Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BA Sparta
28. 10. 2016
09:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Turek
32
83
8
27
18
38
24
63
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
28. 10. 2016
17:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
75
46
22
15
35
33
50
40
Review
Skupina A 1. kolo 3
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Pražský
19. 10. 2016
17:00
TJ Sokol Petrovice Vladimír Slanina
Daniel Holeš
41
94
10
20
21
37
32
69
Review
Skupina A 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 10. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Daniel Rom
86
43
24
6
40
16
63
30
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Sparta
BA 2006´ Roudnice n.L.
24. 9. 2016
10:00
Hala Kuncova Jiří Smetana
Miloslav Jon
68
52
17
16
31
30
50
44
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní supi
24. 9. 2016
14:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
115
37
39
10
75
19
104
26
Review
Skupina A 2. kolo 5
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2016
15:00
Víceúčelová sportovní hala Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
52
98
11
32
18
47
34
68
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
24. 9. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Jodl
Jiří Kubíček
60
84
10
25
28
42
45
63
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Sparta
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2016
09:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Jiří Smetana
59
61
24
16
29
34
44
52
Review
Skupina A 3. kolo 9
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 9. 2016
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Martin Buršík
58
84
9
20
31
39
40
65
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
BSK Modřany - Jižní supi
25. 9. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Kubíček
Jiří Jodl
97
48
21
11
43
22
56
37
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
Sokol Pražský
25. 9. 2016
12:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Petr Havlíček
64
80
18
24
43
41
51
61
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2016
09:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Dominik Výborný
51
49
12
13
29
24
39
34
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Pražský
8. 10. 2016
13:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jan Málek
Jan Mareš
42
111
8
25
20
58
33
82
Review
Skupina A 4. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BSK Modřany - Jižní supi
8. 10. 2016
15:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Jan Hendrych
86
48
21
12
48
23
63
42
Review
Skupina A 4. kolo 15
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BK Klatovy
8. 10. 2016
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Radek Šťavík
52
100
18
34
22
59
35
80
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA 2006´ Roudnice n.L.
BSK Modřany - Jižní supi
9. 10. 2016
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Horník
Viktor Timko
87
57
17
14
41
19
61
33
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Sparta
BK Klatovy
9. 10. 2016
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jan Hejnic
70
54
19
13
39
26
54
44
Review
Skupina A 5. kolo 19
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2016
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Radek Šťavík
41
104
13
16
32
38
39
68
Review
Skupina A 5. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
9. 10. 2016
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
55
96
7
18
32
35
46
61
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Tomáš Tax
Jiří Jodl
75
63
25
8
41
32
63
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
BSK Modřany - Jižní supi
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
22. 10. 2016
14:00
TJ Sokol Petrovice Vojtěch Tesárek
Radomír Kohout
104
68
17
17
44
35
66
51
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BA 2006´ Roudnice n.L.
22. 10. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Lucie Peterková
Jan Musil
101
36
21
14
50
25
74
34
Review
Skupina A 6. kolo 24
Sokol Pražský
BA Sparta
22. 10. 2016
16:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
78
32
17
13
37
21
58
26
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BA 2006´ Roudnice n.L.
