Jihočeská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni C
25. 9. 2021
16:30
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
64
59
23
16
33
31
49
48
Review
Základní část 1. kolo 2
Spartak Kaplice
Tigers Basketball Č. Budějovice C
25. 9. 2021
18:00
ZŠ Školní Michal Pivovarský
Michal Hána
87
60
20
11
43
24
69
45
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Pelhřimov
BK Tábor U19
25. 9. 2021
18:30
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
73
50
17
12
33
26
60
35
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Tábor
Legends Basketball České Budějovice
24. 9. 2021
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
57
83
13
22
24
42
38
62
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Tábor U19
Sokol Písek Sršni C
9. 10. 2021
11:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
54
84
17
19
31
31
44
58
Review
Základní část 2. kolo 7
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Tábor
8. 10. 2021
18:30
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
50
59
24
17
35
26
41
41
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Pelhřimov
Spartak Kaplice
9. 10. 2021
19:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
61
75
13
12
35
37
50
54
Review
Základní část 2. kolo 6
Legends Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
8. 10. 2021
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
72
54
30
9
42
20
55
35
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball Č. Budějovice C
23. 10. 2021
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
Preview
Základní část 3. kolo 9
Spartak Kaplice
BK Tábor U19
23. 10. 2021
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Michal Pivovarský
Preview
Základní část 3. kolo 12
Sokol Písek Sršni C
Legends Basketball České Budějovice
22. 10. 2021
19:30
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
Preview
Základní část 3. kolo 10
BK Tábor
BK Pelhřimov
22. 10. 2021
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Stanislav Dvořák
Preview
Základní část 4. kolo 14
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Sokol Písek Sršni C
13. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 4. kolo 15
BK Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní část 4. kolo 16
Spartak Kaplice
BK Tábor
12. 11. 2021
17:00
ZŠ Školní
Preview
Základní část 4. kolo 13
BK Tábor U19
Legends Basketball České Budějovice
12. 11. 2021
19:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 5. kolo 18
BK Lions Jindřichův Hradec
Spartak Kaplice
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 19
Sokol Písek Sršni C
BK Pelhřimov
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 5. kolo 20
Legends Basketball České Budějovice
Tigers Basketball Č. Budějovice C
26. 11. 2021
18:45
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 5. kolo 17
BK Tábor
BK Tábor U19
26. 11. 2021
19:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 6. kolo 21
BK Tábor U19
Tigers Basketball Č. Budějovice C
11. 12. 2021
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 6. kolo 22
BK Pelhřimov
Legends Basketball České Budějovice
10. 12. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní část 6. kolo 23
Spartak Kaplice
Sokol Písek Sršni C
11. 12. 2021
20:00
ZŠ Školní
Preview
Základní část 6. kolo 24
BK Tábor
BK Lions Jindřichův Hradec
10. 12. 2021
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 7. kolo 25
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Tábor U19
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 26
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor
7. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 7. kolo 28
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Pelhřimov
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 7. kolo 27
Legends Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
7. 1. 2022
20:00
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 8. kolo 29
BK Tábor U19
BK Pelhřimov
22. 1. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 8. kolo 30
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Spartak Kaplice
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni C
BK Lions Jindřichův Hradec
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 8. kolo 31
Legends Basketball České Budějovice
BK Tábor
21. 1. 2022
20:00
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor U19
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 9. kolo 34
BK Lions Jindřichův Hradec
Legends Basketball České Budějovice
4. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 36
Spartak Kaplice
BK Pelhřimov
5. 2. 2022
17:00
ZŠ Školní
Preview
Základní část 9. kolo 35
BK Tábor
Tigers Basketball Č. Budějovice C
4. 2. 2022
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 10. kolo 37
BK Tábor U19
Spartak Kaplice
19. 2. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 10. kolo 38
BK Pelhřimov
BK Tábor
18. 2. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní část 10. kolo 39
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 10. kolo 40
Legends Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
18. 2. 2022
20:00
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 11. kolo 42
Sokol Písek Sršni C
Tigers Basketball Č. Budějovice C
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 11. kolo 43
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Pelhřimov
12. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 41
Legends Basketball České Budějovice
BK Tábor U19
11. 3. 2022
20:00
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 11. kolo 44
BK Tábor
Spartak Kaplice
11. 3. 2022
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 12. kolo 47
BK Pelhřimov
Sokol Písek Sršni C
26. 3. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní část 12. kolo 46
Spartak Kaplice
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 3. 2022
17:00
ZŠ Školní
Preview
Základní část 12. kolo 48
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Legends Basketball České Budějovice
25. 3. 2022
18:30
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 12. kolo 45
BK Tábor U19
BK Tábor
25. 3. 2022
19:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 13. kolo 49
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Tábor U19
9. 4. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 13. kolo 51
Sokol Písek Sršni C
Spartak Kaplice
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Základní část 13. kolo 52
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Tábor
8. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 50
Legends Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
8. 4. 2022
20:00
SH ZŠ Kubatova
Preview
Základní část 14. kolo 53
BK Tábor U19
BK Lions Jindřichův Hradec
30. 4. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Základní část 14. kolo 56
BK Pelhřimov
Tigers Basketball Č. Budějovice C
30. 4. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní část 14. kolo 55
Spartak Kaplice
Legends Basketball České Budějovice
29. 4. 2022
17:00
ZŠ Školní
Preview
Základní část 14. kolo 54
BK Tábor
Sokol Písek Sršni C
29. 4. 2022
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Bártů BK Pelhřimov 19 2 1.0 15.5 6.5 0.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Roman Adámek Spartak Kaplice 43 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Čáp Sokol Písek C 42 1 1.0 11.0 1.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jaroslav Coufal Legends Č. Budějovice 39 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/1.5 0.0* 1.5
Vojtěch Břečka BK Tábor U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jílek BK Tábor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Filip Lions J. Hradec 25 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
David Bílek TB Č. Budějovice C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Lions J. Hradec 2 18.5 6.0 4.0 /13.0 30.8 12.5
Sokol Písek C 2 22.0 6.0 9.5 /17.5 54.3 17.0
BK Pelhřimov 2 20.5 7.0 5.0 /13.0 38.5 18.5
BK Tábor U19 2 12.0 5.5 11.5 /24.0 47.9 15.5
Spartak Kaplice 2 28.5 4.5 10.5 /13.5 77.8 18.0
TB Č. Budějovice C 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Tábor 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Legends Č. Budějovice 2 20.5 9.5 8.0 /14.0 57.1 18.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pivovarský Michal 6 3 3 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Peterková Lucie 1 1 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 6 4 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře