Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Medvědi Tábor
28. 9. 2017
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Ondřej Koc
83
26
20
7
57
14
70
18
Review
Skupina A 1. kolo 1
NBK Praha 2004
BA Sparta Praha
28. 9. 2017
10:30
Hala Královka, plocha B Matěj Záruba
Lukáš Ulrych
52
94
9
16
24
44
43
73
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2017
17:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Martin Haniš
100
30
24
9
22
8
13
4
Review
Skupina A 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
30. 11. 2017
17:30
Hala Elim Petr Havlíček
Vratislav Novák
88
45
28
11
57
22
73
33
Review
Skupina A 2. kolo 7
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
23. 9. 2017
09:00
Hala Elim Pavel Csöllei
Petr Havlíček
92
67
30
21
47
38
70
47
Review
Skupina A 2. kolo 5
NBK Praha 2004
BK Klatovy
23. 9. 2017
14:30
SH Královka Marek Vošahlík
Jakub Petrák
62
85
20
25
24
43
46
60
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
BK Medvědi Tábor
23. 9. 2017
16:30
Městská sportovní hala č.2 Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
70
79
17
28
40
36
55
53
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
23. 9. 2017
18:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Petr Šmůla
112
31
26
11
57
15
85
15
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
24. 9. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
34
90
5
30
16
51
27
73
Review
Skupina A 3. kolo 9
NBK Praha 2004
BK Jiskra Domažlice
24. 9. 2017
10:30
Hala Královka, plocha B Jan Musil
Jan Renc
81
39
36
8
55
13
61
27
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Sparta Praha
BK Klatovy
24. 9. 2017
12:30
Hala Kuncova Jan Hejnic
Karel Křenek
68
34
12
6
26
15
55
23
Review
Skupina A 3. kolo 11
Sokol Písek Sršni
BK Medvědi Tábor
9. 11. 2017
17:30
Hala Elim Petr Havlíček
Vratislav Novák
83
48
28
8
48
27
65
34
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2017
09:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Petr Buršík
92
43
15
10
46
20
65
32
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Klatovy
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
7. 10. 2017
10:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Pavel Podhůrský
59
66
19
15
27
39
45
56
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
7. 10. 2017
15:30
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Jakub Petrák
43
79
16
18
24
39
26
65
Review
Skupina A 4. kolo 15
NBK Praha 2004
Sokol Písek Sršni
7. 10. 2017
19:00
Hala Kuncova Karel Martínek
Jiří Veselý
58
78
9
13
14
41
31
68
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Jiskra Domažlice
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
8. 10. 2017
12:15
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jakub Petrák
27
114
10
23
13
49
21
86
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Klatovy
BK Medvědi Tábor
8. 10. 2017
13:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Pavel Podhůrský
53
41
23
9
30
18
42
26
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
8. 10. 2017
13:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Karel Martínek
43
59
8
12
18
29
33
49
Review
Skupina A 5. kolo 19
NBK Praha 2004
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Hana Šmídková
55
63
14
8
24
24
37
45
Review
Skupina A 6. kolo 21
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
3. 12. 2017
11:30
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
70
51
20
11
34
21
51
35
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Medvědi Tábor
BA Sparta Praha
21. 10. 2017
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Jan Melichar
28
93
13
15
18
52
24
69
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
21. 10. 2017
14:00
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jiří Smetana
87
38
26
10
47
20
66
27
Review
Skupina A 6. kolo 23
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
NBK Praha 2004
21. 10. 2017
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Stanislav Dvořák
Josef Beran
105
51
29
9
56
17
89
38
Review
Skupina A 7. kolo 27
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
22. 10. 2017
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Stanislav Dvořák
Josef Beran
62
59
11
16
31
26
43
48
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Medvědi Tábor
NBK Praha 2004
22. 10. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Augustin Koch
70
77
15
10
28
26
50
54
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
22. 10. 2017
13:30
Městská sportovní hala č.2 Jan Karásek
Michal Kuncl
41
73
8
13
23
27
35
47
Review
Skupina A 7. kolo 25
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
2. 12. 2017
14:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
128
30
27
9
63
15
99
20
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Sparta Praha
NBK Praha 2004
17. 11. 2017
08:30
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Koudela
90