23. 10. 2016
08:00
SH BK Klatovy Tomáš Tax
Jiří Jodl
81
47
18
18
34
27
53
31
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Krůta
71
54
22
18
44
30
65
44
Review
Skupina A 7. kolo 27
BSK Modřany - Jižní supi
BA Sparta
23. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Miroslav Kysilka
Ondřej Svejkovský
38
74
12
12
16
31
25
48
Review
Skupina A 7. kolo 28
Sokol Pražský
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
23. 10. 2016
11:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
135
49
28
12
63
24
102
33
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Sparta
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
17. 11. 2016
09:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Jan Hejnic
71
47
24
17
42
29
59
37
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
17. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Tomáš Tax
Radomír Kohout
70
66
24
24
30
40
45
50
61
61
Review
Skupina A 8. kolo 32
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Dalibor Kouba
Daniel Rom
51
74
10
18
21
39
40
55
Review
Skupina A 8. kolo 31
Sokol Pražský
BSK Modřany - Jižní supi
7. 11. 2016
17:00
Sokol pražský Roman Kejklíček
Martin Buršík
92
44
29
17
51
25
66
31
Review
Skupina A 9. kolo 33
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
5. 11. 2016
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
66
56
17
14
28
30
39
42
Review
Skupina A 9. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta
5. 11. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Richard Menšík
Tomáš Mašek
75
47
Review
Skupina A 9. kolo 36
BSK Modřany - Jižní supi
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2016
14:00
TJ Sokol Petrovice Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
43
84
8
25
20
38
34
58
Review
Skupina A 9. kolo 35
Sokol Pražský
BK Klatovy
5. 11. 2016
15:00
Sokol pražský Michal Horník
Viola Fialová
90
62
17
8
42
23
77
41
Review
Skupina A 10. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
6. 11. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Daniel Rom
103
57
20
18
50
39
81
50
Review
Skupina A 10. kolo 39
BSK Modřany - Jižní supi
BK Klatovy
6. 11. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
51
71
10
19
25
37
34
59
Review
Skupina A 10. kolo 40
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2016
10:00
Sokol pražský Martin Svoboda
Pavel Theodor
70
52
20
15
37
28
50
47
Review
Skupina A 10. kolo 38
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Sparta
6. 11. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
68
60
23
10
35
25
47
40
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
BA Sparta
19. 11. 2016
14:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Jodl
81
38
17
16
41
21
64
27
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
19. 11. 2016
15:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
100
37
28
8
54
18
77
27
Review
Skupina A 11. kolo 41
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
19. 11. 2016
15:30
Sokol pražský Beáta Hromuľáková
Daniel Vimmr
87
38
22
15
49
24
67
31
Review
Skupina A 11. kolo 42
BSK Modřany - Jižní supi
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 11. 2016
18:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Ondřej Svejkovský
73
65
12
16
41
24
55
45
Review
Skupina A 12. kolo 45
BSK Modřany - Jižní supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Ondřej Svejkovský
54
78
12
15
24
44
37
62
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
20. 11. 2016
10:00
SH BK Klatovy Martin Bílek
Pavel Podhůrský
120
60
35
16
66
30
90
52
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
20. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Karásek
Martin Haniš
68
60
20
11
39
33
58
44
Review
Skupina A 12. kolo 46
Sokol Pražský
BA 2006´ Roudnice n.L.
20. 11. 2016
10:30
Sokol pražský Daniel Vimmr
Miroslav Kysilka
86
48
22
9
39
27
57
39
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Sparta
BSK Modřany - Jižní supi
3. 12. 2016
10:00
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Daniel Vimmr
73
38
17
4
36
16
57
28
Review
Skupina A 13. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 12. 2016
12:30
Kalich aréna Martin Kučírek
Daniel Sejrek
56
62
13
12
24
29
38
52
Review
Skupina A 13. kolo 52
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
Sokol Pražský
3. 12. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
32
110
11
20
22
46
26
78
Review
Skupina A 13. kolo 49
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Klatovy
3. 12. 2016
15:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
42
101
9
26
22
46
35
77
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Sparta
Sokol Pražský
4. 12. 2016
09:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Karel Křenek
56
91
10
21
31
43
49
69
Review
Skupina A 14. kolo 55
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BSK Modřany - Jižní supi
4. 12. 2016
09:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Buršík
Josef Matějček
79
55
20
11
39
26
61
43
Review
Skupina A 14. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
4. 12. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Ingrid Ašenbrenerová
Daniel Sejrek
52
79
18
18
29
33
38
52
Review
Skupina A 14. kolo 54
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2016
10:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
31
76
10
20
18
38
22
64
Review
Číslo Hráč Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Petr Adamec 19 40 1.0 12.5 3.0 / 2.2 136.0 1.9 / 1.3 0.0* 0.8/2.0 41.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 6.3
17 Jaroslav Polidar 18 26 5.0 17.6 8.1 / 9.5 85.4 0.0 / 0.1 0.0* 1.3/2.4 54.8 0.2 0.7 0.9 0.3 0.5 0.5 0.0 0.3 1.5 15.4
Martin Štrobl 19 28 6.5 16.1 4.6 / 5.5 83.8 1.3 / 1.9 0.0* 3.0/6.0 50.9 0.2 1.2 1.4 0.5 0.4 0.9 0.0 0.6 2.8 11.0
Lukáš Svoboda 18 26 1.0 15.0 5.7 / 5.7 100.0 0.3 / 0.3 0.0* 2.7/5.6 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 9.8
11 Matyáš Janů 19 49 13.1 7.4 2.6 / 3.8 68.5 0.5 / 1.3 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.6 2.1 2.7 1.6 1.5 1.9 0.0 1.0 1.9 5.8
Kryštof Kavan 19 40 1.0 8.4 2.5 / 2.6 94.2 0.9 / 0.8 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.1 0.4 0.4 0.3 0.3 0.6 0.0 0.4 2.2 5.0
9 Jakub Frančík 18 23 1.0 13.8 5.4 / 5.4 100.0 0.6 / 0.6 0.0* 1.3/2.2 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 11.3
Ondřej Zhasil 19 35 5.3 8.5 3.5 / 4.0 88.5 0.1 / 0.1 0.0* 1.1/2.1 52.0 0.5 1.2 1.7 0.1 0.2 0.2 0.0 0.2 1.5 7.8
Ondřej Zajíček 19 48 6.7 6.1 1.4 / 1.6 0.0* 0.8 / 1.3 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.2 0.2 0.4 0.0 0.2 1.5 3.7
Šimon Salaj 18 21 1.0 13.3 4.6 / 4.6 100.0 0.9 / 0.9 0.0* 1.6/2.7 60.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 10.2
Květoslav Nábělek 19 25 5.4 11.1 3.4 / 4.4 78.2 1.1 / 1.4 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.4 0.3 0.6 0.0 0.4 1.8 8.4
Jan Neuwirth 19 14 1.0 18.2 7.4 / 7.4 100.0 0.1 / 0.1 0.0* 3.3/6.6 49.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 12.6
Vojtěch Leheň 19 30 1.0 7.2 2.7 / 2.8 96.4 0.5 / 0.5 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.7
Samuel Sedlák 19 24 1.0 8.9 2.0 / 1.6 0.0* 1.0 / 0.7 0.0* 1.9/2.8 68.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 4.7
Šimon Klein 19 29 3.4 7.4 2.3 / 5.4 43.3 0.4 / 1.0 0.0* 1.6/3.1 50.0 0.3 0.3 0.6 0.1 0.3 0.4 0.0 0.2 1.9 1.2
Daniel Plášil 19 12 1.0 17.4 6.3 / 0.0 0.0* 1.1 0.0* 1.7/3.0 55.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Tomáš Kačírek 18 19 1.0 10.8 4.8 / 4.8 100.0 0.1 / 0.1 0.0* 1.1/2.8 39.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 7.7
Adam Fiala 18 24 1.0 8.5 2.5 / 2.5 100.0 0.8 / 0.8 0.0* 1.2/3.5 34.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 3.9
