Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 5
Královští Sokoli
BK Kralupy Junior
22. 5. 2016
09:00
Sportovní hala Sokol Marek Šmůla
Petr Šmůla
75
32
8
8
31
17
57
25
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
Královští Sokoli
21. 5. 2016
09:30
Sportovní hala Sokol Marek Šmůla
Petr Šmůla
54
60
8
20
28
34
43
44
Review
skupina A 1. kolo 6
Sokol Písek Sršni
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 5. 2016
11:00
Sportovní hala Sokol Marek Šmůla
Petr Šmůla
71
44
17
18
25
20
54
32
Review
skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kralupy Junior
21. 5. 2016
11:30
Sportovní hala Sokol Marek Šmůla
Petr Šmůla
73
31
20
8
36
16
52
25
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Kralupy Junior
Sokol Písek Sršni
21. 5. 2016
15:30
Sportovní hala Sokol Jan Lejčko
Vratislav Novák
50
79
13
27
26
44
37
68
Review
skupina A 1. kolo 4
Královští Sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 5. 2016
17:30
Sportovní hala Sokol Jan Lejčko
Vratislav Novák
66
46
24
9
46
24
61
32
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Královští Sokoli 3 3 0 201 132 6
2. Sokol Písek 3 2 1 204 154 5
3. SLUNETA Ústí n.L. 3 1 2 163 168 4
4. BK Kralupy 3 0 3 113 227 3
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Dáňa BC Vysočina 19 27 5.7 22.1 8.6 0.5/1.1 3.3/5.1 65.0 2.4
Miroslav Bella Sokol Vyšehrad 20 24 1.0 21.9 9.8 0.1/0.1 2.2/7.4 29.4 3.5
Jakub Jebavý Basket Poděbrady 19 26 1.0 15.2 6.3 0.3/0.3 1.8/4.2 41.8 2.5
31 Matěj Šafařík Jižní Supi 19 28 1.0 13.7 5.6 0.5/0.5 1.1/2.5 45.1 1.8
2 Marek Lízálek Jižní Supi 20 25 1.0 15.0 6.6 0.0 1.7/5.7 29.4 2.0
7 Jiří Semrád Jižní Supi 20 22 1.0 15.6 5.5 0.6/0.6 2.6/4.5 57.0 2.5
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 25 6.3 13.7 5.5 0.1/0.7 2.3/3.9 58.2 1.2
Daniel Entrich Královští Sokoli 20 23 1.0 14.7 6.3 0.3/0.3 0.9/1.8 0.0* 2.0
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 20 17 1.0 18.2 7.1 0.8/0.8 1.5/4.7 31.3 1.7
Ladislav Bečvář Basket Poděbrady 20 26 1.0 10.4 3.2 0.8/0.8 1.7/2.6 67.2 1.6
Matěj Majer Sokol Vyšehrad 21 24 1.0 9.8 3.8 0.0/0.0 2.0/4.2 47.5 3.7
15 David Lašák BSK Modřany - Jižní supi 20 18 1.0 12.3 5.2 0.1/0.1 1.7/3.8 43.5 3.2
35 Tomáš Bedlek Baskeťáci Josefov 19 21 1.0 10.0 3.9 0.2/0.2 1.5/2.8 52.5 1.3
Filip Hampl Pod U13B (ms) 19 23 1.0 8.5 3.9 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.6
Tomáš Grunt Sokol Vyšehrad 20 17 1.0 11.4 5.3 0.1/0.1 0.6/2.2 27.0 2.5
Matouš Brunner BC Vysočina 19 27 4.4 7.1 3.1 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.2
Josef Štolba Sokol Vyšehrad 20 15 1.0 12.3 5.7 0.0 0.9/2.9 30.2 3.3
Adam Kopřiva Sokol Vyšehrad 19 24 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/3.2 34.2 1.4
9 Rayan Belaidi BSK Modřany - Jižní supi 21 19 1.0 9.4 3.5 0.5/0.5 0.9/2.5 38.3 3.1
Ondřej Novotný BC Vysočina 21 25 1.0 7.1 2.7 0.2/0.2 1.2/2.1 55.8 2.8
Jan Franěk BA 2006´ Roudnice n.L. 20 22 1.0 8.0 3.6 0.1/0.1 0.5/1.8 0.0* 2.1
Josef Růžek Basket Poděbrady 19 24 1.0 6.9 2.8 0.0/0.0 1.3/2.8 47.0 1.9
Michal Svoboda Basket Poděbrady 20 25 1.0 6.3 2.2 0.2/0.2 1.3/2.3 56.9 3.3
14 Kryštof Dubský Jižní Supi 20 24 1.0 6.5 3.0 0.1/0.1 0.4/1.2 0.0* 2.8
Jiří Fučík BK Tábor 18 18 1.0 8.6 2.9 0.4/0.4 1.6/2.7 59.2 1.5
Tadeáš Beneš BA Nymburk 20 25 1.0 6.1 2.3 0.4/0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jakub Vosejpka BA Nymburk 19 19 1.0 7.9 2.3 0.8/0.8 0.8/1.6 0.0* 2.6
15 Matěj Krňávek Jižní Supi 18 18 1.0 8.1 3.5 0.0 1.1/3.1 34.5 1.7
Vojtěch Poláček BA Nymburk 19 20 1.0 6.8 2.9 0.1/0.1 0.7/1.8 0.0* 2.0
Ondřej Hodač BA Nymburk 19 22 1.0 6.0 2.5 0.1/0.1 0.7/1.7 0.0* 2.5
Petr Blažek BA 2006 Roudnice n.L. 19 22 1.0 6.0 2.0 0.2/0.2 1.4/3.0 46.2 1.9
Stanislav Jiška Královští Sokoli 20 17 1.0 7.4 2.7 0.3/0.3 1.1/2.3 46.2 2.7
Šimon Červenka Sokol Vyšehrad 18 19 1.0 6.5 2.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 0.9
David Imenov Sokol Vyšehrad 19 15 1.0 8.1 3.7 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.7
Daniel Hodúl BK Tábor 18 15 1.0 7.9 2.9 0.5/0.5 0.6/1.7 0.0* 2.3
Oliver Svoboda Sokol Vyšehrad 19 21 1.0 5.4 1.9 0.1/0.1 1.3/2.9 44.3 3.3
4 Petr Mašek Jižní Supi 18 24 1.0 4.7 2.0 0.0/0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Jakub Olšer Jiskra Kyjov 21 12 1.0 9.4 2.6 1.3/4.0 0.5/1.5 0.0* 0.7
Ondřej Kočvara BK Loko Plzeň 21 16 16.1 6.8 2.3 0.5/1.4 0.7/1.2 0.0* 1.4
13 Ondřej Kupsa BSK Modřany - Jižní supi 19 17 1.0 6.0 2.1 0.3/0.3 1.0/2.7 37.0 3.2
69 Mikuláš Rett Jižní Supi 20 26 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Sebastián Tůma Sokol Vyšehrad 19 11 1.0 8.7 3.7 0.1/0.1 1.0/2.9 34.4 3.1
Daniel Krejčík Pod U13B (ms) 18 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.2
17 Sebastian Vojta BSK Modřany - Jižní supi 19 17 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
