Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 15352
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
26. 10. 2019
16:00
BK Real
61
55
20
15
36
33
43
47
Review
skupina A 1. kolo 15351
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
23. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
44
82
7
17
11
41
23
63
Review
skupina A 1. kolo 15353
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
7. 11. 2019
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje David Řánek
Tadeáš Čabala
71
86
18
22
38
48
56
70
Review
skupina A 2. kolo 15354
BK Baník Most
SKB Rokycany
14. 9. 2019
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
95
42
27
12
44
18
70
32
Review
skupina A 2. kolo 15356
ŠSK Slaný
BK Sokolov
14. 9. 2019
13:00
Víceúčelová sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
53
71
6
18
20
39
35
52
Review
skupina A 2. kolo 15355
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Thermia Karlovy Vary
14. 9. 2019
15:00
BK Real Tomáš Benda
Vladislav Lunhul
69
54
19
12
33
26
47
36
Review
skupina A 3. kolo 15357
Slavoj BK Litoměřice
SKB Rokycany
15. 9. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Tomáš Rosenberger
57
76
11
18
24
31
42
53
Review
skupina A 3. kolo 15358
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
15. 9. 2019
10:00
BK Real 51
64
20
16
34
26
45
49
Review
skupina A 3. kolo 15359
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
15. 9. 2019
13:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Machálek
Fedor Lysov
66
45
13
2
37
17
55
28
Review
skupina A 4. kolo 15362
BK Baník Most
ŠSK Slaný
28. 9. 2019
09:30
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Tereza Lepší
97
54
17
22
44
24
70
38
Review
skupina A 4. kolo 15361
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´ Roudnice n.L.
28. 9. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
37
65
9
24
17
37
25
57
Review
skupina A 4. kolo 15360
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 9. 2019
17:00
Sportovní hala SKB Lubomír Porvich
Pavel Tauber
60
57
8
13
32
25
43
40
Review
skupina A 5. kolo 15364
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK Slaný
29. 9. 2019
11:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
68
59
13
17
35
29
52
52
Review
skupina A 5. kolo 15365
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
29. 9. 2019
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Nicole Šeferová
54
50
14
12
28
26
43
38
Review
skupina A 5. kolo 15363
SKB Rokycany
BK Sokolov
4. 10. 2019
16:30
Sportovní hala SKB Michal Kuncl
Martin Bílek
54
109
15
28
25
53
44
79
Review
skupina A 6. kolo 15368
BK Sokolov
BK Baník Most
12. 10. 2019
15:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
64
81
12
25
30
33
44
66
Review
skupina A 6. kolo 15367
TJ Thermia Karlovy Vary
Slavoj BK Litoměřice
12. 10. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Adéla Hejná
Christian Rychnavský
70
53
15
13
35
27
56
36
Review
skupina A 6. kolo 15366
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
12. 10. 2019
17:30
BK Real Josef Matějček
Filip Labuta
59
57
14
16
31
24
48
36
Review
skupina A 7. kolo 15369
ŠSK Slaný
SKB Rokycany
13. 10. 2019
09:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
66
49
12
12
25
17
41
31
Review
skupina A 7. kolo 15370
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
13. 10. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Adéla Hejná
56
106
11
11
27
46
48
78
Review
skupina A 7. kolo 15371
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
13. 10. 2019
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Růžička
Dominik Čihák
76
35
21
6
38
18
54
26
Review
skupina A 8. kolo 15373
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
27. 10. 2019
09:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jiří Pavýza
54
45
13
13
29
21
37
36
Review
skupina A 8. kolo 15374
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
21. 10. 2019
16:00
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Lukáš Gregor
126
46
38
11
75
24
102
32
Review
skupina A 8. kolo 15372
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2019
16:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
91
38
20
8
43
22
76
22
Review
skupina A 9. kolo 15375
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice
9. 11. 2019
16:00
Sportovní hala SKB Jiří Jodl
Lubomír Porvich
62
74
19
9
30
32
51
52
Review
skupina A 9. kolo 15377
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
9. 11. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Barbora Schambergerová
Ondřej Sládek
83
68
19
16
40
34
67
50
Review
skupina A 9. kolo 15376
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
9. 11. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
78
65
24
19
44
33
61
53
Review
skupina A 10. kolo 15378
SKB Rokycany
BK Baník Most
10. 11. 2019
10:00
Sportovní hala SKB Jiří Jodl
Klára Buňková
67
124
22
23
33
59
50
83
Review
skupina A 10. kolo 15379
TJ Thermia Karlovy Vary
BA 2006´ Roudnice n.L.
