Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 15310
BK Přeštice
SKB Rokycany
31. 10. 2017
17:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
21
124
9
40
13
66
17
92
Review
skupina A 1. kolo 15311
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala Anh Le Tuan
Jan Růžička
68
75
11
16
26
37
53
55
Review
skupina A 1. kolo 15312
BK Baník Most
BA Tygři Louny
18. 10. 2017
19:15
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Milan Doksanský
66
67
18
14
33
22
46
40
Review
skupina A 2. kolo 15313
BK Přeštice
TJ Sokol Bor
16. 9. 2017
16:00
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
Lukáš Kalabza
28
119
14
31
18
61
24
95
Review
skupina A 2. kolo 15314
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most
16. 9. 2017
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Jan Růžička
78
63
15
14
25
33
46
50
Review
skupina A 2. kolo 15315
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
12. 11. 2017
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Rudolf Neudert
Christian Rychnavský
81
83
12
19
30
44
50
65
Review
skupina A 3. kolo 15318
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most
17. 9. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Christian Rychnavský
63
82
21
22
35
46
49
56
Review
skupina A 3. kolo 15316
SKB Rokycany
TJ Sokol Bor
17. 9. 2017
13:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Michal Kuncl
141
50
40
10
76
27
107
38
Review
skupina A 3. kolo 15317
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
11. 11. 2017
17:00
Městská sportovní hala Anh Le Tuan
Jan Růžička
73
117
25
24
40
57
56
88
Review
skupina A 4. kolo 15321
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary
30. 9. 2017
10:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
59
73
18
20
31
39
51
52
Review
skupina A 4. kolo 15319
TJ Sokol Bor
BK Baník Most
30. 9. 2017
11:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Filip Sochor
31
82
4
15
12
30
25
57
Review
skupina A 4. kolo 15320
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
30. 9. 2017
16:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
27
152
5
43
9
87
15
125
Review
skupina A 5. kolo 15323
BK Přeštice
TJ Thermia Karlovy Vary
1. 10. 2017
10:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
32
193
5
56
13
89
19
148
Review
skupina A 5. kolo 15322
TJ Sokol Bor
BA Tygři Louny
1. 10. 2017
11:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Filip Sochor
20
162
8
34
14
77
18
124
Review
skupina A 5. kolo 15324
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
1. 10. 2017
13:30
Sportovní hala SKB Michal Kuncl
Jiří Mužík
65
53
12
15
36
24
55
43
Review
skupina A 6. kolo 15326
BK Baník Most
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Most - malá hala
20
0
*
Review
skupina A 6. kolo 15327
BA Tygři Louny
SKB Rokycany
14. 10. 2017
13:30
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Karolína Vostatková
93
30
22
12
47
18
73
26
Review
skupina A 6. kolo 15325
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Bor
14. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala Jan Růžička
Anh Le Tuan
133
38
45
10
79
18
101
31
Review
skupina A 7. kolo 15330
BA Tygři Louny
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
20
0
*
Review
skupina A 7. kolo 15328
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Bor
15. 10. 2017
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Rudolf Neudert
119
42
33
8
58
18
89
30
Review
skupina A 7. kolo 15329
BK Baník Most
SKB Rokycany
14. 10. 2017
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Michael Linka
75
48
16
11
30
25
55
38
Review
skupina A 8. kolo 15332
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
29. 10. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Doubek
Adéla Hejná
107
59
29
9
55
27
77
46
Review
skupina A 8. kolo 15331
SKB Rokycany
BK Přeštice
17. 10. 2017
17:00
Sportovní hala SKB Martin Bílek
124
34
44
8
72
18
108
25
Review
skupina A 8. kolo 15333
BA Tygři Louny
BK Baník Most
15. 11. 2017
18:45
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Karolína Vostatková
80
56
19
10
42
18
58
48
Review
skupina A 9. kolo 15334
TJ Sokol Bor
SKB Rokycany
11. 11. 2017
09:00
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Radovan Minich
38
86
0
30
12
55
27
73
Review
skupina A 9. kolo 15335
BA Tygři Louny
BK Mariánské Lázně
17. 9. 2017
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Milan Doksanský
103
46
24
6
50
17
83
32
Review
skupina A 9. kolo 15336
BK Baník Most
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Milan Doksanský
78
71
14
15
43
34
56
50
Review
skupina A 10. kolo 15337
TJ Sokol Bor
BK Přeštice
12. 11. 2017
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Filip Sochor
111
58
40
15
61
21
89
42
Review
skupina A 10. kolo 15338
BK Baník Most
BK Mariánské Lázně
12. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Vladimír Kesler
86
50
22
11
49
23
68
37
Review
skupina A 10. kolo 15339
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
16. 9. 2017
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Tesař
Michael Linka
113
47
31
16
53
25
86
36
Review
skupina A 11. kolo 15341
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Přeštice
25. 11. 2017
15:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Ondřej Sládek
Jan Růžička
178
34
41
6
83
20
133
24
Review
skupina A 11. kolo 15340
BA Tygři Louny
TJ Sokol Bor
25. 11. 2017
17:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jiří Kroček
Karolína Vostatková
108
34
23
8
57
16
83
21
Review
skupina A 11. kolo 15342
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
25. 11. 2017
17:00
Městská sportovní hala Anh Le Tuan
Jan Hošťálek
43
92
10
20
18
53
32
66
Review
skupina A 12. kolo 15345
TJ Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
26. 11. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Lukáš Brus
Rudolf Neudert
65
87
15
27
38
44
55
70
Review
skupina A 12. kolo 15343
BK Baník Most
TJ Sokol Bor
26. 11. 2017
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Anna Chojnacká
83
26
19
7
37
17
60
26
Review
skupina A 12. kolo 15344
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
26. 11. 2017
11:00
Městská sportovní hala Anh Le Tuan
Jan Růžička
161
43
42
18
71
33
123
33
Review
skupina A 13. kolo 15346
TJ Sokol Bor
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 10. 2017
11:00
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Daniel Malán
41
112
1
32
11
68
21
97
Review
skupina A 13. kolo 15348
BK Přeštice
BA Tygři Louny
9. 12. 2017
17:00
Hala TJ Přeštice Miroslav Hasák
Pavel Podhůrský
46
145
9
32
23
61
36
104
Review
skupina A 13. kolo 15347
SKB Rokycany
BK Baník Most
6. 12. 2017
18:30
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Michal Kuncl
60
63
8
26
19
40
43
45
Review
skupina A 14. kolo 15349
TJ Sokol Bor
BK Mariánské Lázně
10. 12. 2017
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Daniel Malán
26
142
6
35
9
67
18
111
Review
skupina A 14. kolo 15350
BK Přeštice
BK Baník Most
10. 12. 2017
10:00
Hala TJ Přeštice Sandra Šrámková
Miroslav Hasák
15
127
6
34
9
58
11
90
Review
skupina A 14. kolo 15351
SKB Rokycany
BA Tygři Louny
9. 12. 2017
12:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Michal Kuncl
0 0
0
0
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Ouředník BK M. Lázně 19 20 1.0 25.1 11.0 0.0 3.1/6.9 45.3 1.5
Václav Jelínek Sokol Nová Paka 21 24 1.0 20.7 9.3 0.0 2.0/5.9 34.5 3.4
Tomáš Artim Sokol Bor 17 19 1.0 25.2 11.1 0.7 1.1/3.4 31.3 2.5
24 Jan Křenek BK Snakes Ostrava 19 23 1.0 20.1 7.0 1.3 2.0/3.4 57.7 1.7
Jindřich Dennison BK M. Lázně 20 20 1.0 22.7 10.4 0.2 1.5/3.3 46.2 2.4
7 Lukáš Gengela BK Snakes Ostrava 19 29 1.0 14.6 6.5 0.0 1.6/3.2 50.0 1.9
Petr Kouba BK Přelouč 20 28 1.0 14.9 6.1 0.5 1.2/2.3 54.0 2.3
8 Marek Půlpán Synthesia Pardubice 18 26 1.0 16.0 6.0 0.3 2.9/5.5 52.8 1.4
Jan Gál Jiskra Kyjov 20 24 1.0 17.0 5.8 1.4 1.4/2.6 53.2 1.8
Ondřej Petr Vitvar Thermia K. Vary 20 19 1.0 20.7 8.7 0.2 2.6/4.7 56.2 3.1
10 Lukáš Olbort Tygři Brno 18 24 1.0 15.7 4.4 1.7 1.8/2.9 63.8 1.8
Filip Šanda BK Opava 20 25 1.0 14.6 5.4 0.9 0.9/2.1 44.2 2.2
Šimon Jelínek SAM BŠM Brno 19 25 1.0 14.1 6.4 0.0 1.3/3.4 38.8 1.8
Michal Priessnitz BK Přelouč 20 22 1.0 15.9 5.9 1.0 1.3/3.0 43.9 2.3
Martin Koch Jiskra Kyjov 19 26 1.0 13.4 4.2 1.0 1.9/3.3 58.8 1.9
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 19 26 1.0 13.3 5.2 0.3 2.1/3.8 55.6 1.5
Marek Krejčí TBS Přerov 19 26 1.0 13.2 4.3 0.7 2.3/4.5 50.4 2.2
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 21 19 1.0 17.3 7.9 0.2 0.9/2.5 35.4 3.8
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 19 15 1.0 21.1 6.5 2.0 2.0/4.3 46.2 2.5
Pavel Křehlík BK Vyškov 19 28 1.0 11.1 4.9 0.1 1.2/3.3 37.0 1.9
Vladan Primak Fio banka J. Hradec 19 20 1.0 15.3 6.4 0.4 1.3/3.1 42.6 2.5
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 20 22 1.0 13.8 5.9 0.2 1.4/3.9 36.5 1.3
Šimon Seidl BK Vyškov 19 26 1.0 11.6 4.6 0.5 1.0/3.1 31.3 2.0
14 Štěpán Vlček Synthesia Pardubice 19 26 1.0 11.5 4.4 0.6 0.8/2.1 36.4 2.1
Petr Šulák SKB Strakonice 18 14 1.0 21.3 9.9 0.1 1.0/2.0 50.0 0.4
Jan Vojtíšek BK Horejsek Děčín 19 30 1.0 9.7 3.9 0.1 1.7/3.3 50.5 0.7
William Vlček BK M. Lázně 18 16 1.0 18.1 8.5 0.0 1.1/2.2 48.6 2.3
19 Jan Polívka Tygři Brno 19 17 1.0 16.8 6.9 0.2 2.5/4.0 61.8 1.4
Josef Janů Thermia K. Vary 20 18 1.0 15.8 7.2 0.0 1.3/2.6 51.1 1.6
Jiří Hrdý SKB Rokycany 21 20 1.0 14.0 6.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.6
Ondřej Bleha Thermia K. Vary 20 19 1.0 14.6 6.6 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.5
Daniel Šich kanonýři Josefov 20 16 1.0 17.1 5.8 1.0 2.4/4.1 60.0 1.9
Matěj Laušman BK M. Lázně 20 19 1.0 14.3 6.4 0.0 1.5/3.2 47.5 3.7
