BŠ Praha o.p.s. U11(mix)

Kategorie
Nejmladší minižactvo U11
Soutěž
Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX

Základní informace

Trenér

od: 15. 10. 2013
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

1. asistent trenéra

od: 15. 10. 2013
Ivana Hyršlová
ivana.hyrslova@gmail.com
605 204 203

Asistent trenéra

od: 15. 10. 2013
Lukáš Celina
Celina.lukas@seznam.cz
728 183 139

Asistent trenéra

od: 19. 9. 2015
Enis Samouk
e.samouk@slaviabasket.cz
775 275 808

Asistent trenéra

od: 19. 9. 2015
Petr Treml
petr.treml@gmail.com
607 229 946

Adresa

Basketbalová škola Praha, o.p.s.
Mládí 135
15500 Praha 5-Stodůlky

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Štěpán Bubeník 2005 194 17 16 11.4 5.0 1.4/3.0 45.8 2.4
karel Bělohradský 2005 0 17 12 11.0 5.1 0.8/2.6 32.3 1.2
František Skřivánek 2005 0 17 16 5.9 2.9 0.2/0.6 30.0 0.8
Šimon Trepeš 2005 0 17 18 5.1 2.4 0.2/0.8 26.7 0.8
Laura Samouk 2005 172 17 8 10.8 4.1 2.5/5.4 46.5 0.5
Emilie Brzoňová 2006 172 16 8 10.0 4.4 1.3/2.8 45.5 0.9
Václav Skřivánek 2006 152 16 14 5.1 2.3 0.5/1.4 36.8 0.9
Vojtěch Zeithammer 2005 150 17 6 10.2 4.2 1.8/2.7 68.8 1.2
Marek Kráčmera 2005 0 17 14 4.1 2.0 0.1/1.0 14.3 0.6
Eliška Macháčková 2005 171 17 6 8.5 4.2 0.2/1.3 12.5 2.0
Vojtěch Novotný 2005 0 17 10 4.5 2.0 0.5/1.2 41.7 1.7
Adéla Brabcová 2005 161 16 6 7.2 3.2 0.8/2.5 33.3 2.5
Alžběta Matasová K 2005 171 17 4 9.0 4.0 1.0/2.8 36.4 0.5
Sebastian Uhlíř 2005 0 17 10 3.3 1.6 0.1/0.4 25.0 0.5
Jan Švagr 2005 0 16 8 4.1 2.0 0.1/0.6 20.0 1.1
Daniel Inemann 2005 0 17 14 2.2 0.9 0.4/1.1 33.3 0.4
Jonáš Merxbauer 2006 171 16 8 3.0 1.3 0.5/1.1 44.4 1.4
Martin Záruba 2005 0 17 12 1.9 0.9 0.1/0.2 50.0 0.2
Alžběta Brzoňová 2006 167 16 8 2.9 1.4 0.1/0.8 16.7 0.8
Kateřina Homolová 2005 169 17 4 5.5 2.3 1.0/3.0 33.3 1.5
Juliján Lázník 2005 0 16 6 3.5 1.7 0.2/0.3 50.0 0.2
Eliška Ransdorfová 2005 178 17 8 2.4 1.1 0.1/0.4 33.3 1.3
Jáchym Kačírek 2005 0 17 12 1.4 0.7 0.1/0.4 20.0 0.4
Petr Valeš 2005 0 17 6 2.8 1.2 0.5/1.0 50.0 0.2
Tomas Mc Menamin 2006 170 16 8 2.1 1.0 0.1/0.4 33.3 1.0
Martina Málková 2005 171 17 2 8.0 3.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Patrik Klouda 2005 0 16 10 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0 0.7
Tereza Macháčková 2007 166 15 5 2.8 1.2 0.4/0.8 50.0 1.4
Elen Boráková 2006 177 16 6 2.2 1.0 0.2/0.7 25.0 0.5
Kryštof Zahořík 2006 172 16 4 2.8 1.0 0.8/2.5 30.0 0.0
Julie Brabcová 2005 16 4 2.8 1.0 0.8/1.0 75.0 0.0
Jessica Mwaoba 2005 16 4 2.5 1.3 0.0/0.5 0.0 0.3
Mikuláš Zahořík 2006 186 16 6 1.7 0.7 0.3/0.8 40.0 1.0
Jakub Komárek 2006 15 8 1.1 0.4 0.4/0.5 75.0 0.4
Magdaléna Holá 2005 171 17 5 1.8 0.8 0.2/0.4 50.0 0.2
Ondřej Petrovka 2005 0 17 14 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0 0.3
Vojtěch Kocourek 2005 0 17 7 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0 0.7
Lucie Misterková 2007 175 15 4 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.3
Maxmilian Curran 2006 15 2 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Marek Cikhart 2005 0 16 4 0.5 0.3 0.0/0.5 0.0 1.3
Prokop Sušický 2007 15 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Eduardo Almadana Clerisse 2005 17 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Šárka Kvítková 2006 147 15 6 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 0.5
Eliška Loučková 2006 164 16 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Komárek 2008 13 4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Jakub Špína 2006 0 15 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tereza Hýlová 2005 167 17 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Martin Moravec 2005 0 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Hyánková 2006 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Sýkora 2006 0 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Benediktová 2007 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Hyánková 2006 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristián Kušnarev 2006 159 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Bartoš 2005 0 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
63 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 14. 4. 2016 BANym U11(mix) 50:55 25 5/11 45.5% 10
69 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 14. 4. 2016 BANym U11(mix) 30:60 29 2/4 50% 2
66 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 9. 4. 2016 BANym U11(mix) 70:55 33 4/14 28.6% 18
72 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 9. 4. 2016 BANym U11(mix) 69:55 32 5/8 62.5% 11
62 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 20. 3. 2016 Pod U11 (mix) 40:56 23 8/18 44.4% 9
68 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 20. 3. 2016 Pod U11 (mix) 14:50 25 0/2 0% 2
28 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 20. 2. 2016 BKMěl U11(mix) 77:20 7 6/14 42.9% 11
58 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 20. 2. 2016 BKMěl U11(mix) 75:26 9 8/19 42.1% 5
27 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 7. 2. 2016 BANym U11(mix) 61:56 24 13/28 46.4% 19
57 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 7. 2. 2016 BANym U11(mix) 82:17 39 4/15 26.7% 5
20 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 22. 1. 2016 Pod U11 (mix) 52:41 18 16/33 48.5% 15
18 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 22. 1. 2016 Kol U11 (mix) 27:65 30 5/18 27.8% 17
50 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 22. 1. 2016 Pod U11 (mix) 48:29 20 8/15 53.3% 8
48 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 22. 1. 2016 Kol U11 (mix) 43:58 29 0/5 0% 18
23 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 16. 1. 2016 BaČel U11(mix) 19:59 26 7/24 29.2% 20