10. 11. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vladimír Koranda
Petr Hovorka
49
73
16
24
24
45
36
57
Review
skupina A 10. kolo 15380
BK Sokolov
ŠSK Slaný
10. 11. 2019
10:00
SH ISŠTE Sokolov Ondřej Sládek
Barbora Schambergerová
89
51
25
16
47
25
64
34
Review
skupina A 11. kolo 15381
BK Sokolov
SKB Rokycany
23. 11. 2019
15:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
120
42
28
14
60
30
88
34
Review
skupina A 11. kolo 15383
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
23. 11. 2019
15:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Anna Chojnacká
Daniel Hušek
74
78
17
23
34
39
56
59
Review
skupina A 11. kolo 15382
ŠSK Slaný
Slavoj BK Litoměřice
23. 11. 2019
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Pavýza
Jaroslav Liška
55
62
9
12
25
30
43
49
Review
skupina A 12. kolo 15386
ŠSK Slaný
BK Baník Most
24. 11. 2019
09:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Vyhlídal
66
88
21
17
29
40
40
63
Review
skupina A 12. kolo 15384
TJ Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
24. 11. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Růžička
Christian Rychnavský
94
44
21
11
44
25
72
35
Review
skupina A 12. kolo 15385
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
24. 11. 2019
14:30
BK Real Vladimír Kesler
Martina Blašková
73
41
18
9
40
21
53
26
Review
skupina A 13. kolo 15389
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
7. 12. 2019
11:00
Hala 6. ZŠ Martina Blašková
Vladimír Kesler
52
79
21
20
33
37
47
59
Review
skupina A 13. kolo 15388
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 12. 2019
15:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
85
62
22
13
38
27
67
44
Review
skupina A 13. kolo 15387
SKB Rokycany
ŠSK Slaný
7. 12. 2019
17:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Pavel Tauber
51
69
6
17
13
31
34
50
Review
skupina A 14. kolo 15390
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
8. 12. 2019
09:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Pavel Tauber
50
81
17
26
34
49
46
65
Review
skupina A 14. kolo 15391
Slavoj BK Litoměřice
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 12. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Martina Blašková
43
65
9
14
17
35
32
51
Review
skupina A 14. kolo 15392
BK Baník Most
BK Sokolov
8. 12. 2019
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Mathias Kundert
66
78
15
21
41
41
53
62
Review
skupina A 15. kolo 15455
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
11. 1. 2020
16:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Vladimír Kesler
Nicole Šeferová
74
80
19
14
41
34
56
62
Review
skupina A 15. kolo 15454
ŠSK Slaný
Slavoj BK Litoměřice
11. 1. 2020
16:20
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Benda
Michal Dub
51
52
18
15
33
21
46
41
Review
skupina A 15. kolo 15453
BK Sokolov
SKB Rokycany
11. 1. 2020
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
77
62
20
21
35
33
57
44
Review
skupina A 16. kolo 15456
TJ Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
12. 1. 2020
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Pacelt
Dominik Čihák
55
64
9
14
33
32
45
46
Review
skupina A 16. kolo 15457
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
12. 1. 2020
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Vladimír Kesler
Martina Blašková
84
42
18
11
45
23
58
30
Review
skupina A 16. kolo 15458
ŠSK Slaný
BK Baník Most
12. 1. 2020
12:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Michal Dub
61
77
13
10
23
31
42
51
Review
skupina A 17. kolo 15460
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 1. 2020
15:00
SH ISŠTE Sokolov Daniel Svojanovský
Roman Kinka
61
47
20
8
33
20
46
29
Review
skupina A 17. kolo 15459
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2020
17:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Radovan Minich
76
44
19
12
36
16
63
33
Review
skupina A 17. kolo 15461
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
17. 1. 2020
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Adéla Hejná
Petr Hovorka
43
52
17
12
26
18
35
35
Review
skupina A 18. kolo 15464
BK Sokolov
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 18. kolo 15463
TJ Thermia Karlovy Vary
BA 2006´ Roudnice n.L.
26. 1. 2020
08:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Adéla Hejná
Lukáš Brus
62
77
14
21
28
49
41
61
Review
skupina A 18. kolo 15462
SKB Rokycany
BK Baník Most
26. 1. 2020
12:00
Sportovní hala SKB Petr Kalabza
Pavel Tauber
54
77
19
20
29
39
40
52
Review
skupina A 19. kolo 15466
Slavoj BK Litoměřice
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 2. 2020
16:00
Hala 6. ZŠ
67
44
17
8
38
16
53
32
Review
skupina A 19. kolo 15467
BK Baník Most
BK Sokolov
28. 1. 2020
16:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
76
64
18
20
37
31
59
46
Review
skupina A 19. kolo 15465
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
8. 2. 2020
19:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Pavel Tauber
57
68
14
12
28
32
40
56
Review
skupina A 20. kolo 15468
SKB Rokycany
ŠSK Slaný
9. 2. 2020
10:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Pavel Tauber
60
51
10
20
24
26
40
44
Review
skupina A 20. kolo 15470
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
9. 2. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Sabina Vondráčková
Vladimír Kesler
31
67
10
20
13
37
20
53
Review
skupina A 20. kolo 15469
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
29. 1. 2020
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Barbora Lahovská
109
61
31
16
60
32
84
44
Review
skupina A 21. kolo 15472
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
22. 2. 2020
14:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Petr Frána
52
82
10
18
20
40
32
59
Review
skupina A 21. kolo 15473
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
14. 2. 2020
16:00
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
102
35
16
2
45
18
77
31
Review
skupina A 21. kolo 15471
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
12. 2. 2020
16:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
67
36
18
6
34
20
54
22
Review
skupina A 22. kolo 15476
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Roman Kinka
Preview
skupina A 22. kolo 15475
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
23. 2. 2020
10:00
BK Real Jaroslav Liška
Jiří Pavýza
81
66
21
17
47
31
62
52
Review
skupina A 22. kolo 15474
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
12. 2. 2020
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
34
79
6
19
20
35
28
58
Review
skupina A 23. kolo 15479
BK Baník Most
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 23. kolo 15478
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´ Roudnice n.L.
