BK Sokolov

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 10. 2018
Lukáš Šnobl
lukas.snobl@email.cz
777 224 081

Trenér

od: 3. 9. 2019
Lukáš Šnobl
lukas.snobl@email.cz
777 224 081

1. asistent trenéra

od: 3. 9. 2019
Mgr. Veronika Šnoblová
pazerka@seznam.cz
605 867 917

Asistent trenéra

od: 3. 9. 2019
Petr Fiala
pidu16@gmail.com
774 970 572

Asistent trenéra

od: 3. 9. 2019
Mgr. Lenka Žáková
lenka.jandik@email.cz

Adresa

Basketbalový klub Sokolov
Jednoty, 1788
35601 Sokolov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Novotný 2005 0 16 19 20.5 8.6 0.1 3.0/6.2 48.7 1.7
Radim Brešťanský 2005 0 16 19 17.9 7.7 0.2 1.8/4.8 37.0 1.0
Robert Thomas Seaborn 2005 0 16 19 13.7 6.2 0.0 1.4/3.0 47.4 1.9
Ondřej Řánek 2005 0 16 19 13.5 5.5 0.1 2.3/5.6 41.5 2.3
Adam Vrabec 2005 0 16 15 7.9 3.6 0.0 0.7/1.6 45.8 1.7
Robert Malý 2005 0 16 15 4.6 1.9 0.1 0.3/0.6 55.6 1.3
Jiří Hauser 2005 0 16 16 3.5 1.5 0.1 0.3/0.9 35.7 0.8
Ladislav Dostál 2006 15 15 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 58.3 0.5
Jan Svojanovský 2006 15 12 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tadeáš Krejčí 2006 0 15 16 1.1 0.4 0.0 0.2/0.3 75.0 0.8
Vojtěch Marek 2005 0 16 11 1.3 0.5 0.0 0.2/0.4 50.0 0.9
Štefan Čúzy 2005 0 16 18 0.3 0.1 0.0 0.1/0.1 50.0 1.5
Tomáš Putz 2006 15 7 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.4
Jan Lukeš 2005 16 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Heřman 2006 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Mucha 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Žák 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15480 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 8. 3. 2020 SKB Rokycany 54:88 35 0 18/23 43.9% 10
15473 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 14. 2. 2020 TJ Thermia Karlovy Vary 102:35 39 1 21/27 43.8% 7
15470 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 9. 2. 2020 Slavoj BK Litoměřice 31:67 29 1 6/7 46.2% 12
15494 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 1. 2020 BK Baník Most 91:45 41 1 6/6 50% 11
15467 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 28. 1. 2020 BK Baník Most 76:64 27 2 4/5 44.4% 8
15460 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 25. 1. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 61:47 23 3 6/15 28.6% 17
15453 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 11. 1. 2020 SKB Rokycany 77:62 34 0 9/17 34.6% 18
15392 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 8. 12. 2019 BK Baník Most 66:78 37 0 4/7 36.4% 9
15389 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 7. 12. 2019 Slavoj BK Litoměřice 52:79 37 0 5/12 29.4% 12
15381 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 23. 11. 2019 SKB Rokycany 120:42 56 0 8/5 61.5% 4
15380 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 10. 11. 2019 ŠSK Slaný 89:51 39 0 11/13 45.8% 13
15376 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 9. 11. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 78:65 30 1 15/22 40.5% 30
15353 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 7. 11. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 71:86 34 0 18/19 48.6% 12
15374 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 21. 10. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 126:46 57 0 12/18 40% 15
15371 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 13. 10. 2019 Slavoj BK Litoměřice 76:35 32 0 12/14 46.2% 12
15368 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 12. 10. 2019 BK Baník Most 64:81 27 1 7/8 46.7% 23
15363 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 4. 10. 2019 SKB Rokycany 54:109 47 0 15/14 51.7% 13
15358 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 15. 9. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 51:64 28 0 8/9 47.1% 17
15356 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 14. 9. 2019 ŠSK Slaný 53:71 30 0 11/6 64.7% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
25. kolo
00:00
ŠSK Slaný
BK Sokolov
skupina A Preview
22. kolo
00:00
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
skupina A Preview
26. kolo
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
skupina A Preview
18. kolo
00:00
BK Sokolov
ŠSK Slaný
skupina A Preview
27. kolo
00:00
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
skupina A Preview
2. kolo 14. 9. 2019
13:00
ŠSK Slaný
BK Sokolov
53
71
6
18
20
39
35
52
skupina A Review
3. kolo 15. 9. 2019
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
51
64
20
16
34
26
45
49
skupina A Review
5. kolo 4. 10. 2019
16:30
SKB Rokycany
BK Sokolov
54
109
15
28
25
53
44
79
skupina A Review
6. kolo 12. 10. 2019
15:00
BK Sokolov
BK Baník Most
64
81
12
25
30
33
44
66
skupina A Review
7. kolo 13. 10. 2019
10:00
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
76
35
21
6
38
18
54
26
skupina A Review
8. kolo 21. 10. 2019
16:00
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
126
46
38
11
75
24
102
32
skupina A Review
1. kolo 7. 11. 2019
19:00
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
71
86
18
22
38
48
56
70
skupina A Review
9. kolo 9. 11. 2019
17:00
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
65
24
19
44
33
61
53
skupina A Review
10. kolo 10. 11. 2019
10:00
BK Sokolov
ŠSK Slaný
89
51
25
16
47
25
64
34
skupina A Review
11. kolo 23. 11. 2019
15:00
BK Sokolov
SKB Rokycany
120
42
28
14
60
30
88
34
skupina A Review
13. kolo 7. 12. 2019
11:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
52
79
21
20
33
37
47
59
skupina A Review
14. kolo 8. 12. 2019
12:00
BK Baník Most
BK Sokolov
66
78
15
21
41
41
53
62
skupina A Review
15. kolo 11. 1. 2020
17:00
BK Sokolov
SKB Rokycany
77
62
20
21
35
33
57
44
skupina A Review
17. kolo 25. 1. 2020
15:00
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
47
20
8
33
20
46
29
skupina A Review
19. kolo 28. 1. 2020
16:30
BK Baník Most
BK Sokolov
76
64
18
20
37
31
59
46
skupina A Review
28. kolo 28. 1. 2020
18:15
BK Sokolov
BK Baník Most
91
45
20
17
40
32
66
40
skupina A Review
20. kolo 9. 2. 2020
10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
31
67
10
20
13
37
20
53
skupina A Review
21. kolo 14. 2. 2020
16:00
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
102
35
16
2
45
18
77
31
skupina A Review
24. kolo 8. 3. 2020
10:00
SKB Rokycany
BK Sokolov
54
88
11
27
19
45
35
65
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 36
2018/19 Krajský přebor 2 15