Válečníci Děčín

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 8. 9. 2016
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

1. asistent trenéra

od: 12. 7. 2017 do 21. 12. 2017
Jiří Fiala
jirka.fiala@centrum.cz
775 859 129

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2017 do 5. 1. 2018
Narcis Tomášek
narcistomasek@seznam.cz
602 182 918

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova 2
40501 Děčín 1

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Dittrich 2001 165 20 16 16.4 4.8 1.7 1.8/3.4 53.7 2.6
Lukáš Rozsypal K 2002 195 19 7 27.1 7.9 3.0 2.4/3.7 65.4 1.4
Jáchym Cita 2002 185 19 12 9.2 2.2 0.8 2.3/5.3 44.4 1.8
Jan Freiberg 2001 180 20 15 5.7 1.9 0.5 0.3/1.3 26.3 2.9
Tomáš Sťahel 2002 175 19 12 5.5 2.3 0.1 0.6/1.7 35.0 2.1
Aleš Abraham 2003 182 18 8 8.1 3.3 0.1 1.3/2.4 52.6 0.8
Adam Helvig 2003 188 18 9 5.8 2.1 0.2 0.9/1.8 50.0 1.0
Nikola Šešulka 2001 178 20 15 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 26.7 1.0
Šimon Průša 2003 184 18 10 2.5 1.1 0.0 0.3/1.0 30.0 1.7
Marek Řízek 2002 19 15 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 20.0 2.1
Daniel Hodboď 2002 182 19 8 2.8 1.3 0.0 0.3/0.6 40.0 1.5
Erik Popovyč 2002 19 6 3.5 1.7 0.0 0.2/0.3 50.0 0.8
Matěj Frček 2002 19 6 2.5 1.2 0.0 0.2/0.3 50.0 2.3
Filip Kočka 2003 184 18 4 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Adam Vasiliak 2003 18 1 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Jiří Martínek 2001 140 20 8 0.3 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.6
David Zušťák 2002 152 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Trenda 2002 19 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Horák 2002 162 19 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vojtěch Bodák 2002 157 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Kuncl 2001 170 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17386 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 4. 2018 BK Teplice 29:91 10 2 3/8 27.3% 19
17384 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 4. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 69:68 20 6 10/12 45.5% 29
17383 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 3. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 71:65 18 9 8/16 33.3% 21
17381 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 3. 2018 BK Teplice 68:66 20 6 8/8 50% 9
17288 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 2. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 56:93 28 10 7/11 38.9% 25
17284 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2018 BK Baník Most (MS) 77:52 17 4 6/5 54.5% 11
17278 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 28. 1. 2018 TJ Slovan Varnsdorf 114:58 14 4 18/13 58.1% 14
17294 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2018 BK Teplice 56:66 21 2 8/17 32% 22
17270 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2018 BK Kondoři Liberec B 48:75 17 3 5/7 41.7% 14
17265 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 12. 2017 BA 2006´Roudnice n. L. B 84:51 16 4 7/9 43.8% 17
17255 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2017 BK Teplice 70:59 20 3 10/17 37% 22
17252 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2017 BK Baník Most (MS) 64:42 21 3 13/6 68.4% 11
17248 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2017 TJ AŠ Mladá Boleslav 106:37 48 3 1/2 33.3% 11
17239 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2017 TJ Slovan Varnsdorf 54:94 22 1 7/5 58.3% 22
17238 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2017 BK Kondoři Liberec B 95:72 24 5 9/4 69.2% 13
17226 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2017 BA 2006´Roudnice n. L. B 73:71 25 6 5/9 35.7% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 7. 10. 2017
17:30
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice n. L. B
73
71
17
14
31
35
48
50
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2017
15:00
BK Kondoři Liberec B
Válečníci Děčín
95
72
30
10
49
33
71
54
skupina A Review
5. kolo 4. 11. 2017
12:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
54
94
22
31
38
61
48
75
skupina A Review
7. kolo 18. 11. 2017
18:00
Válečníci Děčín
TJ AŠ Mladá Boleslav
106
37
31
10
52
16
83
26
skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2017
09:00
Válečníci Děčín
BK Baník Most (MS)
64
42
3
13
25
23
44
31
skupina A Review
9. kolo 2. 12. 2017
17:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
70
59
18
18
42
28
59
41
skupina A Review
12. kolo 17. 12. 2017
13:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín
84
51
15
17
30
26
64
31
skupina A Review
13. kolo 13. 1. 2018
17:00
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec B
48
75
19
22
25
34
39
60
skupina A Review
20. kolo 19. 1. 2018
19:30
Válečníci Děčín
BK Teplice
56
66
12
15
34
30
46
49
skupina A Review
16. kolo 28. 1. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
114
58
33
12
63
25
89
37
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2018
18:00
BK Baník Most (MS)
Válečníci Děčín
77
52
28
8
44
24
66
38
skupina A Review
18. kolo 24. 2. 2018
18:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín
56
93
13
17
28
40
39
70
skupina A Review
1. kolo 10. 3. 2018
13:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
68
66
16
20
43
43
56
58
skupina A2 Review
3. kolo 25. 3. 2018
09:30
Válečníci Děčín
TJ AŠ Mladá Boleslav
71
65
16
17
31
30
54
45
skupina A2 Review
4. kolo 14. 4. 2018
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín
69
68
14
16
31
35
51
43
skupina A2 Review
6. kolo 28. 4. 2018
18:00
Válečníci Děčín
BK Teplice
29
91
13
17
22
42
27
63
skupina A2 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 1 4
2019/20 kvalifikace o ligu 1 7
2019/20 liga 5 23
2018/19 nadregionální soutěž 1 31
2017/18 nadregionální soutěž 6 16
2016/17 nadregionální soutěž 4 18
2016/17 kvalifikace o ligu 2 7
2015/16 liga 10 39

články