7. 3. 2020
09:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Tereza Lepší
32
81
7
20
19
38
23
55
Review
skupina A 23. kolo 15477
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 3. 2020
17:30
Sportovní hala SKB Sandra Šrámková
Jiří Jodl
93
56
18
13
48
24
76
42
Review
skupina A 24. kolo 15481
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 24. kolo 15480
SKB Rokycany
BK Sokolov
8. 3. 2020
10:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Jakub Mašek
54
88
11
27
19
45
35
65
Review
skupina A 24. kolo 15482
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
4. 3. 2020
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
64
85
15
19
26
44
44
65
Review
skupina A 25. kolo 15484
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
skupina A 25. kolo 15485
ŠSK Slaný
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 25. kolo 15483
BK Baník Most
SKB Rokycany
26. 1. 2020
14:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Petr Kalabza
86
39
22
6
46
21
70
36
Review
skupina A 26. kolo 15486
Slavoj BK Litoměřice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 26. kolo 15487
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
skupina A 26. kolo 15488
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 27. kolo 15489
ŠSK Slaný
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Preview
skupina A 27. kolo 15490
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
skupina A 27. kolo 15491
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 28. kolo 15492
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Preview
skupina A 28. kolo 15493
TJ Thermia Karlovy Vary
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
skupina A 28. kolo 15494
BK Sokolov
BK Baník Most
28. 1. 2020
18:15
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
91
45
20
17
40
32
66
40
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Fröhlich Baník Most (MS) 16 31 1.0 22.3 9.8 0.2 2.2/4.2 51.1 2.0
Adam Sabol TJ Svitavy 16 38 1.0 14.8 4.3 1.7 1.0/1.9 0.0* 1.5
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 16 26 1.0 12.9 5.5 0.1 1.6/4.2 38.0 2.2
Ondřej Balicz TJ AŠ Mladá Boleslav 16 23 1.0 13.1 5.5 0.2 1.6/4.1 39.4 1.5
Samuel Wangle Sj. BK Litoměřice 15 29 1.0 9.3 3.8 0.0 1.7/3.6 47.6 2.3
14 Adam Štěpánek BK Vlci Žďár 15 17 1.0 15.8 6.1 0.5 2.1/5.2 39.3 2.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 17 1.0 15.6 5.2 0.9 2.5/3.5 72.9 1.9
Lukáš Richter SAM BŠM Brno 15 15 1.0 16.1 6.3 0.4 2.3/3.7 62.5 1.9
Lukáš Kert SKB Zlín B 16 3 1.0 79.0 0.0 25.7 2.0/2.0 100.0 0.0
David Nejezchleb SK Renocar Podolí 15 16 1.0 14.7 6.3 0.3 1.4/2.4 59.0 1.1
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 17 1.0 13.8 5.2 0.8 0.9/3.7 23.8 1.8
Jakub Kött BK Příbor 15 27 1.0 8.6 3.7 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.4
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 12 1.0 18.3 8.2 0.2 1.5/3.4 43.9 3.5
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 15 1.0 13.3 5.7 0.2 1.2/3.5 34.0 3.3
Adam Policar BC Vysočina 16 21 1.0 8.7 3.1 0.0 2.4/4.0 60.7 3.4
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 34 1.0 5.4 2.2 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.4
Jakub Frič TJ Sokol Jaroměř-Josefov 15 17 1.0 10.5 4.0 0.3 1.6/3.1 52.8 2.5
Filip Odložil Slavia Kroměříž 16 21 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.1 44.4 1.0
Vojtěch Kučera STHAV 16 17 1.0 9.8 3.9 0.1 1.6/3.9 42.4 2.4
František Tichý BA 2006´ Roudnice n.L. 15 17 1.0 9.5 3.7 0.3 1.2/4.2 29.2 2.5
Tomáš Kabeláč Basket Valmez 16 17 1.0 9.4 3.6 0.3 1.3/2.4 53.7 1.3
Michal Kejmar Tygři Praha 15 22 1.0 7.1 2.2 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 16 1.0 9.6 4.1 0.1 1.1/2.2 48.6 1.7
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 15 20 1.0 7.7 3.1 0.2 1.1/1.9 0.0* 1.7
Adam Janeček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 16 1.0 9.5 4.1 0.0 1.4/4.2 32.8 3.2
Michal Branda SŠB Pardubice 15 20 1.0 7.6 3.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.6
25 Jan Florčík NH Ostrava 15 17 1.0 8.4 3.6 0.2 0.7/1.9 0.0* 1.5
