BK Baník Most

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 9. 2015
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 10. 9. 2015
Pavel Poliček
levapq@email.cz
608 205 987

1. asistent trenéra

od: 31. 8. 2016
Vladimír Hach
vladahach@gmail.com

Asistent trenéra

od: 21. 8. 2019
Jan Musil
h.musil14@email.cz

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
Třída Budovatelů 112
43401 Most

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Fröhlich 2005 171 16 22 24.2 10.4 0.2 2.7/5.0 54.1 2.0
Radek Pospíšil 2005 163 16 19 26.3 11.2 0.3 3.1/5.4 57.3 2.3
Ondřej Kahánek 2005 160 16 22 11.0 4.4 0.4 1.1/2.0 55.6 1.3
Nikola Chotěborský 2005 165 16 19 8.9 3.5 0.3 0.9/1.7 51.5 1.4
Jáchym Titlbach 2005 163 16 15 7.9 2.9 0.5 0.6/1.5 39.1 1.1
Štěpán Polák 2007 150 14 12 6.8 3.0 0.1 0.6/0.8 70.0 1.6
Jakub Dunka 2005 170 16 11 5.0 2.5 0.0 0.1/0.5 20.0 1.9
Jiří Flidr 2006 153 15 18 2.9 1.3 0.1 0.1/0.1 100.0 0.8
Jiří Šturma 2005 173 16 8 2.9 1.3 0.1 0.0/0.0 0.0 1.0
Matěj Vurma 2007 158 14 18 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0 0.2
Adam Fischer 2005 163 16 17 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 50.0 0.8
Roman Záruba 2008 13 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15482 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 4. 3. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 64:85 28 1 5/7 41.7% 11
15471 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 12. 2. 2020 Slavoj BK Litoměřice 67:36 29 1 6/4 60% 5
15474 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 12. 2. 2020 Slavoj BK Litoměřice 34:79 35 2 3/6 33.3% 5
15469 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 29. 1. 2020 TJ Thermia Karlovy Vary 109:61 44 1 18/6 75% 10
15467 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 1. 2020 BK Sokolov 76:64 35 0 6/3 66.7% 7
15494 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 28. 1. 2020 BK Sokolov 91:45 20 0 5/3 62.5% 12
15462 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 26. 1. 2020 SKB Rokycany 54:77 33 2 5/6 45.5% 14
15483 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 26. 1. 2020 SKB Rokycany 86:39 39 2 2/4 33.3% 16
15458 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 12. 1. 2020 ŠSK Slaný 61:77 31 3 6/5 54.5% 8
15455 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 11. 1. 2020 BA 2006´ Roudnice n.L. 74:80 36 0 8/9 47.1% 13
15392 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 8. 12. 2019 BK Sokolov 66:78 28 2 4/5 44.4% 14
15388 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 7. 12. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 85:62 37 0 11/4 73.3% 6
15386 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 24. 11. 2019 ŠSK Slaný 66:88 31 3 17/8 68% 12
15383 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 23. 11. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 74:78 29 2 14/2 87.5% 14
15378 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 10. 11. 2019 SKB Rokycany 67:124 53 1 15/13 53.6% 18
15372 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 23. 10. 2019 Slavoj BK Litoměřice 91:38 38 3 6/6 50% 7
15351 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 23. 10. 2019 Slavoj BK Litoměřice 44:82 33 2 10/9 52.6% 11
15370 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 13. 10. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 56:106 47 2 6/8 42.9% 5
15368 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 12. 10. 2019 BK Sokolov 64:81 32 3 8/9 47.1% 15
15365 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 29. 9. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 54:50 23 1 5/10 33.3% 13
15362 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 9. 2019 ŠSK Slaný 97:54 41 2 9/17 34.6% 11
15354 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 14. 9. 2019 SKB Rokycany 95:42 38 1 16/15 51.6% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
23. kolo
00:00
BK Baník Most
ŠSK Slaný
skupina A Preview
27. kolo
00:00
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
skupina A Preview
2. kolo 14. 9. 2019
10:00
BK Baník Most
SKB Rokycany
95
42
27
12
44
18
70
32
skupina A Review
4. kolo 28. 9. 2019
09:30
BK Baník Most
ŠSK Slaný
97
54
17
22
44
24
70
38
skupina A Review
5. kolo 29. 9. 2019
14:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
50
14
12
28
26
43
38
skupina A Review
6. kolo 12. 10. 2019
15:00
BK Sokolov
BK Baník Most
64
81
12
25
30
33
44
66
skupina A Review
7. kolo 13. 10. 2019
10:00
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
56
106
11
11
27
46
48
78
skupina A Review
1. kolo 23. 10. 2019
18:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
44
82
7
17
11
41
23
63
skupina A Review
8. kolo 23. 10. 2019
16:30
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
91
38
20
8
43
22
76
22
skupina A Review
10. kolo 10. 11. 2019
10:00
SKB Rokycany
BK Baník Most
67
124
22
23
33
59
50
83
skupina A Review
11. kolo 23. 11. 2019
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
74
78
17
23
34
39
56
59
skupina A Review
12. kolo 24. 11. 2019
09:30
ŠSK Slaný
BK Baník Most
66
88
21
17
29
40
40
63
skupina A Review
13. kolo 7. 12. 2019
15:30
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
85
62
22
13
38
27
67
44
skupina A Review
14. kolo 8. 12. 2019
12:00
BK Baník Most
BK Sokolov
66
78
15
21
41
41
53
62
skupina A Review
15. kolo 11. 1. 2020
16:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
74
80
19
14
41
34
56
62
skupina A Review
16. kolo 12. 1. 2020
12:00
ŠSK Slaný
BK Baník Most
61
77
13
10
23
31
42
51
skupina A Review
25. kolo 26. 1. 2020
14:00
BK Baník Most
SKB Rokycany
86
39
22
6
46
21
70
36
skupina A Review
18. kolo 26. 1. 2020
12:00
SKB Rokycany
BK Baník Most
54
77
19
20
29
39
40
52
skupina A Review
19. kolo 28. 1. 2020
16:30
BK Baník Most
BK Sokolov
76
64
18
20
37
31
59
46
skupina A Review
28. kolo 28. 1. 2020
18:15
BK Sokolov
BK Baník Most
91
45
20
17
40
32
66
40
skupina A Review
20. kolo 29. 1. 2020
17:30
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
109
61
31
16
60
32
84
44
skupina A Review
22. kolo 12. 2. 2020
18:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
34
79
6
19
20
35
28
58
skupina A Review
21. kolo 12. 2. 2020
16:30
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
67
36
18
6
34
20
54
22
skupina A Review
24. kolo 4. 3. 2020
17:30
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
85
15
19
26
44
44
65
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 1 41
2018/19 nadregionální soutěž 7 18
2017/18 nadregionální soutěž 2 21
2016/17 nadregionální soutěž 4 37
2015/16 kvalifikace o ligu 2 35
2015/16 kvalifikace o ligu 4 3