Jana Vrtělová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
KP Brno C
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
367
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B Frisco Sika Brno 16 - 1.7 0.6 0 0.6/1.6 34.6 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C Frisco Brno 13 - 2.2 0.8 0 0.6/1.1 57.1 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C Frisco Brno 12 - 7.2 3.3 0 0.7/1.7 40.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - liga B Frisco Brno 14 - 5.0 2.1 0.1 0.5/1.2 41.2 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B Frisco Brno 8 - 5.0 2.3 0 0.5/1.1 44.4 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Frisco Brno 2 - 7.5 3.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Frisco Brno 4 - 2.5 1 0 0.5/1.8 28.6 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B BK Brno B 20 - 7.0 2.6 0.1 1.7/2.7 64.2 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C SŠMH Brno 13 - 6.2 2.6 0.2 0.5/1.2 37.5 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga SŠMH Brno 16 - 5.7 2.1 0.1 1.2/1.6 73.1 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off B BK Brno B 3 - 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 100.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off BK Brno B 3 - 10.0 3.3 0.3 2.3/3.3 70.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B SŠMH Brno 2 - 5.0 2 0 1/1.5 66.7 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí SŠMH Brno 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina B SŠMH Brno B 18 - 6.6 2.1 0.4 1.2/2.3 51.2 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část SŠMH Brno 10 - 1.8 0.8 0 0.2/0.6 33.3 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina B SŠMH Brno B 19 - 10.3 3.3 0.5 2.2/3.7 59.2 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off B SŠMH Brno B 2 - 11.0 3 0.5 3.5/5 70.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off SŠMH Brno 3 - 6.3 1.7 1 0/0 0.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off SŠMH Brno B 1 - 10.0 1 2 2/2 100.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off SŠMH Brno B 3 - 6.7 3.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadetky U17 - Mistrovství ČR SŠMH Brno 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část SŠMH Brno 11 - 2.5 1 0.1 0.2/0.3 66.7 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina B SŠMH Brno B 11 - 7.9 1.5 0.9 2.1/3 69.7 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina B SŠMH Brno B 5 - 8.8 2.2 1 1.4/2.8 50.0 - -
2015/16 ženy - základní část Žabiny Brno B 19 11.7 1.3 0.4 /1.3 0.1 0.2/0.3 60.0 0.7 0.4
2015/16 juniorky U19 - základní část VALOSUN Brno 22 14.2 3.2 1 /2 0.2 0.5/0.6 78.6 1.2 1.5
2015/16 juniorky U19 - play-off VALOSUN Brno 3 16.3 2.7 0.3 /3.7 0.3 1/1.3 75.0 0.7 1.7
2015/16 ženy - play-off Žabiny Brno B 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 juniorky U19 - Mistrovství ČR VALOSUN Brno 2 19.5 5.0 1 /5 0.5 1.5/1.5 100.0 1.5 -2.0
2016/17 ženy - základní část BSK KP Brno 14 9.6 2.5 0.8 /1.9 0.1 0.5/0.6 77.8 0.4 2.4
2016/17 juniorky U19 - základní část KP Brno 17 17.2 3.9 0.9 /3.3 0.2 1.4/2 70.6 1.1 2.5
2016/17 ženy - play-off BSK KP Brno 1 12.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - 5.0
2016/17 juniorky U19 - play-off KP Brno 3 14.7 4.7 0.7 /1.7 0.7 1.3/2 66.7 1.0 2.7
2017/18 ženy - základní část BSK KP Brno 21 15.9 2.0 0.5 /2.4 0.1 0.6/1.2 48.0 0.9 0.2
2017/18 ženy - play-off BSK KP Brno 3 19.3 2.7 1 /4 0 0.7/1.3 50.0 1.3 -1.3
2018/19 ženy - základní část BSK KP Brno 17 14.0 1.7 0.7 /2 0.1 0.1/0.7 16.7 0.8 -0.2
2018/19 ženy - play-out BSK KP Brno 4 20.3 4.5 0.5 /1.5 0.8 1.3/1.8 71.4 1.5 4.0
2019/20 ženy - základní část BSK KP Brno 20 12.4 2.6 0.5 /1.5 0.3 0.9/1.1 81.0 0.9 1.4
2021/22 ženy - OPI žen skupina Západ KP Brno C 6 - 15.0 3.2 2.3 1.7/2.5 66.7 - -
Průměr za kariéru 33.4 5.6 4.5 1.5 0.2 0.9/1.5 192.7 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Havířov 14. 2. 2015 2014/15
2B body 11 Basket Poděbrady 10. 11. 2013 2013/14
3B body 4 TJ Třebíč 8. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 B. Jablonec n. N. 25. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 Basket Slovanka 17. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 BA Sparta Praha 29. 10. 2016 2016/17