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 18 1.0 7.8 3.3 0.1 1.0/2.3 43.9 1.7
Michal Kropáček BC Kolín 15 15 1.0 8.8 3.5 0.2 1.1/3.0 37.8 1.8
Jakub Mainuš BK Lipník 15 19 1.0 6.6 2.6 0.3 0.4/1.9 0.0* 1.1
Jakub Jenčík JUVENTA U13B 14 21 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.0
Tomáš Nazarčuk BA Nymburk 15 23 1.0 5.1 1.9 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.0
Daniel Kušnierik Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.2
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 5 1.0 22.0 8.6 1.4 0.6/2.8 21.4 1.8
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 15 14 1.0 7.4 2.6 0.5 0.8/1.4 0.0* 1.6
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 16 17 1.0 5.4 2.1 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 13 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.8
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 16 18 1.0 4.7 2.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.6
6 Petr Opluštil NH Ostrava 16 13 17.3 6.2 2.6 0.0 0.9/2.0 46.2 2.2
Martin Kopřiva PRE 16 10 1.0 7.1 2.3 0.4 1.3/2.7 48.1 0.6
ST Vojtěch Mahdal Spartak Uh. Brod 17 7 1.0 9.7 4.0 0.3 0.9/3.0 28.6 1.9
František Skřivánek Tygři Praha 16 24 1.0 2.8 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Jakub Král ŠSK Slaný 17 11 1.0 6.0 2.5 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.3
16 Jan Kubánek BK Pardubice 15 10 1.0 6.4 2.4 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.9
24 Matěj Košata Jižní Supi 14 10 1.0 6.4 2.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.6
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 16 23 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/0.6 0.0* 1.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 16 1.0 3.1 1.1 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.3
Michal Rabinský BK Opava 16 20 1.0 2.5 0.9 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
David Navrátil NH Ostrava 16 10 1.0 4.8 1.6 0.3 0.7/1.5 0.0* 0.7
Lukáš Jiránek Thermia K. Vary 15 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Jakub Očenáš SKB Č. Třeb. 16 12 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 5 1.0 7.8 3.0 0.4 0.6/2.6 23.1 1.0
Julie Bezdíčková Sokol Hradec 15 4 1.0 9.8 3.5 0.3 2.0/4.5 44.4 1.8
Marek Heckelmoser SKUP-BCM Olomouc 16 22 1.0 1.7 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Martin Moravec BŠ Tygři Praha B 16 11 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.8
Lukáš Scholz BK Opava B 16 3 1.0 8.7 2.3 1.0 1.0/1.7 0.0* 0.7
Radim Rozprým SK Bruntál 16 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Michal Daněk Slavia Kroměříž 15 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Lukáš Chloupek BC Kolín 17 9 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.4
Jonatan Bogar BBK DS Brno 14 7 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.0
Petr Felbaba SK Bruntál 15 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.2
Matouš Ranostaj BK Krnov 16 16 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Štěpán Šíma Thermia KV (MS) 14 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.2
Matěj Hlavoň SK Žabovřesky 16 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/5.0 30.0 1.5
Štěpán Markov Královští Sokoli 16 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Kryštof Chmelař SKB Česká Třebová 15 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Filip Novák BK Pardubice 16 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 15 10 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.9
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 16 8 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Filip Mráz BA 2006´Roudnice n. L. B 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Michal Elbl BK Opava B 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Šimon Trepeš Tygři Praha B 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Pavel Šnajdr BŠ Tygři Praha B 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Vojtěch Kadaňka BK Opava 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lukáš Hubka BK Brandýs n. L. 15 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Viktor Valenčin Snakes Ostrava 16 7 1.0 0.9 0.1 0.1 0.1/0.7 0.0* 0.4
22 David Peterka Tygři JBC Brno 16 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Jan Beneš Thermia K. Vary 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Píval Pod U17B 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SAM Brno B 16 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Aleš Hovorka Slavoj Č. Brod 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Oliver Herold BA Lynx Liberec 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Matěj Kuliha BK Příbor B 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Ranostaj NH Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kříž Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klouček BVK Holice 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bublík Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žák BK Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vyplel SKB Zlín 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Kotala SKB Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mucha BK Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Schweidler BK Vyškov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Nikola Chotěborský Tygři Louny 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Drahanský SAM Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulec BK Č. Brod 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Filip Fröhlich Baník Most (MS) 16 84 38 4 14 8
Adam Sabol TJ Svitavy 16 70 22 10 8 8
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 16 60 26 2 12 10
Ondřej Balicz TJ AŠ Mladá Boleslav 16 80 36 2 14 8
Samuel Wangle Sj. BK Litoměřice 15 30 14 0 16 8
14 Adam Štěpánek BK Vlci Žďár 15 46 20 3 9 4
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 40 17 2 6 5
Lukáš Richter SAM BŠM Brno 15
Lukáš Kert SKB Zlín B 16 10 5 0 3 3
David Nejezchleb SK Renocar Podolí 15
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 25 12 3 3 4
Jakub Kött BK Příbor 15 32 16 2 4 8
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 32 14 1 5 5
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 4 2 0 0 2
Adam Policar BC Vysočina 16 68 26 0 18 10
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 36 18 4 6 10
Jakub Frič TJ Sokol Jaroměř-Josefov 15 18 8 1 9 4
Filip Odložil Slavia Kroměříž 16 42 20 0 10 6
Vojtěch Kučera STHAV 16 46 22 2 10 8
František Tichý BA 2006´ Roudnice n.L. 15 26 11 3 6 5
Tomáš Kabeláč Basket Valmez 16 23 9 2 4 3
Michal Kejmar Tygři Praha 15 44 16 6 6 4
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 18 7 1 5 4
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 15 16 7 1 4 5
Adam Janeček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 21 9 0 5 5
Michal Branda SŠB Pardubice 15
25 Jan Florčík NH Ostrava 15 9 4 1 1 2
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 14 6 1 3 4
Michal Kropáček BC Kolín 15
Jakub Mainuš BK Lipník 15 15 7 2 2 4
Jakub Jenčík JUVENTA U13B 14
Tomáš Nazarčuk BA Nymburk 15 24 10 4 8 6
Daniel Kušnierik Lokomotiva Plzeň 15 19 5 3 1 4
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 26 8 3 1 3
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 15 2 1 0 0 1
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 16 39 16 3 11 5
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 15 7 1 2 4
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 16 14 7 0 1 5
6 Petr Opluštil NH Ostrava 16
Martin Kopřiva PRE 16 24 9 3 5 5
ST Vojtěch Mahdal Spartak Uh. Brod 17 17 8 2 4 3
František Skřivánek Tygři Praha 16
Jakub Král ŠSK Slaný 17 11 5 1 4 5
16 Jan Kubánek BK Pardubice 15 12 4 1 2 5
24 Matěj Košata Jižní Supi 14 8 3 0 2 3
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 16 13 5 1 3 2
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 10 4 1 3 5
Michal Rabinský BK Opava 16 15 6 1 1 3
David Navrátil NH Ostrava 16 37 17 3 4 3
Lukáš Jiránek Thermia K. Vary 15 6 3 0 2 4
Jakub Očenáš SKB Č. Třeb. 16 12 6 0 2 2
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 10 4 1 1 3