53 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 16. 1. 2016 BaČel U11(mix) 21:51 24 3/11 27.3% 15
13 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 28. 11. 2015 BKMěl U11(mix) 58:39 26 6/13 46.2% 16
43 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 28. 11. 2015 BKMěl U11(mix) 54:21 24 6/18 33.3% 7
12 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 14. 11. 2015 BANym U11(mix) 51:37 16 5/17 29.4% 7
42 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 14. 11. 2015 BANym U11(mix) 54:43 17 9/20 45% 11
8 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 8. 11. 2015 BaČel U11(mix) 89:8 42 5/15 33.3% 15
38 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 8. 11. 2015 BaČel U11(mix) 68:16 31 6/15 40% 8
5 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 18. 10. 2015 Pod U11 (mix) 36:70 33 4/18 22.2% 12
35 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Hosté 18. 10. 2015 Pod U11 (mix) 34:52 22 8/16 50% 6
3 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 3. 10. 2015 Kol U11 (mix) 44:31 21 2/7 28.6% 17
33 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX (nejmladší minižactvo U11) Domácí 3. 10. 2015 Kol U11 (mix) 62:36 29 4/10 40% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo
00:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
20
0
Nadstavba B1 Review
3. kolo
00:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
20
0
Skupina o 1-3 místo Review
1. kolo 3. 10. 2015
00:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BC Kolín U11 (mix)
44
31
6
10
29
15
38
25
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
1. kolo 3. 10. 2015
00:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BC Kolín U11 (mix)
62
36
14
9
24
20
49
27
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
2. kolo 18. 10. 2015
15:00
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
36
70
6
20
18
40
28
54
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
2. kolo 18. 10. 2015
16:45
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
34
52
6
15
20
32
27
38
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
3. kolo 8. 11. 2015
10:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basketbal Čelákovice,o.s.U11(mix)
89
8
18
2
47
2
67
8
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
3. kolo 8. 11. 2015
11:30
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basketbal Čelákovice,o.s.U11(mix)
68
16
12
10
27
12
46
14
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
4. kolo 14. 11. 2015
09:00
BA Nymburk U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
51
37
18
7
22
21
33
29
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
4. kolo 14. 11. 2015
11:00
BA Nymburk U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
54
43
14
13
27
24
42
34
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
5. kolo 28. 11. 2015
10:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
58
39
21
9
33
20
46
26
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
5. kolo 28. 11. 2015
11:30
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
54
21
17
4
30
10
38
18
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
8. kolo 16. 1. 2016
14:00
Basketbal Čelákovice,o.s.U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
19
59
2
18
4
34
8
50
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
8. kolo 16. 1. 2016
15:30
Basketbal Čelákovice,o.s.U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
21
51
4
16
15
27
15
40
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
6. kolo 22. 1. 2016
17:00
BC Kolín U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
27
65
6
10
12
30
15
52
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
6. kolo 22. 1. 2016
18:30
BC Kolín U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
43
58
11
18
15
30
33
38
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
7. kolo 22. 1. 2016
16:30
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
52
41
16
6
34
19
45
28
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
7. kolo 22. 1. 2016
18:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
48
29
22
5
30
9
40
19
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
9. kolo 7. 2. 2016
09:30
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BA Nymburk U11(mix)
61
56
13
7
37
27
43
44
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
9. kolo 7. 2. 2016
11:15
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BA Nymburk U11(mix)
82
17
18
5
39
9
60
11
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
10. kolo 20. 2. 2016
09:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
77
20
23
6
43
7
65
14
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Review
10. kolo 20. 2. 2016
11:15
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
75
26
20
2
37
7
59
15
Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Review
1. kolo 20. 3. 2016
09:00
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
40
56
12
12
21
24
27
40
Skupina o 1-3 místo Review
1. kolo 20. 3. 2016
10:30
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
14
50
0
20
4
30
10
42
Nadstavba B1 Review
3. kolo 9. 4. 2016
17:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BA Nymburk U11(mix)
69
55
15
8
41
19
52
43
Nadstavba B1 Review
3. kolo 9. 4. 2016
15:20
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BA Nymburk U11(mix)
70
55
19
16
37
37
54
45
Skupina o 1-3 místo Review
2. kolo 14. 4. 2016
18:00
BA Nymburk U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
30
60
2
24
10
36
12
54
Nadstavba B1 Review
2. kolo 14. 4. 2016
16:30
BA Nymburk U11(mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
50
55
18
17
38
22
47
45
Skupina o 1-3 místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2015/16 Přípravná smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX 1 26