6 Jan Haman kanonýři Josefov 20 24 1.0 11.0 3.3 1.1 1.2/2.2 53.8 2.1
Kilián Krytinář BK Vyškov 20 18 1.0 14.6 5.7 0.8 0.9/2.2 40.0 3.6
Aleš Kejmar BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 16.3 6.1 0.8 1.6/2.9 53.2 3.4
Tadeáš Trbola BK Horejsek Děčín 19 24 1.0 10.8 4.6 0.0 1.5/3.0 50.0 1.6
4 Filip Rozsíval kanonýři Josefov 20 22 1.0 11.7 4.7 0.5 0.7/2.5 29.6 2.1
David Fraňo BK Baník Most 20 11 1.0 23.4 10.2 0.4 1.9/3.1 61.8 3.1
Jaroslav Tuček SKB Rokycany 20 15 1.0 17.1 7.7 0.1 1.2/2.8 42.9 2.0
Matyáš Fichtner BK Horejsek Děčín 19 32 1.0 7.8 3.5 0.1 0.4/2.4 17.9 2.4
Michal Pěkný BK Brandýs n.L. 20 17 1.0 14.1 5.4 0.5 1.6/4.3 38.4 2.1
Hugo Sekot Sokol Nová Paka 21 20 1.0 11.7 4.2 0.5 1.8/3.4 53.7 1.9
12 Tomáš Novotný Tygři JBC Brno 20 34 1.0 6.8 2.3 0.1 1.8/3.1 57.0 1.6
Radek Valenta BK Baník Most 20 11 1.0 20.8 6.9 1.6 2.1/3.4 62.2 2.1
Lukáš Kejmar BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 12.2 4.3 0.8 1.1/2.9 38.5 2.1
Jonáš Polák SKB Strakonice 20 16 1.0 13.7 6.4 0.1 0.6/2.5 25.0 1.3
Erik Pientak BK Vyškov 20 26 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.3 33.3 2.9
Michal Říha Sokol Bor 17 17 1.0 12.8 5.8 0.4 0.2/1.6 0.0* 0.9
19 Patrik Pavlovič BK Snakes Ostrava 19 23 1.0 9.4 4.0 0.2 1.0/2.0 0.0* 2.5
Josef Pluhař BVK Holice 19 24 1.0 9.0 3.5 0.2 1.4/2.5 55.9 1.1
Jan Chvosta SKB Strakonice 19 14 1.0 15.2 5.9 0.8 1.0/2.1 48.3 1.9
Samuel Indruch Basket Valmez 19 13 1.0 16.3 7.3 0.2 1.2/2.6 47.1 0.5
Tomáš Randýsek BK Horejsek Děčín 18 26 1.0 8.1 3.2 0.2 0.9/1.7 0.0* 2.2
Štěpán Šmíd BK Vyškov 20 24 1.0 8.7 3.7 0.0 1.2/2.3 50.9 2.0
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 20 18 1.0 11.6 4.0 0.6 1.9/2.7 71.4 1.4
Bedřich Paseka TJ Sokol BK Chrudim 20 22 1.0 9.5 4.0 0.0 1.6/4.1 38.9 1.7
Jan Fridrich Basket Valmez 20 13 1.0 15.7 6.2 0.0 3.4/6.2 55.0 0.8
91 Petr Celerin BK Snakes Ostrava 19 25 1.0 8.1 3.6 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.8
Filip Kvasnica SAM BŠM Brno 19 26 1.0 7.8 3.2 0.0 1.5/3.4 43.2 1.8
Tadeáš Šruc TBS Přerov 19 12 1.0 16.8 5.5 1.5 1.3/2.8 45.5 2.2
Šimon Sůva BK M. Lázně 19 20 1.0 10.1 4.4 0.1 1.0/2.4 39.6 2.0
15 Damián Džubera BK Snakes Ostrava 19 31 1.0 6.2 2.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.5
Tomáš Svoboda Kondoři Liberec 19 33 1.0 5.8 2.2 0.2 0.8/2.0 39.4 1.9
11 Matěj Rotrekl BK Snakes Ostrava 19 26 1.0 7.3 2.9 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.7
Vojtěch Frank SK Bruntál 19 14 1.0 13.6 6.0 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.8
Ondřej Kocourek Baník Most (MS) 20 12 1.0 15.8 6.6 0.2 2.2/3.8 56.5 1.9
Filip Raymond BK Horejsek Děčín 19 33 1.0 5.7 2.4 0.0 0.7/2.2 33.8 2.5
František Novotný TJ Sokol BK Chrudim 19 20 1.0 9.3 4.4 0.1 0.5/2.0 22.5 1.5
18 Michal Macháček kanonýři Josefov 21 20 1.0 9.3 4.1 0.0 1.2/3.5 33.3 2.0
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomyšl 20 28 1.0 6.6 2.0 0.6 1.0/2.0 47.4 1.6
Jiří Plaček BK Přelouč 20 14 1.0 13.1 4.4 1.1 0.9/1.6 0.0* 1.6
Filip Marada Jiskra Kyjov 18 14 1.0 13.0 5.7 0.0 1.6/3.3 47.8 1.9
František Sloboda Thermia K. Vary 20 19 1.0 9.5 4.5 0.1 0.4/1.7 0.0* 1.9
Patrik Lošťák SK Žabovřesky 20 17 1.0 10.6 3.5 0.5 2.0/3.1 64.2 1.1
David Dvořák BK Horejsek Děčín 19 28 1.0 6.4 2.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 19 23 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/2.0 27.7 1.6
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 19 26 1.0 6.8 2.8 0.0 1.0/2.3 45.0 1.8
9 Tomáš Ulrych Synthesia Pardubice 19 23 1.0 7.7 2.3 0.6 1.5/2.4 62.5 2.2
Viktor Pololáník SAM BŠM Brno 18 28 1.0 6.3 2.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.4
Ondřej Chvála Fio banka J. Hradec 19 24 1.0 7.3 2.7 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.8
Mikuláš Bredl Fio banka J. Hradec 19 25 1.0 7.0 3.0 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.3
Jiří Vlášek Lokomotiva Plzeň 19 19 1.0 9.2 3.9 0.1 1.1/2.3 45.5 2.2
6 Tomáš Kocián BC Benešov B 17 18 1.0 9.6 4.4 0.0 0.7/2.7 27.1 2.2
Marek Lesko Basketpoint F-M 17 14 1.0 12.3 4.6 0.4 1.7/4.4 39.3 1.7
31 Petr Veselý Tygři Brno 19 19 1.0 9.1 3.9 0.0 1.3/3.3 38.7 1.7
Adam Mikuláš BVK Holice 19 19 1.0 9.0 3.7 0.1 1.3/3.1 43.1 1.6
Dalibor Kolář SAM Brno 18 35 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.0 0.0* 2.3
15 Dominik Procházka Synthesia Pardubice 19 24 1.0 7.1 2.3 0.3 1.6/3.3 48.1 2.0
Lukáš Kolda Thermia K. Vary 18 12 1.0 14.2 6.1 0.1 1.8/3.6 48.8 2.0
Mirek Brož BC Benešov 20 15 1.0 11.0 5.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Viktor Rejthar BK Horejsek Děčín 19 28 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
6 Daniel Pešek Tesla Pardubice 20 18 1.0 9.1 3.6 0.3 0.9/2.5 35.6 1.4
David Dostál BK Příbor B 17 8 1.0 20.0 8.0 0.0 4.0/5.8 69.6 1.1
Milan Rýdl BC Benešov 20 18 1.0 8.7 3.9 0.0 0.8/3.7 22.7 1.8