Julie Bezdíčková Sokol Hradec 15 9 4 0 1 4
Marek Heckelmoser SKUP-BCM Olomouc 16 20 10 2 2 10
Martin Moravec BŠ Tygři Praha B 16 9 3 1 1 3
Lukáš Scholz BK Opava B 16
Radim Rozprým SK Bruntál 16 10 5 0 1 3
Michal Daněk Slavia Kroměříž 15 6 3 0 1 0
Lukáš Chloupek BC Kolín 17 6 3 0 2 1
Jonatan Bogar BBK DS Brno 14 8 3 0 2 0
Petr Felbaba SK Bruntál 15 31 15 0 4 4
Matouš Ranostaj BK Krnov 16 12 6 0 0 2
Štěpán Šíma Thermia KV (MS) 14
Matěj Hlavoň SK Žabovřesky 16 17 8 0 3 3
Štěpán Markov Královští Sokoli 16 29 11 2 3 3
Kryštof Chmelař SKB Česká Třebová 15
Filip Novák BK Pardubice 16 20 10 0 1 5
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16 8 4 0 0 4
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 15 3 0 0 3 2
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 16 6 3 0 2 4
Filip Mráz BA 2006´Roudnice n. L. B 16 18 9 1 4 5
Michal Elbl BK Opava B 15 12 6 0 0 4
Šimon Trepeš Tygři Praha B 16 31 14 2 2 4
Pavel Šnajdr BŠ Tygři Praha B 15 7 3 1 0 2
Vojtěch Kadaňka BK Opava 16
Lukáš Hubka BK Brandýs n. L. 15 2 1 0 0 2
Viktor Valenčin Snakes Ostrava 16
22 David Peterka Tygři JBC Brno 16 14 7 0 3 2
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 4 2 0 1 0
Jan Beneš Thermia K. Vary 16 31 13 1 5 5
Ondřej Píval Pod U17B 16 30 13 3 3 5
Lukáš Rotrekl SAM Brno B 16
Aleš Hovorka Slavoj Č. Brod 16 2 1 0 0 3
Oliver Herold BA Lynx Liberec 16 2 1 0 0 4
Matěj Kuliha BK Příbor B 16 6 3 0 1 3
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 2 1 0 0 1
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16 0 0 0 0 0
Jan Klouček BVK Holice 16 0 0 0 0 0
Jakub Vyplel SKB Zlín 16 41 16 2 14 5
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 0 0 0 0 1
Nikola Chotěborský Tygři Louny 16 20 7 2 6 5
Jan Mikulec BK Č. Brod 16 14 7 0 2 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 20 19.2 1.0 5.8 /14.3 40.6 13.2
BK Baník Most 22 34.5 1.5 8.4 /15.6 53.8 10.8
BA 2006 Roudnice n.L. 21 27.2 1.8 9.1 /24.0 38.0 14.0
ŠSK Slaný 18 25.7 0.1 6.7 /19.1 35.0 18.3
Thermia K. Vary 19 25.6 0.8 4.5 /14.0 32.2 17.8
BK Sokolov 19 35.9 0.5 10.3 /23.3 44.2 13.4
SKB Rokycany 21 24.7 1.2 4.6 /11.7 39.3 20.1
BK Brandýs n.L. 17 25.3 2.0 5.2 /13.1 39.9 13.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 16 22.4 0.8 6.6 /15.4 42.9 11.8
Slavoj Č. Brod 16 18.6 1.3 7.1 /17.0 41.9 10.9
Basket Poděbrady 17 34.0 2.4 7.4 /15.3 48.3 16.1
BA Lynx Liberec 16 22.1 1.1 5.3 /12.1 44.0 13.7
BC Kolín 17 41.3 1.8 8.6 /18.0 47.7 16.4
Kaplice Grizzlies 17 24.8 1.8 7.8 /21.2 36.8 14.9
SKB Strakonice 16 31.2 1.4 5.8 /15.6 37.1 16.8
Sokol Vyšehrad 21 30.4 1.6 8.8 /22.3 39.4 18.4
BŠ Tygři Praha B 19 39.2 3.3 6.5 /14.9 43.8 14.1
BC Vysočina 12 32.8 1.3 12.2 /22.9 53.3 11.7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 36.4 2.3 9.3 /24.4 38.2 20.4
BC Benešov 11 12.7 0.0 4.5 /15.4 29.4 14.1
BK Příbram 2000 19 21.7 0.5 3.8 /11.4 33.5 14.5
TJ Svitavy 16 22.3 2.6 5.3 /13.7 38.8 11.4
BVK Holice 16 26.3 2.3 6.2 /12.1 51.3 12.3
SŠB Pardubice 18 16.6 1.1 3.3 /11.3 29.1 11.4
SKB Česká Třebová 18 17.7 2.1 4.1 /10.3 39.8 16.4
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 19.4 0.8 4.9 /13.7 35.9 12.7
TJ Šumperk 14 19.8 1.6 3.0 /10.4 28.8 14.1
SAM Brno B 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK UP Olomouc 16 22.1 0.6 4.8 /13.3 35.8 7.3
BBK DS Brno 18 12.4 0.7 3.8 /10.9 35.2 9.0
SK Renocar Podolí 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky 10 4.8 0.0 0.7 /2.9 24.1 3.2
BBK Blansko 18 21.7 0.6 4.9 /14.2 34.4 10.9
SAM Brno 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 19 31.1 1.8 6.1 /13.5 44.9 10.9
SKB Zlín 18 30.8 1.7 11.5 /27.2 42.3 18.4
BC Nový Jičín 12 37.8 2.2 7.7 /7.7 100.0 16.6
Basket Valmez 20 30.5 1.9 6.2 /16.2 38.4 12.9
TBS Přerov 19 22.4 2.6 7.8 /16.2 48.2 17.6
BK Lipník 19 22.3 0.8 4.6 /14.8 31.3 10.9
Spartak Uh. Brod 18 13.2 0.6 3.4 /9.0 37.7 11.5
BK Krnov 19 28.4 0.8 6.9 /19.2 35.9 16.8
SK Bruntál 17 23.9 1.2 4.8 /10.9 43.8 10.9
BK Opava B 12 37.5 0.6 8.2 /19.4 42.2 13.2
NH Ostrava B 17 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 14 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Start Havířov 18 20.0 0.9 7.6 /20.0 38.0 15.7
BK Příbor 12 34.7 1.0 7.4 /16.7 44.5 15.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žáček Matěj 3 0 3 0 - - -
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 - - -
Vyplel David 3 3 0 0 - - -
Vyhlídal Michal 5 2 3 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Vildová Linda 3 0 3 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 4 3 1 0 - - -
Veis Martin 2 2 0 0 - - -
Večeřa Pavel 1 1 0 0 - - -
Vávrová Veronika 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 5 4 1 0 - - -
Vampola Jakub 2 2 0 0 - - -
Válek Jakub 5 3 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 8 5 3 0 - - -
Tvrdíková Michaela 1 0 1 0 - - -
Treml Radek 1 1 0 0 - - -
Tomeš Šimon 1 0 1 0 - - -
Tomášek Daniel 2 1 1 0 - - -
Toboláková Barbora 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 3 0 3 0 - - -
Tauber Pavel 8 2 6 0 - - -
Štelbacká Kristina 3 2 1 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Štancl Dominik 2 2 0 0 - - -
Šrámková Sandra 1 1 0 0 - - -
Špaček Jan 4 1 3 0 - - -
Šmídková Hana 2 1 1 0 - - -
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Šlehofer Martin 5 0 5 0 - - -
Šikner Roman 2 2 0 0 - - -
Šeferová Nicole 12 4 8 0 - - -
Šebek Martin 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 6 0 6 0 - - -
Syrovátka František 1 1 0 0 - - -
Sýkora Václav 1 1 0 0 - - -
Sýkora Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Svojanovský Daniel 1 1 0 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Suder Lubor 6 1 5 0 - - -
Strnad Pavel 7 7 0 0 - - -
Strmiska Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 11 3 8 0 - - -
Smejkal Tomáš 5 2 3 0 - - -
Slovák Roman 6 0 6 0 - - -
Slovák Miroslav 6 6 0 0 - - -
Slovák Marek 6 4 2 0 - - -
Slovák Michal 7 0 7 0 - - -
Slezák Jiří 6 4 2 0 - - -
Slezák Filip 7 4 3 0 - - -
Slavík Josef 11 5 6 0 - - -
Sládek Ondřej 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 3 0 3 0 - - -
Siegfried Jiří 2 1 1 0 - - -
Scholzová Michaela 1 1 0 0 - - -
Scholze Štěpán 2 1 1 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 1 1 0 - - -
Schaffner Vojta 4 3 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Řánek David 1 1 0 0 - - -
Rychnavský Christian 2 0 2 0 - - -
Rýdl Milan 2 0 2 0 - - -
Růžička Jan 2 2 0 0 - - -
Růžička Martin 4 2 2 0 - - -
Rosenberger Tomáš 1 0 1 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 2 1 1 0 - - -
Račanský Martin 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 2 1 1 0 - - -
Procházka Martin 9 3 6 0 - - -
Prchalová Simona 1 0 1 0 - - -
Povolný Jáchym 2 0 2 0 - - -
Poul Matěj 2 2 0 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Posker Jan 12 10 2 0 - - -
Porvich Lubomír 2 1 1 0 - - -
Polke Petr 3 0 3 0 - - -
Polda Tomáš 2 1 1 0 - - -
Pilch Marek 4 1 3 0 - - -
Petrisko Lukáš 3 2 1 0 - - -
Petrák Robin 2 2 0 0 - - -
Petrák Jakub 3 2 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Pavýza Jiří 5 2 3 0 - - -
Pačovský Jan 2 1 1 0 - - -
Pacelt Jan 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 3 0 3 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Olbort Jan 3 0 3 0 - - -
Nývltová Eva 2 1 1 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Nováková Bára 1 1 0 0 - - -
Novák Václav 2 0 2 0 - - -
Novák Petr 1 0 1 0 - - -
Novák Vratislav 2 2 0 0 - - -
Neubauer Jan 3 0 3 0 - - -
Nesvadba Miloš 5 2 3 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 4 3 1 0 - - -
Nedbálek Petr 3 1 2 0 - - -
Mrázek Michal 2 1 1 0 - - -
Moulton Christopher 1 0 1 0 - - -
Moravcová Lucie 4 1 3 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Mikulec Ivo 7 2 5 0 - - -
Mikšík Milan 3 3 0 0 - - -
Michlík Radek 4 2 2 0 - - -
Matějček Josef 2 1 1 0 - - -
Mašek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Mašek Jakub 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 2 2 0 0 - - -
Martínek Karel 4 1 3 0 - - -
Mareš Jan 2 1 1 0 - - -
Marek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Málek Jan 1 1 0 0 - - -
Mainuš Michal 8 0 8 0 - - -
Machálek Jan 3 2 1 0 - - -
Lysov Fedor 6 1 5 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - -
Lošťák Jan 2 2 0 0 - - -
Liška Jaroslav 5 2 3 0 - - -
Lepší Tereza 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 4 1 3 0 - - -
Latík Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Lahovská Barbora 1 0 1 0 - - -
Labuta Filip 1 0 1 0 - - -
Kvíz Leoš 4 3 1 0 - - -
Květoňová Eva 3 0 3 0 - - -
Kuspišová Nikol 4 0 4 0 - - -
Kundert Mathias 2 0 2 0 - - -
Kuncl Michal 1 1 0 0 - - -
Kult Michal 1 0 1 0 - - -
Kucharič Milan 1 0 1 0 - - -
Kučírek Pavel 1 0 1 0 - - -
Křenek Karel 1 0 1 0 - - -
Křápek Petr 3 3 0 0 - - -
Križanová Johana 11 8 3 0 - - -
Kremser Jakub 2 0 2 0 - - -
Krejčiřík Jiří 3 2 1 0 - - -
Krčmář Dominik 2 1 1 0 - - -
Krčálová Anna 1 0 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 5 2 3 0 - - -
Kraus Jiří 5 4 1 0 - - -
Krajcigrová Adéla 7 3 4 0 - - -
Krajcigr Jan 2 1 1 0 - - -
Kraina Tomáš 2 0 2 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Koudela Martin 1 1 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 - - -
Kotala Dominik 5 2 3 0 - - -
Kostelníková Stela 1 0 1 0 - - -
Koranda Vladimír 1 1 0 0 - - -
Konvička Jan 2 2 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Koch Augustin 8 6 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 1 0 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Knol Matyáš 4 2 2 0 - - -
Klapetek René 4 3 1 0 - - -
Kinka Roman 4 2 2 0 - - -
Kesler Vladimír 10 8 2 0 - - -
Kazda Petr 3 3 0 0 - - -
Kavan Jonáš 2 1 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 2 1 1 0 - - -
Kapl Antonín 3 3 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 - - -
Kalabza Petr 2 1 1 0 - - -
Jurda Aleš 1 1 0 0 - - -
Josefus Ondřej 2 2 0 0 - - -
Jon Miloslav 2 2 0 0 - - -
Jodl Jiří 3 2 1 0 - - -
Jindřichová Simona 1 0 1 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Jelínek Jan 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 9 6 3 0 - - -
Jansová Kristýna 20 7 13 0 - - -
Jansa Martin 4 4 0 0 - - -
Janovský Jaroslav 7 0 7 0 - - -
Janoušek Petr 6 3 3 0 - - -
Janík Karel 1 1 0 0 - - -
Chojnacká Anna 5 3 2 0 - - -
Chocholoušová Karla 2 2 0 0 - - -
Chodura Ondřej 5 1 4 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hynková Klára 6 2 4 0 - - -
Hušek Daniel 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 11 9 2 0 - - -
Hrabec Jan 2 0 2 0 - - -
Hovorka Petr 5 3 2 0 - - -
Hošek Václav 2 1 1 0 - - -
Horník Michal 2 0 2 0 - - -
Horký Radim 4 2 2 0 - - -
Holubová Anežka 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 2 1 1 0 - - -
Hendrych Jan 6 6 0 0 - - -
Hejnic Jan 4 4 0 0 - - -
Hejná Adéla 4 3 1 0 - - -
Hána Michal 3 3 0 0 - - -
Hackl Filip 2 0 2 0 - - -
Grobelná Natálie 4 2 2 0 - - -
Gregor Lukáš 1 0 1 0 - - -
Gaska Petr 2 0 2 0 - - -
Friedl Miroslav 3 0 3 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frank Vojtěch 5 2 3 0 - - -
Frána Petr 6 4 2 0 - - -
Fikarová Žaneta 1 1 0 0 - - -
Fanta Jiří 2 2 0 0 - - -
Ekrtová Tereza 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 0 2 0 - - -
Dvorský Dušan 1 0 1 0 - - -
Dubnová Lucie 6 1 5 0 - - -
Duben Tomáš 4 4 0 0 - - -
Dub Michal 7 3 4 0 - - -
Dostal Vojtěch 3 2 1 0 - - -
Dospíšil Josef 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 13 7 6 0 - - -
Dočkal Petr 4 2 2 0 - - -
Čížek Daniel 1 1 0 0 - - -
Čihák Dominik 2 0 2 0 - - -
Černohorský Marek 2 2 0 0 - - -
Čermáková Barbora 4 0 4 0 - - -
Čarnecký Martin 8 8 0 0 - - -
Čabala Tadeáš 2 1 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 4 2 2 0 - - -
Buňková Klára 6 5 1 0 - - -
Bubeníčková Michaela 2 1 1 0 - - -
Bříza Jiří 1 1 0 0 - - -
Brus Lukáš 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 8 4 4 0 - - -
Bráblík Jan 1 0 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 3 3 0 0 - - -
Blašková Martina 4 1 3 0 - - -
Billík Dennis 1 1 0 0 - - -
Bílek Martin 1 0 1 0 - - -
Bešina Marek 5 3 2 0 - - -
Bendová Linda 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 5 5 0 0 - - -
Bartoš Václav 1 0 1 0 - - -
Balušková Veronika 4 1 3 0 - - -
Balog Lukáš 2 2 0 0 - - -
Baďura Ota 4 3 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře