Basket Ostrava

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Kvalifikace o extraligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 4. 9. 2018
Ludvík Magnusek
ludva.magnusek@seznam.cz
702 075 294

Trenér

od: 18. 8. 2021
Jan Straka
naj.akarts@gmail.com
775 192 584

1. asistent trenéra

od: 25. 5. 2017
Jakub Janus
jakub.janus12@gmail.com
725 607 206

Asistent trenéra

od: 14. 8. 2022
Ludvík Magnusek
ludva.magnusek@seznam.cz
702 075 294

Technický zápis

od: 16. 1. 2023
Ludvík Magnusek
ludva.magnusek@seznam.cz
702 075 294

Adresa

BASKET OSTRAVA, z. s.
Sokolská třída
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
4 Tereza Bosáková 2006 170 18 21 1.0 14.4 3.2 / 0.6 0.0 2.0 / 0.1 0.0 1.8/3.0 61.3 0.1 0.3 0.4 0.0 0.2 0.2 0.0 0.1 1.0
13 Johana Hnízdilová 2006 175 18 20 1.0 14.3 5.9 / 0.7 0.0 0.4 / 0.1 0.0 1.4/2.0 67.5 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.4 0.0 0.3 2.7
9 Klaudie Kelerová 2006 174 18 13 1.0 18.7 3.4 / 1.1 0.0 3.2 / 0.8 0.0 2.2/3.2 70.7 0.1 0.2 0.3 0.2 0.3 0.2 0.1 0.2 1.8
88 Sofie Kaducová 2007 178 17 12 1.0 17.2 6.5 / 1.7 0.0 0.4 / 0.1 0.0 2.9/4.4 66.0 0.4 0.7 1.1 0.1 0.1 0.5 0.0 0.4 1.5
33 Karolína Boleslavská 2006 177 18 20 1.0 9.2 3.4 / 0.5 0.0 0.2 / 0.1 0.0 1.8/3.8 46.7 0.4 0.2 0.5 0.2 0.2 0.2 0.1 0.2 2.6
14 Lucie Čejková 2006 165 18 21 1.0 8.0 1.4 / 0.2 0.0 1.4 / 0.4 0.0 1.0/1.6 0.0 0.1 0.4 0.5 0.0 0.1 0.3 0.0 0.2 2.0
Nela Sonnevendová 2005 168 19 21 1.0 7.6 1.8 / 0.1 0.0 0.8 / 0.1 0.0 1.7/2.3 71.4 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 1.6
Renata Šinovská 2006 178 18 21 1.0 5.8 1.1 / 0.3 0.0 0.8 / 0.2 0.0 1.2/1.8 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.6
27 Vendula Matuštíková 2005 177 19 18 1.0 5.1 1.8 / 0.1 0.0 0.3 0.0 0.7/1.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 1.6
2 Klaudie Boleslavská 2007 176 17 18 1.0 3.3 1.1 / 0.3 0.0 0.2 / 0.1 0.0 0.7/1.5 0.0 0.1 0.2 0.3 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 1.6
Tereza Strýčková R 2006 182 18 2 1.0 15.5 6.5 / 15.0 43.3 0.5 / 3.0 16.7 1.0/2.5 40.0 2.5 7.5 10.0 0.5 1.0 5.5 0.0 1.5 2.0
Klára Jarabicová 2007 161 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nela Kaločová 2007 168 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sára Rušová 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Szotková 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marie Vojáčková 2008 177 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Procházková 2008 172 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
197 liga (juniorky U19) Domácí 28. 4. 2024 BSK TJ Jičín : 0 % % /0 % 0
195 liga (juniorky U19) Domácí 27. 4. 2024 Basket Slovanka : 0 % % /0 % 0
192 liga (juniorky U19) Domácí 14. 4. 2024 Basket Ostrava : 0 % % /0 % 0
189 liga (juniorky U19) Domácí 13. 4. 2024 Basket Ostrava 53:97 0 % % /0 % 0
183 liga (juniorky U19) Hosté 12. 4. 2024 Basket Slovanka 90:82 0 % 0 % 0/0 % 0 0
186 liga (juniorky U19) Hosté 24. 3. 2024 Žabiny Brno B 60:73 12 % 11 % 16/27 59.3% 0 0
180 liga (juniorky U19) Hosté 2. 3. 2024 BSK TJ Jičín 52:95 19 % 10 % 27/35 77.1% 0 0
177 liga (juniorky U19) Domácí 18. 2. 2024 BK Klatovy 72:51 18 % 8 % 12/17 70.6% 0 0
175 liga (juniorky U19) Domácí 17. 2. 2024 Sokol Nusle 97:74 23 % 11 % 18/30 60% 0 0
169 liga (juniorky U19) Domácí 27. 1. 2024 Žabiny Brno B 86:58 27 % 7 % 11/22 50% 0 0
167 liga (juniorky U19) Domácí 14. 1. 2024 FASTAV Zlín 114:45 32 % 13 % 11/20 55% 0 0
164 liga (juniorky U19) Domácí 13. 1. 2024 Basket Valmez 94:50 22 % 13 % 11/17 64.7% 0 0
149 liga (juniorky U19) Hosté 12. 1. 2024 BK Studánka Pardubice 52:99 28 % 11 % 10/16 62.5% 0 0
145 liga (juniorky U19) Hosté 5. 1. 2024 Sokol Hradec Králové B 45:92 25 % 11 % 9/11 81.8% 0 0
159 liga (juniorky U19) Hosté 17. 12. 2023 K2 Prostějov 63:79 17 % 7 % 24/33 72.7% 0 0
155 liga (juniorky U19) Hosté 16. 12. 2023 Žabiny Brno B 58:75 24 % 6 % 9/19 47.4% 0 0
141 liga (juniorky U19) Hosté 12. 11. 2023 BK Frýdek-Místek 30:86 28 % 6 % 12/17 70.6% 0 0
113 liga (juniorky U19) Domácí 11. 11. 2023 BK Frýdek-Místek 81:32 29 % 5 % 8/15 53.3% 0 0
140 liga (juniorky U19) Hosté 22. 10. 2023 Basket Valmez 45:76 22 % 8 % 8/14 57.1% 0 0
135 liga (juniorky U19) Hosté 21. 10. 2023 FASTAV Zlín 34:103 37 % 7 % 8/10 80% 0 0
131 liga (juniorky U19) Domácí 8. 10. 2023 Žabiny Brno B 84:58 30 % 5 % 9/17 52.9% 0 0
127 liga (juniorky U19) Domácí 7. 10. 2023 K2 Prostějov 102:41 30 % 6 % 24/38 63.2% 0 0
121 liga (juniorky U19) Domácí 24. 9. 2023 Sokol Hradec Králové B 123:41 39 % 11 % 12/23 52.2% 0 0
117 liga (juniorky U19) Domácí 23. 9. 2023 BK Studánka Pardubice 97:50 30 % 7 % 16/32 50% 0 0
3 kvalifikace o extraligu (juniorky U19) Hosté 21. 5. 2023 Basket Slovanka 79:61 17 /61 27.9% 6 /19 31.6% 9/17 52.9% 19 32 51 10 16 24 18 13
1 kvalifikace o extraligu (juniorky U19) Domácí 19. 5. 2023 KP Brno 61:74 22 /59 37.3% 3 /20 15% 8/12 66.7% 16 27 43 10 8 22 13 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2023
17:00
Basket Ostrava
KP Brno
61
74
20
25
29
41
48
53
kvalifikace o extraligu Review
3. kolo 21. 5. 2023
10:00
Basket Slovanka
Basket Ostrava
79
61
20
8
49
23
69
44
kvalifikace o extraligu Review
2. kolo 23. 9. 2023
17:00
Basket Ostrava
BK Studánka Pardubice
97
50
29
11
45
26
73
43
Skupina C Review
3. kolo 24. 9. 2023
11:30
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové B
123
41
26
12
57
25
87
34
Skupina C Review
4. kolo 7. 10. 2023
19:00
Basket Ostrava
K2 Prostějov
102
41
25
10
53
23
71
35
Skupina C Review
5. kolo 8. 10. 2023
12:30
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
84
58
19
15
43
26
69
38
Skupina C Review
6. kolo 21. 10. 2023
17:30
FASTAV Zlín
Basket Ostrava
34
103
9
17
18
45
23
68
Skupina C Review
7. kolo 22. 10. 2023
14:00
Basket Valmez
Basket Ostrava
45
76
10
17
19
28
33
54
Skupina C Review
1. kolo 11. 11. 2023
18:00
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
81
32
24
3
44
17
62
28
Skupina C Review
8. kolo 12. 11. 2023
10:00
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
30
86
9
18
15
36
24
54
Skupina C Review
11. kolo 16. 12. 2023
15:00
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
58
75
18
20
38
31
52
47
Skupina C Review
12. kolo 17. 12. 2023
14:30
K2 Prostějov
Basket Ostrava
63
79
19
14
43
35
57
50
Skupina C Review
9. kolo 5. 1. 2024
18:30
Sokol Hradec Králové B
Basket Ostrava
45
92
14
16
19
41
32
64
Skupina C Review
10. kolo 12. 1. 2024
18:45
BK Studánka Pardubice
Basket Ostrava
52
99
16
25
26
48
42
72
Skupina C Review
13. kolo 13. 1. 2024
17:00
Basket Ostrava
Basket Valmez
94
50
35
19
51
27
70
40
Skupina C Review
14. kolo 14. 1. 2024
11:00
Basket Ostrava
FASTAV Zlín
114
45
18
11
53
20
87
33
Skupina C Review
1. kolo 27. 1. 2024
17:00
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
86
58
29
10
50
18
68
34
finálová skupina Review
3. kolo 17. 2. 2024
17:00
Basket Ostrava
Sokol Nusle
97
74
21
19
45
37
68
59
finálová skupina Review
4. kolo 18. 2. 2024
13:00
Basket Ostrava
BK Klatovy
72
51
20
9
34
24
49
35
finálová skupina Review
5. kolo 2. 3. 2024
17:30
BSK TJ Jičín
Basket Ostrava
52
95
20
18
30
48
44
75
finálová skupina Review
8. kolo 24. 3. 2024
14:00
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
60
73
14
13
23
39
42
55
finálová skupina Review
6. kolo 12. 4. 2024
18:00
Basket Slovanka
Basket Ostrava
90
82
20
17
46
40
69
61
finálová skupina Review
9. kolo 13. 4. 2024
13:00
BK Klatovy
Basket Ostrava
53
97
finálová skupina Review
10. kolo 14. 4. 2024
11:00
Sokol Nusle
Basket Ostrava
finálová skupina Preview
11. kolo 27. 4. 2024
14:00
Basket Ostrava
Basket Slovanka
finálová skupina Preview
12. kolo 28. 4. 2024
10:00
Basket Ostrava
BSK TJ Jičín
finálová skupina Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o extraligu 3 2
2023/24 liga 1 28
2022/23 liga 2 22
2021/22 liga 3 21
2019/20 liga 8 17
2018/19 liga 8 23
2017/18 kvalifikace o ligu 4 3
2017/18 liga 7 24

články