František Rylich 19 11 1.0 18.6 5.8 / 5.8 100.0 2.0 / 2.0 100.0 1.0/2.9 34.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 15.5
Sebastian Tvarog 19 10 1.0 19.0 8.3 / 12.6 65.9 0.0 0.0* 2.4/4.2 57.1 2.1 6.1 8.2 1.7 2.4 1.8 0.1 3.0 2.7 24.8
Adam Bouška 18 24 1.0 7.7 3.5 / 3.5 100.0 0.0 0.0* 0.6/2.3 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 4.1
Jakub Šurý 19 23 18.9 7.6 2.4 / 5.2 45.8 0.4 / 1.4 0.0* 1.5/2.0 72.3 0.5 2.4 2.9 2.0 1.4 2.8 0.0 1.9 2.5 6.0
Matyáš Vrábel 17 9 1.0 19.0 7.7 / 7.7 100.0 0.0 0.0* 3.7/6.7 55.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 14.9
Jan Rolenc 19 15 1.0 10.7 4.9 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
Ondřej Štangler 18 18 1.0 7.8 2.7 / 2.7 100.0 0.1 / 0.1 0.0* 2.2/3.6 62.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 5.6
Tomáš Půlpán 18 28 1.5 4.9 2.3 / 2.3 100.0 0.0 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 3.6
Matěj Wiesner 19 8 1.0 16.8 7.1 / 7.1 100.0 0.0 0.0* 2.5/5.1 48.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 11.5
Kryštof Kratochvíl 19 24 23.7 5.5 1.7 / 4.7 36.3 0.2 / 1.2 0.0* 1.5/2.8 52.9 0.3 2.0 2.3 1.2 1.7 1.9 0.0 2.9 2.2 4.3
Radek Valenta 18 29 1.7 3.8 1.3 / 1.4 0.0* 0.3 / 0.3 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 1.0 2.0
Roman Palas 19 20 19.5 5.2 1.1 / 2.2 51.2 0.7 / 2.9 24.1 0.9/1.1 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.6 0.5 0.8 0.0 1.1 0.8 5.3
Tomáš Rataj 18 9 1.0 10.3 4.3 / 4.3 100.0 0.0 0.0* 1.7/4.7 35.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 4.6
7 Ondřej Fleisig 19 9 1.0 7.4 2.3 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
7 Vojtěch Höll 19 26 1.0 2.6 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 / 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.4
Jakub Schneider 19 5 1.0 13.0 4.8 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Adam Štiak 18 13 1.0 4.4 1.8 / 2.9 63.2 0.2 / 1.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2 1.5 1.7 1.2 0.8 1.5 0.1 0.5 2.4 3.2
7 Marek Pokorný 20 6 1.0 8.5 2.7 / 0.0 0.0* 0.7 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Johan Haiblík 21 2 1.0 21.0 4.0 / 0.0 0.0* 3.5 0.0* 2.5/4.5 55.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Lukáš Vlosinský 19 5 1.0 6.6 1.0 / 0.0 0.0* 1.2 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Petr Dvořák 17 11 1.0 2.0 0.9 / 0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 -0.3
Patrik Lošťák 18 14 1.0 1.3 0.6 / 1.6 0.0* 0.0 / 0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.2 0.6 1.1 0.0 0.3 0.5 0.9
Vojtěch Kalný 19 10 4.9 1.7 0.8 / 1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.4 0.4 0.3 0.1 0.2 0.3 2.8
Jonáš Pučok 17 17 1.0 1.0 0.4 / 0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 -1.3
Filip Melichar 17 4 1.0 3.0 1.5 / 1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.5
31 Adam Šiška 19 3 14.0 3.7 1.0 / 2.3 42.9 0.0 / 1.0 0.0* 1.7/2.0 83.3 0.7 0.3 1.0 0.7 1.0 0.3 0.7 1.3 0.7 4.0
Vojtěch Trojan 19 1 13.0 4.0 0.0 / 2.0 0.0 1.0 / 2.0 50.0 1.0/3.0 33.3 1.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0
Adam Báleš 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Semerád 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Severa 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Petrovský 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 Matyáš Kubíček 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Dřevikovský 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Macháček 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Filip Novotný 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Sabol 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Petr Adamec 19 48 16 10 8 0 0 0 0 0 0 0 6 42
17 Jaroslav Polidar 18 14 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4 13
Martin Štrobl 19 32 11 3 9 2 13 13 5 4 7 5 4 27