68
22
7
51
25
76
50
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
24. 11. 2017
17:30
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jakub Tauer
47
109
9
25
19
49
29
90
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Medvědi Tábor
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
15. 11. 2017
17:45
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
32
60
8
25
18
38
24
55
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
20. 10. 2017
18:30
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jiří Smetana
47
85
15
23
29
42
36
67
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Medvědi Tábor
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
27
78
6
25
13
45
17
63
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Jiskra Domažlice
NBK Praha 2004
4. 11. 2017
15:30
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
60
73
8
16
30
36
39
54
Review
Skupina A 9. kolo 36
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2017
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ivo Melichárek
Lenka Křičková
103
50
29
18
57
24
78
35
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Klatovy
BA Sparta Praha
4. 11. 2017
16:30
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jan Lejčko
61
47
7
9
23
23
46
37
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Medvědi Tábor
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2017
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Vratislav Novák
55
66
2
23
22
40
37
52
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
5. 11. 2017
12:15
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
32
127
8
30
19
47
25
85
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Klatovy
NBK Praha 2004
5. 11. 2017
13:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Radek Lahoda
70
48
20
8
33
22
50
39
Review
Skupina A 10. kolo 39
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
1. 11. 2017
17:15
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Michal Hána
69
49
11
18
27
21
53
37
Review
Skupina A 11. kolo 44
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
18. 11. 2017
14:00
Hala Elim Václav Novák
Augustin Koch
80
54
21
25
42
42
62
43
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Medvědi Tábor
BK Klatovy
18. 11. 2017
15:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
56
45
4
9
28
23
32
39
Review
Skupina A 11. kolo 42
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Jiskra Domažlice
18. 11. 2017
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Lejčko
Kristina Štelbacká
117
29
24
6
63
10
84
19
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
NBK Praha 2004
25. 11. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Miloslav Jon
Pavel Tauber
75
82
17
25
28
43
53
56
Review
Skupina A 12. kolo 45
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Klatovy
17. 11. 2017
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Michal Hána
66
50
11
12
30
20
46
38
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
19. 11. 2017
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
69
32
16
14
31
15
49
28
Review
Skupina A 12. kolo 47
Sokol Písek Sršni
NBK Praha 2004
19. 11. 2017
14:00
Hala Elim Václav Novák
Augustin Koch
126
46
30
12
55
20
91
30
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
23. 11. 2017
18:15
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Jan Lejčko
55
102
13
25
22
47
35
79
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Sparta Praha
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
2. 12. 2017
09:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Martin Koudela
63
46
9
9
29
27
46
40
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2017
13:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
87
41
23
7
19
7
16
16
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2017
17:30
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
39
106
15
26
19
51
28
85
Review
Skupina A 13. kolo 52
NBK Praha 2004
BK Medvědi Tábor
2. 12. 2017
18:00
Hala Kuncova Rostislav Milata
Martin Buršík
48
52
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
21. 10. 2017
10:00
SH BK Klatovy Lubomír Porvich
Pavel Podhůrský
49
61
12
15
22
25
32
50
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 12. 2017
12:15
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jiří Mužík
87
81
21
16
34
35
62
53
Review
Skupina A 14. kolo 55
NBK Praha 2004
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
3. 12. 2017
15:00
Hala Kuncova Michal Kocián
Daniel Holeš
60
81
14
24
27
49
40
65
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Sparta Praha
BK Medvědi Tábor
3. 12. 2017
17:00
Hala Kuncova Jan Musil
Radek Lahoda
76
48
24
7
44
24
64
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Vosyka BK Kladno 18 24 1.0 21.7 8.7 0.3 3.5/6.2 55.7 1.6
39 Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 18 25 1.0 17.2 6.2 0.7 2.7/4.5 59.3 2.0
Denis Vosyka BK Kladno 18 22 1.0 18.9 7.4 0.5 2.8/5.0 55.5 1.3
Igor Patrik Svoboda Sokol Šlapanice 18 20 1.0 18.2 8.1 0.0 2.0/3.1 62.9 1.7
Petr Steško Slovan Varnsdorf 18 26 1.0 13.9 6.2 0.0 1.6/4.1 39.3 1.7
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 21 1.0 16.0 5.8 0.2 3.7/6.7 55.3 3.2
Tomáš Nohel Sokol Šlapanice 18 26 1.0 11.5 4.7 0.4 0.9/2.0 45.3 2.6
Hugo Krejčí ŠSK Slaný 18 22 1.0 13.5 5.3 0.3 2.2/4.9 44.9 2.8
15 Martin Smrž Medvědi Tábor 18 25 1.0 10.7 3.4 0.8 1.4/3.5 39.8 2.4
Jakub Ježek Sj. BK Litoměřice 18 10 1.0 26.3 8.9 2.0 2.5/3.5 71.4 1.3
Matouš Brunner BC Vysočina 18 12 1.0 21.4 8.5 0.5 2.9/5.1 57.4 3.4
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 21 1.0 11.0 4.7 0.0 1.5/4.1 36.0 2.1
Alexander Fikejs Sokol Šlapanice 18 24 1.0 9.4 2.9 0.7 1.6/2.5 62.3 2.5
Patrik Drahanský SAM BŠM Brno 18 29 1.0 7.8 3.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.9
61 Marek Petlach Slavia Kroměříž 18 26 1.0 7.5 3.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Petr Šťovíček Sokol Pražský 18 30 1.0 6.5 3.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Michal Žák BK Kladno 18 24 1.0 8.0 3.1 0.1 1.5/3.4 44.4 2.4
Tomáš Pietsch Sokol Pražský 18 30 1.0 6.4 2.7 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.5
5 Kryštof Krešák Medvědi Tábor 16 20 1.0 9.6 4.0 0.3 0.8/2.0 0.0* 1.1
22 Šimon Fanta AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 9.3 3.5 0.5 0.9/1.9 0.0* 1.5
Filip Suchomel Synthesia Pardubice 18 14 1.0 13.1 4.1 0.7 2.8/5.6 49.4 2.6
Damian Hepnar SKUP-BCM Olomouc 18 26 1.0 6.8 3.1 0.0 0.7/2.2 32.1 2.0
11 Ondřej Veselý Medvědi Tábor 18 12 1.0 14.8 6.3 0.0 2.3/5.4 41.5 1.4
4 Ondřej Petkov BK Snakes Ostrava 18 25 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.2
Jan Podubecký BK Kladno 18 22 1.0 7.7 3.5 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.5
8 Mattias Kundert BK Chomutov 18 24 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.9
25 Vojtěch Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 16 1.0 10.3 4.3 0.0 1.7/3.1 54.0 1.6
13 Alexandr Jakl Medvědi Tábor 18 25 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 24 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/3.9 30.1 2.3
16 Jan Hanzal Medvědi Tábor 18 23 1.0 6.1 2.5 0.1 0.8/2.4 34.5 2.5
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 22 1.0 6.3 2.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.5
Jakub Žák BK Kladno 18 24 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 26 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.6
Petr Brož Slovan Varnsdorf 18 26 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.2
Jakub Louda Sokol Pražský 18 29 1.0 4.4 1.8 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.0
Jan Kalíšek BK Jiskra Domažlice 17 25 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.1 30.8 2.4
Roman Petr Loman BA Nymburk 17 20 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.3
Josef Zdražil Slovan Varnsdorf 18 26 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.6
Jakub Gabriel Sluneta Ústí n. L. 18 14 1.0 7.8 3.4 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.0
Josef Přikryl BA Nymburk 18 22 1.0 4.9 2.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
Jakub Nový BK Kladno 18 16 1.0 6.6 3.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Jan Král ŠSK Slaný 18 24 1.0 4.3 1.7 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.8
Filip Lukeš Sokol Pražský 18 28 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Maxim Jirák ŠSK Slaný 17 20 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.6
Tomáš Nesrovnal Sokol Šlapanice 18 24 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.7
Martin Kodera BK Brandýs n. L. 17 20 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.0
Tadeáš Změlík SKUP-BCM Olomouc 18 24 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.9
Patrik Navrátil SKUP-BCM Olomouc 17 11 1.0 8.7 4.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.9
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 25 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.3
13 Marek Fiala AŠ Mladá Boleslav 17 22 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.4
Lukáš Kejmar BA Nymburk 18 14 1.0 6.6 2.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
Michal Kala Sj. BK Litoměřice 18 11 1.0 8.2 3.4 0.3 0.6/1.7 0.0* 1.5
Vojtěch Drlík Sokol Šlapanice 17 25 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.5
Bronislav Kubánek BVK Holice 18 25 1.0 3.4 1.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
Matyáš Karfík BA 2006´ Roudnice n.L. 17 24 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Hugo Kanda BŠ - Tygři Praha 18 21 1.0 3.8 1.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
18 Adam Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
Filip Votípka BŠ - Tygři Praha 18 12 1.0 6.2 2.3 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.9
František Česal BA Nymburk 18 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
Ondřej Snopek BK Příbor 18 17 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/2.0 41.2 3.1
Václav Borl BA Nymburk 18 12 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.4
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 22 1.0 3.2 1.3 0.0 0.6/2.0 0.0* 1.4
13 Dominik Laszák Medvědi Tábor 18 21 1.0 3.3 1.4 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.6
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 18 22 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/2.1 38.3 0.9
Dušan Dvorský BA Nymburk 18 18 1.0 3.9 1.6 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.7
Petr Suk Medvědi Tábor 17 19 1.0 3.6 1.4 0.1 0.6/1.6 0.0* 0.7
Benjamín Navrátil BK Snakes Ostrava 18 10 1.0 6.9 2.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
Matouš Čížek BK Kladno 17 17 1.0 3.7 1.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.9
Sebastián Palla Sokol Pražský 18 24 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
79 Jáchym Šípek AŠ Mladá Boleslav 18 22 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 3.3
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 24 1.0 2.5 0.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Jan Rothanzl Sluneta Ústí n. L. 18 12 1.0 4.9 2.1 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.6
Filip Clowez BŠ - Tygři Praha 18 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Jakub Král ŠSK Slaný 18 23 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/1.7 0.0* 1.5
34 Vojtěch Lukeš AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.7
Edgar Rázga Sokol Pražský 18 24 1.0 2.4 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Daniel Dvořák Sluneta Ústí n. L. 18 9 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/2.1 36.8 1.9
Adam Hradečný Sokol Šlapanice 18 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.6
Filip Růžek Sluneta Ústí n. L. 18 14 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.7 0.0* 0.9
Vojtěch Marek ADFORS Basket Litomyšl 17 17 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
24 Lumír Žáček AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.0
David Mercl Sokol Šlapanice 18 13 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.5
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 11 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/2.9 37.5 1.3
Daniel Rampas BK Kladno 17 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.9
50 Dan Skácel Slavia Kroměříž 18 24 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.9
10 Karel Žatecký Medvědi Tábor 17 22 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Vojtěch Jelínek Slovan Varnsdorf 16 23 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
8 Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 18 26 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.0
Lukáš Svojtka Sokol Pražský 18 23 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Tomáš Maleček Sokol Písek 18 30 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 22 1.0 1.9 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 24 1.0 1.7 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
David Myška SKUP-BCM Olomouc 18 25 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
Marek Alscher ŠSK Slaný 17 4 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.5
Leon Slováček Sokol Vyšehrad 17 16 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 16 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.2
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 17 21 1.0 1.7 0.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
7 Nikolas Rangl Medvědi Tábor 18 19 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 19 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Jakub Švéda BK Kladno 17 21 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Adam Ovesný ŠSK Slaný 18 7 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
David Buben BA 2006´ Roudnice n.L. 17 18 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.5 0.0* 0.6
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 17 21 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Petr Jandoš BŠ - Tygři Praha 17 9 1.0 3.6 1.3 0.0 0.9/1.2 0.0* 0.9
Karel Ronovský SK Žabovřesky 18 11 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/2.4 26.9 2.8
Gabriel Gombík SK Žabovřesky 18 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/5.5 22.7 3.3
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 18 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 26 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Jakub Drinka BA Tygři Louny 17 22 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
František Helšus BA Tygři Louny 17 15 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.2
Filip Jareš ŠSK Slaný 17 16 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Jakub Myška SKUP-BCM Olomouc 18 24 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Filip Kalina BK Brandýs n. L. 16 17 1.0 1.4 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Adam Sedláček ŠSK Slaný 17 21 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
12 Ondřej Mikolanda AŠ Mladá Boleslav 16 22 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.4
Vojtěch Tvrzník BA Nymburk 17 7 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
Vojtěch Benák BA Nymburk 18 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Matej Daráž BŠ - Tygři Praha 17 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Petr Lagron BK Brandýs n. L. 17 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.1
David Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 17 13 1.0 1.3 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.6
Martin Kaifer BA Nymburk 17 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Filip Kažmír AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.4
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 21 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Teodor Podařil Sokol Vyšehrad 18 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Petr Bechyně BK Kladno 17 14 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Radek Raisigl Sokol Šlapanice 17 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Lukáš Lorenc BK Kladno 16 6 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Karel Mlch BK Kladno 16 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Milan Novotný BK Kladno 17 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Lukáš Vandas Sluneta Ústí n. L. 17 12 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pešák Sokol Šlapanice 17 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Václav Záleský Slovan Varnsdorf 16 25 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Chmelík BK Jiskra Domažlice 17 20 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 2.2
Lukáš Králík Medvědi Tábor 17 9 1.0 1.2 0.4 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.0
17 Tobiáš Smolný Synthesia Pardubice 16 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Černý Slovan Varnsdorf 18 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Filip Mejdr BK Kladno 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zinke ŠSK Slaný 16 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Adam Neudörfler SKUP-BCM Olomouc 18 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
David Žatecký Medvědi Tábor 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.7
Lukáš Kočí Slovan Varnsdorf 17 26 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Nový BK Jiskra Domažlice 16 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Daniel Straka BK Jiskra Domažlice 16 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Tobiáš Michalík BK Kladno 16 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Karel Vlášek AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Milen Vakulyuk BA Sparta Praha 18 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Ondřej Šíma ŠSK Slaný 15 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
41 Jakub Sojka Tygři Brno 17 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.0
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 20 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Dominik Kratochvíl BK Jiskra Domažlice 17 18 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Kryštof Straka SK Žabovřesky 17 9 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Jan Karlík ADFORS Basket Litomyšl 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
53 Albert Strachvic Slavia Kroměříž 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Petr Kostov BK Kladno 16 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Příbek BK Jiskra Domažlice 17 10 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
Lukáš Hranický Sokol Šlapanice 16 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 17 25 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jaroslav Franc ADFORS Basket Litomyšl 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Kryštof Linke BA Sparta Praha 17 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Filip Nebehaj BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Michal Lutovský SKUP-BCM Olomouc 18 25 1.0 0.1 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Pavlík Sokol Vyšehrad 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Krpec BCM Orli Prostějov 17 21 1.0 0.1 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
David Hykl BK Brandýs n. L. 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Dvořák BK Brandýs n. L. 17 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
16 Ondřej Hůlka AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Noah Afsahi NBK Praha 2004 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Quoc Huy Nguyen BK Jiskra Domažlice 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kahwaji SK Žabovřesky 17 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
