BŠ - Tygři Praha

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 4. 9. 2018
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

Trenér

od: 4. 9. 2018 do 17. 9. 2018
Ing. Petr Treml
petr.treml12@gmail.com
777 006 765

Trenér

od: 20. 9. 2018
Lukáš Chábek
lukanek@centrum.cz
602 656 293

1. asistent trenéra

od: 20. 9. 2018
Lukáš Celina
Celina.lukas@seznam.cz
728 183 139

Asistent trenéra

od: 4. 9. 2018 do 17. 9. 2018
Lukáš Celina
Celina.lukas@seznam.cz
728 183 139

Asistent trenéra

od: 4. 9. 2018 do 17. 9. 2018
Stanislav Marian
standamarian@seznam.cz
605 552 502

Asistent trenéra

od: 20. 9. 2018
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

Adresa

Basketbalová škola Praha, o.p.s.
Na Hřebenkách
150 00 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
6 Vojtěch Novotný 2005 0 16
24 Marek Kráčmera 2005 0 16
1 Vojtěch Zeithammer 2005 150 16
5 Vasil Petrovichev 2005 152 16
3 Václav Skřivánek 2006 152 15
28 Petr Valeš 2005 0 16
11 Jáchym Kačírek 2005 0 16
0 Štěpán Bubeník 2005 155 16
64 Ondřej Petrovka 2005 0 16
2 František Skřivánek 2005 0 16
34 Jonáš Merxbauer 2006 171 15
23 Sebastian Uhlíř 2005 0 16
12 Mikuláš Zahořík 2006 186 15
4 Vojtěch Kocourek 2005 0 16
22 Pavel Jelínek 2005 166 16
8 Richard El Karib 2005 166 16
44 karel Bělohradský 2005 0 16
14 Martin Záruba 2005 0 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
577 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 27. 4. 2019 Tygři Brno 49:70 12 3 16/30 34.8% 30
565 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 26. 4. 2019 BK NH Ostrava A 63:45 20 0 5/3 62.5% 20
561 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 25. 4. 2019 Sluneta Ústí nad Labem 76:50 14 1 19/10 65.5% 30
563 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 4. 2019 BA Nymburk 74:67 24 5 11/12 47.8% 28
336 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 4. 2019 BK Lokomotiva Plzeň 73:78 29 2 14/12 53.8% 26
332 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 6. 4. 2019 BK Klatovy 47:68 27 3 5/1 83.3% 10
320 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 26. 3. 2019 Sluneta Ústí nad Labem 56:68 21 4 2/6 25% 18
326 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 3. 2019 TJ Sokol Kbely 57:85 21 4 3/5 37.5% 24
321 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 3. 2019 Sokol Písek Sršni 82:48 28 5 11/20 35.5% 23
315 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 3. 2019 Válečníci Děčín 73:65 30 2 7/5 58.3% 20
311 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 2. 2019 BA Sparta Praha 65:54 20 4 13/17 43.3% 23
283 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 23. 2. 2019 BA Sparta Praha 49:50 24 0 2/5 28.6% 18
308 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 2. 2019 BK Klatovy 78:31 30 4 6/4 60% 20
304 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 2. 2019 BK Lokomotiva Plzeň 67:92 29 1 6/8 42.9% 17
297 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 6. 2. 2019 Sokol Písek Sršni 72:48 20 2 2/6 25% 16
294 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 17. 1. 2019 TJ Sokol Kbely 75:43 12 2 13/12 52% 17
291 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 13. 1. 2019 Válečníci Děčín 53:60 23 1 11/26 29.7% 21
288 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 1. 2019 Sluneta Ústí nad Labem 72:45 15 2 9/11 45% 25
91 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 15. 12. 2018 USK Praha 65:42 18 0 6/7 46.2% 15
95 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 12. 2018 BK Teplice 22:91 43 0 5/5 50% 20
89 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 2. 12. 2018 BK Baník Most 79:36 33 3 4/5 44.4% 23
86 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 1. 12. 2018 BA Tygři Louny 147:29 67 3 4/3 57.1% 19
81 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 18. 11. 2018 Sluneta Ústí nad Labem 63:53 19 4 3/7 30% 23
77 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 17. 11. 2018 Slavoj BK Litoměřice 12:145 68 1 6/3 66.7% 20
44 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 4. 11. 2018 Basketbalová škola - Tygři Praha B 64:43 28 0 8/8 50% 23
72 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 4. 11. 2018 Basketbalová škola - Tygři Praha B 41:79 37 0 5/17 22.7% 13
67 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 10. 2018 USK Praha 73:62 30 1 10/14 41.7% 18
63 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 10. 2018 BK Teplice 173:32 81 1 8/7 53.3% 21
62 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 10. 2018 BA Tygři Louny 16:103 47 1 6/5 54.5% 20
57 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 6. 10. 2018 BK Baník Most 49:82 34 3 5/7 41.7% 20
53 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 9. 2018 Slavoj BK Litoměřice 134:26 61 1 9/13 40.9% 25
49 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 22. 9. 2018 Sluneta Ústí nad Labem 64:90 28 0 8/13 38.1% 29
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 22. 9. 2018
14:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
64
90
19
25
32
52
50
79
Skupina B Review
3. kolo 23. 9. 2018
12:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
134
26
46
6
73
12
99
21
Skupina B Review
4. kolo 6. 10. 2018
12:00
BK Baník Most
Basketbalová škola - Tygři Praha
49
82
11
13
21
39
33
66
Skupina B Review
5. kolo 7. 10. 2018
10:00
BA Tygři Louny
Basketbalová škola - Tygři Praha
16
103
0
23
10
51
15
77
Skupina B Review
6. kolo 20. 10. 2018
13:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Teplice
173
32
36
10
88
12
134
21
Skupina B Review
7. kolo 21. 10. 2018
09:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
USK Praha
73
62
12
18
41
27
56
42
Skupina B Review
1. kolo 4. 11. 2018
10:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
Basketbalová škola - Tygři Praha B
64
43
18
7
28
21
44
29
Skupina B Review
8. kolo 4. 11. 2018
12:00
Basketbalová škola - Tygři Praha B
Basketbalová škola - Tygři Praha
41
79
9
27
21
45
32
64
Skupina B Review
9. kolo 17. 11. 2018
11:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketbalová škola - Tygři Praha
12
145
2
42
2
83
10
113
Skupina B Review
10. kolo 18. 11. 2018
10:00
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
63
53
16
16
30
23
44
34
Skupina B Review
11. kolo 1. 12. 2018
17:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Tygři Louny
147
29
31
5
80
15
109
25
Skupina B Review
12. kolo 2. 12. 2018
12:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Baník Most
79
36
20
9
48
12
64
26
Skupina B Review
14. kolo 7. 12. 2018
17:30
BK Teplice
Basketbalová škola - Tygři Praha
22
91
3
18
13
40
18
77
Skupina B Review
13. kolo 15. 12. 2018
12:00
USK Praha
Basketbalová škola - Tygři Praha
65
42
19
12
34
26
52
32
Skupina B Review
2. kolo 12. 1. 2019
14:00
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
72
45
24
8
42
18
58
31
Extraliga sk. A Review
3. kolo 13. 1. 2019
15:00
Válečníci Děčín
Basketbalová škola - Tygři Praha
53
60
14
19
29
44
43
46
Extraliga sk. A Review
4. kolo 17. 1. 2019
18:30
TJ Sokol Kbely
Basketbalová škola - Tygři Praha
75
43
26
5
37
24
54
34
Extraliga sk. A Review
5. kolo 6. 2. 2019
18:00
Sokol Písek Sršni
Basketbalová škola - Tygři Praha
72
48
25
11
43
24
65
34
Extraliga sk. A Review
6. kolo 9. 2. 2019
16:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
67
92
21
17
34
42
49
65
Extraliga sk. A Review
7. kolo 10. 2. 2019
12:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Klatovy
78
31
22
6
50
13
60
29
Extraliga sk. A Review
1. kolo 23. 2. 2019
17:00
BA Sparta Praha
Basketbalová škola - Tygři Praha
49
50
9
13
23
25
37
35
Extraliga sk. A Review
8. kolo 24. 2. 2019
10:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Sparta Praha
65
54
14
16
23
32
49
40
Extraliga sk. A Review
9. kolo 9. 3. 2019
15:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
Válečníci Děčín
73
65
18
13
33
41
54
53
Extraliga sk. A Review
11. kolo 23. 3. 2019
14:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
82
48
25
15
34
25
57
42
Extraliga sk. A Review
12. kolo 24. 3. 2019
15:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
TJ Sokol Kbely
57
85
17
25
23
45
40
61
Extraliga sk. A Review
10. kolo 26. 3. 2019
17:45
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
56
68
12
18
29
35
43
53
Extraliga sk. A Review
13. kolo 6. 4. 2019
16:00
BK Klatovy
Basketbalová škola - Tygři Praha
47
68
9
19
20
40
36
50
Extraliga sk. A Review
14. kolo 7. 4. 2019
15:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbalová škola - Tygři Praha
73
78
24
32
35
44
59
62
Extraliga sk. A Review
1. kolo 25. 4. 2019
08:30
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
76
50
17
10
34
21
61
39
MČR skupina A Review
2. kolo 25. 4. 2019
17:15
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Nymburk
74
67
20
13
33
31
55
49
MČR skupina A Review
3. kolo 26. 4. 2019
12:30
BK NH Ostrava A
Basketbalová škola - Tygři Praha
63
45
16
16
36
28
49
36
MČR skupina A Review
osmifinále 27. 4. 2019
09:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
Tygři Brno
49
70
6
18
15
40
39
54
MČR o 5. - 8. místo Review
o 7.-8. místo 28. 4. 2019
08:30
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Nymburk
60
52
MČR o 5. - 8. místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 žákovská liga 2 25
2017/18 žákovská liga 1 27
2016/17 žákovská liga 1 23
2015/16 žákovská liga 8 32