NH Ostrava B

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 9. 2010
Mgr. Martina Dostalová
martinadostalova@email.cz
596 618 909

Trenér

od: 12. 9. 2019
Marek Matula
marek.matula98@gmail.com

Asistent trenéra

od: 10. 9. 2020
Marek Stuchlý
marekstuchly@post.cz
732 498 811

Asistent trenéra

od: 12. 9. 2019
Libor Vlk
dasavlkl@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub NH Ostrava, z.s.
Cingrova 10
70200 Moravská Ostrava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Michal Pěnták 2006 176 15
Jiří Maděra 2006 15
Radim Folta 2008 13
Samuel Šotlík 2006 162 15
Nikolas Bunček 2009 12
Jiří Horák 2008 13
Michal Glac 2008 180 13
Lukáš Slezák 2007 0 14
Šimon Koval 2009 12
Lukáš Jalůvka 2009 12
Michal Eliáš 2006 15
Štěpán Piatkovský 2006 182 15
Petr Konečný 2009 12
Mikuláš Dlouhý 2006 193 15
Petr Suchý 2007 14
Vojtěch Bartonec 2009 12
Ondřej Seibert 2007 0 14
Michal Houldsworth 2006 163 15
Vojtěch Kobierski 2007 0 14
Patrik Bujok 2008 13
Václav Babinec 2006 167 15
Martin Mikenda 2006 167 15
Dominik Vorlický 2008 13
Marek Lamacz 2009 12
Petr Jägermann 2009 12
Štěpán Busch 2006 15
Matyáš Čečotka 2009 12
Erik Schaffartzik 2007 14
Vít Vlček 2008 0 13
Petr Červeňák 2008 13
Vojtěch Kučera 2009 12
Patrik Vyparina 2007 14
Filip Ulrich 2008 0 13
Tomáš Pastňák 2006 164 15
František Strouhal 2007 14
Ondřej Mrva 2009 0 12
Lukáš Tichý 2008 182 13
Vojtěch Jendrisek 2009 12
Osvald Bernklau 2009 12
Václav Gvuzď 2008 13
Lucas Kret 2009 12
David Ščupal 2008 0 13
Dominik Richter 2006 158 15
Jakub Seitz 2006 0 15
David Folwarczny 2008 13
Jonáš Cienciala 2008 13
Marek Holubek 2006 0 15
Daniel Prchal 2008 0 13
Dominik Egryed 2009 12
Michal Babiš 2009 12
Josef Janoš 2008 13
Tomáš Hikl 2009 12
Vojtěch Waas 2008 13
Oliver Zaoral 2008 13
Robin Kanon 2009 12
Martin Bechný 2007 14
Pavel Vyparina 2007 14
Filip Suder 2007 14
Filip Jordanov 2007 0 14
Matyáš Krajdl 2007 0 14
Bruno Karsten 2009 12
Adam Folkner 2009 12
Radek Novák 2007 0 14
Ondřej Klanica 2006 15
Jaroslav Koval 2009 12
Alex Subý 2008 0 13
Tomáš Knauer 2006 15
Ondřej Žila 2008 0 13
Tadeáš Sedlačík 2008 13
Max Seranina 2009 12
Jan Kuča 2007 0 14
Marek Babinec 2009 12
Matěj Řeha 2007 0 14
Michael Ševčík 2008 13
Matěj Kunc 2009 12
Ilja Štefek 2008 13
Patrik Cieslák 2006 15
Martin Foltýn 2008 13
Lukáš Waas 2008 13
Šimon Zikmund 2008 13
Petr Czeizel 2009 12
Václav Bečka 2008 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
15214 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 27. 9. 2020 BK Snakes Orlová 113:44
15176 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 13. 9. 2020 Basketpoint Frýdek-Místek 90:65
15171 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 12. 9. 2020 PŘÍ 73:36
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 9. 2020
09:00
BK Příbor
BK NH Ostrava B
73
36
20
11
35
16
47
23
Skupina G Review
2. kolo 13. 9. 2020
10:15
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
90
65
23
20
46
37
77
49
Skupina G Review
3. kolo 26. 9. 2020
16:00
BK NH Ostrava B
Sokol Karviná
75
28
16
5
38
26
60
19
Skupina G Review
12. kolo 27. 9. 2020
15:00
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava B
113
44
17
14
54
21
86
29
Skupina G Review
5. kolo 10. 10. 2020
00:00
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
Skupina G Preview
6. kolo 11. 10. 2020
00:00
BK NH Ostrava B
BK Krnov
Skupina G Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 18

články