Matěj Švehla BK Jiskra Domažlice 17 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Miroslav Šimeček BA Sparta Praha 17 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
7 Michal Fojtík BK Chomutov 17 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lukáš Kaupovský BK Kladno 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Patrik Burian ŠSK Slaný 16 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
13 Ha Pham BK Chomutov 17 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.4
Jakub Marek Sokol Písek 17 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Erik Pecka Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Oplatek BK Brandýs n. L. 16 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Filip Novotný Sokol Pražský 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Němec Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Polášek Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozák BK Horejsek Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeňek Kubovec BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Máčel SK Žabovřesky 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Veselý Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Marek BA Sparta Praha 17 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Matyáš Vaňous BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Knejfl TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pivka BVK Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Snovák BK Horejsek Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ciya Fedele La Cognata NBK Praha 2004 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pernica Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Suda Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Těšitel ŠSK Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kopecký Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Jilg Sokol Pražský 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bečka Sokol Písek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Andr Sokol Písek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gaizl Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicholas Newbold Perkins NBK Praha 2004 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Douda Sokol Písek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Vaněk ŠSK Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubánek Synthesia Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Smrček BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Radek BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rous Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sádovský Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Bröstl Sokol Pražský 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Lhoták BVK Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šumbera SK Žabovřesky 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Zýma ŠSK Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pelčák SK Žabovřesky 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Ježek BK Horejsek Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Malík BA 2006´ Roudnice n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kubát Sokol Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Materna BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Polášek Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jaroš BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Malenický Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Uher NH Ostrava A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Strádal BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kocourek BŠ - Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dřevo Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hamerník Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Adam Duňka AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Bauz BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tomáš Kořínek BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pospíšil BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Majerčík BA 2006´ Roudnice n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pluhař Synthesia Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Toman BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Patrik Betlam Sj. BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Matěj Volný AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Brož Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Růžek BVK Holice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krejčík Synthesia Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Čížek Medvědi Tábor 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Šuch NH Ostrava A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Polívka Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Klein Lokomotiva Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hron SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