Patrik Suttner Pod U13B (ms) 19 24 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Adam Černý Basket Poděbrady 20 21 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
David Frič Basket Poděbrady 19 21 1.0 4.2 1.6 0.0/0.0 0.9/1.8 0.0* 2.3
Jakub Vejdovský Pod U13B (ms) 18 13 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.6
6 Matyáš Svor BSK Modřany - Jižní supi 19 21 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.6
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov 21 11 1.0 6.8 2.4 0.4 1.0/1.4 0.0* 1.5
Vít Pochman USK Praha 20 8 1.0 8.6 3.4 0.1/0.1 1.5/3.8 40.0 0.9
Tomáš Pokorný Královští Sokoli 20 18 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
25 Štěpán Tylich BSK Modřany - Jižní supi 21 11 1.0 5.9 2.3 0.2/0.2 0.8/1.7 0.0* 3.3
Bohumil Železo BK Tábor 19 18 1.0 3.6 1.3 0.1/0.1 0.7/2.5 28.9 1.6
Adam Ťupa Sokol Písek 19 4 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.8
Jan Špringl BA 2006´ Roudnice n.L. 18 14 1.0 4.1 1.7 0.1/0.1 0.4/1.4 0.0* 1.1
14 Damian Heczko BSK Modřany - Jižní supi 19 19 1.0 2.9 0.8 0.2/0.2 0.8/2.3 34.9 2.8
Patrik Ondo Sokol Písek 19 4 1.0 13.8 5.8 0.3 1.5/4.0 37.5 1.0
Matěj Trnka BC Vysočina 19 22 4.3 2.5 1.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.5
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 21 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Sebastián Betuš ŠSK při 3.ZŠ Slaný 18 19 1.0 2.8 1.3 0.1/0.1 0.1/0.4 0.0* 1.4
Jaroslav Vaníček BA Nymburk 20 17 1.0 2.9 1.2 0.1/0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
Lukáš Malík BA 2006 Roudnice n.L. 19 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.8
Vítek Urban Královští Sokoli 19 18 1.0 2.6 0.8 0.0 1.1/2.3 45.2 2.3
Michal Ferbar Sokol Vyšehrad 17 10 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
Jakub Hejduk Sokol Vyšehrad 19 23 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Tomáš Slimáček BA 2006´ Roudnice n.L. 18 20 1.0 2.2 1.0 0.1/0.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
Adam Semerád BA 2006´ Roudnice n.L. 19 13 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Matěj Novák BA Nymburk 21 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
19 Robin Pažout BSK Modřany - Jižní supi 19 16 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Filip Kubánek Bran U13B 19 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.0
Jakub Herrmann Královští Sokoli 19 20 1.0 1.8 0.5 0.3/0.3 0.1/0.2 0.0* 2.0
Adam Chromý BC Vysočina 20 22 4.5 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Jakub Vodehnal Basket Poděbrady 20 11 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.2
Matěj Bouček BC Vysočina 19 12 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Kryštof Černý Basket Poděbrady 20 20 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
22 Štěpán Beran BSK Modřany - Jižní supi 21 17 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Josef Svoboda Sokol Písek 18 4 1.0 7.5 1.5 0.5 3.0/4.8 63.2 1.3
Oleg Shymon Sokol Vyšehrad 18 10 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
21 Ondřej Melzer BSK Modřany - Jižní supi 21 2 1.0 15.0 4.5 1.5 1.5/1.5 0.0* 3.0
Daniel Grodl BC Vysočina 20 15 4.6 1.9 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Jan Kolář ŠSK při 3.ZŠ Slaný 21 23 1.0 1.3 0.5 0.0/0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Daniel Hejl Sokol Písek 19 4 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Prokop Basketbal TJ Svitavy 21 2 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/7.0 35.7 1.5
Jan Pavlíček BA Nymburk 19 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Petr Vojtásek Sokol Vyšehrad 18 14 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.5
Ben Walter Sokol Vyšehrad 18 19 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Alexey Petrikeev Sokol Vyšehrad 18 13 1.0 1.9 0.8 0.1/0.1 0.2/0.3 0.0* 0.6
6 Přemysl Šulc Jižní Supi 19 21 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Jan Voith Sokol Písek 20 3 1.0 8.0 2.7 0.3 1.7/2.0 83.3 3.0
Lukáš Soukal Basket Poděbrady 18 11 1.0 1.9 0.5 0.2/0.2 0.3/0.9 0.0* 0.6
Ondřej Burýšek Sokol Písek 19 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
Jiří Svojanovský Basketbal TJ Svitavy 20 2 1.0 10.5 2.5 1.0 2.5/7.0 35.7 0.0
Alen Grigoryan Sokol Vyšehrad 18 20 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Matěj Ouředník Sokol Písek 20 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.7
Adam Zelenka Sokol Písek 19 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.8
Jan Hodáč BC Vysočina 20 13 3.5 1.2 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Lukáš Svoboda Basket Poděbrady 20 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Kryštof Zeis BSK Modřany - Jižní supi 21 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
David Havránek BA 2006 Roudnice n.L. 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.0