Lukáš Svoboda 18 32 13 2 8 0 0 0 0 0 0 0 5 27
11 Matyáš Janů 19 38 12 6 14 6 20 20 12 16 12 12 10 56
Kryštof Kavan 19 40 14 8 14 2 8 8 8 6 12 10 10 32
9 Jakub Frančík 18
Ondřej Zhasil 19 23 11 1 3 5 9 13 2 2 3 4 4 25
Ondřej Zajíček 19 40 14 6 16 0 0 0 0 0 0 0 10 30
Šimon Salaj 18 6 1 2 1 1 2 3 0 0 0 0 2 4
Květoslav Nábělek 19 25 9 4 7 3 8 10 5 5 4 8 5 32
Jan Neuwirth 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Vojtěch Leheň 19 20 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 5 14
Samuel Sedlák 19 50 18 6 20 0 0 0 0 0 0 0 10 46
Šimon Klein 19 17 8 2 6 4 3 5 2 4 4 3 5 10
Daniel Plášil 19 33 13 3 5 0 0 0 0 0 0 0 4 30
Tomáš Kačírek 18
Adam Fiala 18 22 7 2 5 0 0 0 0 0 0 0 5 17
František Rylich 19 32 10 4 2 0 0 0 0 0 0 0 4 31
Sebastian Tvarog 19 32 14 0 7 5 10 13 3 4 4 6 4 41
Adam Bouška 18
Jakub Šurý 19 39 17 4 8 0 0 0 0 0 0 0 5 36
Matyáš Vrábel 17 22 9 0 6 0 0 0 0 0 0 0 3 17
Jan Rolenc 19 16 7 0 2 5 5 7 4 6 5 2 4 17
Ondřej Štangler 18 22 8 1 7 2 5 5 5 3 8 9 2 23
Tomáš Půlpán 18
Matěj Wiesner 19 27 13 0 8 0 0 0 0 0 0 0 4 22
Kryštof Kratochvíl 19 29 11 3 8 0 0 0 0 0 0 0 4 25
Radek Valenta 18
Roman Palas 19 31 14 3 12 8 17 21 3 7 6 10 4 47
Tomáš Rataj 18
7 Ondřej Fleisig 19 30 12 2 8 0 0 0 0 0 0 0 5 26
7 Vojtěch Höll 19 9 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 5 5
Jakub Schneider 19 29 10 2 7 8 8 14 2 4 4 5 5 17
Adam Štiak 18
7 Marek Pokorný 20
Johan Haiblík 21
Lukáš Vlosinský 19 22 8 2 8 5 2 7 4 2 5 7 5 19
Petr Dvořák 17
Patrik Lošťák 18 6 3 0 0 1 5 6 2 3 6 2 3 6
Vojtěch Kalný 19 19 9 0 5 11 18 20 4 8 8 6 5 42
Jonáš Pučok 17
Filip Melichar 17
31 Adam Šiška 19 37 11 5 7 1 4 5 5 4 4 7 5 36
Vojtěch Trojan 19 24 11 3 5 1 3 4 4 4 5 4 5 23
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 24 26.2 0.2 7.3 /19.5 37.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.9 0.0
BA Sparta 24 24.8 2.1 10.4 /22.2 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.8 0.0
BK Klatovy 30 26.9 2.9 7.8 /16.4 47.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.5 0.0
Lokomotiva Plzeň 30 24.3 2.9 8.2 /18.5 44.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.2 0.0
BSK Modřany - Jižní supi 26 21.5 1.1 7.0 /18.5 37.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.5 0.0
Sokol Pražský 35 32.3 1.9 8.9 /18.6 48.0 3.0 4.2 7.2 2.1 2.6 3.6 2.4 19.0 0.3
Slavoj Litoměřice 30 21.2 4.2 7.1 /15.2 46.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.3 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 24 20.5 2.5 10.8 /21.3 50.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.7 0.0
BA Nymburk 26 26.8 4.5 8.0 /16.6 48.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.0 0.0
Basket Poděbrady 26 25.9 2.0 10.9 /21.9 49.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.0 0.0
Kondoři Liberec 35 25.2 4.1 11.7 /21.4 54.6 2.9 4.0 6.8 1.6 2.0 2.1 2.9 15.0 0.4
USK Praha 30 24.7 3.2 9.7 /17.9 54.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.0 0.0
Královští Sokoli 25 18.6 1.8 6.2 /13.3 46.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.8 0.0
Synthesia Pardubice 35 37.5 2.9 9.7 /18.4 52.9 17.3 34.7 52.0 17.2 24.3 23.6 16.6 15.6 6.1
Lions J. Hradec 34 21.4 4.0 10.5 /20.1 52.3 2.3 4.7 7.0 1.9 1.5 4.2 2.8 17.2 0.6
Sokol Vyšehrad 26 19.3 1.3 10.4 /25.1 41.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.2 0.0
SK Žabovřesky 25 33.3 1.1 8.2 /20.7 39.7 12.1 18.5 30.6 5.8 13.1 13.7 11.7 16.3 1.7
BC Vysočina 25 28.7 0.6 10.1 /21.6 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.2 0.0
BCM Orli Prostějov 35 24.3 4.4 8.8 /16.9 52.0 2.4 4.0 6.4 2.0 1.8 2.7 2.5 17.9 0.2
BK Opava 35 24.1 3.6 10.3 /18.6 55.2 2.1 4.0 6.1 1.5 1.3 2.7 3.0 14.9 0.3
Snakes Ostrava 26 24.5 3.4 8.8 /16.4 53.5 3.3 5.8 9.1 2.3 1.6 3.3 3.5 17.3 1.3
NH Ostrava 26 28.7 3.8 11.6 /23.3 49.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 19.3 0.0