David Vosyka BK Kladno 18 45 19 1 9 5
39 Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 18 28 13 5 10 4
Denis Vosyka BK Kladno 18 27 13 3 8 4
Igor Patrik Svoboda Sokol Šlapanice 18 37 18 0 5 3
Petr Steško Slovan Varnsdorf 18 26 12 0 4 4
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 36 15 2 10 5
Tomáš Nohel Sokol Šlapanice 18 20 9 2 6 5
Hugo Krejčí ŠSK Slaný 18 35 12 2 9 5
15 Martin Smrž Medvědi Tábor 18 24 10 4 4 5
Jakub Ježek Sj. BK Litoměřice 18 40 15 5 6 3
Matouš Brunner BC Vysočina 18 45 21 2 7 5
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 22 10 1 4 5
Alexander Fikejs Sokol Šlapanice 18 19 8 3 5 4
Patrik Drahanský SAM BŠM Brno 18 16 8 2 3 4
61 Marek Petlach Slavia Kroměříž 18 27 12 0 4 5
Petr Šťovíček Sokol Pražský 18 19 9 1 2 3
Michal Žák BK Kladno 18 18 8 1 8 5
Tomáš Pietsch Sokol Pražský 18 16 7 1 2 4
5 Kryštof Krešák Medvědi Tábor 16 18 9 2 4 3
22 Šimon Fanta AŠ Mladá Boleslav 17 24 12 4 4 4
Filip Suchomel Synthesia Pardubice 18 31 12 3 8 5
Damian Hepnar SKUP-BCM Olomouc 18 21 9 0 4 5
11 Ondřej Veselý Medvědi Tábor 18 37 18 0 9 4
4 Ondřej Petkov BK Snakes Ostrava 18 18 9 1 3 4
Jan Podubecký BK Kladno 18 21 9 1 2 5
8 Mattias Kundert BK Chomutov 18 20 10 0 3 5
25 Vojtěch Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 37 16 0 5 4
13 Alexandr Jakl Medvědi Tábor 18 20 9 0 2 4
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 25 12 0 6 5
16 Jan Hanzal Medvědi Tábor 18 15 7 1 4 5
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 15 7 1 3 4
Jakub Žák BK Kladno 18 22 7 2 3 5
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 12 6 0 6 5
Petr Brož Slovan Varnsdorf 18 10 5 0 2 4
Jakub Louda Sokol Pražský 18 14 7 2 3 4
Jan Kalíšek BK Jiskra Domažlice 17 11 5 0 3 5
Roman Petr Loman BA Nymburk 17 13 6 0 3 5
Josef Zdražil Slovan Varnsdorf 18 13 6 0 4 4
Jakub Gabriel Sluneta Ústí n. L. 18 14 7 1 2 5
Josef Přikryl BA Nymburk 18 13 6 1 2 4
Jakub Nový BK Kladno 18 16 8 0 1 5
Jan Král ŠSK Slaný 18 15 7 1 4 5
Filip Lukeš Sokol Pražský 18 14 7 0 2 4
Maxim Jirák ŠSK Slaný 17 16 8 0 1 5
Tomáš Nesrovnal Sokol Šlapanice 18 20 10 0 1 4
Martin Kodera BK Brandýs n. L. 17 11 5 0 4 3
Tadeáš Změlík SKUP-BCM Olomouc 18 13 6 0 2 5
Patrik Navrátil SKUP-BCM Olomouc 17 17 8 0 2 5
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 13 6 1 3 3
13 Marek Fiala AŠ Mladá Boleslav 17 15 5 0 5 5
Lukáš Kejmar BA Nymburk 18 26 9 2 8 5
Michal Kala Sj. BK Litoměřice 18 16 8 1 2 4
Vojtěch Drlík Sokol Šlapanice 17 14 4 2 2 5
Bronislav Kubánek BVK Holice 18 10 5 1 3 4
Matyáš Karfík BA 2006´ Roudnice n.L. 17 10 4 0 4 3
Hugo Kanda BŠ - Tygři Praha 18 21 10 1 3 3
18 Adam Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 12 6 0 2 4
Filip Votípka BŠ - Tygři Praha 18 19 8 1 6 5
František Česal BA Nymburk 18 10 5 0 2 2
Ondřej Snopek BK Příbor 18 18 6 2 7 5
Václav Borl BA Nymburk 18 19 7 4 4 5
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 9 4 0 4 5
13 Dominik Laszák Medvědi Tábor 18 9 3 0 3 2
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 18 16 5 0 6 3
Dušan Dvorský BA Nymburk 18 13 6 1 1 2
Petr Suk Medvědi Tábor 17 7 3 1 3 3
Benjamín Navrátil BK Snakes Ostrava 18 24 9 2 7 5
Matouš Čížek BK Kladno 17 8 4 1 3 2
Sebastián Palla Sokol Pražský 18 9 4 0 1 4
79 Jáchym Šípek AŠ Mladá Boleslav 18 8 4 0 4 5
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 10 4 1 2 5
Jan Rothanzl Sluneta Ústí n. L. 18 10 5 0 2 4
Filip Clowez BŠ - Tygři Praha 18 16 8 0 2 3
Jakub Král ŠSK Slaný 18 14 7 1 2 3
34 Vojtěch Lukeš AŠ Mladá Boleslav 17 10 5 0 4 4
Edgar Rázga Sokol Pražský 18 9 4 1 2 4
Daniel Dvořák Sluneta Ústí n. L. 18 16 7 0 4 6
Adam Hradečný Sokol Šlapanice 18 11 4 1 2 5
Filip Růžek Sluneta Ústí n. L. 18 8 4 0 3 5
Vojtěch Marek ADFORS Basket Litomyšl 17 10 5 0 3 3
24 Lumír Žáček AŠ Mladá Boleslav 17 8 4 0 2 5
David Mercl Sokol Šlapanice 18 15 7 0 3 3
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 14 6 0 2 3
Daniel Rampas BK Kladno 17 9 4 0 1 5
50 Dan Skácel Slavia Kroměříž 18 15 4 2 1 5
10 Karel Žatecký Medvědi Tábor 17 9 4 1 3 4
Vojtěch Jelínek Slovan Varnsdorf 16 6 3 0 2 3
8 Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 18 9 4 1 2 4
Lukáš Svojtka Sokol Pražský 18 11 5 0 2 5
Tomáš Maleček Sokol Písek 18 6 3 0 1 3
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 13 6 1 1 4
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 8 4 0 4 5
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 7 3 0 2 3
David Myška SKUP-BCM Olomouc 18 4 2 0 0 4
Marek Alscher ŠSK Slaný 17 21 10 0 3 3
Leon Slováček Sokol Vyšehrad 17 9 4 0 1 4
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 8 4 0 2 3
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 17 7 3