Adam Šůcha Sokol Vyšehrad 18 17 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Pavel Novák Basket Poděbrady 20 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
Lukáš Jedlička Sokol Vyšehrad 18 22 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Filip Štěpán Lions J. Hradec 21 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
5 Jan Švrlinga SK Žabovřesky 21 16 1.0 0.6 0.2 0.1/0.1 0.1/0.1 0.0* 0.4
Ondřej Ďuriš BA 2006´ Roudnice n.L. 19 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Filip Kábrt BA Nymburk 20 6 5.0 1.5 0.5 0.2/0.7 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Kakiš Basketbal TJ Svitavy 19 2 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Michal Svysták BA 2006´ Roudnice n.L. 18 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Zdeněk Novák BA 2006´ Roudnice n.L. 19 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Dmitro Shtempelyuk Sokol Vyšehrad 19 7 1.0 1.0 0.1 0.1/0.1 0.3/0.6 0.0* 0.3
Marko Miličič Sokol Vyšehrad 19 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
32 Adam Steiner Jižní Supi 19 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Adam Sabol Basketbal TJ Svitavy 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jirmásek Basketbal TJ Svitavy 20 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Martin Zabilanský BA 2006 Roudnice n.L. 19 6 1.0 0.8 0.2 0.2/0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Ližan Lions J. Hradec 21 19 1.6 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jeroným Lněnička Basketbal TJ Svitavy 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Sýkora Sokol Písek 20 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Holba BC Vysočina 20 9 2.7 0.4 0.1 0.0/0.1 0.2/0.4 0.0* 0.6
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Jan Kračman Sokol Písek 18 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Viktor Ovesný ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.3
David Borek SK Žabovřesky 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Denis Andres Basketbal TJ Svitavy 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad 20 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Aleš Koten BC Vysočina 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
David Martínek Sokol Vyšehrad 19 19 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
František Rylich BA Nymburk 20 1 20.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Legner BA 2006 Roudnice n.L. 19 18 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
21 Jan Michňa BSK Modřany - Jižní supi 21 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
10 Martin Berger BSK Modřany - Jižní supi 19 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.4
6 Petr Bílek SK Žabovřesky 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Malina Královští Sokoli 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Černosta BA 2006´ Roudnice n.L. 18 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jiří Pilař Basketbal TJ Svitavy 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Šimon Švarc BSK Modřany - Jižní supi 19 11 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Jan Bártů Lions J. Hradec 21 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Adam Jurgovski ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 11 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Vojta Kočárník SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Onac Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Zimula mmcité Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Sedláček Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dürrhammer ŠSK při 3.ZŠ Slaný 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vošlajer Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohumil Matějů BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pavlík BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyhnánek BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kamler BK Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kropáč BK Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Janovský Sokol Písek 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Růzha BA 2006´ Roudnice n.L. 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
3 Adam Husták Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Orgoník BK Kralupy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Ondřej Husták Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nedim Pršeš mmcité Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Polák BK Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Poloch BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dvořák SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimek SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Gerstenberger BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Andrle SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Brosinger BA 2006´ Roudnice n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Gerstenberger BK Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Nožička BA 2006 Roudnice n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Jindráček SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Toman mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vaculík Basketbal TJ Svitavy 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Řehoř Královští Sokoli 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Beran Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Beránek Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pexa BK Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Pagáč Královští Sokoli 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hart SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kochman BK Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel David Petit SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jaroš BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Stejskal Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fišera BA Nymburk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Albert Edes SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hajda BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Koňařík BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šrubař BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Bílek Roudnice U13B(mix) 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Koch BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kocman SK Žabovřesky 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beneš BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kohout Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Krátký BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Novák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Jiří Hájek BSK Modřany - Jižní supi 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Trávníček BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anthony Dennis Adamec Královští Sokoli 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Dolejsi Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Najman BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Krištof ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kouba Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Častulík mmcité Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanuš ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koudelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Mašek BK Brandýs n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Matěj Procházka BK Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Svoboda BK Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pašník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Miloševský BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Buš Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kotil Basket Poděbrady 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vesely Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kiša Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Tobiáš Žáček SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Martínek BK Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Slabý BK Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janyška BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jahn SK Žabovřesky 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koval BC Nový Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Stádník BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dmytro Repin BA 2006 Roudnice n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kudělka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pospíšil SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Jan David SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rothanzl SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bronec SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koucký SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Růžek SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Daško SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Josef Gabriel SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Caden Matthew Hartman Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vandas SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Pešout BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Tomáš Posolda Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Samek Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Konečný mmcité Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Čičmanský mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Gec mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Poledník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák ŠSK při 3.ZŠ Slaný 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Janovský