Válečníci Děčín

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 8. 1. 2019
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2023
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2023
Robert Landa
landa@bkdecin.cz
774 597 780

Technický zápis

od: 27. 1. 2023
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 7. 9. 2023
Radek Kroupa
kroupa@bkdecin.cz
605 062 478

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova 2
40501 Děčín 1

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Kopecký 2010 14 12 1.0 24.3 9.1 1.3 2.2/5.2 41.9 2.5
Jáchym Libich 2010 14 14 1.0 14.4 5.3 0.6 2.1/3.4 63.8 1.7
Adam Zdeněk 2010 14 13 1.0 9.1 4.2 0.1 0.4/1.1 0.0 0.8
Filip Šlambor 2010 14 16 1.0 7.2 3.0 0.3 0.4/0.7 0.0 1.1
Vojtěch Polák 2011 13 16 1.0 7.1 2.9 0.1 1.1/1.9 0.0 1.1
Jiří Důra 2010 14 13 1.0 8.6 3.2 0.5 0.9/1.5 0.0 1.2
Jonáš Netolický 2011 13 15 1.0 6.7 2.9 0.2 0.4/0.9 0.0 0.9
Jindřich Kovařík 2010 14 17 1.0 5.9 2.8 0.1 0.1/0.4 0.0 1.1
Adam Čech 2010 14 16 1.0 5.8 2.2 0.3 0.4/1.3 0.0 1.6
Vojtěch Hála 2010 14 16 1.0 4.9 1.8 0.3 0.6/1.1 0.0 1.6
Miron Bihun 2014 10 15 1.0 5.0 1.7 0.4 0.5/1.0 0.0 1.3
Jeroným Libich 2011 13 10 1.0 4.3 1.2 0.5 0.4/1.4 0.0 1.1
Lukáš Novák 2010 14 10 1.0 3.7 1.3 0.1 0.8/1.8 0.0 1.1
Adam Holub 2010 14 12 1.0 2.8 0.8 0.3 0.4/1.5 0.0 1.8
David Novák 2010 14 13 1.0 1.0 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0 0.2
Filip Hykš 2010 14 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0 0.5
Tadeáš Tomka 2010 14 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Jakub Jirásek 2010 14 10 1.0 0.6 0.0 0.2 0.0/0.2 0.0 0.4
Martin Jan Kramer 2010 14 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0 0.8
Timotej Tupec 2010 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiří Radoňský 2010 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Kryštof Benc 2010 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tomáš John 2010 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Matyáš Soukup 2010 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tomáš Bajcura 2009 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Strnad 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denis Trnečka 2009 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Buben 2009 174 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Pém 2009 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Kotek 2009 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Kolesa 2009 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Houška 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Houška 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jonáš Houser 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Halenčák 2009 190 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sebastián Simonides 2010 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
390 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 4. 2024 Sokol Písek Sršni : 0 /0 %
385 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 4. 2024 Jižní Supi : 0 /0 %
345 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 14. 4. 2024 Válečníci Děčín : 0 /0 %
382 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 4. 2024 Válečníci Děčín : 0 /0 %
378 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 4. 2024 Válečníci Děčín : 0 /0 %
374 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 3. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
369 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 16. 3. 2024 BA Radotín : 0 /0 %
342 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 4. 3. 2024 Válečníci Děčín : 0 /0 %
368 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 3. 3. 2024 BK Levharti Chomutov 107:50 0 /0 %
340 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 2. 3. 2024 BK Levharti Chomutov 69:104 0 0 0/0 %
350 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 22. 2. 2024 USK Praha 73:65 23 4 15/36 41.7%
361 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 11. 2. 2024 Jižní Supi 59:82 31 5 5/6 83.3%
358 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 10. 2. 2024 Sokol Písek Sršni 65:63 20 5 8/26 30.8%
354 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 1. 2024 Tygři Praha 67:58 23 3 12/27 44.4%
107 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 12. 2023 BK Brandýs nad Labem 85:47 33 4 7/14 50%
104 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 19. 11. 2023 TJ Sokol Kbely 51:109 42 4 13/29 44.8%
100 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 18. 11. 2023 BA Sparta Praha 46:70 32 0 6/9 66.7%
85 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 11. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 125:19 56 2 7/12 58.3%
94 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 5. 11. 2023 BK Levharti Chomutov 71:81 34 3 4/13 30.8%
90 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 4. 11. 2023 BK Teplice 58:116 45 5 11/18 61.1%
83 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 15. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 59:96 27 10 12/23 52.2%
80 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 14. 10. 2023 Slavoj BK Litoměřice 50:80 33 2 8/17 47.1%
76 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 1. 10. 2023 BA Sparta Praha 91:27 38 3 6/13 46.2%
72 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 30. 9. 2023 TJ Sokol Kbely 135:7 58 5 4/8 50%
57 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 28. 9. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 44:122 45 4 20/30 66.7%
66 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 9. 2023 BK Teplice 94:33 35 7 3/11 27.3%
62 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 16. 9. 2023 BK Levharti Chomutov 74:47 31 2 6/18 33.3%
112 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí Slavoj BK Litoměřice 20:0 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
14. kolo -
00:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
20
0
Skupina B Review
2. kolo 16. 9. 2023
09:00
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
74
47
19
9
32
23
60
34
Skupina B Review
3. kolo 17. 9. 2023
10:00
Válečníci Děčín
BK Teplice
94
33
25
6
49
16
72
20
Skupina B Review
1. kolo 28. 9. 2023
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
44
122
12
36
30
60
39
91
Skupina B Review
4. kolo 30. 9. 2023
13:00
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
135
7
59
0
84
0
109
2
Skupina B Review
5. kolo 1. 10. 2023
13:00
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
91
27
36
6
57
13
76
18
Skupina B Review
6. kolo 14. 10. 2023
09:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
50
80
9
20
24
45
36
74
Skupina B Review
7. kolo 15. 10. 2023
14:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
59
96
11
24
30
45
39
72
Skupina B Review
9. kolo 4. 11. 2023
10:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
58
116
8
44
23
56
35
87
Skupina B Review
10. kolo 5. 11. 2023
09:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
71
81
16
19
30
37
48
58
Skupina B Review
8. kolo 17. 11. 2023
09:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
125
19
36
2
62
12
102
13
Skupina B Review
11. kolo 18. 11. 2023
13:00
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
46
70
10
28
21
45
30
56
Skupina B Review
12. kolo 19. 11. 2023
13:00
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
51
109
7
34
21
62
35
85
Skupina B Review
13. kolo 9. 12. 2023
16:15
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
85
47
18
19
38
28
65
39
Skupina B Review
5. kolo 21. 1. 2024
14:00
Válečníci Děčín
Tygři Praha
67
58
22
18
38
35
52
50
Extraliga A Review
6. kolo 10. 2. 2024
12:45
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
65
63
12
13
39
29
46
45
Extraliga A Review
7. kolo 11. 2. 2024
10:00
Jižní Supi
Válečníci Děčín
59
82
14
25
30
40
39
60
Extraliga A Review
4. kolo 22. 2. 2024
18:15
Válečníci Děčín
USK Praha
73
65
11
15
38
27
55
46
Extraliga A Review
1. kolo 2. 3. 2024
10:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
69
104
17
28
26
55
47
73
Extraliga A Review
8. kolo 3. 3. 2024
11:30
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
107
50
31
16
61
20
86
36
Extraliga A Review
2. kolo 4. 3. 2024
17:00
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
Extraliga A Preview
9. kolo 16. 3. 2024
14:30
Válečníci Děčín
BA Radotín
Extraliga A Preview
10. kolo 17. 3. 2024
12:15
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
Tygři Praha
Válečníci Děčín
Extraliga A Preview
12. kolo 7. 4. 2024
00:00
USK Praha
Válečníci Děčín
Extraliga A Preview
3. kolo 14. 4. 2024
11:00
BA Radotín
Válečníci Děčín
Extraliga A Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
Válečníci Děčín
Jižní Supi
Extraliga A Preview
14. kolo 21. 4. 2024
00:00
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
Extraliga A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 žákovská liga 1 28
2022/23 žákovská liga 1 28
2021/22 žákovská liga 2 27
2019/20 žákovská liga 4 15
2018/19 žákovská liga 3 21
2017/18 žákovská liga 2 26
2016/17 žákovská liga 4 18

články