SK UP Olomouc

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2016
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 7. 9. 2020
Mgr. Štěpán Válek
stepan.valek@email.cz
607 575 261

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2020
Daniela Milotová
dancemilotova@gmail.com

Asistent trenéra

od: 10. 9. 2020
Jakub Stodůlka
jakub.stodulka01@upol.cz

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2020
Karin Šimíčková
k.simickova@seznam.cz

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jakub Daneček 2010 11
František Šmérek 2008 13
Alex Dupal 2009 12
Tobiáš Vymazal 2011 10
Adam Jurečka 2008 13
Petr Dráč 2009 12
Jan Kobza 2010 11
Jan Buchtík 2007 14
Alex Lamla 2007 14
Lukáš Ponížil 2008 13
Jan Boháček 2008 13
Aleš Typner 2011 10
David Hynšt 2009 12
Filip Balcárek 2009 12
Petr Klásek 2010 11
Martin Severňák 2009 12
Filip Krejčí 2010 11
Dominik Nezval 2011 10
Jakub Galko 2008 13
Sebastian Truxa 2011 10
Martin Horák 2008 13
Jakub Zajac 2009 12
Tomáš Kantor 2010 11
Vladimír Horák 2009 12
Ondřej Kovář 2011 10
David Martínek 2007 14
Kryštof Nevrlý 2008 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15135 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 16. 10. 2021 Sokol Karviná 34:102 13 1 5/5 50% 8
15134 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 2. 10. 2021 Basketpoint Frýdek-Místek 83:68 29 0 10/30 25% 19
15128 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 19. 9. 2021 TJ Šumperk 12:125 3 0 6/16 27.3% 8
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 9. 2021
09:00
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
12
125
2
27
4
34
3
32
3
32
skupina E Review
2. kolo 2. 10. 2021
10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP Olomouc
83
68
28
8
45
34
65
45
skupina E Review
3. kolo 16. 10. 2021
09:30
SK UP Olomouc
Sokol Karviná
34
102
4
37
14
55
22
84
skupina E Review
4. kolo 6. 11. 2021
09:00
SK UP Olomouc
SK Bruntál
skupina E Preview
5. kolo 20. 11. 2021
10:00
TJ Start Havířov
SK UP Olomouc
skupina E Preview
6. kolo 4. 12. 2021
00:00
SK UP Olomouc
Basket Valmez
skupina E Preview
7. kolo 18. 12. 2021
00:00
TJ Start Havířov B
SK UP Olomouc
skupina E Preview
8. kolo 15. 1. 2022
00:00
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
skupina E Preview
9. kolo 29. 1. 2022
00:00
SK UP Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
skupina E Preview
10. kolo 12. 2. 2022
00:00
Sokol Karviná
SK UP Olomouc
skupina E Preview
11. kolo 5. 3. 2022
00:00
SK Bruntál
SK UP Olomouc
skupina E Preview
12. kolo 19. 3. 2022
00:00
SK UP Olomouc
TJ Start Havířov
skupina E Preview
13. kolo 2. 4. 2022
00:00
Basket Valmez
SK UP Olomouc
skupina E Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
SK UP Olomouc
TJ Start Havířov B
skupina E Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 5 23
2016/17 Nadregionální soutěž - 2.část 4 14
2016/17 nadregionální soutěž 5 17