Šimon Zajíček

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 28 let
Aktuální klub
CTS Basket
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
218
Procento vítězství
52.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 19 24.6 6.8 2.3 /6.5 0.4 1.2/2.3 51.2 3.1 2.8
2011/12 muži - základní část BA Sparta 3 3.3 0.0 0 /0.7 0 0/1.3 0.0 0.7 -2.3
2011/12 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 6 30.8 7.5 2.2 /10 0.2 2.7/3.7 72.7 3.7 3.8
2011/12 muži - play-off BA Sparta 3 1.7 0.3 0 /1 0 0.3/0.7 50.0 0.3 -0.7
2012/13 muži - základní část BA Sparta 19 8.0 1.7 0.6 /1.9 0 0.5/0.8 66.7 1.5 0.3
2012/13 muži - Český pohár BA Sparta 4 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 21 30.4 11.9 3.4 /11.3 1 2.3/3.6 64.0 2.5 8.3
2012/13 muži - Základní fáze GBA Sparta B 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2012/13 muži - 2.kolo GBA Sparta B 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - play-off BA Sparta 5 10.2 3.4 0.6 /1.2 0.6 0.4/0.8 50.0 1.6 2.6
2012/13 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 6 34.3 10.0 2.5 /7 1 2/2.7 75.0 3.5 11.2
2013/14 muži - základní část GBA Sparta 26 20.8 4.7 0.7 /3 0.9 0.7/1.1 62.1 2.0 2.1
2013/14 muži - Základní fáze GBA Sparta B 12 - 11.3 3.8 0.8 1.2/1.7 70.0 - -
2013/14 muži - play-out GBA Sparta 6 25.3 3.5 0.5 /2.5 0.7 0.5/1 50.0 1.5 -
2013/14 muži - Play-off - čtvrtfinále GBA Sparta B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Základní fáze GBA Sparta B 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Předkolo play-off GBA Sparta 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Základní fáze GBA B 2 - 11.5 2.5 1.5 2/2.5 80.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze TJ Košíře C 18 - 12.5 2.2 2.1 1.7/2.6 67.4 - -
2017/18 muži - Play-off TJ Košíře C 3 - 18.7 3.7 2.3 4.3/5.7 76.5 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basket Košíře 13 8.1 1.3 0 /0.5 0.3 0.4/0.5 83.3 0.8 1.2
2018/19 muži - Základní fáze TJ Košíře 10 - 12.5 1.7 2.6 1.3/2.2 59.1 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basket Košíře 4 18.5 1.5 0 /0.8 0.5 0/0.5 0.0 1.3 1.5
2018/19 muži - Play-off TJ Košíře 6 - 9.8 1.3 2 1.2/1.8 63.6 - -
2019/20 muži - skupina Západ Basket Košíře 8 13.5 2.9 0.1 /1.3 0.9 0/0 0.0 1.1 2.3
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo Basket Košíře 2 6.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - 0.5
2020/21 muži - Základní fáze CTS Basket 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze CTS Basket 15 - 8.9 2.6 1 0.7/1 66.7 - -
2021/22 muži - Play-off CTS Basket 1 - 6.0 1 0 4/4 100.0 - -
Průměr za kariéru 21.8 12.4 7.0 1.6 0.9 1.1/1.7 130.8 1.9 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sokol Pražský C 26. 4. 2022
2B body 6 Sokol Kbely B 3. 3. 2022
3B body 3 TJ ČSA 8. 12. 2021
Body 19 TJ HÁJE - JM A 2. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Dolní Počernice A 3. 5. 2018 2017/18
2B body 8 BC Vysočina 12. 2. 2012 2011/12
3B body 6 Žižkov Falcons C 28. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 Kondoři Liberec 23. 3. 2013 2012/13
Útočné doskoky 4 BCM Loko Plzeň 24. 3. 2012 2011/12
Doskoky celkem 10 BCM Loko Plzeň 24. 3. 2012 2011/12
Body 26 Meteor Praha A 17. 4. 2018 2017/18
Užitečnost 27 BC Vysočina 10. 2. 2013 2012/13
Asistence 11 Kondoři Liberec 23. 3. 2013 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
6. 10. 2021 Základní fáze Aritma Praha 4 2 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze BK Meteor A 9 3 1 0/0 0
3. 11. 2021 Základní fáze Sokol Pražský C 0 0 0 0/0 0
8. 11. 2021 Základní fáze Meteor TLC A 6 3 0 0/0 0
2. 12. 2021 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 19 5 3 0/0 0
8. 12. 2021 Základní fáze TJ ČSA 16 2 3 3/4 75.0
