Sj BK Litoměřice "B"

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 5. 2016
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Trenér

od: 2. 5. 2016 do 18. 5. 2016
Zdeněk Seidl

Trenér

od: 18. 5. 2016 do 6. 9. 2016
Jan Šotnar
jansotnar@seznam.cz

Trenér

od: 15. 9. 2016
Jan Štěpánek
hans.stepanek@email.cz
602 749 296

1. asistent trenéra

od: 15. 9. 2016
Jan Šotnar
jansotnar@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 18. 5. 2016 do 6. 9. 2016
Jan Štěpánek
hans.stepanek@email.cz
602 749 296

Asistent trenéra

od: 15. 9. 2016
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Asistent trenéra

od: 18. 5. 2016 do 6. 9. 2016
Štěpán Hanzlík
hanzlikstepan@gmail.com
777 646 049

Adresa

Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s.
U Stadionu 4
412 01 Litoměřice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Bohuslav K 2001 192 20 22 16.7 5.3 1.1 2.8/3.8 72.6 2.4
Matěj Sichrovský 2001 175 21 15 21.7 4.0 3.9 1.9/2.5 78.4 1.6
Vojtěch Puchar 2000 185 22 22 11.4 1.9 2.2 0.9/1.0 95.2 1.0
Martin Hošek 2001 184 21 17 13.6 4.6 0.7 2.4/4.2 56.3 2.4
Jan Nožička 2001 182 21 13 13.5 4.8 0.6 1.9/3.0 64.1 1.8
Filip Hulín 2001 184 20 23 7.2 2.6 0.4 0.8/1.9 44.2 1.4
Jaroslav Radimský 2001 187 21 9 7.4 3.0 0.1 1.1/5.7 19.6 3.3
Jakub Trusina 2001 176 20 4 13.5 2.8 1.8 2.8/2.8 100.0 1.0
David Košťál 2000 21 2 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Tomáš Dvořák 2003 191 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Živec 2002 170 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Jelínek 2000 195 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Zeman 2002 191 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Vais 2002 189 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Adamec 2002 185 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Grubba 2000 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Krejčí 2002 172 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Zeman 2002 191 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
246 liga (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2017 BK Sluneta Ústí nad Labem 72:77 23 6 8/7 53.3% 8
243 liga (kadeti U17) Domácí 19. 3. 2017 Tesla Pardubice 107:38 33 11 8/3 72.7% 12
239 liga (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2017 BK Loko Trutnov 59:67 14 8 7/5 58.3% 11
238 liga (kadeti U17) Hosté 5. 3. 2017 Sokol Žižkov C 61:62 17 3 19/6 76% 0
235 liga (kadeti U17) Hosté 4. 3. 2017 Nym 79:91 20 13 12/0 100% 2
229 liga (kadeti U17) Hosté 21. 2. 2017 BK Sluneta Ústí nad Labem 68:73 26 2 15/5 75% 12
226 liga (kadeti U17) Hosté 4. 2. 2017 Tesla Pardubice 70:96 29 9 11/4 73.3% 0
227 liga (kadeti U17) Hosté 3. 2. 2017 BK Loko Trutnov 74:68 24 6 2/4 33.3% 12
223 liga (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2017 Nym 85:70 15 13 16/5 76.2% 18
220 liga (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2017 Sokol Žižkov C 66:62 13 11 7/5 58.3% 11
110 liga (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2017 Sokol Žižkov C 62:85 21 12 7/9 43.8% 12
106 liga (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2017 Sokol Vyšehrad 96:58 19 4 8/8 50% 14
104 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2016 BK Loko Trutnov 82:69 20 11 9/10 47.4% 14
99 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2016 Královští Sokoli 46:54 9 8 4/6 40% 1
92 liga (kadeti U17) Hosté 26. 11. 2016 Tesla Pardubice 48:86 27 9 5/3 62.5% 9
96 liga (kadeti U17) Hosté 19. 11. 2016 Nym 72:80 23 11 1/7 12.5% 11
86 liga (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2016 BK Sluneta Ústí nad Labem 74:64 20 10 4/4 50% 18
58 liga (kadeti U17) Hosté 12. 11. 2016 BK Sluneta Ústí nad Labem 74:50 16 5 3/11 21.4% 17
82 liga (kadeti U17) Domácí 30. 10. 2016 Sokol Vyšehrad 90:70 23 13 5/1 83.3% 12
78 liga (kadeti U17) Domácí 29. 10. 2016 Sokol Žižkov C 103:54 33 9 10/7 58.8% 11
75 liga (kadeti U17) Hosté 16. 10. 2016 Královští Sokoli 75:38 6 6 8/9 47.1% 15
72 liga (kadeti U17) Hosté 15. 10. 2016 BK Loko Trutnov 79:71 24 4 11/15 42.3% 16
