Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 15292
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BA Tygři Louny
28. 10. 2016
14:00
Sportovní víceúčelová hala Vlastimil Krob
Jiří Kroček
71
97
19
19
34
45
50
71
Review
skupina A 1. kolo 15293
BK Baník Most
BK Teplice
19. 10. 2016
17:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Daniel Rom
50
86
16
20
25
50
37
74
Review
skupina A 1. kolo 15291
BK Sokolov (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
24. 10. 2016
17:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Jan Růžička
79
57
28
7
42
23
53
41
Review
skupina A 2. kolo 15296
BA Tygři Louny
BK Kladno (MS)
24. 9. 2016
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Jan Machálek
63
50
12
13
30
27
44
44
Review
skupina A 2. kolo 15294
BK Sokolov (MS)
BK Baník Most
31. 10. 2016
17:15
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Jan Růžička
61
29
14
6
29
11
51
19
Review
skupina A 2. kolo 15295
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Teplice
2. 12. 2016
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Rudolf Neudert
81
89
18
29
41
56
61
73
Review
skupina A 3. kolo 15299
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Kladno (MS)
25. 9. 2016
17:00
Sportovní víceúčelová hala Daniel Rom
Michal Tesař
44
56
11
13
21
21
31
34
Review
skupina A 3. kolo 15297
BK Sokolov (MS)
BK Teplice
7. 12. 2016
17:15
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
58
54
19
18
28
24
42
39
Review
skupina A 3. kolo 15298
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
4. 11. 2016
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Rudolf Neudert
Matěj Doubek
61
37
17
8
30
16
38
31
Review
skupina A 4. kolo 15301
BK Baník Most
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
8. 10. 2016
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Daniel Rom
72
57
16
12
42
22
66
34
Review
skupina A 4. kolo 15300
BK Kladno (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 10. 2016
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno 32
88
6
29
16
45
26
69
Review
skupina A 4. kolo 15302
BK Teplice
BA Tygři Louny
8. 10. 2016
18:00
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
95
66
24
17
55
31
81
49
Review
skupina A 5. kolo 15303
BK Baník Most
BA Tygři Louny
9. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Anna Chojnacká
77
68
16
11
24
30
40
51
63
63
68
68
Review
skupina A 5. kolo 15305
BK Teplice
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
9. 10. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Šedivý
Tomáš Turek
102
36
20
9
50
18
72
26
Review
skupina A 5. kolo 15304
BK Kladno (MS)
BK Sokolov (MS)
7. 10. 2016
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Patricie-Anna Reitzová
53
102
11
27
22
54
45
77
Review
skupina A 6. kolo 15308
BK Teplice
BK Kladno (MS)
22. 10. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Vlastimil Krob
67
41
16
9
30
18
44
27
Review
skupina A 6. kolo 15307
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
23. 10. 2016
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Christian Rychnavský
Jan Vokáč
127
30
29
10
59
13
91
26
Review
skupina A 6. kolo 15306
BK Sokolov (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
22. 10. 2016
15:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
101
21
21
6
52
8
79
13
Review
skupina A 7. kolo 15309
BK Sokolov (MS)
BA Tygři Louny
23. 10. 2016
08:45
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
94
60
20
13
43
23
48
66
Review
skupina A 7. kolo 15310
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
23. 10. 2016
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Vokáč
Christian Rychnavský
106
53
25
12
48
29
82
41
Review
skupina A 7. kolo 15311
BK Baník Most
BK Kladno (MS)
23. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Milan Doksanský
66
44
18
8
38
23
52
31
Review
skupina A 8. kolo 15314
BK Teplice
BK Baník Most
15. 11. 2016
16:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
78
17
10
7
29
8
52
13
Review
skupina A 8. kolo 15312
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov (MS)
15. 11. 2016
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Jan Růžička
78
93
20
20
40
44
56
70
Review
skupina A 8. kolo 15313
BA Tygři Louny
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
