Synthesia Pardubice B

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 7. 2015
Oldřich Zdobinský
olda721@gmail.com
604 432 581

Trenér

od: 1. 7. 2015 do 8. 7. 2015
Jiří Šoula
jars39@email.cz
608 349 928

Trenér

od: 8. 7. 2015
Tomáš Macela
tomasmacela@gmail.com
777 757 512

1. asistent trenéra

od: 8. 7. 2015
Jiří Šoula
jars39@email.cz
608 349 928

Adresa

Basketbalový klub Pardubice, z. s.
V Ráji
530 02 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Šindelář 2003 197 18 22 11.3 3.7 0.7 1.7/2.8 59.7 2.1
Tomáš Fidler 2003 182 18 21 7.1 2.7 0.0 1.8/3.4 52.1 1.8
Radim Fülle 2002 185 19 22 6.5 2.3 0.3 1.1/2.9 39.1 1.3
Jiří Plaček 2003 184 18 20 6.0 1.9 0.2 1.7/2.9 59.6 1.6
Tomáš Kotěra 2002 180 19 20 5.7 2.2 0.2 0.9/1.9 45.9 1.9
Marek Půlpán 2004 191 17 20 5.5 1.6 0.4 1.1/3.3 32.3 1.1
Vojtěch Krám 2002 181 19 21 5.0 2.2 0.0 0.5/2.1 22.2 1.9
Matěj Sádovský 2003 174 18 20 4.2 1.8 0.1 0.4/1.6 25.8 1.8
Petr Kouba 2003 165 18 5 8.4 1.4 1.8 0.2/0.4 50.0 2.6
Kryštof Horáček 2003 158 18 24 1.3 0.5 0.0 0.3/1.2 25.0 0.9
Tomáš Půlpán 2003 188 18 13 1.9 0.9 0.0 0.1/0.8 10.0 1.8
Petr Lachman 2002 195 19 10 2.4 0.9 0.1 0.3/1.3 23.1 2.3
Jiří Borovec 2003 18 17 1.3 0.4 0.1 0.3/0.9 31.3 0.5
Tomáš Jablonský 2002 195 19 15 1.2 0.5 0.0 0.1/0.9 14.3 0.9
Milan Záleský 2002 0 19 6 3.0 1.0 0.2 0.5/0.7 75.0 1.3
Marek Pěnička 2002 0 19 17 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 50.0 0.6
Adam Trnka 2002 19 15 0.9 0.3 0.0 0.4/0.6 66.7 0.3
Štěpán Pozděna 2003 178 18 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
David Janatka 2002 19 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Jan Jakub Vodička 2002 19 14 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
403 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 2. 4. 2016 Basket Poděbrady 70:65 26 3 4/17 19% 11
404 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 2. 4. 2016 BA Nymburk 51:69 17 4 5/8 38.5% 19
255 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 13. 3. 2016 Slavoj BK Litoměřice 67:71 23 5 6/10 37.5% 22
262 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 12. 3. 2016 Sluneta Ústí nad Labem 70:62 27 3 7/13 35% 16
252 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 28. 2. 2016 Královští Sokoli 80:74 26 2 16/17 48.5% 24
246 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 27. 2. 2016 Sokol Nová Paka 67:91 34 3 14/7 66.7% 20
236 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 14. 2. 2016 USK Praha 99:19 6 2 1/14 6.7% 16
230 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 13. 2. 2016 BA 2006´Roudnice nad Labem 103:46 16 2 8/10 44.4% 20
228 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 31. 1. 2016 TJ Slovan Varnsdorf 43:35 14 2 9/23 28.1% 16
221 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 29. 1. 2016 BK Kondoři Liberec 28:107 11 0 6/3 66.7% 4
214 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 17. 1. 2016 BA Nymburk 41:51 14 5 8/14 36.4% 18
208 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 16. 1. 2016 Basket Poděbrady 71:40 13 3 5/11 31.3% 17
195 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 6. 12. 2015 Slavoj BK Litoměřice 105:30 8 2 8/4 66.7% 14
190 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 5. 12. 2015 Sluneta Ústí nad Labem 77:52 13 3 17/34 33.3% 26
186 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 22. 11. 2015 Sokol Nová Paka 70:49 32 0 6/12 33.3% 26
180 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 11. 2015 Královští Sokoli 82:69 32 2 12/18 40% 18
170 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 8. 11. 2015 BA 2006´Roudnice nad Labem 59:45 22 3 6/6 50% 16
164 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 11. 2015 USK Praha 42:83 14 2 8/8 50% 14