Daniel Mlčoch SKB Zlín 20 18 1.0 8.7 1.2 1.9 0.4/0.8 0.0* 2.1
Benjamín Navrátil Basketpoint F-M 18 8 1.0 19.4 6.9 1.1 2.3/4.1 54.5 1.8
Pavel Troják Tigers Č. Budějovice 19 15 1.0 10.1 4.1 0.3 1.0/1.9 0.0* 2.2
Filip Kubánek BK Brandýs n.L. 19 15 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/2.6 51.3 0.9
Radek Suchomel BK Vyškov 18 20 1.0 7.6 3.4 0.1 0.6/2.5 24.5 2.5
David Pospíšil Sluneta Ústí n. L. 17 24 1.0 6.2 2.6 0.1 0.7/2.3 30.9 2.0
Matěj Šperl Fio banka J. Hradec 19 24 1.0 6.2 2.3 0.3 0.8/1.6 0.0* 2.3
Adam Rejda BK Pce "B" 20 16 1.0 9.3 3.9 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.7
Daniel Horák BK Horejsek Děčín 19 31 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.3
Martin Holec R&J EBC Mělník (ms) 20 12 1.0 12.3 5.3 0.0 1.6/3.7 43.2 2.1
František Gecašek SK Bruntál 19 14 1.0 10.3 3.6 0.7 0.9/2.5 34.3 2.0
Adam Dvořák BK Pce "B" 20 22 1.0 6.5 2.3 0.5 0.4/1.3 0.0* 1.9
Petr Němčík SK Bruntál 20 14 1.0 10.2 4.7 0.0 0.8/3.0 26.2 1.7
Michal Kafka BK Horejsek Děčín 20 26 1.0 5.4 1.6 0.3 1.3/2.2 58.9 1.6
Josef Sýkora BK Horejsek Děčín 19 30 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.0
Tomáš Obermajer SKB Rokycany 19 10 1.0 13.9 6.2 0.0 1.5/2.8 53.6 0.5
David Košárek TJ Sokol BK Chrudim 19 17 1.0 8.1 3.3 0.2 1.0/2.1 47.2 2.3
Pavel Ráž Sokol Vysoké Mýto 18 22 1.0 6.2 2.8 0.0 0.7/2.6 25.9 1.9
Jan Strnadel Tigers Č. Budějovice 18 12 1.0 11.3 5.2 0.0 1.0/2.3 44.4 1.6
Lukáš Najman BK Brandýs n.L. 20 18 1.0 7.5 3.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n.L. 18 15 1.0 8.9 3.1 0.7 0.7/1.3 0.0* 2.3
23 Anna Jedličková SK Bruntál 19 10 1.0 13.4 4.8 0.4 2.6/4.2 61.9 3.0
Jan Šíma BK Baník Most 18 9 1.0 14.7 6.3 0.0 2.0/4.1 48.6 1.4
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 20 14 1.0 9.4 2.9 1.1 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jan Sklenář R&J EBC Mělník (ms) 21 12 1.0 11.0 5.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.2
Martin Jahoda Jiskra Kyjov 19 23 1.0 5.7 2.3 0.0 1.2/2.5 47.4 2.1
Kryšpín Černý R&J EBC Mělník (ms) 20 13 1.0 10.1 3.6 0.2 2.2/3.2 66.7 2.0
Maxim Větrovec Thermia K. Vary 18 14 1.0 9.1 4.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
6 Stanislav Sychra Tygři JBC Brno 20 35 1.0 3.7 1.3 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.8
Tomáš Čajánek SŠB Pardubice 19 22 1.0 5.8 2.2 0.1 1.2/3.5 33.8 1.1
Vojtěch Lagron Sokol Bor 18 16 1.0 7.8 3.6 0.0 0.7/2.5 27.5 3.3
Milan Doležel Maják Vyškov 21 12 1.0 10.3 4.3 0.2 1.2/2.3 51.9 2.1
Jan Zadražil Královští Sokoli 20 11 1.0 10.8 3.1 0.6 2.7/4.0 68.2 2.4
Daniel Tomek Start Havířov 20 8 1.0 14.8 4.4 1.8 0.8/2.3 33.3 2.8
5 Adam Cíleček Tygři Brno 19 23 1.0 5.1 1.3 0.4 1.4/2.2 64.0 1.4
Václav Opletal SAM Brno 20 30 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/1.3 0.0* 0.9
Petr Zerzán Sokol Vysoké Mýto 19 20 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/2.6 19.6 1.5
6 David Mihál BK Snakes Ostrava 19 24 1.0 4.7 1.8 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.8
Václav Borl BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 7.0 2.5 0.6 0.3/0.6 0.0* 1.9
25 Tomáš Hrabec BK Snakes Ostrava 19 23 1.0 4.8 1.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Jiří Fučík Fio banka J. Hradec 18 11 1.0 10.1 3.3 0.6 1.6/2.6 62.1 1.5
Marek Kročák Tigers Č. Budějovice 19 16 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Matěj Burda Loko Trutnov 19 20 1.0 5.5 1.5 0.7 0.6/1.0 0.0* 0.7
Ondřej Tesař SAM BŠM Brno 19 27 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/2.1 32.1 1.4
Peter Daško Sluneta Ústí n. L. 19 19 1.0 5.7 2.1 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.3
Ondřej Marek Basketpoint F-M 17 13 1.0 8.4 2.6 0.7 1.1/2.5 43.8 2.1
Jan Sádovský SŠB Pardubice 19 18 1.0 6.1 2.7 0.1 0.4/2.2 20.5 1.1
Martin Kohout BK Přeštice 19 9 1.0 12.0 5.6 0.0 0.9/3.7 24.2 0.0
Šimon Kolář BK Brandýs n.L. 20 14 1.0 7.7 2.4 0.4 1.6/3.6 44.0 2.1
Štěpán Kocourek Baník Most (MS) 20 11 1.0 9.6 2.8 0.9 1.3/2.1 60.9 1.5
Dominik Kučera BA Tygři Louny 20 14 1.0 7.6 3.2 0.0 1.1/3.1 36.4 0.9
David Šturala BC Nový Jičín 18 13 1.0 8.2 3.3 0.0 1.5/3.8 40.0 1.5
Jan Franěk R&J EBC Mělník (ms) 20 15 1.0 7.1 3.1 0.1 0.5/1.9 0.0* 2.1
František Svatoň SK Bruntál 17 13 1.0 8.1 3.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.0
11 Ondřej Votke Synthesia Pardubice 19 24 1.0 4.4 1.5 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.4
32 Adam Cejpek Tygři Brno 17 24 1.0 4.3 1.3 0.4 0.4/0.8 0.0* 0.7
Ondřej Zámorský Basketpoint F-M 19 12 1.0 8.7 3.0 0.5 1.2/2.3 50.0 1.2
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 18 14 1.0 7.4 2.7 0.4 0.9/2.4 35.3 1.9
Tomáš Dejmek Fio banka J. Hradec 19 22 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.5
15 Erik Svoboda Tygři Brno 19 25 1.0 4.0 1.4 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.7
