Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Kbely B
VSK MFF UK A
7. 10. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
71
60
18
14
40
31
60
41
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ HÁJE - JM A
TJ ČSA
7. 10. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Michal Bukovský
Lukáš Balog
77
86
18
17
37
46
55
60
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Pražský C
Sokol Žižkov D
5. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Miloslav Jon
Michal Perlík
80
60
14
19
33
36
54
47
Review
Základní fáze 1. kolo 4
CTS Basket
Aritma Praha
6. 10. 2021
20:15
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
62
54
14
11
32
19
48
37
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Meteor TLC A
BK Meteor Praha A
4. 10. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Matej Kovačovič
50
66
8
18
25
28
36
48
Review
Základní fáze 2. kolo 8
VSK MFF UK A
TJ HÁJE - JM A
11. 10. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
84
75
19
20
39
39
55
53
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Slovan Bohnice A
TJ ČSA
11. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Matej Kovačovič
Matěj Záruba
62
66
22
9
33
29
51
43
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BK Meteor Praha A
CTS Basket
14. 10. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Matěj Barták
51
53
12
15
27
28
42
36
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Žižkov D
Meteor TLC A
15. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Jan Hošek
56
61
11
14
35
33
48
44
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Aritma Praha
Sokol Kbely B
14. 10. 2021
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
50
65
7
14
19
33
48
56
Review
Základní fáze 3. kolo 18
TJ ČSA
VSK MFF UK A
20. 10. 2021
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Pavel Šenk
67
44
14
16
31
24
47
39
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Kbely B
BK Meteor Praha A
21. 10. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Pavel Bohata
59
49
16
15
33
27
44
32
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ HÁJE - JM A
Aritma Praha
21. 10. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Zuzana Kotrbatá
Lukáš Balog
62
56
19
7
37
26
51
46
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Pražský C
Slovan Bohnice A
19. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Miloslav Jon
Martin Buršík
64
53
21
10
38
18
51
41
Review
Základní fáze 3. kolo 15
CTS Basket
Sokol Žižkov D
20. 10. 2021
20:15
Hala Kuncova Martin Buršík
Jan Musil
72
68
12
22
18
11
29
10
13
25
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BK Meteor Praha A
TJ HÁJE - JM A
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 4. kolo 19
Slovan Bohnice A
VSK MFF UK A
25. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Šenk
Lukáš Ulrych
78
47
27
18
16
14
27
2
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Aritma Praha
TJ ČSA
25. 10. 2021
20:00
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Matěj Barták
54
65
15
20
23
38
38
52
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Pražský C
Meteor TLC A
26. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Roman Kejklíček
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Žižkov D
Sokol Kbely B
27. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Vojta Schaffner
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
TJ ČSA
BK Meteor Praha A
3. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Martin Buršík
Preview
Základní fáze 5. kolo 30
VSK MFF UK A
Aritma Praha
1. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Miloslav Jon
Lukáš Ulrych
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
TJ HÁJE - JM A
Sokol Žižkov D
4. 11. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
CTS Basket
Sokol Pražský C
3. 11. 2021
20:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
Meteor TLC A
Slovan Bohnice A
1. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
Slovan Bohnice A
Aritma Praha
8. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 6. kolo 32
BK Meteor Praha A
VSK MFF UK A
11. 11. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Pražský C
Sokol Kbely B
9. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
Meteor TLC A
CTS Basket
8. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Žižkov D
TJ ČSA
12. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 7. kolo 41
VSK MFF UK A
Sokol Žižkov D
15. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Radomír Kohout
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
Slovan Bohnice A
CTS Basket
15. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Kbely B
Meteor TLC A
18. 11. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
TJ HÁJE - JM A
Sokol Pražský C
18. 11. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Aritma Praha
BK Meteor Praha A
18. 11. 2021
20:40
SK Aritma Praha Roman Kejklíček
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
Slovan Bohnice A
BK Meteor Praha A
22. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Pražský C
TJ ČSA
23. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Balog
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
CTS Basket
Sokol Kbely B
24. 11. 2021
20:15
Hala Kuncova Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
Meteor TLC A
TJ HÁJE - JM A
22. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Matěj Barták
Matej Kovačovič
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Žižkov D
Aritma Praha
26. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
TJ ČSA
Meteor TLC A
1. 12. 2021
18:40
Gym. Arabská Matěj Barták
Lukáš Ulrych
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
VSK MFF UK A
Sokol Pražský C
29. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Šenk
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
BK Meteor Praha A
Sokol Žižkov D
2. 12. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
2. 12. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
TJ HÁJE - JM A
CTS Basket
2. 12. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Radomír Kohout
Jakub Kec
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Slovan Bohnice A
Sokol Žižkov D
6. 12. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vondráček
Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Kbely B
TJ HÁJE - JM A
9. 12. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Pražský C
Aritma Praha
7. 12. 2021
20:15
Sokol pražský Jan Musil
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
CTS Basket
TJ ČSA
8. 12. 2021
20:15
Hala Kuncova Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 10. kolo 58
Meteor TLC A
VSK MFF UK A
6. 12. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
TJ ČSA
Sokol Kbely B
15. 12. 2021
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
VSK MFF UK A
CTS Basket
13. 12. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Lukáš Ulrych
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
BK Meteor Praha A
Sokol Pražský C