BA Nymburk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kyzivát BA 2006 Roudnice n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Košárek BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák BA Nymburk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Adam Gregůrek Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vokuš Lions J. Hradec 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Chvála Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zadražil Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Angelov Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Sekot Královští Sokoli 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hošek BK Brandýs n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kropáček Basket Poděbrady 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Kristián Kocáb SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kopenec Sokol Písek 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Michael Hejzlar Královští Sokoli 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Klaus BK Brandýs n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Holeček Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šmíd ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurka BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Böhm BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Markov Královští Sokoli 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Hanák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hadrava ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pelíšek Basketbal TJ Svitavy 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jáchym Polák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štrobl Lions J. Hradec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Jirucha Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Macháček Královští Sokoli 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Šrytr BA 2006 Roudnice n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Přibyl SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Turek Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kölbl Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mareček Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cafourek BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC Vysočina 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír David Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bystroň BC Nový Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Koželuh BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Strnad Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Cita SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kejmar BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Aleš BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Láš Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mareček BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vávra BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěkný BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zelenka BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Matyáš Kubíček BSK Modřany - Jižní supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Řehula Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Malina Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Sasín BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Svoboda Slavia Kroměříž 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kováč BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Radek Slavíček SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kůstka SLUNETA Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Starý SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Nováček SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Vaněk BSK Modřany - Jižní supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Svoboda BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ludvík mmcité Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vavrečka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lacina BC Vysočina 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Adam Kašparovský SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Böhm BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Nejedlý BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Adam Novák Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pavel Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Mank Lions J. Hradec 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Forejt Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Forejt Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Smutný BA 2006´ Roudnice n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Grodl BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Černík BK Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Jan