Základní informace
od: 2. 7. 2009
Renata
Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315
od: 2. 7. 2009
Mgr.
Milena
Jindrová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315
od: 9. 3. 2024
Tomáš
Reimer
tomasre@seznam.cz
723 021 455
od: 2. 7. 2009
Renata
Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315
od: 22. 9. 2020
Martin
Jindra
sokolbasket@seznam.cz
777 944 706
od: 24. 9. 2019
Michal
Kačaba
misakacaba@seznam.cz
773 526 999
Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Žitná 42/1438
12000 Praha 2
# | Hráč | Pozice | Rok narození | Výška | Věk | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
Šimon Brzák | 2007 | 181 | 17 | 0 | ||
Tadeáš Maňák | 2007 | 195 | 17 | 0 | ||
Adam Vlček | 2007 | 192 | 17 | 0 | ||
Jan Vejdovec | 2005 | 195 | 19 | 0 | ||
Šimon Veitz | 2007 | 185 | 17 | 0 | ||
Matěj Váňa | 2006 | 190 | 18 | 0 | ||
Daniel Střílka | 2005 | 197 | 19 | 0 | ||
Ondřej Pánek | 2006 | 183 | 18 | 0 | ||
Michal Matejka | 2005 | 198 | 19 | 0 | ||
Robert Lízálek | 2005 | 190 | 19 | 0 | ||
Eliáš Hager | 2005 | 183 | 19 | 0 | ||
Jakub Křišťan | 2006 | 198 | 18 | 0 | ||
Štěpán Kraus | 2007 | 175 | 17 | 0 | ||
Šimon Michael Kovář | 2005 | 199 | 19 | 0 | ||
Ondřej Kahánek | 2005 | 160 | 19 | 0 | ||
Kosťantyn Jagupov | 2006 | 188 | 18 | 0 | ||
Marek Chvojka | 2006 | 210 | 18 | 0 | ||
Vojtěch Hajič | 2005 | 186 | 19 | 0 | ||
Tomáš Zronek | 2007 | 190 | 17 | 0 |
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
56 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 22. 12. 2024 | SLUNETA Ústí nad Labem | : |
51 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 21. 12. 2024 | Válečníci Děčín | : |
48 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 8. 12. 2024 | Sokol pražský | : |
44 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 7. 12. 2024 | Sokol pražský | : |
38 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 17. 11. 2024 | Sokol pražský | : |
34 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 16. 11. 2024 | Sokol pražský | : |
29 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 3. 11. 2024 | USK | : |
1 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 2. 11. 2024 | Sokol pražský | : |
27 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 13. 10. 2024 | Sokol pražský | : |
24 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 12. 10. 2024 | Sokol pražský | : |
20 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 29. 9. 2024 | Sokol Písek Sršni | : |
16 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 28. 9. 2024 | BK Lokomotiva Plzeň | : |
10 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 15. 9. 2024 | BA Nymburk | : |
6 | extraliga (junioři U19) | Domácí | 14. 9. 2024 | Tygři Praha | : |
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
2. kolo |
14. 9. 2024
00:00 |
Sokol pražský
Tygři Praha
|
|
skupina A | Preview | |
3. kolo |
15. 9. 2024
00:00 |
Sokol pražský
BA Nymburk
|
|
skupina A | Preview | |
4. kolo |
28. 9. 2024
00:00 |
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
|
|
skupina A | Preview | |
5. kolo |
29. 9. 2024
00:00 |
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
|
|
skupina A | Preview | |
6. kolo |
12. 10. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
7. kolo |
13. 10. 2024
00:00 |
Válečníci Děčín
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
1. kolo |
2. 11. 2024
00:00 |
USK Praha
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
8. kolo |
3. 11. 2024
00:00 |
Sokol pražský
USK Praha
|
|
skupina A | Preview | |
9. kolo |
16. 11. 2024
00:00 |
BA Nymburk
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
10. kolo |
17. 11. 2024
00:00 |
Tygři Praha
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
11. kolo |
7. 12. 2024
00:00 |
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
12. kolo |
8. 12. 2024
00:00 |
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
|
|
skupina A | Preview | |
13. kolo |
21. 12. 2024
00:00 |
Sokol pražský
Válečníci Děčín
|
|
skupina A | Preview | |
14. kolo |
22. 12. 2024
00:00 |
Sokol pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
|
|
skupina A | Preview |