Tomáš Jílek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
255
Procento vítězství
40.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BK Tábor 13 - 4.4 1.8 /1.8 0 0.7/2 34.6 3.3 -0.2
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Tábor 4 - 4.8 1.5 /1.5 0.3 1/2 50.0 2.0 1.8
2012/13 žáci U15 - základní skupina A BK Tábor 12 - 8.5 2.5 0.8 1.3/1.8 71.4 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BK Tábor 10 - 8.2 3.2 0.4 0.6/1.3 46.2 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 13 - 5.1 1.5 0.5 0.5/1.2 43.8 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 4 - 7.3 2.5 0.5 0.8/2.3 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 19 - 11.4 4 0.6 1.5/4 38.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 6 - 16.3 6 1.2 0.8/1.2 71.4 - -
2015/16 muži - skupina B BK Tábor 3 - 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 18 - 4.5 1.3 0.4 0.7/1.4 48.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-out A BK Medvědi Tábor 6 - 5.2 2 0.3 0.2/1.2 14.3 - -
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 19 - 3.1 1.4 0.1 0.2/0.5 33.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 23.8 4.7 2 /3.6 0 0.8/1.9 43.2 2.8 4.5
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 1 8.0 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 - 7.0
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 - 3.0
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 29.0 3.0 1.3 /2.3 0 0.3/2.7 12.5 4.7 -0.3
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 22 - 3.7 1.1 0.2 0.8/1.5 51.5 - -
2017/18 muži - Základní fáze VSK Iuridica A 20 - 10.9 3.5 0.9 1.5/3.5 42.0 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 21 - 4.9 1.8 0.2 0.8/1.6 50.0 - -
2018/19 muži - základní část BK Tábor 9 - 11.1 3.6 0.7 2/5.7 35.3 - -
2018/19 muži - play-off BK Tábor 2 - 12.0 4.5 0.5 1.5/4 37.5 - -
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 7.5 1.5 0.5 3/4 75.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 14 - 4.3 1.7 0.1 0.6/1.9 33.3 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 10 - 5.8 2.4 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 25.4 2.2 6.4 2.2 0.3 0.9/2.0 96.5 2.8 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Slavoj BK Litoměřice B 27. 11. 2021
2B body 9 Sokol Kbely 28. 11. 2021
Body 21 Sokol Kbely 28. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Pelhřimov 2. 2. 2019 2018/19
2B body 9 Tigers Č. Budějovice 14. 3. 2015 2014/15
3B body 4 BK Děčín 21. 10. 2012 2012/13
Obranné doskoky 7 Sokol pražský 14. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 SAM BŠM Brno 25. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 14. 12. 2016 2016/17
Body 26 TJ ČSA 7. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 19 Sokol pražský 14. 12. 2016 2016/17
Asistence 2 USK 3. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 2 1 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 5 2 0 1/5 20.0
10. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 2 1 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BC Benešov 6 3 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 5 2 0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A Pří 5 2 0 1/1 100.0
13. 11. 2021 skupina A SKB Rokycany 6 3 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 6 1 0 4/4 100.0
28. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 21 9 0 3/8 37.5
Celkem 10 58 24 10/20 50.0
Průměr 10 5.8 2.4 0.0 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Č. Brod 4 0:00 15.0 4.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.8 54.5 2.8
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 10.2 4.2 0.0 0.4 0.0 0.6/0.8 75.0 2.4
Legends Č. Budějovice 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.7 0.0 2.0/5.3 37.5 3.7
BK Dynamo Praha 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
SKB Rokycany 7 0:00 5.0 2.1 750.0 0.1 100.0 0.3/0.9 33.3 2.7
BK Klatovy 7 0:00 4.9 2.1 0.0 0.0 0.0 0.6/1.7 33.3 4.0
Sokol Kbely 4 0:00 8.0 3.5 1.400.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 3.3
Wolves Radotín 5 0:00 6.2 2.6 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.4
Sokol Písek C 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.5 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
Sokol Žižkov C 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.3 44.4 3.8
Slavoj BK Litoměřice B 7 0:00 4.1 1.0 350.0 0.3 0.0 1.3/2.0 64.3 2.6
TJ ČSA 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 9.0 2.3 0.0 0.3 0.0 3.3/9.3 35.7 3.3
Sokol Žižkov 5 0:00 5.4 1.2 0.0 0.4 0.0 1.8/2.4 75.0 3.0
BC Benešov 6 0:00 4.3 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 40.0 2.7
BK Děčín 3 0:00 8.7 0.7 0.0 2.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Snakes Ostrava 5 27:38 4.8 2.2 68.8 0.0 0.0 0.4/2.0 20.0 3.8
BK Brandýs n. L. 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.8
BA Sparta 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Stavební fakulta B 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Technika Praha 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Spartak Kaplice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
CBU 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 3.3
Sokol pražský 2 29:37 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/5.0 0.0 3.5
BC Loudilové 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Sokol Žižkov 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.8 14.3 3.3
Sokol Kbely C 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 55.6 3.0
Pří 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Sokol Vyšehrad C 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
USK Praha 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Jiskra Domažlice 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Sokol Motol B 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
VYS 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 33:46 5.0 2.0 44.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Vysoká n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 17:06 4.0 1.5 75.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SAM BŠM Brno 2 22:51 4.0 1.5 42.9 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Děčín 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
USK 2 27:46 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.5
PCE 2 19:09 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
VYS 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
BC Vysočina 1 19:15 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Radotínský SK 6 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.2
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Thermia K. Vary - MS 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0