Máselník Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Petráš BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kraus mmcité Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Plichta mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Jüttner mmcité Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kadlec Sokol Písek 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovářík Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Zdeněk Novotný SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dvořák BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Popelka SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novák BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Adam Kotas Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Chvojka Basket Poděbrady 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borl BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Fuxa Lions J. Hradec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladan Primak Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Bredl Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Veselý BA 2006 Roudnice n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Mareček SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Petr Špok SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Lošťák SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Arnican Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Wiesner SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gabriel SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bačík BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Jakub Daněk Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Policar BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plocek Královští Sokoli 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Skořepa BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nathan Sapaly BA Nymburk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Najman BA Nymburk 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Vojtěch Krška Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Zajíček Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Povolný SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Beran SLUNETA Ústí n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Lunhul SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Haišman Sokol Vyšehrad 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Matěj Dáňa BC Vysočina 19
Miroslav Bella Sokol Vyšehrad 20
Jakub Jebavý Basket Poděbrady 19 7 3 1 1 2
31 Matěj Šafařík Jižní Supi 19 16 5 1 3 1
2 Marek Lízálek Jižní Supi 20
7 Jiří Semrád Jižní Supi 20 3 1 0 1 3
Teodor Krejčí BC Vysočina 19
Daniel Entrich Královští Sokoli 20
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 20
Ladislav Bečvář Basket Poděbrady 20 7 3 0 1 0
Matěj Majer Sokol Vyšehrad 21
15 David Lašák BSK Modřany - Jižní supi 20 10 4 0 2 2
35 Tomáš Bedlek Baskeťáci Josefov 19
Filip Hampl Pod U13B (ms) 19
Tomáš Grunt Sokol Vyšehrad 20
Matouš Brunner BC Vysočina 19
Josef Štolba Sokol Vyšehrad 20
Adam Kopřiva Sokol Vyšehrad 19
9 Rayan Belaidi BSK Modřany - Jižní supi 21 7 2 1 3 4
Ondřej Novotný BC Vysočina 21
Jan Franěk BA 2006´ Roudnice n.L. 20
Josef Růžek Basket Poděbrady 19 4 2 0 0 3
Michal Svoboda Basket Poděbrady 20 2 0 0 2 4
14 Kryštof Dubský Jižní Supi 20
Jiří Fučík BK Tábor 18
Tadeáš Beneš BA Nymburk 20
Jakub Vosejpka BA Nymburk 19
15 Matěj Krňávek Jižní Supi 18 6 3 0 1 2
Vojtěch Poláček BA Nymburk 19
Ondřej Hodač BA Nymburk 19
Petr Blažek BA 2006 Roudnice n.L. 19
Stanislav Jiška Královští Sokoli 20
Šimon Červenka Sokol Vyšehrad 18
David Imenov Sokol Vyšehrad 19
Daniel Hodúl BK Tábor 18
Oliver Svoboda Sokol Vyšehrad 19
4 Petr Mašek Jižní Supi 18 2 1 0 0 0
Jakub Olšer Jiskra Kyjov 21
Ondřej Kočvara BK Loko Plzeň 21
13 Ondřej Kupsa BSK Modřany - Jižní supi 19 6 3 0 0 4
69 Mikuláš Rett Jižní Supi 20
Sebastián Tůma Sokol Vyšehrad 19
Daniel Krejčík Pod U13B (ms) 18
17 Sebastian Vojta BSK Modřany - Jižní supi 19 16 8 0 0 3
Patrik Suttner Pod U13B (ms) 19
Adam Černý Basket Poděbrady 20
David Frič Basket Poděbrady 19 2 1 0 0 1
Jakub Vejdovský Pod U13B (ms) 18
6 Matyáš Svor BSK Modřany - Jižní supi 19 11 5 0 1 3
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov 21
Vít Pochman USK Praha 20
Tomáš Pokorný Královští Sokoli 20
25 Štěpán Tylich BSK Modřany - Jižní supi 21 8 4 0 0 2
Bohumil Železo BK Tábor 19
Adam Ťupa Sokol Písek 19 20 10 0 2 5
Jan Špringl BA 2006´ Roudnice n.L. 18
14 Damian Heczko BSK Modřany - Jižní supi 19 4 2 0 0 2
Patrik Ondo Sokol Písek 19 20 9 1 3 3
Matěj Trnka BC Vysočina 19
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 21
Sebastián Betuš ŠSK při 3.ZŠ Slaný 18
Jaroslav Vaníček BA Nymburk 20
Lukáš Malík BA 2006 Roudnice n.L. 19
Vítek Urban Královští Sokoli 19
Michal Ferbar Sokol Vyšehrad 17
Jakub Hejduk Sokol Vyšehrad 19