Sluneta Ústí n. L.

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Asistent trenéra

od: 1. 9. 2021
Michal Žalud
michal.zaldy@email.cz
603 449 889

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022 do 1. 8. 2022
Lukáš Gabriel

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 15. 8. 2022
Jan Hatylák
hatylakova@seznam.cz

Trenér

od: 17. 8. 2022
Matěj Anderle
mabasket5@seznam.cz
730 609 272

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Marek Koštíř 2009 13 4 19.5 8.0 0.3 2.8/4.3 64.7 2.8
Lukáš Pastor 2009 13 4 15.8 7.0 0.0 1.8/4.8 36.8 2.3
Vojtěch Bubeník 2009 13 4 9.8 4.8 0.0 0.3/0.8 33.3 0.0
Kryštof Stanko 2010 12 4 8.5 3.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.5
Jakub Renner 2010 12 2 13.0 6.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Vojtěch Jaroš 2009 13 2 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Adam Novák 2012 10 2 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Jan Souček 2010 12 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Nikolas Urbánek 2010 12 4 1.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Karel Vild 2009 13 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 3.8
Matěj Mudroch 2009 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Novák 2009 13 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Vojtěch Toman 2009 13 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Václav Wiesner 2008 176 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Mayer 2008 151 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Mudroch 2012 0 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Šural 2010 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Jan 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Wanke 2008 161 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Reginald Král 2008 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Žalud 2008 170 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Sebera 2010 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Sakař 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Steinecker 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Hanzl 2009 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Severa 2008 159 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Zikmund 2009 146 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
153 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 12. 2022 TJ Sokol Kbely : 0 / %
150 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 12. 2022 BA Sparta Praha : 0 / %
145 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 27. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
141 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 26. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
135 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 13. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
131 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 12. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
127 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 10. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
99 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 22. 10. 2022 Válečníci Děčín : 0 / %
126 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 10. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
121 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 8. 10. 2022 Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
117 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 9. 2022 BA 2006´Roudnice nad Labem 91:53 42 0 7/7 50%
113 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 9. 2022 Slavoj BK Litoměřice 87:36 39 1 6/10 37.5%
107 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 9. 2022 Tygři Praha B 82:39 36 0 10/12 45.5%
103 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 9. 2022 Tygři Praha 30:97 12 0 6/5 54.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 10. 9. 2022
14:00
Sluneta Ústí nad Labem
Tygři Praha
30
97
2
29
12
47
22
73
Skupina C Review
3. kolo 11. 9. 2022
10:00
Sluneta Ústí nad Labem
Tygři Praha B
82
39
19
10
37
18
61
26
Skupina C Review
4. kolo 24. 9. 2022
14:30
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
87
36
20
8
41
24
70
27
Skupina C Review
5. kolo 25. 9. 2022
09:00
Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
91
53
25
13
48
20
79
33
Skupina C Review
6. kolo 8. 10. 2022
14:00
TJ Sokol Kbely
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
7. kolo 9. 10. 2022
00:00
BA Sparta Praha
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
1. kolo 22. 10. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
Skupina C Preview
8. kolo 23. 10. 2022
00:00
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
9. kolo 12. 11. 2022
00:00
Tygři Praha B
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
10. kolo 13. 11. 2022
00:00
Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
11. kolo 26. 11. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
12. kolo 27. 11. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
Skupina C Preview
13. kolo 10. 12. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
Skupina C Preview
14. kolo 11. 12. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
Skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 žákovská liga 1 27
2019/20 žákovská liga 2 21
2018/19 žákovská liga 1 28
2017/18 žákovská liga 2 22
2016/17 žákovská liga 6 13
2015/16 žákovská liga 10 28