Sj. BK Litoměřice

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 6. 2011
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Trenér

od: 3. 9. 2023
David Bělohlávek
david.belohlavek@gmail.cz

Asistent trenéra

od: 5. 11. 2023
Ondřej Chlupsa
ondra.chlupsa@email.cz

1. asistent trenéra

od: 16. 1. 2024
Ondřej Chlupsa
ondra.chlupsa@email.cz

Adresa

Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s.
Vrchlického 5
412 01 Litoměřice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Gurpreet Singh 2011 13 16 20.6 8.8 0.1 2.8/6.3 44.6 2.6
Tomáš Voplatek 2010 14 14 14.8 5.4 0.1 3.6/7.4 49.5 2.5
Čestmír Malý 2011 13 14 9.4 3.5 0.0 2.4/3.7 65.4 2.2
Sedrik Urbánek 2011 13 13 6.8 2.2 0.5 0.9/1.3 70.6 1.2
Matyáš Drábek 2011 13 10 5.9 2.1 0.0 1.7/2.7 63.0 1.5
Lukáš Počík 2010 14 15 3.0 1.2 0.0 0.6/1.9 32.1 2.7
Matyáš Straka 2011 13 8 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3
Jan Zelený 2010 14 15 2.4 0.9 0.0 0.7/1.3 50.0 2.4
Jiří Koš 2011 13 12 1.8 0.7 0.1 0.2/0.7 25.0 2.4
Michael Pokorný 2010 14 9 1.2 0.6 0.0 0.1/0.2 50.0 1.2
Josef Zeman 2012 12 6 1.7 0.2 0.2 0.8/2.3 35.7 0.7
Petr Bubeník 2012 12 5 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
Jan Bér 2010 14 10 0.6 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0 1.3
Adam Pettinger 2011 13 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Marek Počík 2012 12 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.4
Antony Sebastian Kameník 2010 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Hornický 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojta Konopásek 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alan Kristian Kameník 2010 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Prokop Hanzlík 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Klobouček 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Urban 2010 180 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zděnek Hozák 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Libor Malý 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Vrána 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Čížek 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Kameník 2010 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Hotový 2010 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
504 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 4. 2024 BK Teplice : 0 /0 %
499 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 4. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
496 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 4. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
492 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 4. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
472 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 18. 3. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
486 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 3. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
482 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 16. 3. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
477 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 13. 3. 2024 BA LYNX Liberec : 0 /0 %
468 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 3. 2024 BC Kolín : 0 /0 %
449 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 3. 3. 2024 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
475 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 22. 2. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem 76:73 0 0 0/0 %
464 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 1. 2024 Basket Poděbrady 83:51 36 2 5/13 38.5%
458 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 1. 2024 TJ Sokol Kbely 72:45 22 2 22/34 64.7%
454 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 1. 2024 Sokol Vyšehrad 101:23 46 1 6/24 25%
108 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 12. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 82:88 34 1 17/23 73.9%
97 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 4. 12. 2023 BK Teplice 54:85 18 0 18/36 50%
102 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 19. 11. 2023 BK Levharti Chomutov 62:86 20 1 19/27 70.4%
87 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 11. 2023 BK Brandýs nad Labem 43:94 15 1 10/24 41.7%
96 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 5. 11. 2023 TJ Sokol Kbely 59:43 19 1 18/31 58.1%
91 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 4. 11. 2023 BA Sparta Praha 63:85 23 2 11/28 39.3%
84 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 15. 10. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 74:63 29 0 16/26 61.5%
80 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 14. 10. 2023 Válečníci Děčín 50:80 22 1 3/10 30%
59 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 3. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 80:48 22 0 4/8 50%
73 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 1. 10. 2023 BK Teplice 82:42 16 0 10/24 41.7%
70 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 30. 9. 2023 BK Levharti Chomutov 92:46 17 0 12/28 42.9%
67 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 17. 9. 2023 BA Sparta Praha 84:54 24 0 6/15 40%
64 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 16. 9. 2023 TJ Sokol Kbely 72:56 22 0 12/35 34.3%
112 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí Slavoj BK Litoměřice 20:0 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
14. kolo
00:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
20
0
Skupina B Review
2. kolo 16. 9. 2023
09:00
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
72
56
17
15
34
24
54
39
Skupina B Review
3. kolo 17. 9. 2023
11:00
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
84
54
20
15
45
25
63
37
Skupina B Review
4. kolo 30. 9. 2023
16:30
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
92
46
17
12
43
23
76
34
Skupina B Review
5. kolo 1. 10. 2023
09:00
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
82
42
16
13
38
17
59
31
Skupina B Review
1. kolo 3. 10. 2023
17:30
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
80
48
24
8
46
18
66
31
Skupina B Review
6. kolo 14. 10. 2023
09:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
50
80
9
20
24
45
36
74
Skupina B Review
7. kolo 15. 10. 2023
15:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
74
63
15
15
39
21
52
39
Skupina B Review
9. kolo 4. 11. 2023
16:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
63
85
23
20
32
41
36
59
Skupina B Review
10. kolo 5. 11. 2023
09:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
59
43
16
14
34
32
46
39
Skupina B Review
8. kolo 17. 11. 2023
16:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
43
94
8
20
13
63
23
78
Skupina B Review
12. kolo 19. 11. 2023
15:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
62
86
12
26
24
47
40
67
Skupina B Review
11. kolo 4. 12. 2023
17:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
54
85
11
30
20
49
36
66
Skupina B Review
13. kolo 9. 12. 2023
15:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
82
88
29
23
46
46
67
66
Skupina B Review
2. kolo 6. 1. 2024
14:30
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
101
23
22
12
53
16
76
20
Liga A Review
3. kolo 7. 1. 2024
09:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
72
45
14
9
27
26
57
33
Liga A Review
4. kolo 20. 1. 2024
14:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Poděbrady
83
51
24
10
45
22
66
32
Liga A Review
7. kolo 22. 2. 2024
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
76
73
26
16
38
37
59
54
Liga A Review
1. kolo 3. 3. 2024
14:00
BA LYNX Liberec
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
5. kolo 6. 3. 2024
18:30
Slavoj BK Litoměřice
BC Kolín
Liga A Preview
8. kolo 13. 3. 2024
17:30
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec
Liga A Preview
9. kolo 16. 3. 2024
00:00
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
10. kolo 17. 3. 2024
00:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
6. kolo 18. 3. 2024
18:00
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
BC Kolín
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
12. kolo 7. 4. 2024
00:00
Basket Poděbrady
Slavoj BK Litoměřice
Liga A Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
Liga A Preview
14. kolo 21. 4. 2024
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
Liga A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 žákovská liga 6 17
2022/23 žákovská liga 4 21
2021/22 žákovská liga 4 22
2019/20 žákovská liga 6 10
2018/19 žákovská liga 7 16
2017/18 žákovská liga 5 20
2016/17 žákovská liga 2 22
2015/16 žákovská liga 4 39