13. 12. 2021 Základní fáze VSK MFF UK A 8 4 0 0/0 0
13. 1. 2022 Základní fáze Aritma Praha 3 1 0 1/2 50.0
19. 1. 2022 Základní fáze BK Meteor A 10 2 1 3/4 75.0
26. 1. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov D 17 4 2 3/5 60.0
8. 2. 2022 Základní fáze Sokol Pražský C 5 1 1 0/0 0
23. 2. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice A 10 2 2 0/0 0
3. 3. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 12 6 0 0/0 0
23. 3. 2022 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 3 0 1 0/0 0
6. 4. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 11 4 1 0/0 0
26. 4. 2022 Play-off Sokol Pražský C 6 1 0 4/4 100.0
Celkem 16 139 40 15 14/19 73.7
Průměr 16 8.7 2.5 0.9 0.9/1.2 73.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 6 25:43 13.5 3.8 44.2 1.0 33.3 2.8/3.7 77.3 2.7
VYS 8 30:46 9.5 2.8 35.5 0.8 20.7 1.8/2.6 66.7 3.6
Žižkov Falcons C 5 0:00 12.8 1.4 0.0 3.0 0.0 1.0/1.6 62.5 2.0
Sokol Vyšehrad B 4 0:00 14.3 1.8 0.0 3.0 0.0 1.8/2.0 87.5 1.8
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 14.0 2.5 0.0 1.8 0.0 3.8/4.8 78.9 3.8
PCE 4 31:00 12.3 4.8 43.2 0.8 20.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov D 3 0:00 16.3 3.0 0.0 2.0 0.0 4.3/6.3 68.4 1.3
Meteor TLC A 4 0:00 11.3 2.0 0.0 2.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
Aritma Praha 5 0:00 7.6 1.2 0.0 1.4 0.0 1.0/1.6 62.5 1.2
BCM Loko Plzeň 4 32:59 9.3 3.0 25.0 0.3 10.0 2.5/4.5 55.6 3.3
Basketbal Olomouc 4 27:48 8.0 1.5 35.3 1.3 35.7 1.3/1.5 83.3 1.8
Slovan Bohnice A 3 0:00 10.3 2.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
TJ ČZU Praha 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol I. Smíchov 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 4 28:54 6.8 1.3 18.5 0.8 37.5 2.0/2.8 72.7 2.0
VYS 6 12:24 4.3 1.3 42.1 0.3 40.0 0.7/1.0 66.7 1.5
CTS Basket 2 0:00 12.5 2.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sršni Sokol Písek 4 21:09 6.0 1.8 21.9 0.5 22.2 1.0/2.3 44.4 3.3
USK 4 30:17 6.0 2.0 22.2 0.3 11.1 1.3/2.5 50.0 3.3
TJ HÁJE - JM A 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský C 4 0:00 5.0 0.8 0.0 0.8 0.0 1.3/1.5 83.3 1.3
VSK MFF UK A 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Meteor A 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol Motol A 1 0:00 18.0 1.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 6 9:00 2.8 0.3 25.0 0.5 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Stavební fakulta A 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
TJ ČSA 1 0:00 16.0 2.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol H. Králové 4 18:06 4.0 0.3 12.5 1.0 66.7 0.5/1.0 50.0 2.3
S.H.Počernice A 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Pražský B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
LJH 3 23:04 4.3 0.3 16.7 0.7 18.2 1.7/2.0 83.3 1.0
BK Opava "B" 5 18:20 2.6 0.2 7.7 0.4 13.3 1.0/2.4 41.7 2.0
PLZ 6 10:28 2.2 0.3 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.2
Sokol Písek 2 21:17 6.0 0.0 0.0 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kbely B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ZLN 7 13:19 1.6 0.1 7.7 0.1 16.7 0.9/1.4 60.0 1.7
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
USK Praha B 2 6:39 5.0 1.0 0.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 18:41 5.0 1.0 33.3 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely C 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
OLM 1 25:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 19:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 4:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 7 6:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
SNAK A 1 8:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -