Slovan Varnsdorf

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2016
Ing. Zdeněk Strolený
info@basketvarnsdorf.cz
606 626 008

Statistika

od: 18. 9. 2017
Bc. Jiří Tillner
jiri.tillner@volny.cz
608 066 752

Adresa

TJ Slovan Varnsdorf z.s.
Západní
40747 Varnsdorf

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
David Strnad 2001 189 20
Lukáš Stibor 2001 180 20
Tomáš Petrla 2002 175 19
Erik Lehroch 2001 185 20
Antonín Jeřábek 2002 187 19
Dominik Maščuch 2004 191 17
Marek Frič 2001 185 20
Oliver Sembdner 2003 190 18
Petr Kalivoda 2002 170 19
Petr Vladař 2001 180 20
Karel Bourek 2003 168 18
Dominik Pondělíček 2001 192 20
Pavel Kala 2001 20
Pavel Kozák 2002 189 19
Josef Nechanický 2003 192 18
David Petrla 2004 165 17
Jan Berger 2001 182 20
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17380 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 4. 2018 BK Kondoři Liberec B 93:69 22 2 19/16 54.3% 19
17377 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 4. 2018 BK Baník Most (MS) 52:80 33 3 5/10 33.3% 22
17376 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 4. 2018 BA 2006´Roudnice n. L. B 70:98 36 4 14/9 60.9% 20
17373 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2018 BA 2006´Roudnice n. L. B 104:61 36 7 11/9 55% 18
17371 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2018 BK Baník Most (MS) 73:55 27 2 13/17 43.3% 18
17369 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 3. 2018 BK Kondoři Liberec B 103:70 35 6 15/16 48.4% 29
17290 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2018 BK Teplice 111:67 50 0 11/11 50% 17
17289 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2018 BK Baník Most (MS) 79:66 18 4 18/9 66.7% 24
17285 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 31:126 55 2 10/9 52.6% 13
17278 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 1. 2018 Válečníci Děčín 114:58 45 5 9/10 47.4% 25
17274 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 1. 2018 BK Kondoři Liberec B 67:57 27 1 10/11 47.6% 19
17261 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2017 BA 2006´Roudnice n. L. B 49:100 38 7 3/4 42.9% 13
17258 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 12. 2017 BK Teplice 62:84 30 2 18/12 60% 23
17253 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2017 TJ AŠ Mladá Boleslav 161:44 66 8 5/4 55.6% 20
17249 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2017 BK Baník Most (MS) 71:64 29 3 4/11 26.7% 15
17239 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2017 Válečníci Děčín 54:94 38 2 12/13 48% 12
17235 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2017 BK Kondoři Liberec B 59:103 39 3 16/9 64% 15
17229 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2017 BA 2006´Roudnice n. L. B 86:67 30 5 11/4 73.3% 22
10 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 27. 5. 2017 TJ Spartak DDM Uherský Brod 91:37 0 0 0/0 % 0
8 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 27. 5. 2017 BK Žďár nad Sázavou 36:124 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2017
11:30
TJ Slovan Varnsdorf
BK Žďár nad Sázavou
36
124
8
34
21
63
31
94
skupina B Review
2. kolo 27. 5. 2017
18:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Slovan Varnsdorf
91
37
33
7
55
16
67
35
skupina B Review
3. kolo 28. 5. 2017
12:00
TJ Slovan Varnsdorf
BC Vysočina
43
82
12
21
24
46
37
66
skupina B Review
2. kolo 8. 10. 2017
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
67
23
13
44
27
64
47
skupina A Review
3. kolo 21. 10. 2017
17:00
BK Kondoři Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
59
103
16
24
31
47
44
76
skupina A Review
5. kolo 4. 11. 2017
12:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
54
94
22
31
38
61
48
75
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2017
16:30
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most (MS)
71
64
17
10
40
30
54
52
skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2017
12:15
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
161
44
33
16
78
27
120
36
skupina A Review
10. kolo 3. 12. 2017
10:00
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
62
84
19
24
34
49
46
68
skupina A Review
11. kolo 16. 12. 2017
17:30
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
49
100
7
25
22
49
31
70
skupina A Review
14. kolo 14. 1. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec B
67
57
20
13
41
25
51
38
skupina A Review
16. kolo 28. 1. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
114
58
33
12
63
25
89
37
skupina A Review
17. kolo 10. 2. 2018
16:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
31
126
7
34
15
69
25
101
skupina A Review
18. kolo 11. 2. 2018
12:00
BK Baník Most (MS)
TJ Slovan Varnsdorf
79
66
23
19
36
31
57
52
skupina A Review
19. kolo 24. 2. 2018
17:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
111
67
24
21
49
31
85
48
skupina A Review
1. kolo 9. 3. 2018
20:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec B
103
70
25
15
52
35
78
52
skupina A1 Review
2. kolo 24. 3. 2018
17:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most (MS)
73
55
20
16
44
25
64
46
skupina A1 Review
3. kolo 6. 4. 2018
19:30
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L. B
104
61
23
17
48
34
73
57
skupina A1 Review
4. kolo 14. 4. 2018
17:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
70
98
17
28
33
53
49
78
skupina A1 Review
5. kolo 15. 4. 2018
11:00
BK Baník Most (MS)
TJ Slovan Varnsdorf
52
80
12
22
25
42
37
67
skupina A1 Review
6. kolo 21. 4. 2018
10:00
BK Kondoři Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
93
69
19
22
34
40
60
56
skupina A1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 3 28
2019/20 kvalifikace o ligu 2 5
2017/18 nadregionální soutěž 1 23
2017/18 kvalifikace o ligu 4 3
2016/17 nadregionální soutěž 5 16

články