Martin Beránek Královští Sokoli 20 12 1.0 8.4 2.7 0.7 1.1/2.3 48.1 3.7
Tomáš Candrák Sokol Vysoké Mýto 20 12 1.0 8.4 3.3 0.5 0.4/1.6 0.0* 2.1
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 20 24 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.4
Filip Dráb SKB Zlín 18 22 1.0 4.5 1.8 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.3
Daniel Limpouch SKB Strakonice 19 7 1.0 14.0 5.4 0.1 2.7/4.9 55.9 2.3
Michal Ropek Sokol Vysoké Mýto 19 24 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/3.0 31.5 1.8
Vít Veselý BK Horejsek Děčín 19 16 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/2.0 25.0 1.8
41 Jan Roman Zaplatílek kanonýři Josefov 20 24 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Vít Slavíček Jiskra Kyjov 18 23 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.1
Jan Ehrenberger SAM BŠM Brno 19 27 1.0 3.6 1.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Jakub Dombek Basketpoint F-M 19 14 1.0 6.9 1.8 0.9 0.7/2.5 28.6 1.6
Vojta Kočárník SLUNETA Ústí n.L. 20 14 1.0 6.8 2.8 0.3 0.4/0.9 0.0* 2.1
Erik Havel BK Příbor B 19 11 1.0 8.5 2.4 0.8 1.4/3.0 45.5 2.4
Richard Popelka SLUNETA Ústí n.L. 20 15 1.0 6.3 1.9 0.5 1.0/1.7 0.0* 2.4
Samuel Podlaha Tigers Č. Budějovice 18 7 1.0 13.1 5.6 0.4 0.7/2.3 31.3 3.0
Martin Šubrt Jiskra Kyjov 19 25 1.0 3.7 1.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
11 Matěj Baldík kanonýři Josefov 19 24 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.9
Filip Barák SK Bruntál 19 9 1.0 10.0 4.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.1
4 Michal Bílek Synthesia Pardubice 18 21 1.0 4.3 1.7 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.5
Michael Hejzlar Synthesia Pardubice 20 24 1.0 3.8 1.4 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.1
Vojtěch Brabec SKB Strakonice 18 13 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/2.9 36.8 1.4
Lukáš Techl BK Horejsek Děčín 17 33 1.0 2.7 1.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.5
Ondřej Ševčík SAM BŠM Brno 19 18 1.0 4.9 2.2 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.2
Jakub Gabriel Kondoři Liberec 19 17 1.0 5.2 1.9 0.1 1.1/2.8 40.4 1.3
Filip Hruša TJ Sokol BK Chrudim 18 18 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.9
Pavel Matěj Procházka BKj Kralupy 20 10 1.0 8.7 2.8 0.7 1.0/1.8 0.0* 1.2
Patrik Tyleček Basketpoint F-M 19 13 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/2.6 38.2 2.8
Tomáš Kameníček SK Bruntál 18 14 1.0 6.1 2.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 3.1
Luboš Hentek SKB Strakonice 18 13 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/2.2 35.7 0.8
Domani Douglas Tigers Č. Budějovice 18 12 1.0 7.2 3.1 0.3 0.3/1.0 0.0* 3.3
Matěj Novotný Fio banka J. Hradec 19 20 1.0 4.3 2.0 0.1 0.2/1.1 0.0* 1.1
3 Petr Augustin BK Snakes Ostrava 19 30 1.0 2.8 1.1 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.8
12 Tomáš Palát BK Snakes Ostrava 19 10 1.0 8.4 3.5 0.2 0.8/1.3 0.0* 0.9
Jan Klenner Start Havířov 20 11 1.0 7.5 2.6 0.0 2.3/3.6 62.5 1.7
Dominik Šenk SAM BŠM Brno 19 22 1.0 3.8 1.3 0.2 0.7/1.3 0.0* 1.0
Šimon Tesař TBS Přerov 19 24 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.3
44 Vít Stankuš BK Snakes Ostrava 18 22 1.0 3.7 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Ondřej Hašek Sokol Vysoké Mýto 17 21 1.0 3.9 1.6 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.7
Milan Machala BK Příbor B 19 10 1.0 8.1 3.3 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.2
17 Petr Málek BC Benešov B 19 17 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/3.0 17.6 1.2
Jaroslav Martínek BK Kralupy 18 15 1.0 5.4 2.1 0.3 0.3/1.6 0.0* 2.1
Jáchym Povolný BC Benešov 20 17 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.6
Tomáš Halámek BK Přeštice 19 10 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/3.7 24.3 0.0
Michal Metz Basketpoint F-M 18 14 1.0 5.6 2.3 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.4
Dominik Kocek BA Tygři Louny 20 11 1.0 7.1 2.7 0.3 0.8/2.0 40.9 1.6
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 19 24 1.0 3.3 1.3 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
Jiří Kneifl BK Baník Most 20 11 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.4
Mikoláš Březina TJ Sokol BK Chrudim 19 21 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.3
5 Ondřej Bareš Synthesia Pardubice 19 16 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
Matyáš Hartman Loko Trutnov 17 20 1.0 3.8 1.3 0.2 0.7/2.4 29.8 2.1
88 František Vyroubal BK Snakes Ostrava 19 12 1.0 6.3 2.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Jakub Holler SK Bruntál 18 14 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.5
Vojtěch Ondra SKB Zlín 19 21 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Ondřej Drahoš TJ Sokol BK Chrudim 18 22 1.0 3.4 1.0 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.9
Leonard Larisch Tigers Č. Budějovice 18 13 1.0 5.7 2.4 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.2
29 Dalibor Veselý Tygři Brno 19 23 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.4
Martin Horsák SKB Zlín 18 25 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.3
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 19 24 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.3
Adam Kampy BK Horejsek Děčín 19 28 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.4
Václav Tvardek Basketpoint F-M 19 13 1.0 5.5 2.2 0.0 1.1/3.4 31.8 1.6
15 Tomáš Bartoš BC Benešov B 18 17 1.0 4.2 1.9 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Tomáš Kudělka BC Nový Jičín 18 11 1.0 6.5 2.2 0.5 0.5/2.2 25.0 2.9
Dominik Tomek Start Havířov 20 7 1.0 10.1 1.0 2.4 0.9/1.1 0.0* 2.9
Michal Žďárský BK Vyškov 19 22 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Tomáš Slimáček R&J EBC Mělník (ms) 18 13 1.0 5.4 1.5 0.7 0.4/1.3 0.0* 1.5
Tomáš Bartošík Basket Valmez 19 14 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/2.1 30.0 0.9
Daniel Koch BC Nový Jičín 18 14 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.5
Svatopluk Vodička SK Bruntál 19 4 1.0 17.3 7.5 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.0
Matouš Mityska BK Horejsek Děčín 20 25 1.0 2.7 1.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.2
Matyáš Karlík TBS Přerov 18 19 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Jakub Vyplel SKB Zlín 18 12 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.4
Roman Turek Tigers Č. Budějovice 18 17 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
Tadeáš Poliak Loko Trutnov 19 18 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.8
Adam Zlámal TBS Přerov 17 12 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/2.3 17.9 1.6
František Kolář Thermia K. Vary 19 13 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Štěpán Maléř BK Příbor B 18 12 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.0
Marek Bill Basket Valmez 19 14 1.0 4.4 2.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Václav Bartoš USK Praha 20 15 1.0 4.1 1.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Jan Balcar BC Nový Jičín 17 11 1.0 5.6 2.5 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.5
Adam Ivánek BK Příbor B 19 6 1.0 10.2 4.0 0.3 1.2/3.0 38.9 2.3
Filip Hnátek Thermia K. Vary 17 11 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.1
Robin Bobek Jiskra Kyjov 17 21 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.2
Jan Lízal Tygři JBC Brno B 18 6 1.0 10.0 4.2 0.2 1.2/2.2 53.8 1.8
Daniel Dvořák Kondoři Liberec 19 17 1.0 3.5 1.3 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.2
Jakub Laušman BK M. Lázně 18 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Adam Koňařík BC Nový Jičín 17 14 1.0 4.2 1.4 0.1 1.3/2.7 47.4 1.8
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 9 1.0 6.6 3.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
5 Jakub Mužík BK Snakes Ostrava 19 28 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.7
Vojtěch Deliš R&J EBC Mělník (ms) 20 16 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Bohumil Železo Fio banka J. Hradec 19 14 1.0 4.1 1.4 0.1 1.1/2.0 53.6 1.4
Štěpán Novák PŘÍ 18 23 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.1
Marek Štoller SK Bruntál 18 13 1.0 4.5 2.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.4
35 Vojtěch Kvarda Tygři JBC Brno 20 30 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Jan Grundza BA Tygři Louny 19 11 1.0 5.2 1.5 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.2
7 Jindřich Hemelík kanonýři Josefov 20 21 1.0 2.7 1.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Adam Kadeřábek TBS Přerov 19 22 1.0 2.6 0.6 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.1
Jan Junek Sokol Vysoké Mýto 19 10 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/2.8 32.1 1.6
22 Martin Cornejo Tygři Brno 17 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Daniel Hodúl Fio banka J. Hradec 18 7 1.0 7.9 2.3 0.7 1.1/2.3 50.0 2.1
16 Tony Martin kanonýři Josefov 19 20 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Vojtěch Jurka BK Brandýs n.L. 18 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
14 Lukáš Kukura BC Benešov B 18 11 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Arsenij Bobryshev Sokol Vysoké Mýto 19 6 1.0 9.0 3.2 0.8 0.2/0.8 0.0* 2.0
Adam Ludvar SKB Rokycany 17 9 1.0 6.0 2.9 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.6
Ondřej Gibala Lokomotiva Plzeň 19 10 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
17 Maxim Kakrda Synthesia Pardubice 17 22 1.0 2.5 0.9 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Martin Kovanda Sokol Bor 19 19 1.0 2.8 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.4