Body 31 TJ Třebíč 8. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 13 Žabiny Brno 17. 11. 2015 2015/16
Asistence 5 Sokol Nusle 6. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lokomotiva Krnov 4 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.3 55.2 3.0
BK Frýdek-Místek U19 5 0:00 9.6 2.2 0.0 1.0 0.0 2.2/2.8 78.6 0.6
BK Havířov 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.8 46.7 1.0
BK Frýdek-Místek 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.5 0.0 2.8/3.5 78.6 1.8
OSK Olomouc 6 0:00 6.8 1.8 0.0 0.5 0.0 1.7/2.8 58.8 1.3
Jiskra Kyjov 5 0:00 7.4 2.4 0.0 0.6 0.0 0.8/1.2 66.7 2.6
B. Jablonec n. N. 6 8:46 5.8 2.5 125.0 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 2.2
Sokol Nusle 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Nusle 10 15:55 3.1 0.6 31.6 0.3 25.0 1.0/1.8 55.6 1.4
Žabiny Brno 5 17:41 6.0 0.8 26.7 0.6 37.5 2.6/3.8 68.4 1.2
VSK UNI Brno Jun 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
FM 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
KARA Trutnov 7 13:40 3.4 0.9 30.0 0.4 37.5 0.4/0.6 75.0 0.7
Slovan Litoměřice 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Studánka Pardubice 8 16:28 2.8 0.9 50.0 0.3 25.0 0.3/0.3 100.0 0.8
SBŠ Ostrava 6 14:41 3.7 0.3 40.0 0.7 66.7 1.0/1.3 75.0 1.2
Panter Javorník 6 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 1.2
BK Strakonice 4 19:54 5.0 1.3 38.5 0.3 16.7 1.8/2.0 87.5 2.3
HB Aritma 6 15:51 3.3 0.8 50.0 0.3 50.0 0.7/1.5 44.4 0.7
Studánka Pardubice 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.8
VSP 11 12:14 1.7 0.5 18.5 0.1 25.0 0.5/0.7 75.0 0.7
BK Žďár n. S. 6 0:00 3.2 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Studánka Pardubice 4 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.3 76.9 1.5
SBŠ Ostrava U14 5 0:00 3.6 1.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 54.5 1.6
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Havířov 7 12:56 2.4 0.7 41.7 0.1 16.7 0.6/0.7 80.0 1.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
OSK Olomouc 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 8 13:05 2.1 0.5 22.2 0.3 20.0 0.4/0.5 75.0 0.6
OLM 7 11:56 2.4 0.9 42.9 0.1 25.0 0.3/0.7 40.0 0.6
BK Havířov 2 0:00 8.0 1.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
USK Praha 5 15:02 3.2 0.8 25.0 0.4 28.6 0.4/0.8 50.0 1.0
BK Havířov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 0.7
DBaK 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SKB Tišnov 1 0:00 15.0 1.0 0.0 3.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
B. Jablonec n. N. 8 12:46 1.8 0.6 38.5 0.1 8.3 0.1/0.9 14.3 0.9
BK Žďár n. S. 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
Loko Trutnov 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
KARA Trutnov 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Ško-Energo MB 4 22:56 3.0 0.8 21.4 0.3 16.7 0.8/1.5 50.0 1.5
Valosun Brno 5 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.6
Valosun Brno 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Basket Slovanka 3 16:27 3.7 1.7 55.6 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Blansko 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Liberec 3 11:59 2.7 1.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Basket Slovanka 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sokol H. Králové 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta 7 8:48 0.9 0.3 40.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
VALOSUN Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice B 3 9:57 1.7 0.3 14.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
VSK VUT Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BA Sparta Praha 4 15:30 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 10 5:52 0.3 0.1 12.5 0.0 0.0 0.1/0.2 50.0 0.4
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 12:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 3 12:38 0.7 0.3 9.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Studánka Pardubice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VALOSUN KP Brno B 2 3:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0