Matouš Obruča

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Jižní Supi B
Výška
201 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
139
Procento vítězství
80.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 1.1 0.5 0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 5 - 3.2 1.4 0 0.4/2 20.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 21 - 2.1 1 0 0.1/0.3 42.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 7.7 1.3 0.3 /0.7 0 0.7/1.3 50.0 1.3 0.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 8.0 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 3.3 1.4 /1.4 0 0.6/1.8 32.0 1.5 0.6
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 0.8 0.3 /0.3 0 0.2/0.5 33.3 1.0 -0.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 7.0 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 6.5 0.0 0 /0 0 0/1 0.0 - -0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 1.8 0.8 0 0.3/0.9 36.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 1.6 0.8 0 0.1/0.4 33.3 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 8.3 1.3 0.7 0 0/0 0.0 1.0 0.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 2.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - 1.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 7 11.3 3.6 1.7 /2.6 0 0.1/0.4 33.3 1.7 3.4
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 2 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 5.4 0.2 0 /0.2 0 0.2/0.4 50.0 1.0 -0.4
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 3.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi B 3 - 4.0 1.7 0 0.7/1 66.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze Aritma Praha 6 - 7.3 2.8 0 1.7/3 55.6 - -
Průměr za kariéru 17.1 1.6 2.0 0.9 0.0 0.3/0.8 62.9 0.9 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Pražský C 7. 12. 2021
2B body 5 Meteor TLC A 16. 12. 2021
3B body 2 TJ HÁJE - JM A 21. 10. 2021
Body 14 TJ HÁJE - JM A 21. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Sokol Vyšehrad 17. 9. 2016 2016/17
2B body 7 BK Mariánské Lázně 15. 10. 2016 2016/17
3B body 2 TJ HÁJE - JM A 21. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Start Havířov 7. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 SAM Brno 23. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 23. 3. 2019 2018/19
Body 16 BK Mariánské Lázně 15. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 8 Sokol Písek 23. 3. 2019 2018/19
Asistence 1 BŠM Brno 8. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 2 1 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 4 2 0 0/1 0.0
13. 6. 2021 skupina A BK Kladno 6 2 0 2/2 100.0
14. 10. 2021 Základní fáze Sokol Kbely B 5 2 0 1/2 50.0
21. 10. 2021 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 14 3 2 2/4 50.0
8. 11. 2021 Základní fáze Slovan Bohnice A 4 2 0 0/0 0
18. 11. 2021 Základní fáze BK Meteor A 9 3 0 3/4 75.0
26. 11. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov D 5 1 0 3/5 60.0
7. 12. 2021 Základní fáze Sokol Pražský C 11 4 0 3/7 42.9
16. 12. 2021 Základní fáze Meteor TLC A 10 5 0 0/0 0
13. 1. 2022 Základní fáze CTS Basket 5 2 0 1/2 50.0
Celkem 11 75 27 2 15/27 55.6
Průměr 11 6.8 2.5 0.2 1.4/2.5 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Sokol Písek 1 24:24 13.0 6.0 54.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský C 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
Meteor TLC A 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.5
BK Meteor A 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BA Sparta 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Jižní Supi 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Synthesia Pardubice 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
CTS Basket 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov D 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Sokol Kbely B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SAM Brno 2 7:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slovan Bohnice A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Bol U12B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC VYSOČINA 1 5:12 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 3:42 0.5 0.3 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BC Vysočina 1 14:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 17:55 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 11:22 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 2 1:04 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Pelhřimov 1 3:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Jižní Supi 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 1:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 8:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5