16. 12. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
TJ HÁJE - JM A
Slovan Bohnice A
16. 12. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Miloslav Jon
Matěj Barták
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Aritma Praha
Meteor TLC A
16. 12. 2021
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Petr Blahout
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Žižkov D
Sokol Pražský C
10. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
BK Meteor Praha A
Meteor TLC A
10. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Aritma Praha
CTS Basket
10. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
VSK MFF UK A
Sokol Kbely B
10. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
TJ ČSA
TJ HÁJE - JM A
10. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
TJ ČSA
Slovan Bohnice A
17. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
TJ HÁJE - JM A
VSK MFF UK A
17. 1. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Kbely B
Aritma Praha
17. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
CTS Basket
BK Meteor Praha A
17. 1. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Meteor TLC A
Sokol Žižkov D
17. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Slovan Bohnice A
Sokol Pražský C
24. 1. 2022
-
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Žižkov D
CTS Basket
24. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely B
24. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Aritma Praha
TJ HÁJE - JM A
24. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
VSK MFF UK A
TJ ČSA
24. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
VSK MFF UK A
Slovan Bohnice A
31. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
TJ ČSA
Aritma Praha
31. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
TJ HÁJE - JM A
BK Meteor Praha A
31. 1. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov D
31. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Meteor TLC A
Sokol Pražský C
31. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
Slovan Bohnice A
Meteor TLC A
7. 2. 2022
-
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Pražský C
CTS Basket
7. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Žižkov D
TJ HÁJE - JM A
7. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
BK Meteor Praha A
TJ ČSA
7. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Aritma Praha
VSK MFF UK A
7. 2. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Aritma Praha
Slovan Bohnice A
14. 2. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
VSK MFF UK A
BK Meteor Praha A
14. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
TJ ČSA
Sokol Žižkov D
14. 2. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Kbely B
Sokol Pražský C
14. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
CTS Basket
Meteor TLC A
14. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Slovan Bohnice A
CTS Basket
21. 2. 2022
-
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Meteor TLC A
Sokol Kbely B
21. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Pražský C
TJ HÁJE - JM A
21. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Žižkov D
VSK MFF UK A
21. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
BK Meteor Praha A
Aritma Praha
21. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
BK Meteor Praha A
Slovan Bohnice A
28. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Aritma Praha
Sokol Žižkov D
28. 2. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
TJ ČSA
Sokol Pražský C
28. 2. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
TJ HÁJE - JM A
Meteor TLC A
28. 2. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Kbely B
CTS Basket
28. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
21. 3. 2022
-
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
CTS Basket
TJ HÁJE - JM A
21. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Meteor TLC A
TJ ČSA
21. 3. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Pražský C
VSK MFF UK A
21. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Žižkov D
BK Meteor Praha A
21. 3. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Žižkov D
Slovan Bohnice A
28. 3. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Aritma Praha
Sokol Pražský C
28. 3. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
VSK MFF UK A
Meteor TLC A
28. 3. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
TJ ČSA
CTS Basket
28. 3. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ HÁJE - JM A
Sokol Kbely B
28. 3. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
Slovan Bohnice A
TJ HÁJE - JM A
4. 4. 2022
-
SH TJ Slovan Bohnice
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Kbely B
TJ ČSA
4. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
CTS Basket
VSK MFF UK A
4. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Meteor TLC A
Aritma Praha
4. 4. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Pražský C
BK Meteor Praha A
4. 4. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Andrei Aleksashin TJ ČSA 28 4 1.0 18.3 6.5 1.0 2.3/3.0 75.0 3.5
12 Jakub Hrabovský CTS Basket 44 3 1.0 7.3 2.0 0.7 1.3/2.7 50.0 2.7
Taylor Thomas Bern Slovan Bohnice A 34 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Mihail Demidov VSK MFF UK A 25 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
Martin Hromádka Sokol Pražský C 30 1 1.0 13.0 3.0 1.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Petr Boček Meteor TLC A 50 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Adam Barták Sokol Žižkov D 24 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michal Bejvl Aritma Praha 36 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Kamil Bártl TJ HÁJE - JM A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bíman Sokol Kbely B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Adamec BK Meteor A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Meteor TLC A 2 16.0 5.0 8.5 /13.5 63.0 13.0
BK Meteor A 3 17.7 4.3 7.0 /14.3 48.8 15.7
Sokol Pražský C 2 22.0 5.0 13.0 /20.5 63.4 17.0
Sokol Žižkov D 3 19.3 5.3 6.7 /14.0 47.6 19.7
CTS Basket 3 16.7 5.7 12.0 /19.3 62.1 17.0
Aritma Praha 4 10.0 4.5 6.5 /14.8 44.1 21.5
Sokol Kbely B 3 20.0 3.0 16.0 /25.7 62.3 18.7
VSK MFF UK A 4 18.8 5.3 5.5 /12.8 43.1 17.0
TJ HÁJE - JM A 3 20.7 5.3 14.0 /28.3 49.4 18.3
TJ ČSA 4 22.5 5.0 11.0 /18.8 58.7 20.5
Slovan Bohnice A 3 12.7 3.0 4.0 /7.0 57.1 10.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 0 1 0 - - -
Ulrych Lukáš 2 1 1 0 - - -
Šenk Pavel 3 1 2 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 0 1 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Kovačovič Matej 2 1 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 3 0 0 - - -
Kohout Radomír 2 2 0 0 - - -
Kejklíček Roman 2 0 2 0 - - -
Jon Miloslav 6 6 0 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Hošek Jan 1 0 1 0 - - -
Buršík Martin 2 1 1 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Barták Matěj 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře