barbora Botková KP Brno B 16 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Viktorie Vildová Vlčice Žďár 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Nela Pospíchalová BK Medvědi Tábor 19 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Veronika Varyšová Žabiny Brno C 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
14 Monika Jindřichová BK Medvědi Tábor 18 15 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Zemanová KP Brno B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Hana Nožinová Tygřice Louny 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Zabranská ADFORS Basket Litomyšl 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bednářová TJ Šumperk 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vendula Pechová BC Vysočina 17 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Vendula Čiklová KP Brno B 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Žídková KP Brno B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava B 17 9 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.4
Sandra Hanáková KP Brno B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 17 17 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Michala Maršíčková BC Benešov "B" 17 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Tereza Brňovjáková Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Laudátová BK Beroun 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Vykopalová Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Černošek KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Feketová Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrušovská Kol 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šigutová Basket Ostrava B 15