SAM Brno 35 26.5 3.7 11.9 /21.6 55.2 2.5 4.9 7.4 1.9 1.5 3.2 2.7 17.9 1.1
Slavia Kroměříž 26 26.1 0.4 7.4 /15.7 47.2 8.1 13.8 21.9 2.0 4.4 10.9 4.8 11.5 1.2
SLUNETA Ústí n.L. 10 27.9 2.2 9.7 /22.7 42.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.4 0.0
Sokol Písek 10 20.2 3.7 6.9 /11.9 58.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.9 0.0
Basketbal TJ Svitavy 12 20.9 5.3 6.8 /15.6 43.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.2 0.0
SK Bruntál 12 20.1 1.8 8.6 /18.7 46.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.8 0.0
Jiskra Kyjov 12 21.3 1.9 8.8 /19.0 46.5 6.6 22.8 29.4 12.7 9.6 30.1 16.8 14.8 2.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Záruba Matěj 7 3 4 0 1.1 1.1 1.1
Zámostný Jindřich 3 0 3 0 1.7 1.2 1.4
Zachara Jakub 3 2 1 0 1.3 1.7 1.5
Vyplel David 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Vyhlídal Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 9 2 7 0 1.2 1.6 1.4
Vošahlík Marek 8 5 3 0 1.2 1.5 1.3
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vimmr Daniel 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 3 3 0 0 1.2 2.0 1.6
Veis Martin 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vágnerová Tereza 3 3 0 0 2.2 1.2 1.7
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Týř Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Turek Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 10 3 7 0 1.1 1.5 1.3
Treml Radek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 7 0 7 0 1.0 1.2 1.1
Timko Viktor 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Tichov Michael 3 2 1 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 6 1 5 0 1.4 1.3 1.4
Tesárek Vojtěch 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Tax Tomáš 6 5 1 0 1.3 1.6 1.5
Šupej Michal 9 3 6 0 1.2 1.4 1.3
Šťavík Radek 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Štancl Dominik 4 0 4 0 1.1 1.4 1.3
Šmůla Marek 4 1 3 0 1.1 1.1 1.1
Šmůla Petr 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 5 2 3 0 1.0 1.2 1.1
Škaroupka Michal 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Svoboda Martin 6 3 3 0 1.6 1.4 1.5
Svejkovský Ondřej 5 1 4 0 1.4 1.1 1.3
Stančík Robin 7 3 4 0 1.1 1.2 1.2
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.7 1.6
Smetana Jiří 7 6 1 0 1.0 1.2 1.1
Slanina Vladimír 9 5 4 0 1.3 1.2 1.3
Siegfried Jiří 8 4 4 0 1.0 1.2 1.1
Scholzová Michaela 6 3 3 0 1.2 1.3 1.2
Scholze Michal 6 5 1 0 1.0 1.5 1.3
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Sejrek Daniel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 5 5 0 0 1.0 1.7 1.4
Rypáček Jakub 1 0 1 0 3.5 4.0 3.8
Rozmanová Markéta 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Rosenberger Tomáš 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 12 2 10 0 1.3 1.2 1.2
Renc Jan 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Příchodský Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pörner Marek 3 2 1 0 2.0 1.5 1.8
Pokorný Štěpán 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 3 3 0 0 1.3 2.2 1.8
Petrisko Lukáš 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Petrák Jakub 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Petrák Robin 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Peterková Lucie 4 2 2 0 1.0 1.8 1.4
Perlík Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Panák Daniel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opršal Martin 7 0 7 0 1.1 1.1 1.1
Opršal Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 7 4 3 0 1.5 1.2 1.4
Novák Petr 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Novák Václav 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Novák Vratislav 6 3 3 0 1.0 1.6 1.3
Neuman Ladislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Němec Karel 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 9 3 6 0 1.1 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 11 7 4 0 1.2 1.5 1.3
Mrázek Michal 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Mikšík Milan 8 7 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 5 2 3 0 1.3 1.3 1.3
Menšík Jan 3 0 3 0 1.5 1.2 1.3
Melichárek Ivo 5 3 2 0 1.1 1.2 1.2
Matějček Josef 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Mašek Tomáš 9 2 7 0 1.2 1.2 1.2
Mareš Jan 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Málek Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Lukeš Petr 3 2 1 0 2.0 1.3 1.7
Lukeš Libor 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Linhart Tomáš 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 6 2 4 0 1.4 1.5 1.5
Laš Luděk 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kysilka Miroslav 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Kučírek Martin 7 5 2 0 1.4 1.2 1.3
Kučera Vít 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Kubiš Michal 3 1 2 0 1.2 1.5 1.3
Kubíček Jiří 5 1 4 0 1.0 2.0 1.5
Křičková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 5 1 4 0 1.4 1.4 1.4
Krůta Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krhovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčí Kristýna 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kovář Jan 3 3 0 0 1.2 1.7 1.4
Kovačovič Matej 6 5 1 0 1.1 1.8 1.4
Kouba Dalibor 18 12 6 0 1.1 1.4 1.2
Kotrbatá Zuzana 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Komprs Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Koch Augustin 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Kohout Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 0 4 0 1.1 1.6 1.4
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocurek Ondřej 8 3 5 0 1.1 1.1 1.1
Kocián Michal 8 4 4 0 1.8 1.2 1.5
Kejklíček Roman 16 9 7 0 1.2 1.6 1.4
Karásek Jan 5 3 2 0 1.0 1.4 1.2
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Kapl Antonín 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 11 7 4 0 1.3 1.3 1.3
Jodl Jiří 10 4 6 0 1.4 1.3 1.3
Ježek Václav 5 2 3 0 1.8 1.8 1.8
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Jelínek Jan 7 2 5 0 1.0 1.0 1.0
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Hromuľáková Beáta 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 3 3 0 0 1.2 2.0 1.6
Holubek Tomáš 2 2 0 0 2.3 1.5 1.9
Holeš Daniel 8 0 8 0 1.2 1.6 1.4
Hlobil Jan 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 11 6 5 0 1.1 1.2 1.1
Hejnic Jan 12 7 5 0 1.3 1.5 1.4
Hecl Jan 5 1 4 0 1.2 1.3 1.3
Havlíček Petr 7 4 3 0 1.0 1.3 1.1
Havlíček Petr 4 0 4 0 1.5 1.4 1.4
Hartig Lukáš 2 1 1 0 1.3 2.3 1.8
Haniš Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Fialová Viola 2 0 2 0 1.3 2.5 1.9
Fanta Jiří 10 10 0 0 1.1 1.2 1.1
Eisner Petr 8 5 3 0 1.1 1.1 1.1
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Dostal Vojtěch 15 3 12 0 1.5 1.5 1.5
Dombrovský Filip 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Černý Jan 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Čarnecký Martin 9 9 0 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 8 3 5 0 1.4 1.3 1.4
Cikánek Ondřej 11 3 8 0 1.1 1.0 1.1
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 17 8 9 0 1.3 1.4 1.4
Buršík Petr 1 1 0 0 2.0 4.0 3.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníček Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Brandejs Tomáš 8 7 1 0 1.4 1.3 1.3
Bohata Pavel 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Blahout Petr 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Bílek Martin 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Bešina Štefan 7 3 4 0 1.2 1.2 1.2
Bernáth Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
Barták Dominik 5 3 2 0 1.3 1.4 1.4
Barták Matěj 7 1 6 0 1.6 1.9 1.7
Bakajsa Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.8 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře