BA Tygři Louny

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 23. 6. 2017
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 20. 6. 2018
Michal Vacek
vacek.mich@gmail.com
777 029 732

1. asistent trenéra

od: 23. 6. 2017
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Asistent trenéra

od: 3. 9. 2020
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
440 01 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Daniel Cikánek 2008 172 13
Ondřej Hartman 2008 13
Nicolas Moravec 2009 155 12
Lukáš Močárko 2008 13
Kryštof Titlbach 2010 150 11
Luka Krisan 2009 167 12
Adam Polcar 2010 168 11
Ondřej Dobrev 2008 13
Daniel Havránek 2008 158 13
Jakub Skála 2008 13
Dan Starý 2008 178 13
Petr Vondráček 2008 165 13
Václav Mrkvík 2009 157 12
Marek Wozniak 2009 166 12
Jakub Eimann 2008 194 13
Lukáš Houda 2008 13
Tomáš Pospíšil 2008 167 13
Šimon Ostrý 2008 13
Matěj Ulrich 2008 171 13
Tomáš Kroupa 2010 157 11
Matěj Zouhar 2009 163 12
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
43 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 13. 10. 2021 BK Levharti Chomutov 56:55 26 0 3/14 17.6% 17
69 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 10. 10. 2021 Tygři Praha 107:51 18 1 12/27 30.8% 15
66 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 10. 2021 Kelti Nové Strašecí 29:110 50 1 7/5 58.3% 19
71 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 10. 2021 BK Levharti Chomutov 94:38 42 1 7/2 77.8% 16
62 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 26. 9. 2021 BA 2006´Roudnice nad Labem 103:21 49 1 2/5 28.6% 16
58 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 9. 2021 Slavoj BK Litoměřice 24:70 9 1 3/7 30% 15
52 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 12. 9. 2021 Sluneta Ústí nad Labem 33:71 13 1 4/6 40% 11
48 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 9. 2021 Válečníci Děčín 26:72 11 0 4/10 28.6% 27
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 11. 9. 2021
09:00
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
26
72
9
25
13
53
16
59
skupina B Review
3. kolo 12. 9. 2021
09:00
BA Tygři Louny
Sluneta Ústí nad Labem
33
71
5
22
20
38
22
53
skupina B Review
4. kolo 25. 9. 2021
09:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
24
70
11
14
17
38
17
59
skupina B Review
5. kolo 26. 9. 2021
09:00
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice nad Labem
103
21
24
7
54
11
81
17
skupina B Review
8. kolo 6. 10. 2021
18:00
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
94
38
21
5
37
17
62
25
skupina B Review
6. kolo 9. 10. 2021
10:00
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
29
110
12
19
13
57
24
81
skupina B Review
7. kolo 10. 10. 2021
13:00
Tygři Praha
BA Tygři Louny
107
51
29
11
64
21
87
31
skupina B Review
1. kolo 13. 10. 2021
18:45
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
56
55
18
7
27
33
40
52
skupina B Review
10. kolo 8. 11. 2021
18:30
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
skupina B Preview
9. kolo 13. 11. 2021
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
skupina B Preview
11. kolo 27. 11. 2021
00:00
BA 2006´Roudnice nad Labem
BA Tygři Louny
skupina B Preview
12. kolo 28. 11. 2021
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
skupina B Preview
13. kolo 11. 12. 2021
00:00
BA Tygři Louny
Tygři Praha
skupina B Preview
14. kolo 12. 12. 2021
00:00
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 žákovská liga 7 12
2018/19 žákovská liga 6 17
2017/18 žákovská liga 6 15