16. 11. 2016
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Ondřej Asztalos
61
31
19
4
41
11
58
23
Review
skupina A 9. kolo 15317
BK Kladno (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
5. 11. 2016
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno
64
43
14
9
30
21
44
35
Review
skupina A 9. kolo 15316
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 11. 2016
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Šedivý
Anna Chojnacká
87
49
16
13
41
23
65
35
Review
skupina A 9. kolo 15315
BK Teplice
BK Sokolov (MS)
5. 11. 2016
17:30
Sokolovna Na Letné Michael Linka
Antonín Ďurana
51
55
6
9
24
35
36
47
Review
skupina A 10. kolo 15320
BK Kladno (MS)
BA Tygři Louny
6. 11. 2016
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jakub Vážný
Jiří Veselý
49
71
4
15
18
40
34
54
Review
skupina A 10. kolo 15319
BK Teplice
TJ Thermia Karlovy Vary
6. 11. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
81
54
24
16
48
28
63
44
Review
skupina A 10. kolo 15318
BK Baník Most
BK Sokolov (MS)
6. 11. 2016
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Anna Chojnacká
38
47
11
17
17
36
27
46
Review
skupina A 11. kolo 15322
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Baník Most
19. 11. 2016
10:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Anna Chojnacká
30
42
2
8
8
27
19
35
Review
skupina A 11. kolo 15321
BK Sokolov (MS)
BK Kladno (MS)
19. 11. 2016
13:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Lukáš Brus
67
40
20
5
35
18
49
27
Review
skupina A 11. kolo 15323
BA Tygři Louny
BK Teplice
23. 11. 2016
19:20
Hala ZŠ Přemyslovců 40
70
10
12
21
36
26
56
Review
skupina A 12. kolo 15324
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Kladno (MS)
20. 11. 2016
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Daniel Svojanovský
87
55
27
7
43
16
59
32
Review
skupina A 12. kolo 15325
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Teplice
20. 11. 2016
16:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
25
109
5
28
9
59
82
18
Review
skupina A 12. kolo 15326
BA Tygři Louny
BK Baník Most
14. 11. 2016
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Anna Chojnacká
Jan Hendrych
45
51
10
16
21
28
37
39
Review
skupina A 13. kolo 15328
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2016
16:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Anna Chojnacká
40
108
10
18
20
54
30
87
Review
skupina A 13. kolo 15327
BK Kladno (MS)
BK Baník Most
3. 12. 2016
18:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Filip Jiřík
29
61
6
21
6
39
13
57
Review
skupina A 13. kolo 15329
BA Tygři Louny
BK Sokolov (MS)
28. 11. 2016
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Jan Hendrych
45
97
11
20
17
43
29
63
Review
skupina A 14. kolo 15332
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
4. 12. 2016
10:30
Vlastimil Krob
Ondřej Asztalos
46
103
10
18
24
47
43
67
Review
skupina A 14. kolo 15330
BK Kladno (MS)
BK Teplice
4. 12. 2016
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Filip Jiřík
41
99
9
32
22
55
36
71
Review
skupina A 14. kolo 15331
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Sokolov (MS)
4. 12. 2016
17:00
Sportovní víceúčelová hala Pavel Šmíd
Jan Hendrych
11
99
6
29
8
54
10
76
Review
skupina A 15. kolo 15550
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
18. 1. 2017
15:30
Sportovní víceúčelová hala Pavel Šmíd
Jan Hendrych
56
80
8
20
24
42
40
68
Review
skupina A 15. kolo 15551
BK Kladno (MS)
BK Baník Most
14. 1. 2017
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno 45
56
10
16
20
28
26
46
Review
skupina A 15. kolo 15549
BA Tygři Louny
BK Sokolov (MS)
20. 2. 2017
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Jiří Kroček
73
86
19
23
37
44
46
61
Review
skupina A 16. kolo 15554
BK Kladno (MS)
BK Teplice
15. 1. 2017
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno 49
52
19
14
28
26
38
38
Review
skupina A 16. kolo 15552
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Sokolov (MS)
15. 1. 2017
17:00
Sportovní víceúčelová hala Jiří Kroček
Jindřich Nesper
47
65
12
16
21
42
35
54
Review
skupina A 16. kolo 15553
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 1. 2017
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Hendrych
Vlastimil Krob
67
41
16
3
34
10
53
21
Review
skupina A 17. kolo 15556
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
28. 1. 2017
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Rudolf Neudert
Matěj Doubek
35
31
3
6
13
12
26
22
Review
skupina A 17. kolo 15555
BK Sokolov (MS)
BK Teplice
6. 3. 2017
19:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
112
41
28
8
49
24
83
35
Review
skupina A 17. kolo 15557
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Kladno (MS)
28. 1. 2017
19:00
Sportovní víceúčelová hala Petr Hovorka
82
62
18
14
38
25
51
48
Review
skupina A 18. kolo 15559
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Teplice
29. 1. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Rudolf Neudert
Matěj Doubek
111
57
23
19
45
32
76
43
Review
skupina A 18. kolo 15560
BA Tygři Louny
BK Kladno (MS)
29. 1. 2017
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
66
37
17
7
30
18
50
25
Review
skupina A 18. kolo 15558
BK Sokolov (MS)
BK Baník Most
25. 1. 2017
17:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Rudolf Neudert
62
41
15
13
28
15
49
29
Review
skupina A 19. kolo 15561
BK Kladno (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 2. 2017
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Jiřík
Jaroslav Pazourek
57
107
20
28
28
55
45
83
Review
skupina A 19. kolo 15562
BK Baník Most
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
8. 2. 2017
17:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Anna Chojnacká
54
35
15
7
23
19
46
23
Review
skupina A 19. kolo 15563
BK Teplice
BA Tygři Louny
9. 2. 2017
19:20
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Ondřej Asztalos
73
38
16
9
35
19
44
31
Review
skupina A 20. kolo 15566
BK Teplice
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
5. 2. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Kout
Michal Tesař
105
56
22
14
45
28
66
36
Review
skupina A 20. kolo 15564
BK Kladno (MS)
BK Sokolov (MS)
12. 2. 2017
14:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Radek Šťavík
42
79
8
19
16
45
26
61
Review
skupina A 20. kolo 15565
BK Baník Most
BA Tygři Louny
7. 2. 2017
17:45
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Anna Chojnacká
54
45
12
9
21
28
26
37
Review
skupina A 21. kolo 15568
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BA Tygři Louny
25. 2. 2017
15:00
Sportovní víceúčelová hala Martina Blašková
Natálie Horsáková
49
70
8
26
21
40
38
48
Review
skupina A 21. kolo 15569
BK Baník Most
BK Teplice
22. 2. 2017
17:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Anna Chojnacká
46
51
19
10
31
23
39
36
Review
skupina A 21. kolo 15567
BK Sokolov (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
20. 3. 2017
17:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Rudolf Neudert
82
60
29
12
45
33
67
50
Review
skupina A 22. kolo 15572
BK Teplice
BK Kladno (MS)
11. 3. 2017
15:00
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
73
56
18
12
40
25
50
42
Review
skupina A 22. kolo 15571
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
11. 3. 2017
15:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Ingrid Ašenbrenerová
Tomáš Husák
87
47
22
9
41
15
73
21
Review
skupina A 22. kolo 15570
BK Sokolov (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
10. 3. 2017
16:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Jan Růžička
94
29
23
12
46
19
64
25
Review
skupina A 23. kolo 15573
BK Sokolov (MS)
BA Tygři Louny
4. 3. 2017
10:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Jan Růžička
115
28
33
4
49
19
83
24
Review
skupina A 23. kolo 15574
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
12. 3. 2017
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Vokáč
Matěj Doubek
104
54
23
16
45
28
69
34
Review
skupina A 23. kolo 15575
BK Baník Most
BK Kladno (MS)
12. 3. 2017
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
Vlastimil Krob
53
57
6
10
27
26
47
48
Review
skupina A 24. kolo 15577
BK Teplice
TJ Thermia Karlovy Vary
25. 3. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
51
75
8
16
20
30
34
57
Review
skupina A 24. kolo 15576
BK Kladno (MS)
BA Tygři Louny
25. 3. 2017
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Viktor Timko
53
74
17
20
30
36
36
54
Review
skupina A 24. kolo 15578
BK Baník Most
BK Sokolov (MS)
4. 4. 2017
17:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Šlaj
Lukáš Pešek
27
105
9
34
11
64
18
86
Review
skupina A 25. kolo 15579
BK Kladno (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
26. 3. 2017
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Viktor Timko
71
48
12
18
40
20
50
38
Review
skupina A 25. kolo 15580
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
21. 3. 2017
17:45
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Daniel Rom
50
58
12
10
25
25
32
41
Review
skupina A 25. kolo 15581
BK Teplice
BK Sokolov (MS)
23. 3. 2017
19:20
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
40
95
18
26
25
52
34
77
Review
skupina A 26. kolo 15584
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Teplice
26. 4. 2017
15:30
Sportovní víceúčelová hala Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
59
61
17
5
32
33
44
44
Review
skupina A 26. kolo 15582
BK Sokolov (MS)
BK Kladno (MS)
24. 4. 2017
18:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Rudolf Neudert
119
25
30
0
57
7
92
14
Review
skupina A 26. kolo 15583
BA Tygři Louny
BK Baník Most
10. 4. 2017
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
31
54
7
15
11
28
19
44
Review
skupina A 27. kolo 15585
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Kladno (MS)
30. 4. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Lucie Veselá
Tomáš Husák
101
34
33
8
57
18
75
24
Review
skupina A 27. kolo 15586
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Baník Most
22. 3. 2017
15:30
Sportovní víceúčelová hala Matěj Doubek
Jindřich Nesper
36
55
8
9
14
19
21
39
Review
skupina A 27. kolo 15587
BA Tygři Louny
BK Teplice
3. 4. 2017
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Šedivý
Vlastimil Krob
60
79
16
18
32
41
46
52
Review
skupina A 28. kolo 15589
BA Tygři Louny
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
22. 4. 2017
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jiří Kroček
Milan Doksanský
98
64
17
10
40
27
64
44
Review
skupina A 28. kolo 15590
BK Teplice
BK Baník Most
27. 1. 2017
17:00
Sokolovna Na Letné Jindřich Nesper
Milan Doksanský
24
71
6
11
14
24
21
45
Review
skupina A 28. kolo 15588
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov (MS)
24. 3. 2017
17:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Doubek
Rudolf Neudert
54
88
14
25
25
48
31
66
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matouš Jurman R&J EBC Mělník (ms) 18 41 1.0 12.8 5.1 0.3 / 0.4 1.6/2.0 78.0 2.1
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek 18 30 1.0 16.1 6.7 0.7 / 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.5
18 Tomáš Beeldman BK Krnov 19 12 1.0 37.3 15.6 0.8 3.7/7.7 47.8 1.8
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 45 1.0 7.7 3.0 0.3 / 0.1 0.8/2.0 40.0 2.9
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19 22 1.0 15.6 6.3 0.4 1.9/3.6 52.5 3.5
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 24 1.0 12.9 5.9 0.0 1.0/2.5 42.4 0.9
Filip Šanda BK Opava 18 25 1.0 12.3 4.4 0.6 / 0.6 1.6/2.9 54.8 1.9
Michal Pěkný BA 2006´ Roudnice n.L. 18 36 1.0 8.5 3.2 0.3 / 0.1 1.3/3.2 40.0 1.4
Šimon Růžička BK Teplice 19 17 1.0 18.0 7.6 0.5 1.2/3.2 38.2 2.0
Michal Bárta SŠB Pardubice 18 22 1.0 11.4 4.2 0.5 / 0.5 1.4/3.6 38.0 3.0
Štěpán Dvořák BK Velké Meziříčí 18 32 1.0 7.8 3.1 0.2 / 0.1 0.9/2.0 46.9 1.9
Václav Bartoš BC Benešov 18 36 1.0 6.8 2.9 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
Adam Sabol TJ Svitavy 16 32 1.0 7.0 2.4 0.3 1.3/2.6 50.0 0.6
David Křižka Sokol Bor 19 16 1.0 13.4 4.4 1.0 1.7/4.6 36.5 1.9
Martin Hanzlík BVK Holice 17 32 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Ivo Mikulec Spartak Uh. Brod 20 18 1.0 10.2 3.7 0.7 0.6/1.1 0.0* 1.5
Ondřej Chylík SK Bruntál 19 12 1.0 15.2 5.8 0.3 / 0.3 2.8/6.0 45.8 2.7
Vojtěch Nádeníček BCM Orli Prostějov 18 17 1.0 10.6 4.5 0.0 1.6/3.5 45.0 2.2
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 24 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.0
Tomáš Dvořák BK Pardubice B 19 15 1.0 9.5 2.6 1.1 0.9/1.5 0.0* 0.9
Dominik Holeček Královští Sokoli 19 14 1.0 9.4 3.4 0.1 / 0.1 2.4/4.3 56.7 1.5
Tomáš Vrba Bol 20 17 1.0 7.5 3.4 0.2 0.2/1.1 0.0* 2.7
Matěj Tegel Kondoři Liberec 18 25 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.0
Jakub Waclawek SK UP Olomouc 19 6 1.0 19.2 8.2 0.3 1.8/5.0 36.7 0.8
Richard Popelka Sluneta Ústí n. L. 18 21 1.0 5.2 2.0 0.0 / 0.0 1.1/2.3 49.0 2.0
Jan Vaník Lokomotiva Plzeň 18 23 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Jakub Jelínek SKB Zlín 18 16 1.0 6.8 2.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.0
Adam Jenčík Bol U13B 17 18 1.0 5.9 2.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Tomáš Jablonský SŠB Pardubice 19 17 1.0 6.2 2.4 0.2 0.9/2.7 34.8 2.0
Matěj Pospíšil SKV Vinohrady 18 16 1.0 6.6 2.7 0.1 / 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.0
Tomáš Vaněk BK Přeštice 19 18 1.0 5.8 2.5 0.1 0.6/2.7 22.4 0.2
Lukáš Pucholt ADFORS Basket Litomy 17 16 1.0 6.4 2.7 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.1
Tomáš Svoboda BK Beroun 17 13 1.0 7.0 3.0 0.1 / 0.1 0.8/2.7 28.6 2.1
Matěj Wiesner Sluneta Ústí n. L. 19 15 1.0 5.3 2.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.3
Ondřej Týfa Loko Trutnov 19 17 1.0 4.6 1.4 0.6 0.0/0.0 0.0* 2.2
Jeroným Lněnička ADFORS Basket Litomy 19 17 1.0 4.5 1.9 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.9
Radek Řeháček BK Baník Most 19 19 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.9
41 Jan Roman Zaplatílek Baskeťáci Josefov 18 22 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Radovan Mrázek BVK Holice 17 14 1.0 5.3 1.6 0.4 0.9/1.3 0.0* 1.3
Lukáš Kukura Ben U13B 16 28 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.4
Ondřej Svoboda Královští Sokoli 18 17 1.0 3.8 1.8 0.1 / 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
Ondřej Polák SŠB Pardubice 17 24 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Jan Smažík BŠ - Tygři Praha 18 22 1.0 2.6 1.0 0.0 / 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.3
Tomáš Lukšík SAM BŠM Brno 18 26 2.4 1.9 0.9 0.0 / 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Michal Vlček BC Kolín 20 4 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
David Novotný BC Kolín 18 21 1.0 2.1 0.8 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.8
Josef Seidl BC Benešov 19 10 1.0 4.1 1.5 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.5
David Nepraš BK Pelhřimov 18 14 5.9 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Jakub Mareček Královští Sokoli 19 6 1.0 6.3 3.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Michal Vais BK Lit U17 "B" 19 6 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.5
Vojtěch Krám Tesla Pardubice 19 11 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Petr Přibyl SLUNETA Ústí n.L. 19 10 1.0 2.8 1.1 0.1 / 0.1 0.3/1.3 0.0* 2.5
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 20 5 1.0 5.4 2.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
František Kolář Thermia KV (MS) 17 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jakub Klaus Sokol Pražský 19 11 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
Tomáš Fidler Synthesia Pardubice 18 12 7.8 1.8 0.5 0.1 / 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.1
Michal Macháček Sokol Nová Paka 19 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.9
Michal Novák BK Kralupy 18 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Jan Stromajer Sokol Žižkov 19 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.0
Jonáš Musil BBK Blansko 19 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.3
Matěj Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 2 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/9.5 26.3 0.5
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
13 Petr Brada BK Klatovy 18 18 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
Vojtěch Svoboda BK Vyškov 19 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Tomáš Mrázek BK Kladno 20 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Tomáš Mergl Synthesia Pardubice 19 4 13.3 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Barcal BK Přelouč 20 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michal Schneider SKB Zlín 19 9 1.0 0.6 0.1 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.9
Martin Procházka BCM Orli Prostějov 19 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Fraňo BA Tygři Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Plašil Loko Trutnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Jágrik Sokol Bor 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Effler Slovan Varnsdorf (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blažek BK Přeštice (mix, MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veselský Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Staněk Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šturala BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Hauf SAM Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sušický TJ Klášterec n.O. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Matouš Jurman R&J EBC Mělník (ms) 18 60 28 4 8 8
Tomáš Dřevikovský Sokol Písek 18 108 48 10 4 6
18 Tomáš Beeldman BK Krnov 19 58 25 4 10 4
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 40 18 4 4 10
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19 33 16 2 5 5
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 27 13 0 4 3
Filip Šanda BK Opava 18 29 13 3 3 4
Michal Pěkný BA 2006´ Roudnice n.L. 18 56 22 4 6 8
Šimon Růžička BK Teplice 19 39 17 4 6 4
Michal Bárta SŠB Pardubice 18 9 3 1 3 5
Štěpán Dvořák BK Velké Meziříčí 18 26 12 4 10 6
Václav Bartoš BC Benešov 18 64 32 4 4 10
Adam Sabol TJ Svitavy 16 13 6 2 4 4
David Křižka Sokol Bor 19 26 10 4 10 5
Martin Hanzlík BVK Holice 17
Ivo Mikulec Spartak Uh. Brod 20 18 6 3 2 5
Ondřej Chylík SK Bruntál 19 29 13 1 6 5
Vojtěch Nádeníček BCM Orli Prostějov 18
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 20 9 0 5 2
Tomáš Dvořák BK Pardubice B 19 46 17 7 7 3
Dominik Holeček Královští Sokoli 19 32 15 1 6 5
Tomáš Vrba Bol 20 23 10 2 2 5
Matěj Tegel Kondoři Liberec 18 8 3 0 3 3
Jakub Waclawek SK UP Olomouc 19 31 12 1 5 3
Richard Popelka Sluneta Ústí n. L. 18 9 3 0 3 5
Jan Vaník Lokomotiva Plzeň 18
Jakub Jelínek SKB Zlín 18 40 20 0 8 8
Adam Jenčík Bol U13B 17
Tomáš Jablonský SŠB Pardubice 19 14 7 1 3 4
Matěj Pospíšil SKV Vinohrady 18
Tomáš Vaněk BK Přeštice 19 32 14 2 4 0
Lukáš Pucholt ADFORS Basket Litomy 17
Tomáš Svoboda BK Beroun 17 12 6 1 2 3
Matěj Wiesner Sluneta Ústí n. L. 19 36 17 0 3 4
Ondřej Týfa Loko Trutnov 19 12 5 3 0 5
Jeroným Lněnička ADFORS Basket Litomy 19 12 6 2 1 5
Radek Řeháček BK Baník Most 19 19 8 0 3 3
41 Jan Roman Zaplatílek Baskeťáci Josefov 18 6 3 1 1 4
Radovan Mrázek BVK Holice 17 15 7 1 5 2
Lukáš Kukura Ben U13B 16
Ondřej Svoboda Královští Sokoli 18 14 5 1 2 2
Ondřej Polák SŠB Pardubice 17
Jan Smažík BŠ - Tygři Praha 18
Tomáš Lukšík SAM BŠM Brno 18
Michal Vlček BC Kolín 20 21 8 0 5 5
David Novotný BC Kolín 18
Josef Seidl BC Benešov 19 34 12 0 10 5
David Nepraš BK Pelhřimov 18 19 9 0 3 5
Jakub Mareček Královští Sokoli 19 28 14 0 0 2
Michal Vais BK Lit U17 "B" 19 38 17 0 4 5
Vojtěch Krám Tesla Pardubice 19 23 10 1 7 3
Petr Přibyl SLUNETA Ústí n.L. 19 15 6 1 2 5
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 20 15 6 1 0 4
František Kolář Thermia KV (MS) 17
Jakub Klaus Sokol Pražský 19 18 7 1 9 5
Tomáš Fidler Synthesia Pardubice 18
Michal Macháček Sokol Nová Paka 19 8 4 0 0 2
Michal Novák BK Kralupy 18
Jan Stromajer Sokol Žižkov 19 14 6 0 2 4
Jonáš Musil BBK Blansko 19 11 5 1 1 3
Matěj Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 13 5 0 3 1
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 10 5 0 1 2
13 Petr Brada BK Klatovy 18 12 6 0 2 2
Vojtěch Svoboda BK Vyškov 19 2 1 0 1 3
Tomáš Mrázek BK Kladno 20 5 2 0 1 1
Tomáš Mergl Synthesia Pardubice 19 12 6 0 7 5
Michal Barcal BK Přelouč 20 5 1 1 0 1
Michal Schneider SKB Zlín 19 26 12 4 5 4
Martin Procházka BCM Orli Prostějov 19
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 18
Pavel Jágrik Sokol Bor 16
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Sokolov 24 38.5 0.1 8.2 /21.1 38.8 13.7
TJ Klášterec n.O. 23 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Tygři Louny 24 22.1 1.7 4.7 /13.7 34.5 14.2
BK Baník Most 24 21.5 1.4 3.7 /13.2 27.8 11.8
BK Teplice 23 31.0 1.4 4.7 /13.1 35.5 18.6
BK Kladno 24 20.4 0.3 5.8 /16.1 36.2 12.8
SKB Rokycany 22 30.8 1.0 6.8 /15.7 43.4 17.5
BK Přeštice 22 11.9 0.4 3.1 /10.6 29.1 0.4
SKB Strakonice 22 39.2 0.7 6.1 /17.1 35.9 13.2
Sokol Písek 12 50.3 0.9 8.3 /16.9 49.0 15.8
Tigers Č. Budějovice 22 45.1 2.3 6.8 /15.3 44.3 14.9
BC Benešov 22 25.2 0.8 6.9 /15.1 45.5 17.7
Sokol Bor 22 16.3 1.3 2.2 /8.5 26.1 11.8
BK Brandýs n.L. 22 28.0 1.8 10.0 /24.9 40.2 16.1
AŠ Mladá Boleslav (ms) 21 25.2 0.3 6.3 /18.7 33.6 18.1
Slovan Varnsdorf (ms) 21 40.9 2.5 8.7 /18.9 46.0 22.9
R&J EBC Mělník (ms) 20 18.2 0.6 6.2 /14.6 42.3 18.7
SLUNETA Ústí n.L. 12 50.5 1.4 9.3 /21.1 44.3 18.1
Sokol Žižkov 22 10.0 1.3 6.0 /15.2 39.6 13.2
BVK Holice 20 30.7 2.4 6.3 /13.2 47.9 9.3
SŠB Pardubice 20 14.8 1.2 5.7 /15.0 37.9 16.3
Sokol Nová Paka 20 23.6 1.2 9.1 /21.6 42.1 12.2
Loko Trutnov 20 10.4 1.7 3.9 /10.3 38.0 14.8
BC Kolín 20 38.0 2.9 8.5 /18.2 46.6 15.3
BK Přelouč 20 25.6 3.2 6.6 /15.2 43.4 15.1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 29.7 0.5 6.5 /14.7 44.2 12.9
Sokol Vysoké Mýto 20 22.2 1.4 5.6 /14.2 39.4 10.6
BK Velké Meziříčí 20 14.0 0.5 5.3 /12.5 42.6 11.0
TJ Sokol BK Chrudim 20 33.7 1.1 5.6 /14.7 38.0 12.7
ADFORS Basket Litomyšl 20 31.7 1.8 4.8 /12.6 38.0 14.9
TJ Svitavy 20 17.0 1.5 3.4 /9.8 34.4 10.6
Slavia Kroměříž 16 5.4 0.1 1.6 /5.2 31.0 3.1
BK Vyškov 20 19.8 0.2 4.8 /16.1 29.8 17.4
BBK Blansko 20 24.5 1.3 8.3 /21.5 38.6 12.0
SAM Brno B 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Zlín 20 21.4 1.9 6.9 /16.5 41.6 19.0
Spartak Uh. Brod 20 36.7 2.0 7.4 /15.7 47.3 10.8
BK Krnov 12 34.1 2.0 5.5 /16.6 33.2 14.8
Sokol Karviná 12 27.8 2.0 10.5 /21.8 48.1 16.4
SK Bruntál 12 29.5 1.8 6.5 /18.0 36.1 18.7
Snakes Ostrava B 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Lipník 12 9.2 0.1 4.0 /12.3 32.4 9.7
BC Nový Jičín 12 25.5 3.0 7.7 /19.5 39.3 14.8
SK UP Olomouc 12 27.0 0.8 8.0 /17.3 46.2 9.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 2 1 1 0 - - -
Zachara Jakub 5 4 1 0 - - -
Zachar Dominik 2 1 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 4 1 3 0 - - -
Vokáč Jan 5 4 1 0 - - -
Vildová Linda 4 0 4 0 - - -
Veselý Ondřej 5 3 2 0 - - -
Veselý Jiří 6 5 1 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 4 2 2 0 - - -
Večeřa Miroslav 9 5 4 0 - - -
Vážný Jakub 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 2 2 0 0 - - -
Vaníček Marek 5 4 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 10 5 5 0 - - -
Týř Jan 6 2 4 0 - - -
Turek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Trmač Vladislav 2 1 1 0 - - -
Tomášek Daniel 2 0 2 0 - - -
Toboláková Barbora 4 4 0 0 - - -
Timko Viktor 7 2 5 0 - - -
Tichov Michael 3 3 0 0 - - -
Tesař Michal 5 1 4 0 - - -
Tejchman Martin 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 5 0 5 0 - - -
Tauer Martin 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 13 9 4 0 - - -
Šťavík Radek 8 5 3 0 - - -
Štancl Dominik 2 1 1 0 - - -
Šrámková Sandra 2 2 0 0 - - -
Šmůla Marek 1 1 0 0 - - -
Šmíd Pavel 3 3 0 0 - - -
Šlaj Jiří 2 1 1 0 - - -
Šindelář Miloš 2 1 1 0 - - -
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Šedivý Jan 5 3 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0 - - -
Sýkora Jiří 6 2 4 0 - - -
Svojanovský Daniel 1 0 1 0 - - -
Suder Lubor 2 0 2 0 - - -
Strnad Pavel 2 1 1 0 - - -
Soudek Martin 4 2 2 0 - - -
Soudek Milan 7 4 3 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 - - -
Smelty Jiří 3 1 2 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Slezák Filip 6 3 3 0 - - -
Slavík Josef 14 8 6 0 - - -
Slanina Vladimír 2 0 2 0 - - -
Skořepa Petr 3 3 0 0 - - -
Siegfried Jiří 3 1 2 0 - - -
Scholze Štěpán 2 1 1 0 - - -
Sekáč Martin 2 1 1 0 - - -
Sedláček Roman 1 0 1 0 - - -
Rychnavský Christian 2 1 1 0 - - -
Růžička Jan 5 0 5 0 - - -
Růzha Jan 6 3 3 0 - - -
Rom Daniel 4 1 3 0 - - -
Rejlek Martin 10 5 5 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 5 2 3 0 - - -
Reichl Petr 4 1 3 0 - - -
Račanský Martin 8 1 7 0 - - -
Příchodský Lukáš 1 1 0 0 - - -
Prchalová Simona 1 0 1 0 - - -
Poul Matěj 4 2 2 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Pommer Roman 1 1 0 0 - - -
Polke Petr 3 3 0 0 - - -
Pokorný Tomáš 4 2 2 0 - - -
Podhůrský Pavel 1 1 0 0 - - -
Pivovarský Michal 8 6 2 0 - - -
Pilch Marek 2 1 1 0 - - -
Pícha Pavel 2 1 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Petrák Jakub 2 1 1 0 - - -
Pešek Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 7 1 6 0 - - -
Panák Daniel 5 0 5 0 - - -
Pačovský Jan 2 1 1 0 - - -
Opršal Martin 1 0 1 0 - - -
Opava Josef 1 0 1 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Novák Václav 6 5 1 0 - - -
Novák Vratislav 4 2 2 0 - - -
Novák Petr 6 3 3 0 - - -
Neudert Rudolf 8 3 5 0 - - -
Nesvadba Miloš 4 2 2 0 - - -
Nesper Jindřich 3 1 2 0 - - -
Němec Karel 10 5 5 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 2 2 0 0 - - -
Mycak Michael 2 1 1 0 - - -
Mužík Jakub 2 1 1 0 - - -
Minich Radovan 10 9 1 0 - - -
Michlík Radek 2 1 1 0 - - -
Matějček Josef 4 3 1 0 - - -
Mašek Patrik 2 0 2 0 - - -
Martiník Matěj 4 2 2 0 - - -
Martínek Karel 8 4 4 0 - - -
Mareš Jan 2 1 1 0 - - -
Mareš Roman 8 4 4 0 - - -
Marečková Eliška 4 0 4 0 - - -
Málek Jan 4 3 1 0 - - -
Malán Daniel 9 0 9 0 - - -
Machálek Jan 8 5 3 0 - - -
Liška Jaroslav 4 3 1 0 - - -
Linka Michael 3 2 1 0 - - -
Latík Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Laš Luděk 5 4 1 0 - - -
Lang Martin 6 3 3 0 - - -
Kvoch Jan 6 3 3 0 - - -
Křičková Lenka 2 1 1 0 - - -
Křenek Karel 2 0 2 0 - - -
Krůta Martin 2 1 1 0 - - -
Kroček Jiří 8 4 4 0 - - -
Krob Vlastimil 10 6 4 0 - - -
Krhovský Michal 3 3 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 0 2 0 - - -
Krejsa Vojtěch 10 5 5 0 - - -
Krejsa Pavel 12 6 6 0 - - -
Krejčí Kristýna 4 0 4 0 - - -
Krčmář Dominik 3 0 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 16 9 7 0 - - -
Kraus Jiří 4 2 2 0 - - -
Krajcigrová Adéla 4 2 2 0 - - -
Krajcigr Jan 6 3 3 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Kout Jan 1 1 0 0 - - -
Koudela Martin 9 5 4 0 - - -
Koudela Pavel 3 0 3 0 - - -
Kouba Dalibor 1 1 0 0 - - -
Kotala Dominik 11 1 10 0 - - -
Konvička Jan 6 6 0 0 - - -
Koch Augustin 9 3 6 0 - - -
Kočí Jaroslav 6 3 3 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Kašpar Tomáš 12 6 6 0 - - -
Kašpar Vojtěch 5 2 3 0 - - -
Karásek Jan 2 2 0 0 - - -
Kapounek Petr 2 2 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kalabza Petr 2 1 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Josefus Ondřej 5 4 1 0 - - -
Jiřík Filip 3 1 2 0 - - -
Jiříček Petr 4 2 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 4 2 0 - - -
Jaškovová Anna 1 0 1 0 - - -
Jarolímek Otto 8 4 4 0 - - -
Janovský Martin 4 4 0 0 - - -
Janoušek Petr 1 1 0 0 - - -
Janík Karel 4 2 2 0 - - -
Chojnacká Anna 9 1 8 0 - - -
Chalupová Kateřina 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Libor 4 3 1 0 - - -
Chaloupka Tomáš 2 1 1 0 - - -
Husák Tomáš 4 2 2 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Hrdý Jakub 4 2 2 0 - - -
Hrdý Jan 5 1 4 0 - - -
Hráčková Adéla 2 1 1 0 - - -
Hrabánek Martin 2 1 1 0 - - -
Hrabáková Tereza 3 2 1 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 5 3 2 0 - - -
Hošek Václav 3 1 2 0 - - -
Horyna Vladimír 2 1 1 0 - - -
Horsáková Natálie 1 0 1 0 - - -
Horký Adam 2 1 1 0 - - -
Horký Radim 3 1 2 0 - - -
Holubová Anežka 2 1 1 0 - - -
Hendrych Jan 14 9 5 0 - - -
Helis Jan 2 1 1 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Hecl Jan 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 6 1 5 0 - - -
Haniš Jiří 1 1 0 0 - - -
Hána Michal 8 4 4 0 - - -
Halíková Barbora 4 2 2 0 - - -
Grobarčíková Michaela 1 0 1 0 - - -
Fučík Bohumír 1 0 1 0 - - -
Frátrik Josef 4 2 2 0 - - -
Frána Petr 2 2 0 0 - - -
Foretová Alena 4 1 3 0 - - -
Filip Daniel 1 0 1 0 - - -
Fikarová Žaneta 2 1 1 0 - - -
Fiala Petr 6 2 4 0 - - -
Eisner Petr 1 1 0 0 - - -
Dytrych Miloslav 2 1 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Dubnová Lucie 4 2 2 0 - - -
Duben Pavel 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 10 5 5 0 - - -
Doubek Matěj 6 2 4 0 - - -
Dospíšil Josef 2 1 1 0 - - -
Doležal Vratislav 3 1 2 0 - - -
Doksanský Milan 11 8 3 0 - - -
Dočkal Petr 2 1 1 0 - - -
Csöllei Pavel 4 3 1 0 - - -
Cibulka Radek 2 1 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 4 0 0 - - -
Buršík Petr 3 2 1 0 - - -
Bubeníček Daniel 5 3 2 0 - - -
Brzobohatá Veronika 2 1 1 0 - - -
Brus Lukáš 1 0 1 0 - - -
Bráblík Jan 4 0 4 0 - - -
Blašková Martina 1 1 0 0 - - -
Bilíček Aleš 2 1 1 0 - - -
Bílek Martin 2 2 0 0 - - -
Bešina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Bělouch Jiří 2 1 1 0 - - -
Bartl Martin 4 0 4 0 - - -
Bárta Lukáš 7 4 3 0 - - -
Balog Lukáš 9 5 4 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 7 7 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 10 3 7 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře