Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BK Levharti Chomutov
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
28. 9. 2015
10:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Ingrid Ašenbrenerová
90
19
12
2
32
2
60
5
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Sokolov (MS)
TJ Sokol Bor
28. 9. 2015
17:00
SH ISŠTE Sokolov Miloslav Bělík
Petr Fiala
159
16
35
7
78
9
117
13
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Baník Most
BK Teplice
28. 9. 2015
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Jan Hendrych
73
37
15
14
33
23
56
25
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Teplice
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
19. 9. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
97
40
26
11
56
24
71
26
Review
skupina A 2. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Bor
19. 9. 2015
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Tauber
Martin Haniš
162
8
56
0
106
2
136
4
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
19. 9. 2015
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Ingrid Ašenbrenerová
60
68
9
24
25
42
40
54
Review
skupina A 3. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov (MS)
20. 9. 2015
09:30
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Tauber
Martin Haniš
150
22
38
4
83
8
117
12
Review
skupina A 3. kolo 8
BK Baník Most
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
20. 9. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Ingrid Ašenbrenerová
97
29
24
4
47
12
72
21
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
20. 9. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
43
72
5
17
19
36
29
58
Review
skupina A 4. kolo 11
TJ Sokol Bor
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
3. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Jan Hošťálek
44
55
6
8
12
28
26
42
Review
skupina A 4. kolo 10
BK Sokolov (MS)
BK Levharti Chomutov
3. 10. 2015
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Martin Dvořák
46
80
5
24
21
49
35
64
Review
skupina A 4. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
BK Teplice
3. 10. 2015
18:30
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Jodl
Pavel Tauber
130
31
35
5
72
14
106
20
Review
skupina A 5. kolo 13
BK Sokolov (MS)
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
4. 10. 2015
10:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Aleš Vopat
139
25
41
6
87
18
90
22
Review
skupina A 5. kolo 14
TJ Sokol Bor
BK Levharti Chomutov
4. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Radovan Minich
16
171
8
44
10
84
16
125
Review
skupina A 5. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň
BK Baník Most
4. 10. 2015
12:00
Tělocvična 28. ZŠ Martin Kozel
Pavel Tauber
106
55
28
20
47
38
77
47
Review
skupina A 6. kolo 16
BK Baník Most
BK Sokolov (MS)
17. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Šmíd
Pavel Bohata
85
58
36
15
49
29
65
39
Review
skupina A 6. kolo 17
BK Teplice
TJ Sokol Bor
17. 10. 2015
15:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
114
11
23
4
61
6
87
8
Review
skupina A 6. kolo 18
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2015
17:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
3
155
0
39
2
88
3
123
Review
skupina A 7. kolo 19
BK Baník Most
TJ Sokol Bor
18. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Pásek
91
35
31
8
49
16
74
23
Review
skupina A 7. kolo 20
BK Teplice
BK Sokolov (MS)
18. 10. 2015
12:00
Sokolovna Na Letné Jaroslav Liška
Denisa Kovačiková
44
66
8
17
26
29
36
54
Review
skupina A 7. kolo 21
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
18. 10. 2015
14:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Václav Ježek
53
67
13
15
21
33
36
46
Review
skupina A 8. kolo 22
BK Teplice
BK Baník Most
28. 10. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Daniel Rom
42
58
14
14
26
28
35
41
Review
skupina A 8. kolo 23
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Levharti Chomutov
28. 10. 2015
10:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Pavel Šmíd
41
101
7
23
17
46
23
81
Review
skupina A 8. kolo 24
TJ Sokol Bor
BK Sokolov (MS)
28. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Petr Kalabza
21
139
6
31
14
74
16
109
Review
skupina A 9. kolo 27
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
31. 10. 2015
16:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Denisa Kovačiková
82
32
23
5
41
12
62
22
Review
skupina A 9. kolo 25
BK Sokolov (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
31. 10. 2015
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Aleš Vopat
48
115
8
29
15
58
32
85
Review
skupina A 9. kolo 26
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Baník Most
31. 10. 2015
17:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Jan Hendrych
36
89
6
20
16
44
30
72
Review
skupina A 10. kolo 28
TJ Sokol Bor
BK Lokomotiva Plzeň
1. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Petr Kalabza
Tomáš Noha
16
149
4
49
6
87
11
121
Review
skupina A 10. kolo 29
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
1. 11. 2015
10:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
80
47
9
13
40
22
59
30
Review
skupina A 10. kolo 30
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Teplice
1. 11. 2015
15:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
28
120
4
26
13
50
17
82
Review
skupina A 11. kolo 32
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Bor
14. 11. 2015
14:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
159
14
32
4
71
6
115
9
Review
skupina A 11. kolo 31
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
BK Sokolov (MS)
14. 11. 2015
15:00
Sportovní víceúčelová hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
23
154
4
38
10
72
21
106
Review
skupina A 11. kolo 33
BK Baník Most
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2015
15:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Petr Eisner
31
88
5
17
16
36
26
59
Review
skupina A 12. kolo 34
BK Levharti Chomutov
BK Sokolov (MS)
15. 11. 2015
11:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
70
66
18
12
36
32
52
50
Review
skupina A 12. kolo 36
BK Teplice
BK Lokomotiva Plzeň
17. 11. 2015
16:00
Sokolovna Na Letné Denisa Kovačiková
Ondřej Asztalos
29
105
Review
skupina A 12. kolo 35
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
TJ Sokol Bor
22. 11. 2015
17:00
Sportovní víceúčelová hala Jan Hendrych
Jiří Kroček
113
33
12
11
46
15
84
27
Review
skupina A 13. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
29. 11. 2015
09:30
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Bílek
89
51
13
8
30
14
61
31
Review
skupina A 13. kolo 37
TJ Sokol Bor
BK Baník Most
28. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Tomáš Noha
29
123
9
18
11
58
17
92
Review
skupina A 13. kolo 38
BK Sokolov (MS)
BK Teplice
28. 11. 2015
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Aleš Vopat
88
58
25
9
40
27
61
45
Review
skupina A 14. kolo 40
BK Sokolov (MS)
BK Baník Most
29. 11. 2015
10:00
SH ISŠTE Sokolov Radek Ježek
Aleš Vopat
54
79
14
17
25
39
38
67
Review
skupina A 14. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Klášterec nad Ohří (MS)
28. 11. 2015
16:45
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Tauber
Jiří Buňka
184
9
46
5
97
5
133
7
Review
skupina A 14. kolo 41
TJ Sokol Bor
BK Teplice
27. 11. 2015
18:30
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Adam Zítek
24
154
4
37
8
79
20
106
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jonáš Musil BBK Blansko 19 26 1.0 14.6 5.0 1.2 1.2/2.4 47.6 1.2
Jan Rolenc SŠB Pardubice 19 44 1.0 8.0 3.4 0.1 0.9/2.3 39.8 2.0
Dalibor Vlk NH Ostrava 19 24 1.0 14.7 6.1 0.2 / 0.2 2.0/3.3 61.5 2.2
Michal Barcal BK Přelouč 20 23 1.0 15.2 6.7 0.0 1.7/2.3 71.7 1.2
Jakub Mareček TJ Sokol BK Chrudim 19 28 1.0 8.8 3.5 0.3 1.0/2.1 46.6 2.2
Tomáš Jansa SAM BŠM Brno 19 17 7.5 13.9 5.2 0.3 / 1.5 2.6/5.4 48.4 2.5
Marek Pokorný USK Praha 20 32 5.9 7.3 3.1 0.1 / 0.1 1.0/1.9 0.0* 2.2
Sebastian Tvarog Slavia Kroměříž 19 20 1.0 11.1 4.9 0.0 1.4/2.9 49.1 1.6
Matěj Haisler TJ Šumperk 21 22 1.0 10.0 3.7 0.4 1.5/3.0 49.3 1.8
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 10 1.0 21.0 8.2 0.4 / 0.4 3.4/5.8 58.6 2.3
4 Marek Dolanský Sokol Pražský 19 21 6.8 9.4 3.4 0.4 / 0.8 1.2/2.9 43.3 1.9
Tadeáš Hauf mmcité Brno 19 22 1.0 8.8 3.5 0.0 / 0.1 1.6/4.0 39.8 2.7
Ondřej Novotný Lokomotiva Plzeň 19 20 1.0 9.6 3.9 0.1 / 0.1 1.6/3.5 45.7 2.8
Matěj Fadrný Jiskra Havl. Brod 19 20 1.0 9.2 3.9 0.0 1.4/4.1 34.1 2.8
Jakub Novák Synthesia Pardubice 20 22 6.0 8.3 3.8 0.0 / 0.1 0.7/1.6 0.0* 0.9
Michal Vais Sj. BK Litoměřice 19 24 1.0 6.9 2.6 0.2 / 0.2 1.0/3.1 33.8 1.7
4 Lukáš Vacek BC Kolín 20 21 1.0 7.3 2.6 0.0 2.0/3.1 66.2 1.7
Jaromír Hedvik BC Benešov 20 14 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.1 37.9 2.1
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 11 1.0 12.5 5.5 0.0 1.4/2.6 51.7 2.4
Adam Hybler Bol 21 14 1.0 7.6 3.0 0.0 1.6/3.9 41.8 1.4
Josef Wirth BA Sparta Praha 19 19 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/3.1 20.3 2.3
Jakub Neumann BK Beroun 20 18 1.0 5.5 1.8 0.4 0.6/1.7 0.0* 1.8
45 Lukáš Franc Sokol Josefov 20 16 1.0 5.7 2.0 0.1 1.3/2.8 46.7 1.9
Marek Fiala KARA Trutnov 21 14 1.0 4.6 2.1 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.1
Radovan Mrázek BK Pardubice - kval. 17 8 11.1 7.9 3.5 0.0 / 0.8 0.9/1.4 0.0* 1.6
Jan Vilím Kondoři Liberec 20 7 1.0 8.6 3.3 0.0 2.0/4.3 46.7 2.4
Ondřej Kupsa BŠ - Tygři Praha 19 13 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/2.1 29.6 1.9
David Křižka Sokol Bor 19 8 1.0 6.8 2.9 0.3 0.3/1.4 0.0* 1.9
Jan Panáček Sokol Vyšehrad 21 18 1.0 2.9 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Pavel Novák Basket Poděbrady 19 7 1.0 7.6 3.0 0.1 / 0.1 1.1/2.9 40.0 3.6
Jakub Macháček BC Kolín 19 23 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Pavel Kaplan BK Litomyšl 20 8 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.1
8 Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Sebastian Vojta Jižní Supi B 19 12 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.3
Filip Kopenec Sokol Písek 18 21 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Daniel Lanc Lokomotiva Plzeň 20 5 1.0 7.0 3.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
24 Miroslav Markov Královští Sokoli 19 11 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.9
Michal Novák ŠSK Slaný 18 20 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jakub Janeček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Tomáš Jablonský Synthesia Pardubice B 19 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Michal Schneider SK Žabovřesky 19 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.5 40.0 1.8
24 František Syrovátka BSK Modřany - Jižní supi 20 10 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.3
Michal Chudý NH Ostrava 20 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Jiří Nedvěd Jiskra Kyjov 20 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/2.0 30.0 0.8
10 Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 9 1.0 1.1 0.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.8
Martin Tomeš SLUNETA Ústí n.L. 20 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Ondřej Hliba BK Teplice 21 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
David Nepraš BK Sojky Pelhřimov 18 5 14.2 2.0 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.0
Jaromír Sibera Sokol Pražský 20 11 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Matyáš Tomšíček SAM Brno B 20 24 1.0 0.3 0.1 0.0 / 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.1
Matěj Křenčil Kralupy Junior (ms) 20 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
David Novotný BC Benešov 20 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Petr Nedbálek SKB Zlín 20 14 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.5
Ondřej Ševčík BŠM Brno 17 8 3.1 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Patrik Gál TJ Klášterec n.O. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tošovský KARA Trutnov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zhasil BK Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Doležal SK Bruntál 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štangler Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Ivo Mikulec Spartak Uh. Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Jakubec Sokol Podolí 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Janalík SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Mikuláš Synthesia Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Mlčoch SKB Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Tomek Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěkný BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gaska Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Collins BK Baník Most 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jašek BC Nový Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chvosta Sokol Písek Sršni 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F- VAL
Jonáš Musil BBK Blansko 19 31 11 3 4 4 31
Jan Rolenc SŠB Pardubice 19 40 18 2 16 10 18
Dalibor Vlk NH Ostrava 19
Michal Barcal BK Přelouč 20 28 13 1 10 4 0
Jakub Mareček TJ Sokol BK Chrudim 19 24 9 1 6 4 0
Tomáš Jansa SAM BŠM Brno 19
Marek Pokorný USK Praha 20 15 6 0 3 0 0
Sebastian Tvarog Slavia Kroměříž 19
Matěj Haisler TJ Šumperk 21 24 8 2 4 4 0
Tomáš Baar Sokol Karviná 20
4 Marek Dolanský Sokol Pražský 19
Tadeáš Hauf mmcité Brno 19
Ondřej Novotný Lokomotiva Plzeň 19 24 12 0 0 0 0
Matěj Fadrný Jiskra Havl. Brod 19 38 16 0 6 10 13
Jakub Novák Synthesia Pardubice 20 50 24 0 6 6 23
Michal Vais Sj. BK Litoměřice 19 43 21 1 5 5 0
4 Lukáš Vacek BC Kolín 20 44 20 0 4 4 19
Jaromír Hedvik BC Benešov 20 54 24 0 8 10 21
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 30 12 0 6 5 0
Adam Hybler Bol 21 30 11 0 8 4 0
Josef Wirth BA Sparta Praha 19 27 10 0 7 5 0
Jakub Neumann BK Beroun 20 12 4 2 4 5 0
45 Lukáš Franc Sokol Josefov 20 34 10 4 6 10 10
Marek Fiala KARA Trutnov 21 14 7 0 2 5 0
Radovan Mrázek BK Pardubice - kval. 17 18 9 1 3 4 0
Jan Vilím Kondoři Liberec 20 30 14 1 5 5 0
Ondřej Kupsa BŠ - Tygři Praha 19 10 5 0 5 5 0
David Křižka Sokol Bor 19 12 6 1 1 4 0
Jan Panáček Sokol Vyšehrad 21
Pavel Novák Basket Poděbrady 19 28 14 0 3 5 0
Jakub Macháček BC Kolín 19 30 14 2 4 5 0
Pavel Kaplan BK Litomyšl 20 0 0 0 0 0 0
8 Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19
Sebastian Vojta Jižní Supi B 19 8 3 0 2 1 0
Filip Kopenec Sokol Písek 18 4 2 0 1 4 0
Daniel Lanc Lokomotiva Plzeň 20 18 7 1 1 3 16
24 Miroslav Markov Královští Sokoli 19 10 5 0 1 4 0
Michal Novák ŠSK Slaný 18 10 5 0 2 4 0
Jakub Janeček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 6 3 0 0 2 0
Tomáš Jablonský Synthesia Pardubice B 19 8 3 0 2 5 0
Michal Schneider SK Žabovřesky 19
24 František Syrovátka BSK Modřany - Jižní supi 20 20 8 0 9 4 0
Michal Chudý NH Ostrava 20
Jiří Nedvěd Jiskra Kyjov 20
10 Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20
Martin Tomeš SLUNETA Ústí n.L. 20
Ondřej Hliba BK Teplice 21 10 4 0 2 0 0
David Nepraš BK Sojky Pelhřimov 18 11 5 0 3 5 0
Jaromír Sibera Sokol Pražský 20 37 17 3 4 5 0
Matyáš Tomšíček SAM Brno B 20
Matěj Křenčil Kralupy Junior (ms) 20 6 3 0 1 3 0
David Novotný BC Benešov 20 10 5 0 3 4 0
Petr Nedbálek SKB Zlín 20
Ondřej Ševčík BŠM Brno 17 12 4 2 3 3 0
Lukáš Gregor BK Sokolov 20 2 1 0 0 1 0
Jan Tošovský KARA Trutnov 20 36 18 1 4 5 0
Jan Chvosta Sokol Písek Sršni 17 6 3 0 2 2 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Baník Most 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 22 32.0 0.3 5.8 /16.7 34.8 16.1
Levharti Chomutov 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Klášterec n.O. 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 21 38.6 0.5 7.0 /18.4 37.8 18.6
Sokol Bor 12 9.0 0.3 1.5 /6.3 23.7 7.7
Lokomotiva Plzeň 12 57.3 1.0 7.3 /15.0 48.9 14.4
BK Kladno 22 34.5 1.7 10.4 /22.4 46.4 12.3
Kralupy Junior (ms) 21 19.1 0.4 5.5 /14.6 37.5 18.8
BK Brandýs n.L. 12 36.8 2.2 7.3 /17.6 41.2 18.3
Jižní Supi B 22 19.1 1.1 7.5 /18.5 40.5 17.4
BC Benešov 22 14.8 1.1 4.7 /14.1 33.3 12.8
BK Beroun 21 29.8 1.6 4.4 /13.9 31.7 17.8
SKB Strakonice 22 21.5 1.0 5.0 /14.2 35.0 12.0
SK Týniště nad Orlicí 24 7.8 0.1 4.0 /14.3 28.1 16.2
KARA Trutnov 24 32.6 1.8 6.0 /16.2 37.3 17.8
BK Přelouč 24 28.0 1.3 6.8 /14.7 46.3 18.3
SŠB Pardubice 24 21.5 1.0 6.5 /17.1 38.1 14.3
BC Kolín 24 34.5 0.6 8.1 /18.2 44.5 18.6
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 24 30.5 0.7 5.9 /14.4 40.8 15.5
AŠ Mladá Boleslav (ms) 24 20.3 0.1 6.5 /18.2 35.6 14.3
Sokol Vysoké Mýto 28 16.8 1.0 4.7 /13.0 36.1 14.6
BVK Holice 28 31.8 2.0 6.9 /15.4 44.8 9.1
TJ Svitavy 28 20.3 1.5 5.1 /13.5 37.9 13.8
TJ Sokol BK Chrudim 28 29.4 0.8 7.3 /18.1 40.3 13.7
Jiskra Havl. Brod 28 16.5 0.6 5.5 /15.6 35.4 16.9
BK Litomyšl 28 16.1 1.4 4.5 /12.9 34.6 14.5
BBK Blansko 28 25.6 1.6 6.6 /15.5 42.5 11.3
TJ Šumperk 28 21.6 1.2 5.1 /13.7 37.3 13.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zítko Tomáš 2 1 1 0 - - -
Zítek Adam 1 0 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 3 1 2 0 - - -
Záruba Matěj 1 1 0 0 - - -
Zámostný Jindřich 3 0 3 0 - - -
Zachara Jakub 5 3 2 0 - - -
Výborný Dominik 8 4 4 0 - - -
Vybíral Michal 6 3 3 0 - - -
Vopat Aleš 5 0 5 0 - - -
Vokáč Jan 3 3 0 0 - - -
Víšek Jiří 6 3 3 0 - - -
Veselý Jiří 8 8 0 0 - - -
Veis Martin 8 4 4 0 - - -
Večeřa Miroslav 3 1 2 0 - - -
Vážný Jakub 6 4 2 0 - - -
Vávra Petr 4 2 2 0 - - -
Vaníček Marek 4 2 2 0 - - -
Válek Přemysl 2 2 0 0 - - -
Václavek Jan 4 2 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 12 6 6 0 - - -
Týř Pavel 5 4 1 0 - - -
Turek Michal 3 1 2 0 - - -
Tůma Filip 2 1 1 0 - - -
Treml Radek 1 0 1 0 - - -
Tomeš Šimon 6 3 3 0 - - -
Tomanová Hana 4 1 3 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Tichov Michael 2 0 2 0 - - -
Tejchman Martin 6 3 3 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 5 3 2 0 - - -
Švajdová Pavla 1 0 1 0 - - -
Šupej Michal 3 1 2 0 - - -
Štěpánek Martin 16 7 9 0 - - -
Štancl Dominik 18 9 9 0 - - -
Šmíd Pavel 3 1 2 0 - - -
Šindelář Miloš 6 3 3 0 - - -
Šedivý Jan 1 0 1 0 - - -
Šebesta Zdeněk 6 3 3 0 - - -
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Sýkora Jiří 1 1 0 0 - - -
Sýkora Václav 3 2 1 0 - - -
Svoboda Luděk 9 2 7 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Suder Lubor 4 1 3 0 - - -
Stojan Aleš 4 2 2 0 - - -
Stejskal Matěj 2 1 1 0 - - -
Stančík Robin 3 0 3 0 - - -
Soudek Martin 5 3 2 0 - - -
Soudek Milan 10 5 5 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 - - -
Smelty Jiří 1 0 1 0 - - -
Slavík Josef 6 4 2 0 - - -
Skotálek Ondřej 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 3 3 0 0 - - -
Skipala Patrik 8 3 5 0 - - -
Siegfried Jiří 4 0 4 0 - - -
Scholzová Michaela 2 0 2 0 - - -
Scholze Štěpán 11 6 5 0 - - -
Scholze Michal 1 1 0 0 - - -
Ryšavý Michal 6 3 3 0 - - -
Růzha Jan 2 1 1 0 - - -
Rozsíval Štěpán 8 4 4 0 - - -
Rom Daniel 4 0 4 0 - - -
Rejlek Martin 2 1 1 0 - - -
Reichl Petr 4 2 2 0 - - -
Rédli Tomáš 7 1 6 0 - - -
Ratajský Roman 10 5 5 0 - - -
Příchodský Lukáš 4 4 0 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 6 2 4 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Pörner Marek 2 2 0 0 - - -
Podubecký Tomáš 1 0 1 0 - - -
Plhák Radim 2 1 1 0 - - -
Plachý Zdeněk 8 5 3 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 2 0 2 0 - - -
Pešek Lukáš 2 2 0 0 - - -
Pásek Jan 1 1 0 0 - - -
Panák Daniel 8 1 7 0 - - -
Pakosta Petr 4 2 2 0 - - -
Opršal Martin 2 0 2 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 4 2 2 0 - - -
Nováková Bára 1 0 1 0 - - -
Novák Václav 3 3 0 0 - - -
Noha Tomáš 2 0 2 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 - - -
Nesper Jindřich 3 1 2 0 - - -
Němeček Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Němec Karel 9 4 5 0 - - -
Nádvorník Filip 4 2 2 0 - - -
Mynarčík Petr 6 3 3 0 - - -
Mycak Michael 8 4 4 0 - - -
Mužík Jakub 2 0 2 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 6 3 3 0 - - -
Milata Rostislav 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 7 6 1 0 - - -
Matějček Josef 6 3 3 0 - - -
Mašek Patrik 7 1 6 0 - - -
Martínek Karel 2 0 2 0 - - -
Mareš Štěpán 10 6 4 0 - - -
Mareš Roman 2 1 1 0 - - -
Machálek Jan 3 2 1 0 - - -
Liška Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 0 1 0 - - -
Laš Luděk 2 1 1 0 - - -
Lang Martin 6 3 3 0 - - -
Lacko ml. Vladimír 8 4 4 0 - - -
Lacko Vladimír 6 3 3 0 - - -
Kvoch Jan 14 7 7 0 - - -
Kučera Vít 1 1 0 0 - - -
Kubiš Michal 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 10 5 5 0 - - -
Křičková Lenka 2 1 1 0 - - -
Křenek Karel 1 1 0 0 - - -
Kroček Jiří 9 0 9 0 - - -
Krejsová Nikola 12 5 7 0 - - -
Krejsa Pavel 20 11 9 0 - - -
Krejsa Vojtěch 8 4 4 0 - - -
Krejčí Kristýna 1 0 1 0 - - -
Krejcar Petr 9 4 5 0 - - -
Kraváček Břetislav 18 11 7 0 - - -
Krajcigrová Adéla 5 2 3 0 - - -
Krajcigr Miroslav 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 6 3 3 0 - - -
Kozel Martin 1 1 0 0 - - -
Kozel Milan 4 2 2 0 - - -
Kovačiková Denisa 5 2 3 0 - - -
Koudela Martin 6 2 4 0 - - -
Koudela Pavel 4 2 2 0 - - -
Kouba Dalibor 1 1 0 0 - - -
Kotala Dominik 6 0 6 0 - - -
Koppová Barbora 4 1 3 0 - - -
Konvičná Daniela 2 1 1 0 - - -
Konvička Jan 5 5 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 9 5 4 0 - - -
Koch Augustin 2 2 0 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kohout Marek 11 6 5 0 - - -
Kocurek Ondřej 8 3 5 0 - - -
Kocián Michal 1 1 0 0 - - -
Kocfelda Jiří 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 4 3 1 0 - - -
Kejklíček Roman 3 3 0 0 - - -
Kavka Radim 3 1 2 0 - - -
Kavan Jonáš 1 0 1 0 - - -
Kašpar Vojtěch 5 3 2 0 - - -
Kašpar Tomáš 14 7 7 0 - - -
Karásková Iva 2 1 1 0 - - -
Karásek Jan 2 2 0 0 - - -
Kapounek Petr 2 1 1 0 - - -
Kalabza Petr 4 3 1 0 - - -
Jurda Aleš 3 3 0 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jiříček Pavel 2 1 1 0 - - -
Ježek Václav 1 0 1 0 - - -
Ježek Radek 1 1 0 0 - - -
Janovský Martin 4 4 0 0 - - -
Chaloupka Libor 4 2 2 0 - - -
Husák Tomáš 3 3 0 0 - - -
Hudec Filip 5 2 3 0 - - -
Hrdý Jan 2 1 1 0 - - -
Hráčková Adéla 2 0 2 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 5 3 2 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Horký Adam 12 5 7 0 - - -
Hollarová Martina 1 0 1 0 - - -
Hlobil Jan 3 3 0 0 - - -
Hlavová Adéla 2 1 1 0 - - -
Hendrych Jan 13 9 4 0 - - -
Hejnic Jan 3 1 2 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Haniš Martin 2 0 2 0 - - -
Hanák Nikolas 1 0 1 0 - - -
Frátrik Josef 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 8 6 2 0 - - -
Filip Daniel 6 3 3 0 - - -
Fikarová Žaneta 3 1 2 0 - - -
Fiala Petr 4 0 4 0 - - -
Englmaierová Tereza 5 2 3 0 - - -
Eisner Petr 6 5 1 0 - - -
Dvořáková Lucie 1 0 1 0 - - -
Dvořák Martin 1 0 1 0 - - -
Dudek Jan 2 2 0 0 - - -
Dubnová Lucie 6 3 3 0 - - -
Duben Tomáš 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 10 5 5 0 - - -
Dospíšil Josef 2 1 1 0 - - -
Dombrovský Filip 1 0 1 0 - - -
Doležal Vratislav 2 1 1 0 - - -
Doksanský Milan 17 17 0 0 - - -
Dokoupil Tomáš 10 5 5 0 - - -
Dočkal Petr 2 1 1 0 - - -
Čížek Daniel 1 1 0 0 - - -
Černohorský Marek 7 3 4 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Cimburek Stanislav 2 1 1 0 - - -
Cikánek Ondřej 4 3 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Buršík Petr 6 5 1 0 - - -
Buňka Jiří 1 0 1 0 - - -
Bullo Peter 4 2 2 0 - - -
Bubeníček Daniel 18 9 9 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bráblík Jan 2 1 1 0 - - -
Bohata Pavel 2 1 1 0 - - -
Bilíček Aleš 4 3 1 0 - - -
Bílek Martin 1 0 1 0 - - -
Bernáth Lukáš 3 3 0 0 - - -
Beňo Ján 10 5 5 0 - - -
Bělík Miloslav 1 1 0 0 - - -
Bár Miroslav 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 10 5 5 0 - - -
Baďura Ota 4 2 2 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 6 1 5 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 - - -
Anton Matěj 2 2 0 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře