Oblastní přebor I

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
OPI žen skupina Východ 1. kolo 3
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Martin Koch
49
30
13
12
24
20
35
26
Review
OPI žen skupina Východ 1. kolo 2
STRABAG Zlín
Sokol Šlapanice
15. 10. 2021
18:45
Městská SH Zelené Dominik Kotala
Milan Mikšík
37
54
5
18
13
28
23
38
Review
OPI žen skupina Východ 1. kolo 1
SK Renocar Podolí
BK Žabiny C
1. 10. 2021
20:30
SH Podolí u Brna Štěpán Urbánek
Jiří Slezák
81
77
19
22
40
41
55
67
Review
OPI žen skupina Východ 2. kolo 8
Sokol Šlapanice
Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Baron
Rastislav Frass
80
42
26
14
52
18
68
32
Review
OPI žen skupina Východ 2. kolo 7
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
18:00
Městská SH Zelené Pavel Kryštof
Adam Antoš
60
50
14
6
28
20
49
39
Review
OPI žen skupina Východ 2. kolo 5
BBK Brno
SK Renocar Podolí
8. 10. 2021
18:30
SH Brno, Bosonohy Tomáš Novotný
Jiří Slezák
32
104
5
28
20
51
25
76
Review
OPI žen skupina Východ 3. kolo 11
STRABAG Zlín
Spartak Uherský Brod
10. 10. 2021
09:00
Městská SH Zelené Ota Baďura
Pavel Kryštof
62
41
18
4
27
15
45
21
Review
OPI žen skupina Východ 3. kolo 12
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
89
29
19
6
43
8
69
22
Review
OPI žen skupina Východ 3. kolo 10
BK Žabiny C
BBK Brno
10. 10. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Jan Olbort
133
30
38
4
68
4
99
9
Review
OPI žen skupina Východ 4. kolo 15
SK Renocar Podolí
STRABAG Zlín
23. 10. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Martin Baron
82
51
16
16
43
20
62
35
Review
OPI žen skupina Východ 4. kolo 16
BK Žabiny C
Sokol Šlapanice
23. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Daniela Slouková
58
56
10
10
20
25
47
31
Review
OPI žen skupina Východ 4. kolo 13
BBK Brno
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
18:30
SH Brno, Bosonohy Zdeněk Buryšek
Sandra Slouková
38
77
17
15
26
27
32
52
Review
OPI žen skupina Východ 5. kolo 19
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
24. 10. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Martin Baron
63
51
11
8
24
25
42
42
Review
OPI žen skupina Východ 5. kolo 20
BK Žabiny C
STRABAG Zlín
24. 10. 2021
11:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Zdeněk Strmiska
94
37
26
16
42
21
68
29
Review
OPI žen skupina Východ 5. kolo 17
BBK Brno
Spartak Uherský Brod
22. 10. 2021
18:30
SH Brno, Bosonohy Maxmilian Zavřel
Vojtěch Marek
42
86
13
23
25
39
33
61
Review
OPI žen skupina Východ 6. kolo 21
STRABAG Zlín
BBK Brno
13. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 6. kolo 23
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
13. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 6. kolo 24
Spartak Uherský Brod
BK Žabiny C
13. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 7. kolo 27
Jiskra Kyjov
BK Žabiny C
14. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 7. kolo 28
Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
14. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 7. kolo 26
Sokol Šlapanice
BBK Brno
14. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
OPI žen skupina Východ 8. kolo 29
BK Žabiny C
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 8. kolo 30
Sokol Šlapanice
STRABAG Zlín
8. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 8. kolo 31
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 9. kolo 35
Spartak Uherský Brod
STRABAG Zlín
27. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 9. kolo 36
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
27. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 9. kolo 34
BBK Brno
BK Žabiny C
27. 11. 2021
18:30
SH Brno, Bosonohy
Preview
OPI žen skupina Východ 10. kolo 39
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
28. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 10. kolo 40
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice
28. 11. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 10. kolo 37
SK Renocar Podolí
BBK Brno
28. 11. 2021
10:30
SH Brno, Bosonohy
Preview
OPI žen skupina Východ 11. kolo 41
Spartak Uherský Brod
BBK Brno
11. 12. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 11. kolo 44
STRABAG Zlín
BK Žabiny C
11. 12. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 11. kolo 43
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
11. 12. 2021
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
OPI žen skupina Východ 12. kolo 45
Jiskra Kyjov
BBK Brno
12. 12. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 12. kolo 47
STRABAG Zlín
SK Renocar Podolí
12. 12. 2021
-
Preview
OPI žen skupina Východ 12. kolo 48
Sokol Šlapanice
BK Žabiny C
12. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
OPI žen skupina Východ 13. kolo 51
BK Žabiny C
Jiskra Kyjov
22. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 13. kolo 52
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
22. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 13. kolo 50
BBK Brno
Sokol Šlapanice
22. 1. 2022
18:30
SH Brno, Bosonohy
Preview
OPI žen skupina Východ 14. kolo 55
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
23. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 14. kolo 56
BK Žabiny C
Spartak Uherský Brod
23. 1. 2022
-
Preview
OPI žen skupina Východ 14. kolo 53
BBK Brno
STRABAG Zlín
23. 1. 2022
10:30
SH Brno, Bosonohy
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Renocar Podolí 4 4 0 330 211 8
2. Sokol Šlapanice 5 3 2 330 229 8
3. STRABAG Zlín 5 2 3 247 321 7
4. BK Žabiny C 4 3 1 362 204 7
5. Jiskra Kyjov 4 2 2 205 217 6
6. Spartak Uherský Brod 4 1 3 199 233 5
7. BBK Brno 4 0 4 142 400 4
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B
Lenka Dohnalová TJ Třebíč 19 1 1.0 4.0 2.0
Hana Horáková Renocar Podolí 42 1 0.0 0.0 0.0
Beáta Adamcová SKB Tišnov 28 1 0.0 0.0 0.0
Kateřina Dvořáková VSK UNI Brno Jun 23 1 0.0 0.0 0.0
Veronika Havlíková Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0
Helga Baumann Sokol Šlapanice 37 1 0.0 0.0 0.0
Kristýna Maderová STRABAG Zlín 17 1 0.0 0.0 0.0
Klára Formánková BK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0
Pavla Brichtová Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0
Iva Blaťáková Velké Meziříčí 25 1 0.0 0.0 0.0
Miroslava Bubeníková BBK Brno 17 1 0.0 0.0 0.0
Tereza Foltýnová KP Brno C 22 1 0.0 0.0 0.0
Natálie Benešová BK Žabiny C 17 1 0.0 0.0 0.0
Petra Balijová Spartak Uherský Brod 42 1 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B
Lenka Dohnalová TJ Třebíč 19 4 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Třebíč 3 18.3 0.7 5.3 /12.6 42.1 14.3
KP Brno C 3 12.7 5.3 4.3 /8.0 54.2 9.3
VSK UNI Brno Jun 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Univerzita Brno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Velké Meziříčí 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 4 2 0 - - -
Strmiska Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Slouková Sandra 1 0 1 0 - - -
Slouková Daniela 1 0 1 0 - - -
Slezák Jiří 4 1 3 0 - - -
Sekáč Martin 1 1 0 0 - - -
Sehnal Jiří 2 1 1 0 - - -
Polák Richard 1 0 1 0 - - -
Olbort Jan 2 0 2 0 - - -
Novotný Tomáš 3 3 0 0 - - -
Mynarčík Petr 1 1 0 0 - - -
Mikšík Milan 1 0 1 0 - - -
Marek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Kučírek Pavel 1 1 0 0 - - -
Kryštof Pavel 2 1 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 3 2 1 0 - - -
Kotala Dominik 1 1 0 0 - - -
Koch Martin 1 0 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Karafiát Kamil 1 0 1 0 - - -
Karabínová Natálie 1 1 0 0 - - -
Jansová Kristýna 1 1 0 0 - - -
Chlup Aleš 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Frass Rastislav 3 2 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 2 1 0 - - -
Baron Martin 3 1 2 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
Antoš Adam 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře