ŠSK Slaný

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2018
Antonín Jurišta
organizacni.pracovnik@sskslany.eu
723 422 272

Trenér

od: 24. 8. 2018
Michal Toman
toman@sskslany.eu
733 599 509

1. asistent trenéra

od: 2. 9. 2019
Jan Fiala
jan.fiala1999@gmail.com

Adresa

Školní sportovní klub AŠSK při 3. ZŠ Slaný, pobočný spolek
Rabasova
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Adam Sedláček 2005 140 16 17 10.9 5.1 0.0 0.8/3.5 23.3 2.8
Jan Král 2004 144 17 16 11.2 4.9 0.0 1.4/2.9 48.9 2.4
Tomáš Maleček 2006 138 15 16 11.0 5.0 0.0 1.0/2.4 42.1 1.9
Lukáš Formánek 2005 126 16 17 7.5 3.2 0.0 1.1/3.0 35.3 2.0
Patrik Burian 2005 140 16 16 7.9 3.6 0.0 0.6/2.1 30.3 2.5
Jakub Fiala 2006 120 15 18 4.7 1.8 0.0 1.2/3.3 35.0 2.8
Kryštof Šanda 2005 16 15 5.2 2.4 0.0 0.4/1.3 31.6 1.9
Jakub Král 2004 145 17 11 6.0 2.5 0.1 0.6/1.4 46.7 2.3
Kryštof Stránský 2005 120 16 14 1.4 0.5 0.0 0.4/1.3 27.8 1.6
Jan Petržílka 2007 14 10 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Daniel Zinke 2006 121 15 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0 0.2
Lukáš Kverka 2007 14 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Hamza 2005 16 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Dan Vaněk 2006 115 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Snop 2005 16 6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Filip Koňas 2007 110 14 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Adam Těšitel 2006 141 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15475 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 23. 2. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 81:66 29 0 8/14 36.4% 19
15472 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 22. 2. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 52:82 26 0 0/12 0% 18
15468 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 9. 2. 2020 SKB Rokycany 60:51 23 0 5/16 23.8% 14
15461 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 17. 1. 2020 TJ Thermia Karlovy Vary 43:52 21 0 10/20 33.3% 18
15458 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 12. 1. 2020 BK Baník Most 61:77 28 1 2/1 66.7% 14
15454 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 11. 1. 2020 Slavoj BK Litoměřice 51:52 23 0 5/19 20.8% 22
15387 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 7. 12. 2019 SKB Rokycany 51:69 30 0 9/20 31% 19
15386 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 24. 11. 2019 BK Baník Most 66:88 31 0 4/6 40% 21
15382 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 23. 11. 2019 Slavoj BK Litoměřice 55:62 27 0 1/5 16.7% 11
15380 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 10. 11. 2019 BK Sokolov 89:51 22 0 7/13 35% 17
15377 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 9. 11. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 83:68 28 0 12/24 33.3% 18
15373 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 27. 10. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 54:45 23 0 8/9 47.1% 21
15352 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 26. 10. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 61:55 27 0 1/1 50% 25
15369 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 13. 10. 2019 SKB Rokycany 66:49 25 0 16/14 53.3% 15
15364 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 29. 9. 2019 Slavoj BK Litoměřice 68:59 26 0 7/18 28% 24
15362 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 28. 9. 2019 BK Baník Most 97:54 24 0 6/7 46.2% 21
15359 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 15. 9. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 66:45 26 0 14/17 45.2% 18
15356 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 14. 9. 2019 BK Sokolov 53:71 24 0 5/7 41.7% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
18. kolo
00:00
BK Sokolov
ŠSK Slaný
skupina A Preview
24. kolo
00:00
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK Slaný
skupina A Preview
27. kolo
00:00
ŠSK Slaný
SKB Rokycany
skupina A Preview
25. kolo
00:00
ŠSK Slaný
BK Sokolov
skupina A Preview
23. kolo
00:00
BK Baník Most
ŠSK Slaný
skupina A Preview
26. kolo
00:00
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
skupina A Preview
2. kolo 14. 9. 2019
13:00
ŠSK Slaný
BK Sokolov
53
71
6
18
20
39
35
52
skupina A Review
3. kolo 15. 9. 2019
13:00
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
66
45
13
2
37
17
55
28
skupina A Review
4. kolo 28. 9. 2019
09:30
BK Baník Most
ŠSK Slaný
97
54
17
22
44
24
70
38
skupina A Review
5. kolo 29. 9. 2019
11:00
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK Slaný
68
59
13
17
35
29
52
52
skupina A Review
7. kolo 13. 10. 2019
09:00
ŠSK Slaný
SKB Rokycany
66
49
12
12
25
17
41
31
skupina A Review
1. kolo 26. 10. 2019
16:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
61
55
20
15
36
33
43
47
skupina A Review
8. kolo 27. 10. 2019
09:00
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
45
13
13
29
21
37
36
skupina A Review
9. kolo 9. 11. 2019
16:00
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
83
68
19
16
40
34
67
50
skupina A Review
10. kolo 10. 11. 2019
10:00
BK Sokolov
ŠSK Slaný
89
51
25
16
47
25
64
34
skupina A Review
11. kolo 23. 11. 2019
16:00
ŠSK Slaný
Slavoj BK Litoměřice
55
62
9
12
25
30
43
49
skupina A Review
12. kolo 24. 11. 2019
09:30
ŠSK Slaný
BK Baník Most
66
88
21
17
29
40
40
63
skupina A Review
13. kolo 7. 12. 2019
17:00
SKB Rokycany
ŠSK Slaný
51
69
6
17
13
31
34
50
skupina A Review
15. kolo 11. 1. 2020
16:20
ŠSK Slaný
Slavoj BK Litoměřice
51
52
18
15
33
21
46
41
skupina A Review
16. kolo 12. 1. 2020
12:00
ŠSK Slaný
BK Baník Most
61
77
13
10
23
31
42
51
skupina A Review
17. kolo 17. 1. 2020
19:00
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
43
52
17
12
26
18
35
35
skupina A Review
20. kolo 9. 2. 2020
10:00
SKB Rokycany
ŠSK Slaný
60
51
10
20
24
26
40
44
skupina A Review
21. kolo 22. 2. 2020
14:30
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
52
82
10
18
20
40
32
59
skupina A Review
22. kolo 23. 2. 2020
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
81
66
21
17
47
31
62
52
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 6 23
2018/19 nadregionální soutěž 6 19
2016/17 kvalifikace o ligu 2 5
2016/17 žákovská liga 8 15