161 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 25. 10. 2015 BK Kondoři Liberec 106:34 11 1 9/13 40.9% 14
156 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 24. 10. 2015 TJ Slovan Varnsdorf 55:78 28 1 19/10 65.5% 20
148 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 10. 2015 Basket Poděbrady 54:76 20 0 14/19 42.4% 25
142 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 10. 2015 BA Nymburk 72:62 32 0 8/15 34.8% 14
200 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 9. 2015 BK Synthesia Pardubice 26:158 11 0 4/18 18.2% 16
134 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 21. 9. 2015 BK Synthesia Pardubice 184:45 10 2 19/9 67.9% 13
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 9. 2015
18:15
BK Synthesia Pardubice
BK Synthesia Pardubice B
184
45
44
12
83
22
141
26
základní skupina B Review
12. kolo 24. 9. 2015
18:15
BK Synthesia Pardubice B
BK Synthesia Pardubice
26
158
11
33
78
15
112
23
základní skupina B Review
2. kolo 10. 10. 2015
11:00
BK Synthesia Pardubice B
BA Nymburk
72
62
19
17
27
34
49
47
základní skupina B Review
3. kolo 11. 10. 2015
15:30
BK Synthesia Pardubice B
Basket Poděbrady
54
76
18
27
29
36
40
53
základní skupina B Review
4. kolo 24. 10. 2015
15:15
TJ Slovan Varnsdorf
BK Synthesia Pardubice B
55
78
15
24
27
44
42
64
základní skupina B Review
5. kolo 25. 10. 2015
12:30
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice B
106
34
25
12
43
12
74
22
základní skupina B Review
6. kolo 7. 11. 2015
14:30
BK Synthesia Pardubice B
USK Praha
42
83
16
28
30
45
40
63
základní skupina B Review
7. kolo 8. 11. 2015
15:00
BK Synthesia Pardubice B
BA 2006´Roudnice nad Labem
59
45
14
14
20
34
34
40
základní skupina B Review
8. kolo 21. 11. 2015
15:15
BK Synthesia Pardubice B
Královští Sokoli
82
69
21
19
37
36
54
53
základní skupina B Review
9. kolo 22. 11. 2015
11:00
BK Synthesia Pardubice B
Sokol Nová Paka
70
49
11
8
37
20
56
32
základní skupina B Review
10. kolo 5. 12. 2015
14:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice B
77
52
15
23
38
29
56
45
základní skupina B Review
11. kolo 6. 12. 2015
09:30
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice B
105
30
37
9
61
12
85
17
základní skupina B Review
13. kolo 16. 1. 2016
18:00
Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice B
71
40
17
16
30
28
55
35
základní skupina B Review
14. kolo 17. 1. 2016
10:00
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice B
41
51
10
15
29
18
35
30
základní skupina B Review
15. kolo 29. 1. 2016
15:30
BK Synthesia Pardubice B
BK Kondoři Liberec
28
107
14
35
16
54
24
80
základní skupina B Review
16. kolo 31. 1. 2016
09:00
BK Synthesia Pardubice B
TJ Slovan Varnsdorf
43
35
13
8
16
19
27
25
základní skupina B Review
17. kolo 13. 2. 2016
16:00
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Synthesia Pardubice B
103
46
27
14
45
24
71
39
základní skupina B Review
18. kolo 14. 2. 2016
10:00
USK Praha
BK Synthesia Pardubice B
99
19
32
4
53
9
74
14
základní skupina B Review
19. kolo 27. 2. 2016
10:00
Sokol Nová Paka
BK Synthesia Pardubice B
67
91
10
30
21
52
45
71
základní skupina B Review
20. kolo 28. 2. 2016
10:00
Královští Sokoli
BK Synthesia Pardubice B
80
74
23
20
44
41
59
56
základní skupina B Review
22. kolo 12. 3. 2016
13:00
BK Synthesia Pardubice B
Sluneta Ústí nad Labem
70
62
22
16
40
31
55
51
základní skupina B Review
21. kolo 13. 3. 2016
13:15
BK Synthesia Pardubice B
Slavoj BK Litoměřice
67
71
21
20
30
28
48
48
základní skupina B Review
1. kolo 2. 4. 2016
13:00
BK Synthesia Pardubice B
BA Nymburk
51
69
11
10
19
29
32
48
Skupina B 6. - 8. místo Review
1. kolo 2. 4. 2016
11:00
Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice B
70
65
22
18
33
35
50
50
Skupina B 6. - 8. místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2015/16 žákovská liga 8 33