BA 2006 Roudnice n.L.

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 7. 2014
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 15. 5. 2019
Filip Horňák
Hornak.Filip@seznam.cz
725 433 795

1. asistent trenéra

od: 15. 5. 2019
Michaela Malcová
malcovamichaela@email.cz
722 973 371

Asistent trenéra

od: 15. 5. 2019
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

Asistent trenéra

od: 15. 5. 2019
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Na Kolečku
413 01 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Zimák 2007 15 18 15.3 5.9 0.6 1.6/4.3 37.7 1.9
Jan Čecho 2007 15 18 13.3 4.7 0.6 2.2/4.8 44.8 2.3
František Němec 2007 169 15 5 24.6 7.0 2.6 2.8/4.0 70.0 0.8
Ondřej Ladnar 2007 15 17 5.8 2.2 0.2 0.9/3.4 28.1 1.6
Šimon Pažout 2008 14 13 7.2 2.5 0.2 1.5/2.7 54.3 1.5
Adam Baltaretu 2008 168 14 3 18.7 5.7 1.7 2.3/4.7 50.0 2.0
Daniel Horňák 2008 14 15 3.1 0.9 0.3 0.5/1.0 46.7 1.8
Ihor Lykholat 2007 15 18 1.8 0.8 0.0 0.1/0.6 18.2 2.0
Patrik Sailer 2007 15 15 2.0 0.8 0.1 0.0/1.0 0.0 1.5
Vojtěch Gargula 2007 15 13 2.0 0.2 0.5 0.2/0.5 33.3 1.8
Filip Mikota 2008 14 9 2.9 1.2 0.1 0.1/1.1 10.0 1.6
Jaroslav Perlík 2008 14 7 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 50.0 1.4
Matěj Makovička 2008 14 6 2.2 0.8 0.0 0.5/0.7 75.0 1.3
Samuel Šáfr 2007 15 3 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Aleš Růžička 2008 14 6 1.2 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 0.7
Matěj Veverka 2007 15 4 1.8 0.8 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
Ivan Fary 2008 170 14 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Denis Špringl 2008 14 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Viktor Janda 2009 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Aleš Král 2008 14 1 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Tomáš Zöld 2007 15 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Jakub Semerád 2006 160 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Zika 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Baltaretu 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Polívka 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Růžička 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Hrnčíř 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Aubrecht 2006 167 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Pojkar 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Repka 2006 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Tichý 2006 182 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Kaiser 2009 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Birčák 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radek Prošek 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15416 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 3. 4. 2022 Válečníci Děčín B 84:34 13 0 8/10 44.4% 12
15414 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 2. 4. 2022 SKB Rokycany 86:79 26 6 9/11 45% 19
15421 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 29. 3. 2022 BK Sokolov 18:115 8 0 2/9 18.2% 7
15411 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 20. 3. 2022 BA Tygři Louny 67:51 8 10 5/10 33.3% 11
15409 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 19. 3. 2022 BK Teplice 111:13 6 0 1/1 50% 6
15406 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 6. 3. 2022 BK Sokolov 117:18 6 1 3/4 42.9% 17
15399 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 13. 2. 2022 SKB Rokycany 83:66 29 5 10/15 40% 20
15395 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 12. 2. 2022 Válečníci Děčín B 58:69 22 3 5/9 35.7% 18
15394 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 30. 1. 2022 BK Teplice 50:76 14 6 4/3 57.1% 16
15390 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 29. 1. 2022 BA Tygři Louny 32:78 10 3 3/9 25% 15
15387 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 16. 1. 2022 BK Kralupy Junior 50:52 19 2 6/8 42.9% 11
15384 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 15. 1. 2022 BK Kralupy Junior 55:12 4 1 1/1 50% 0
15357 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 19. 12. 2021 BK Kralupy Junior 57:66 24 4 6/14 30% 14
15329 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 18. 12. 2021 BK Kralupy Junior 66:49 30 1 3/5 37.5% 5
15381 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 5. 12. 2021 BK Mariánské Lázně 45:123 52 2 13/14 48.1% 10
15377 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 4. 12. 2021 BK Sokolov 119:29 12 1 2/7 22.2% 11
15371 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 21. 11. 2021 Válečníci Děčín B 37:96 13 3 2/12 14.3% 13
15368 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 20. 11. 2021 SKB Rokycany 72:70 25 4 10/12 45.5% 19
15365 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 7. 11. 2021 BA Tygři Louny 45:60 14 2 11/12 47.8% 9
15362 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 26. 10. 2021 BK Teplice 41:84 14 2 7/6 53.8% 11
15353 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 17. 10. 2021 BK Sokolov 54:83 19 1 13/12 52% 18
15349 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 16. 10. 2021 BK Mariánské Lázně 129:22 60 2 3/2 60% 1
15344 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 3. 10. 2021 SKB Rokycany 84:101 36 2 23/25 47.9% 18
15339 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 2. 10. 2021 Válečníci Děčín B 118:28 12 0 4/14 22.2% 7
15338 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 19. 9. 2021 BK Teplice 64:37 13 2 5/16 23.8% 14
15333 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 18. 9. 2021 BA Tygři Louny 67:39 18 0 3/3 50% 9
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
12:00
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
67
39
16
11
33
23
47
33
skupina A Review
3. kolo 19. 9. 2021
10:00
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
37
17
11
30
17
48
24
skupina A Review
4. kolo 2. 10. 2021
09:15
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
118
28
36
9
63
15
87
20
skupina A Review
5. kolo 3. 10. 2021
11:00
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
84
101
18
35
36
60
52
79
skupina A Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Mariánské Lázně
129
22
42
2
76
10
101
16
skupina A Review
7. kolo 17. 10. 2021
12:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
54
83
14
11
29
28
48
53
skupina A Review
9. kolo 26. 10. 2021
17:45
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
41
84
12
27
22
52
33
70
skupina A Review
10. kolo 7. 11. 2021
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
45
60
13
13
29
25
34
48
skupina A Review
11. kolo 20. 11. 2021
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
72
70
13
14
30
27
54
50
64
64
skupina A Review
12. kolo 21. 11. 2021
11:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
37
96
9
35
17
56
30
68
skupina A Review
13. kolo 4. 12. 2021
15:00
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
119
29
32
14
68
23
93
27
skupina A Review
14. kolo 5. 12. 2021
10:00
BK Mariánské Lázně
BA 2006´ Roudnice n.L.
45
123
9
33
17
54
35
89
skupina A Review
1. kolo 18. 12. 2021
17:15
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
66
49
21
6
40
20
58
33
skupina A Review
8. kolo 19. 12. 2021
18:30
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
57
66
13
14
30
36
47
50
skupina A Review
15. kolo 15. 1. 2022
18:30
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
55
12
17
3
37
10
41
12
skupina A Review
16. kolo 16. 1. 2022
11:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
50
52
10
13
20
24
32
32
skupina A Review
17. kolo 29. 1. 2022
17:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
32
78
7
18
18
37
24
50
skupina A Review
18. kolo 30. 1. 2022
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
50
76
8
13
14
29
38
49
skupina A Review
19. kolo 12. 2. 2022
12:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
58
69
10
23
30
33
48
48
skupina A Review
20. kolo 13. 2. 2022
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
83
66
20
20
45
35
70
46
skupina A Review
22. kolo 6. 3. 2022
10:00
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
117
18
35
5
58
10
84
12
skupina A Review
23. kolo 19. 3. 2022
09:30
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
111
13
19
2
40
5
74
9
skupina A Review
24. kolo 20. 3. 2022
11:00
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
67
51
18
7
37
21
51
35
skupina A Review
27. kolo 29. 3. 2022
17:45
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
18
115
7
27
10
46
14
83
skupina A Review
25. kolo 2. 4. 2022
10:00
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
86
79
15
20
30
39
58
66
skupina A Review
26. kolo 3. 4. 2022
12:30
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
84
34
14
13
42
23
66
30
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 7 29
2019/20 nadregionální soutěž 3 35
2019/20 kvalifikace o ligu 3 6
2018/19 nadregionální soutěž 5 20
2017/18 kvalifikace o ligu 3 6
2016/17 kvalifikace o ligu 3 4
2016/17 žákovská liga 6 18