68 liga (kadeti U17) Domácí 2. 10. 2016 Tesla Pardubice 131:54 35 10 31/10 75.6% 23
64 liga (kadeti U17) Domácí 1. 10. 2016 Nym 83:81 18 10 17/13 56.7% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 28. 5. 2016
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Sparta Praha
53
35
17
14
34
25
49
33
skupina A Review
1. kolo 28. 5. 2016
11:00
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice "B"
57
63
19
14
33
32
43
51
skupina A Review
1. kolo 29. 5. 2016
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Brandýs n. Labem
69
36
19
8
42
13
54
21
skupina A Review
1. kolo 29. 5. 2016
09:00
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice "B"
63
61
16
18
27
32
41
44
skupina A Review
1. kolo 6. 6. 2016
18:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Válečníci Děčín
82
43
23
11
43
18
55
35
2. kolo Review
2. kolo 7. 6. 2016
19:30
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice "B"
67
69
13
22
34
34
45
52
2. kolo Review
2. kolo 1. 10. 2016
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Nymburk B
83
81
25
15
44
39
71
59
skupina B Review
3. kolo 2. 10. 2016
10:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Tesla Pardubice
131
54
32
8
62
19
108
33
skupina B Review
4. kolo 15. 10. 2016
14:00
BK Loko Trutnov
Slavoj BK Litoměřice "B"
79
71
23
16
42
40
58
63
skupina B Review
5. kolo 16. 10. 2016
10:00
Královští Sokoli
Slavoj BK Litoměřice "B"
75
38
26
0
43
16
67
18
skupina B Review
6. kolo 29. 10. 2016
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Žižkov C
103
54
20
8
44
23
66
39
skupina B Review
7. kolo 30. 10. 2016
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Vyšehrad
90
70
31
16
54
30
68
47
skupina B Review
1. kolo 12. 11. 2016
15:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice "B"
74
50
16
16
43
28
55
41
skupina B Review
8. kolo 13. 11. 2016
10:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Sluneta Ústí nad Labem
74
64
23
18
45
30
58
50
skupina B Review
10. kolo 19. 11. 2016
15:30
BA Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice "B"
72
80
15
16
29
36
41
48
skupina B Review
9. kolo 26. 11. 2016
15:00
Tesla Pardubice
Slavoj BK Litoměřice "B"
48
86
6
20
23
38
33
61
skupina B Review
11. kolo 10. 12. 2016
10:30
Slavoj BK Litoměřice "B"
Královští Sokoli
46
54
9
10
20
21
33
33
skupina B Review
12. kolo 11. 12. 2016
11:45
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Loko Trutnov
82
69
21
24
44
31
60
51
skupina B Review
13. kolo 7. 1. 2017
15:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice "B"
96
58
27
15
44
31
65
39
skupina B Review
14. kolo 8. 1. 2017
10:00
Sokol Žižkov C
Slavoj BK Litoměřice "B"
62
85
11
19
23
39
57
39
skupina B Review
1. kolo 21. 1. 2017
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Žižkov C
66
62
14
21
34
38
49
51
play-out B Review
2. kolo 22. 1. 2017
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Nymburk B
85
70
15
14
33
30
56
53
play-out B Review
4. kolo 3. 2. 2017
17:00
BK Loko Trutnov
Slavoj BK Litoměřice "B"
74
68
23
14
39
38
59
51
play-out B Review
3. kolo 4. 2. 2017
10:00
Tesla Pardubice
Slavoj BK Litoměřice "B"
70
96
13
27
37
47
49
68
play-out B Review
5. kolo 21. 2. 2017
18:30
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice "B"
68
73
21
15
39
35
53
53
play-out B Review
7. kolo 4. 3. 2017
09:30
BA Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice "B"
79
91
24
18
42
42
62
66
play-out B Review
8. kolo 5. 3. 2017
10:00
Sokol Žižkov C
Slavoj BK Litoměřice "B"
61
62
14
17
29
35
48
48
play-out B Review
9. kolo 18. 3. 2017
18:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Loko Trutnov
59
67
21
17
27
33
54
44
play-out B Review
10. kolo 19. 3. 2017
15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Tesla Pardubice
107
38
22
7
51
17
77
21
play-out B Review
12. kolo 2. 4. 2017
11:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Sluneta Ústí nad Labem
72
77
19
23
35
38
48
53
play-out B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2016/17 kvalifikace o ligu 2 7
2016/17 liga 4 35