TJ Klášterec n.O.

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 31. 8. 2015
Jiří Matoušek
basket.klasterec@seznam.cz
603 436 846

Trenér

od: 29. 11. 2015
Jiří Matoušek
basket.klasterec@seznam.cz
603 436 846

1. asistent trenéra

od: 24. 8. 2016
Vladimír Mladý
ladus1@seznam.cz
728 185 058

Adresa

Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.
Stadion
43151 Klášterec n. Ohří

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Ondřej Sušický 2002 180 19
Matěj Adámek 2003 170 18
Marcel Coufal 2003 150 18
Vojtěch Vykydal 2005 163 16
Tomáš Pešek 2004 178 17
Josef Kalvoda 2001 162 20
Lukáš Raul 2003 160 18
Karel Pankrác 2003 155 18
Ondřej Beníšek 2003 165 18
Patrik Gál 2001 170 20
Martin Kříček 2005 150 16
Matěj Benda 2001 170 20
Pavel Janecký 2002 178 19
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
15589 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 22. 4. 2017 BA Tygři Louny 98:64
15579 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 26. 3. 2017 BK Kladno (MS) 71:48
15586 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 22. 3. 2017 BK Baník Most 36:55
15574 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 12. 3. 2017 TJ Thermia Karlovy Vary 104:54
15570 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 10. 3. 2017 BK Sokolov (MS) 94:29
15568 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 25. 2. 2017 BA Tygři Louny 49:70
15562 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 8. 2. 2017 BK Baník Most 54:35
15566 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 5. 2. 2017 BK Teplice 105:56
15557 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 1. 2017 BK Kladno (MS) 82:62
15550 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 18. 1. 2017 TJ Thermia Karlovy Vary 56:80
15552 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 15. 1. 2017 BK Sokolov (MS) 47:65
15331 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 4. 12. 2016 BK Sokolov (MS) 11:99
15328 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 3. 12. 2016 TJ Thermia Karlovy Vary 40:108
15325 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 20. 11. 2016 BK Teplice 25:109
15322 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 19. 11. 2016 BK Baník Most 30:42
15313 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 16. 11. 2016 BA Tygři Louny 61:31
15317 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 5. 11. 2016 BK Kladno (MS) 64:43
15292 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 10. 2016 BA Tygři Louny 71:97
15310 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 23. 10. 2016 TJ Thermia Karlovy Vary 106:53
15306 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 22. 10. 2016 BK Sokolov (MS) 101:21
15305 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 9. 10. 2016 BK Teplice 102:36
15301 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 8. 10. 2016 BK Baník Most 72:57
15299 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 25. 9. 2016 BK Kladno (MS) 44:56
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 25. 9. 2016
17:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Kladno (MS)
44
56
11
13
21
21
31
34
skupina A Review
4. kolo 8. 10. 2016
11:00
BK Baník Most
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
72
57
16
12
42
22
66
34
skupina A Review
5. kolo 9. 10. 2016
10:00
BK Teplice
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
102
36
20
9
50
18
72
26
skupina A Review
6. kolo 22. 10. 2016
15:00
BK Sokolov (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
101
21
21
6
52
8
79
13
skupina A Review
7. kolo 23. 10. 2016
09:30
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
106
53
25
12
48
29
82
41
skupina A Review
1. kolo 28. 10. 2016
14:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BA Tygři Louny
71
97
19
19
34
45
50
71
skupina A Review
9. kolo 5. 11. 2016
14:00
BK Kladno (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
64
43
14
9
30
21
44
35
skupina A Review
8. kolo 16. 11. 2016
19:00
BA Tygři Louny
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
61
31
19
4
41
11
58
23
skupina A Review
11. kolo 19. 11. 2016
10:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Baník Most
30
42
2
8
8
27
19
35
skupina A Review
12. kolo 20. 11. 2016
16:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Teplice
25
109
5
28
9
59
82
18
skupina A Review
13. kolo 3. 12. 2016
16:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
40
108
10
18
20
54
30
87
skupina A Review
14. kolo 4. 12. 2016
17:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Sokolov (MS)
11
99
6
29
8
54
10
76
skupina A Review
16. kolo 15. 1. 2017
17:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Sokolov (MS)
47
65
12
16
21
42
35
54
skupina A Review
15. kolo 18. 1. 2017
15:30
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary
56
80
8
20
24
42
40
68
skupina A Review
17. kolo 28. 1. 2017
19:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Kladno (MS)
82
62
18
14
38
25
51
48
skupina A Review
20. kolo 5. 2. 2017
10:00
BK Teplice
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
105
56
22
14
45
28
66
36
skupina A Review
19. kolo 8. 2. 2017
17:00
BK Baník Most
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
54
35
15
7
23
19
46
23
skupina A Review
21. kolo 25. 2. 2017
15:00
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BA Tygři Louny
49
70
8
26
21
40
38
48
skupina A Review
22. kolo 10. 3. 2017
16:00
BK Sokolov (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
94
29
23
12
46
19
64
25
skupina A Review
23. kolo 12. 3. 2017
12:00
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
104
54
23
16
45
28
69
34
skupina A Review
27. kolo 22. 3. 2017
15:30
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Baník Most
36
55
8
9
14
19
21
39
skupina A Review
25. kolo 26. 3. 2017
10:00
BK Kladno (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
71
48
12
18
40
20
50
38
skupina A Review
28. kolo 22. 4. 2017
09:30
BA Tygři Louny
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
98
64
17
10
40
27
64
44
skupina A Review
26. kolo 26. 4. 2017
15:30
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Teplice
59
61
17
5
32
33
44
44
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2016/17 nadregionální soutěž 7 25
2015/16 kvalifikace o ligu 5 24