Filip Kašpar SKB Strakonice 19 14 1.0 3.8 1.4 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.1
8 Tomáš Řeha STHAV 18 16 1.0 3.3 1.4 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.1
Miroslav Kůstka SLUNETA Ústí n.L. 18 4 1.0 13.0 4.0 1.3 1.3/3.0 41.7 2.3
Vincent Šedivý Sluneta Ústí n. L. 19 8 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Matouš Malec BC Vysočina 19 9 1.0 5.7 1.8 0.2 1.4/2.4 59.1 1.8
Kryštof Macků USK Praha 18 24 1.0 2.1 0.8 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.8
Viktor Valášek TBS Přerov 18 28 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
David Koutný Jiskra Kyjov 19 6 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.7
Adam Krabec SKB Rokycany 19 4 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/3.8 20.0 1.0
Lukáš Kaprál TBS Přerov 18 28 1.0 1.8 0.6 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.3
Lukáš Hurta Basket Valmez 18 11 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/3.8 28.6 0.6
Vít Kadlec Tigers Č. Budějovice 20 2 1.0 25.0 9.5 1.5 1.5/2.0 75.0 3.0
Tomáš Bedlek Královští Sokoli 19 11 1.0 4.5 1.5 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.4
18 Ivan Bezkorovayny BC Benešov B 17 16 1.0 3.1 1.4 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.8
Štěpán Koštál SKB Rokycany 19 6 1.0 8.2 3.8 0.2 0.0/0.5 0.0* 1.7
Maxmilian Zavřel SAM Brno 20 25 1.0 2.0 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Jakub Bodnár BK Vyškov 18 16 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Vojtěch Kupka Jiskra Kyjov 19 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Aubrecht SKB Rokycany 17 13 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.8
Adam Bublík SKB Zlín 19 12 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
David Válek Start Havířov 18 8 1.0 5.9 1.5 0.9 0.3/0.5 0.0* 1.8
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 19 10 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.3
David Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 18 12 1.0 3.8 1.5 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.6
Jakub Dřevo SKB Strakonice 18 6 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Jonáš Černý BK M. Lázně 16 11 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Václav Štika Tigers Č. Budějovice 20 9 1.0 5.0 2.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.1
Ondřej Kahánek BK Baník Most 18 6 1.0 7.5 2.7 0.5 0.7/1.5 0.0* 1.5
Petr Ticháček Jiskra Kyjov 18 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.5
Filip Pittr BK Přeštice 19 10 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/3.2 34.4 0.0
Jan Krásný TBS Přerov 19 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.0 58.3 1.3
6 Dan Tesař Synthesia Pardubice 19 19 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
Ivo Chytil SKB Zlín 20 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.0
Vojtěch Kubečka BK Příbor B 18 9 1.0 4.9 2.0 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.1
18 Petr Špaček Tygři JBC Brno 20 29 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.6
Viktor Koňařík TBS Přerov 17 25 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Michal Böhm BA Tygři Louny 17 10 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.8
Bernard Dobez BK Přeštice 17 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.9 0.0* 0.0
12 Tomáš Heger BC Benešov B 19 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.3
Matěj Pokorný BC Benešov 20 15 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Miroslav Soták Sokol Bor 18 8 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.6
1 Richard Vavrečka BK Snakes Ostrava 18 19 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.3
Martin Dvořák Sokol Vysoké Mýto 18 10 1.0 4.1 1.4 0.1 1.0/2.2 45.5 1.2
Michael Jakl Fio banka J. Hradec 20 11 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.3
Petr Hrubý SKB Rokycany 18 8 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.8
Matyáš Rohlík R&J EBC Mělník (ms) 19 13 1.0 3.0 0.7 0.2 0.9/1.7 0.0* 2.6
Marek Slovák BK Příbor B 19 10 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/2.5 28.0 2.5
Vojtěch Turek Sokol Nová Paka 19 19 1.0 2.1 0.8 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.7
Alex Pěnkava Válečníci Děčín B 18 11 1.0 3.5 1.2 0.2 0.6/1.3 0.0* 0.9
Daniel Chyška Fio banka J. Hradec 19 24 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Michal Mityska BK Horejsek Děčín 20 18 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.5
Jiří Bureš Loko Trutnov 17 24 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Aleš Hess SKB Strakonice 18 4 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Jan Špringl R&J EBC Mělník (ms) 18 12 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Martin Synek Loko Trutnov 18 22 1.0 1.7 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Jakub Chovanec SKB Zlín 17 1 1.0 37.0 18.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Karel Koudelka Sluneta Ústí n. L. 17 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
7 Petr Wolf STHAV 19 14 1.0 2.6 0.8 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.6
Karel Lachout Thermia K. Vary 17 7 1.0 5.1 2.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.9
Jan Stočes R&J EBC Mělník (ms) 20 12 1.0 3.0 1.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
Petr Pešek SKB Strakonice 19 2 1.0 18.0 8.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Filip Labuta BK Horejsek Děčín 20 16 1.0 2.3 0.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.9
Václav Burian Basket Valmez 18 9 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/2.0 11.1 0.8
Zdeněk Klíma BK Horejsek Děčín 20 16 1.0 2.3 0.4 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.8
Jan Šidlichovský Královští Sokoli 20 2 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.5
Jáchym Trávníček SK Žabovřesky 19 4 1.0 9.0 2.8 0.0 3.5/5.5 63.6 2.8
Daniel Dolanský SK Bruntál 17 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
David Korous BC Benešov 17 11 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Michal Slovák BK Příbor B 19 10 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.9
Max Hanák BC Nový Jičín 18 6 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/2.3 21.4 1.0
Matěj Pospíšil Sokol Vysoké Mýto 18 24 1.0 1.4 0.5 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.6
Adam Mikulášek SKB Zlín 19 1 1.0 34.0 17.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beneš BK Brandýs n.L. 19 11 1.0 3.1 0.7 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.0
Matěj Bureš BK Vyškov 19 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Filip Trubač Thermia K. Vary 18 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Filip Vu Dang TBS Přerov 20 4 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
10 David Hošek kanonýři Josefov 20 18 1.0 1.8 0.4 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.7
8 Marek Mošnička BC Benešov B 18 14 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.7
Marek Vondra TJ Sokol BK Chrudim 19 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Kryštof Horáček BK Pce "B" 18 19 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
9 Khalidi Husein Al Tygři JBC Brno 20 17 1.0 1.9 0.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 0.8
Adam Honyš SŠB Pardubice 19 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/3.0 25.0 1.8
Mikuláš Čech Měl U13B 16 22 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
Petr Černý Sokol Vysoké Mýto 19 21 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.7
Ondřej Linart BK Příbor B 17 10 1.0 3.1 0.9 0.0 1.3/2.5 52.0 2.1
Jordan Oupoh Fio banka J. Hradec 18 6 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/1.7 0.0* 1.5
Vojtěch Brom Fio banka J. Hradec 18 8 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.1
Filip Šrubař BC Nový Jičín 18 11 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Ondřej Radil Basketpoint F-M 17 10 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
16 Matyáš Malknecht BC Benešov B 17 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
12 Matěj Pletánek Synthesia Pardubice 19 21 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Ondřej Švejda Sokol Vysoké Mýto 17 23 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Bořek Klat STHAV 17 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.2
Jiří Martínček Thermia K. Vary 18 9 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/1.1 0.0* 1.2
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 19 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Adam Venera SK Bruntál 18 5 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.2
František Dvořák Jiskra Kyjov 20 9 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.1
Matěj Medáček R&J EBC Mělník (ms) 20 12 1.0 2.4 1.0 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.0
Tobiáš Krampol SAM Brno 20 19 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Martin Hart SLUNETA Ústí n.L. 18 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Jan Hanzlík BK Příbor B 18 9 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.8
Lukáš Michna BK Příbor B 18 7 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/2.0 14.3 1.0
Filip Tomášek R&J EBC Mělník (ms) 19 12 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.5
Jan Miloševský BC Nový Jičín 17 7 1.0 4.0 1.4 0.0 1.1/2.3 50.0 2.0
Tomáš Hora Thermia K. Vary 17 3 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Jan Blažek BK Přeštice 19 9 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.0
Daniel Mach Loko Trutnov 17 6 1.0 4.5 0.8