Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Kaplice Grizzlies
SKB Strakonice
28. 10. 2018
11:00
ZŠ Školní Michal Hána
Matěj Žáček
40
105
6
22
16
52
22
77
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
27. 10. 2018
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Bohumír Fučík
Jakub Rypáček
76
23
18
4
39
8
55
15
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
BK Beroun
27. 10. 2018
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Klára Buňková
115
16
32
0
65
4
96
10
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Přeštice
BK Jiskra Domažlice
23. 10. 2018
17:45
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Sandra Šrámková
31
84
8
13
12
38
19
59
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Beroun
BC Benešov
22. 9. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Eliška Marečková
Patricie-Anna Reitzová
30
68
2
16
8
36
19
50
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BK Medvědi Tábor
15. 9. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Kalabza
Pavel Tauber
65
69
15
24
30
38
56
52
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Jiskra Domažlice
SKB Strakonice
28. 11. 2018
17:15
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
106
69
31
19
59
39
85
53
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Přeštice
Kaplice Grizzlies
15. 9. 2018
17:30
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Pavel Podhůrský
50
32
16
13
28
17
38
30
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
Kaplice Grizzlies
16. 9. 2018
09:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Karel Kuška
114
34
33
7
61
16
85
28
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Přeštice
SKB Strakonice
16. 9. 2018
09:30
Hala TJ Přeštice 46
68
8
13
20
33
35
51
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
BC Benešov
16. 9. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Pavel Tauber
104
27
22
3
53
12
82
22
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Beroun
BK Medvědi Tábor
23. 9. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Martin Koudela
Patricie-Anna Reitzová
20
118
8
39
10
64
14
88
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
29. 9. 2018
10:00
Městská sportovní hala Karel Kuška
Radovan Minich
72
29
21
7
39
15
55
17
Review
skupina A 4. kolo 13
Kaplice Grizzlies
BK Medvědi Tábor
29. 9. 2018
11:00
ZŠ Školní Stanislav Dvořák
Jakub Rypáček
31
133
12
26
16
60
23
99
Review
skupina A 4. kolo 14
SKB Strakonice
BC Benešov
29. 9. 2018
17:30
STARZ aréna Augustin Koch
Kateřina Řezníková
44
65
11
14
17
30
30
51
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Přeštice
BK Lokomotiva Plzeň
29. 9. 2018
17:30
Hala TJ Přeštice Miroslav Hasák
Jan Hošťálek
40
120
8
25
18
51
28
80
Review
skupina A 5. kolo 18
SKB Strakonice
BK Medvědi Tábor
30. 9. 2018
09:00
STARZ aréna Augustin Koch
Josef Opava
26
124
8
38
18
64
24
91
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Přeštice
BK Beroun
30. 9. 2018
09:30
Hala TJ Přeštice Miroslav Hasák
Jan Hošťálek
61
20
11
4
27
10
41
14
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
30. 9. 2018
10:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
66
68
14
18
37
36
51
54
Review
skupina A 5. kolo 17
Kaplice Grizzlies
BC Benešov
30. 9. 2018
11:00
ZŠ Školní Jakub Rypáček
Stanislav Dvořák
40
48
7
15
13
26
28
34
Review
skupina A 6. kolo 23
BK Medvědi Tábor
BK Přeštice
13. 10. 2018
11:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Jakub Rypáček
113
31
20
11
64
14
87
20
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Beroun
SKB Strakonice
14. 10. 2018
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova 34
97
8
37
15
57
22
79
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
Kaplice Grizzlies
13. 10. 2018
15:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Karel Kuška
93
34
16
8
45
18
71
23
Review
skupina A 6. kolo 24
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
13. 10. 2018
17:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
25
52
5
13
14
22
21
41
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
SKB Strakonice
14. 10. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Jiří Mužík
111
23
21
6
57
10
89
19
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Beroun
Kaplice Grizzlies
14. 10. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Josef Matějček
Radek Šťavík
35
70
9
14
19
30
23
48
Review
skupina A 7. kolo 27
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
14. 10. 2018
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Jakub Rypáček
Lukáš Petrisko
65
37
18
4
34
16
49
25
Review
skupina A 7. kolo 28
BC Benešov
BK Přeštice
14. 10. 2018
13:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
32
30
10
3
18
11
26
18
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň
28. 10. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Michal Dub
31
77
2
22
15
40
25
63
Review
skupina A 8. kolo 31
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
28. 10. 2018
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Milan Rýdl
26
86
8
18
12
44
19
66
Review
skupina A 8. kolo 32
SKB Strakonice
Kaplice Grizzlies
28. 10. 2018
15:00
ZŠ Školní Michal Hána
Matěj Žáček
87
39
14
13
38
28
62
38
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Jiskra Domažlice
BK Přeštice
19. 10. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Karel Kuška
77
42
22
10
35
19
50
37
Review
skupina A 9. kolo 33
SKB Strakonice
BK Přeštice
10. 11. 2018
09:30
STARZ aréna Augustin Koch
Josef Opava
63
34
14
8
27
16
45
24
Review
skupina A 9. kolo 35
BC Benešov
BK Lokomotiva Plzeň
10. 11. 2018
15:30
SH Benešov Jáchym Povolný
Milan Rýdl
33
100
12
20
18
44
29
68
Review
skupina A 9. kolo 36
BK Medvědi Tábor
BK Beroun
10. 11. 2018
16:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Jakub Rypáček
72
19
20
0
29
2
48
10
Review
skupina A 9. kolo 34
Kaplice Grizzlies
BK Jiskra Domažlice
10. 11. 2018
17:00
ZŠ Školní Stanislav Dvořák
Matěj Žáček
59
87
10
29
23
55
39
73
Review
skupina A 10. kolo 39
BK Medvědi Tábor
BK Lokomotiva Plzeň
11. 11. 2018
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Jakub Rypáček
58
68
17
22
35
36
47
54
Review
skupina A 10. kolo 40
BC Benešov
BK Beroun
11. 11. 2018
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Milan Rýdl
37
27
12
5
19
14
23
22
Review
skupina A 10. kolo 37
Kaplice Grizzlies
BK Přeštice
11. 11. 2018
12:00
ZŠ Školní Stanislav Dvořák
Matěj Žáček
50
54
10
11
29
27
40
32
44
44
Review
skupina A 10. kolo 38
SKB Strakonice
BK Jiskra Domažlice
10. 11. 2018
12:00
STARZ aréna Josef Opava
Augustin Koch
55
85
9
19
18
40
38
61
Review
skupina A 11. kolo 42
BK Medvědi Tábor
SKB Strakonice
25. 11. 2018
09:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Miloslav Dytrych
Jakub Rypáček
95
55
26
14
54
26
77
41
Review
skupina A 11. kolo 41
BC Benešov
Kaplice Grizzlies
24. 11. 2018
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Milan Rýdl
105
10
20
2
49
4
78
6
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Beroun
BK Přeštice
24. 11. 2018
13:30
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jan Růzha
42
58
19
14
24
24
31
40
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
24. 11. 2018
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Karel Kuška
85
50
32
16
53
24
64
41
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
25. 11. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jan Růzha
47
75
12
23
19
42
34
59
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
BK Přeštice
25. 11. 2018
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Martin Bílek
102
39
26
16
52
20
76
33
Review
skupina A 12. kolo 46
BC Benešov
SKB Strakonice
25. 11. 2018
14:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
75
52
18
12
33
30
57
39
Review
skupina A 12. kolo 45
BK Medvědi Tábor
Kaplice Grizzlies
24. 11. 2018
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Miloslav Dytrych
111
23
28
7
54
12
84
18
Review
skupina A 13. kolo 50
Kaplice Grizzlies
BK Beroun
9. 12. 2018
09:00
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Ondřej Koc
42
67
9
20
13
32
22
48
Review
skupina A 13. kolo 49
SKB Strakonice
BK Lokomotiva Plzeň
8. 12. 2018
14:00
STARZ aréna Augustin Koch
Josef Opava
43
86
5
21
15
49
27
68
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Přeštice
BC Benešov
15. 12. 2018
16:00
Hala TJ Přeštice Miroslav Hasák
Pavel Tauber
62
48
17
13
33
19
55
29
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
8. 12. 2018
17:00
Městská sportovní hala Karel Kuška
Radovan Minich
60
69
17
18
31
33
46
57
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
20
0
*
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Přeštice
BK Medvědi Tábor
9. 12. 2018
09:30
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
50
107
8
24
20
53
31
83
Review
skupina A 14. kolo 54
SKB Strakonice
BK Beroun
9. 12. 2018
12:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Augustin Koch
52
32
11
8
30
12
37
19
Review
skupina A 14. kolo 53
Kaplice Grizzlies
BK Lokomotiva Plzeň
8. 12. 2018
19:00
ZŠ Školní Stanislav Dvořák
Jakub Rypáček
45
110
11
30
26
52
35
76
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 16 49 1.0 16.4 6.7 0.1 2.6/5.2 49.6 2.1
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 16 44 1.0 11.3 4.9 0.0 1.3/5.5 24.3 1.8
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18 21 1.0 19.3 7.8 0.8 1.5/2.8 54.2 2.2
44 Marek Krejčí Slavia Kroměříž 17 31 1.0 12.9 3.4 1.6 1.2/1.9 0.0* 2.5
Filip Karlíček Lokomotiva Plzeň 16 24 1.0 13.9 5.6 0.2 2.1/4.2 51.0 1.1
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 17 15 1.0 21.9 7.4 1.9 1.5/4.6 33.3 1.6
Adam Honyš SŠB Pardubice 18 24 1.0 13.7 4.8 0.7 2.1/5.1 40.7 2.5
Michal Ferbar Sokol Vyšehrad 17 25 1.0 13.1 6.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.7
23 Vojtěch Kadaňka BK Opava 16 31 1.0 9.4 4.1 0.0 1.3/2.8 45.3 2.3
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 19 1.0 13.1 5.1 0.8 0.5/1.1 0.0* 2.3
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 22 1.0 10.7 3.6 0.7 1.3/4.8 26.4 2.1
Šimon Seidl BK Vyškov 17 22 1.0 10.5 3.9 0.4 1.7/3.2 52.1 1.9
Adam Kašok NH Ostrava 16 33 1.0 6.8 3.0 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.3
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 20 1.0 10.7 3.2 0.9 1.7/3.0 56.7 2.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 18 1.0 11.7 3.6 1.3 0.5/1.3 0.0* 1.6
Josef Gale SAM BŠM Brno 16 14 1.0 13.4 6.0 0.2 0.8/2.4 32.4 1.9
5 Adam Vitvar Synthesia Pardubice 16 23 1.0 8.2 3.7 0.0 0.6/2.0 27.7 2.3
Karolína Tomanová Studánka Pardubice 16 21 1.0 8.5 4.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.3
Ondřej Macho Sokol Vyšehrad 16 26 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.7 39.1 3.2
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17 18 1.0 7.6 2.0 0.9 0.9/1.4 0.0* 0.8
Tomáš Svoboda BC Benešov 17 16 1.0 8.4 1.6 0.9 2.4/4.0 59.4 2.3
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 24 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Jan Kalíšek BK Jiskra Domažlice 17 21 1.0 5.5 1.8 0.5 0.4/1.1 0.0* 1.7
Vojtěch Břečka Sokol Písek 16 24 1.0 4.8 2.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.3
Pavel Božek BK Baník Most 16 28 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.5
Bořek Klat Start Havířov 17 11 1.0 9.8 3.2 0.8 1.0/2.8 35.5 1.6
Jan Florčík NH Ostrava B 15 23 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Filip Hnátek Thermia K. Vary 17 12 1.0 8.8 3.6 0.1 1.4/2.8 50.0 2.2
Jiří Janásek Tygři Brno 16 28 1.0 3.2 1.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 2.1
Ivan Bezkorovayny BC Benešov 17 22 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.7
David Mihál Snakes Ostrava 17 11 1.0 7.8 2.7 0.5 0.7/1.1 0.0* 2.2
Petr Steško BA Nymburk 17 22 1.0 3.9 1.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.7
Adam Semerád BA 2006´Roudnice n. L. B 17 9 1.0 8.9 3.1 0.7 0.7/1.6 0.0* 0.7
Mikoláš Březina BC Chrud. 18 20 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 16 16 1.0 4.5 1.6 0.1 1.1/2.9 37.0 3.3
Dominik Šenk SAM Brno 17 26 1.0 2.7 0.6 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.7
Lukáš Hurta BK Snakes Ostrava 16 11 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/2.3 20.0 1.3
Jakub Malina Sluneta Ústí n. L. 16 17 1.0 3.9 0.9 0.2 1.4/2.1 68.6 1.1
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 17 14 1.0 4.5 1.5 0.1 1.1/2.6 41.7 2.8
Jakub Abraham TJ Sokol BK Chrudim 17 20 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.8
Karel Kováč BC Nový Jičín 17 13 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.9
Michal Kejmar BA Nymburk 15 17 1.0 3.1 1.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.2
David Frič Pod U17B 17 13 1.0 3.8 0.6 0.5 1.2/2.0 57.7 1.5
Tomáš Račanský BK Vyškov 17 13 1.0 3.8 1.4 0.1 0.8/1.5 0.0* 0.9
David Minh Nguyen Tien BK Sokolov 17 5 1.0 9.6 4.4 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Ševčík SAM Brno B 17 12 1.0 3.8 1.2 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.7
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 14 1.0 2.9 0.9 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.5
18 Adam Jenčík TJ AŠ Mladá Boleslav 17 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Matyáš Kalabza BK Přeštice 16 14 1.0 2.2 0.9 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.6
Štěpán Jaroš SKB Zlín 16 13 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/2.5 9.4 2.4
Vít Braun Loko Trutnov 17 12 1.0 2.5 0.8 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.3
Tomáš Kabeláč Basket VM B 16 11 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.5
Adam Cíleček Tygři JBC Brno 17 16 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.6
Albert Palička BK Krnov 17 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jan Křenek Snakes Ostrava 17 8 8.4 2.8 0.8 0.3 / 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.1
Ondřej Gibala SKB Rokycany 17 8 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.3
Simona Pazourková USK Praha 16 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adam Žiško BC Kolín 17 17 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 17 18 7.6 0.7 0.3 0.1 / 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Randa Synthesia Pardubice 17 10 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Dominik Šimek BK Beroun 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 20 4.9 0.5 0.2 0.0 / 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.4
Robin Klapetek BK Opava 17 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Luh Kondoři Liberec 16 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Aleš Kysilka BK Přelouč 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Vojtěch Turek Sokol N. Paka 17 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Riccardo Brož Sj. BK Litoměřice 16 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Adam Voráč BCM Orli Prostějov 17 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Teodor Podařil USK Praha B 17 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Tomáš Novotný SAM Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Holý TJ Šumperk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Marek Loko Břeclav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šumbera BK Skokani Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš SK Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Málik Tygři JBC Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horák NH Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Nebehaj BK Jiskra Domažlice 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Sedláček ŠSK Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Karpjuk Snakes Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gamrot Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dymáček BBK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Tesař SAM Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Gebauer BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hadaš STHAV 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamín Navrátil Basketpoint F-M 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dombek PŘÍ 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Kubiczek Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 16 90 34 2 20 10
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 16 50 24 2 14 10
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18 38 15 4 5 5
44 Marek Krejčí Slavia Kroměříž 17 68 22 8 4 6
Filip Karlíček Lokomotiva Plzeň 16 21 7 3 4 3
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 17 41 11 5 6 4
Adam Honyš SŠB Pardubice 18 23 9 2 7 5
Michal Ferbar Sokol Vyšehrad 17 44 22 0 6 8
23 Vojtěch Kadaňka BK Opava 16
Tomáš Prokop SKB Strakonice 17 52 20 8 6 10
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 21 8 4 4 5
Šimon Seidl BK Vyškov 17 29 10 2 5 4
Adam Kašok NH Ostrava 16 8 4 0 0 6
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 30 11 2 5 5
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 20 6 2 2 6
Josef Gale SAM BŠM Brno 16
5 Adam Vitvar Synthesia Pardubice 16 10 5 1 2 5
Karolína Tomanová Studánka Pardubice 16 12 6 0 2 3
Ondřej Macho Sokol Vyšehrad 16 4 2 0 0 5
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17
Tomáš Svoboda BC Benešov 17
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 14 2 4 4 3
Jan Kalíšek BK Jiskra Domažlice 17 16 6 4 4 5
Vojtěch Břečka Sokol Písek 16 17 8 1 7 5
Pavel Božek BK Baník Most 16 24 12 0 4 6
Bořek Klat Start Havířov 17 45 22 3 6 5
Jan Florčík NH Ostrava B 15 0 0 0 0 2
Filip Hnátek Thermia K. Vary 17 52 18 2 16 10
Jiří Janásek Tygři Brno 16
Ivan Bezkorovayny BC Benešov 17 13 6 1 3 5
David Mihál Snakes Ostrava 17
Petr Steško BA Nymburk 17 38 15 3 3 5
Adam Semerád BA 2006´Roudnice n. L. B 17 26 11 1 5 4
Mikoláš Březina BC Chrud. 18 14 7 0 1 2
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 16 14 7 0 2 4
Dominik Šenk SAM Brno 17
Lukáš Hurta BK Snakes Ostrava 16 21 9 1 3 5
Jakub Malina Sluneta Ústí n. L. 16 15 5 3 2 2
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 17 15 5 1 3 5
Jakub Abraham TJ Sokol BK Chrudim 17 15 7 0 2 3
Karel Kováč BC Nový Jičín 17 12 6 1 1 3
Michal Kejmar BA Nymburk 15 9 3 2 4 2
David Frič Pod U17B 17
Tomáš Račanský BK Vyškov 17 18 7 1 4 2
David Minh Nguyen Tien BK Sokolov 17 18 9 1 1 5
Ondřej Ševčík SAM Brno B 17
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17
18 Adam Jenčík TJ AŠ Mladá Boleslav 17 6 3 0 0 3
Matyáš Kalabza BK Přeštice 16 4 2 0 0 0
Štěpán Jaroš SKB Zlín 16 12 6 0 4 10
Vít Braun Loko Trutnov 17 7 3 1 3 3
Tomáš Kabeláč Basket VM B 16 5 2 1 1 4
Adam Cíleček Tygři JBC Brno 17
Albert Palička BK Krnov 17
Jan Křenek Snakes Ostrava 17 32 14 3 4 4
Ondřej Gibala SKB Rokycany 17 14 7 0 1 4
Simona Pazourková USK Praha 16 16 7 1 3 3
Adam Žiško BC Kolín 17 13 5 1 3 5
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 17 39 14 3 5 2
Ondřej Randa Synthesia Pardubice 17 16 8 3 4 5
Dominik Šimek BK Beroun 17 10 5 0 0 0
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 26 12 1 3 4
Robin Klapetek BK Opava 17
Ondřej Luh Kondoři Liberec 16 10 5 0 3 4
Aleš Kysilka BK Přelouč 16
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 12 6 0 2 4
Vojtěch Turek Sokol N. Paka 17 4 2 0 2 2
Riccardo Brož Sj. BK Litoměřice 16 2 1 0 0 1
Adam Voráč BCM Orli Prostějov 17 31 15 0 5 5
Teodor Podařil USK Praha B 17 10 5 1 3 4
Filip Nebehaj BK Jiskra Domažlice 16 0 0 0 0 3
Jakub Dombek PŘÍ 17
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Přeštice 26 23.5 0.2 5.5 /15.5 35.6 0.0
BK Jiskra Domažlice 24 32.5 2.5 6.9 /18.9 36.6 17.0
Lokomotiva Plzeň 14 38.7 2.7 7.6 /16.2 46.9 15.1
BK Beroun 26 20.1 0.3 1.0 /1.0 100.0 0.1
BK Medvědi Tábor 26 33.3 2.1 7.1 /17.2 41.3 12.2
BC Benešov 24 21.5 0.3 5.1 /17.0 30.1 15.3
Kaplice Grizzlies 26 14.3 1.1 4.7 /16.0 29.1 12.3
SKB Strakonice 26 24.0 2.2 3.4 /8.6 39.6 13.3
Thermia K. Vary 26 26.3 0.5 7.1 /18.0 39.3 15.3
BK Sokolov 26 19.8 0.0 6.0 /18.6 32.2 19.4
BK Baník Most 26 24.1 1.4 7.2 /17.5 41.1 11.7
BA 2006 Roudnice n.L. 26 24.5 0.8 6.1 /18.7 32.6 14.6
Slavoj Litoměřice 14 29.6 2.0 7.6 /15.6 48.9 11.7
TJ Slovan Varnsdorf 26 31.3 0.7 7.7 /17.5 44.0 13.6
Sokol Vyšehrad 26 34.1 1.5 7.1 /16.7 42.5 19.9
ŠSK Slaný 26 22.0 0.2 4.1 /14.4 28.4 16.3
Královští Sokoli 24 15.3 2.3 5.3 /13.6 39.0 14.4
BK Brandýs n.L. 24 16.8 1.4 5.1 /14.4 35.4 13.0
SŠB Pardubice 26 21.1 1.3 7.4 /21.1 35.1 12.1
TJ AŠ Mladá Boleslav 26 22.0 0.6 5.5 /13.7 40.1 15.3
Basket Poděbrady 26 19.6 1.2 6.0 /13.8 43.2 14.8
Loko Trutnov 26 20.8 1.3 7.1 /19.3 36.8 16.5
TJ Sokol BK Chrudim 24 20.4 1.4 6.3 /13.5 46.6 13.2
SK Renocar Podolí 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 22 21.5 1.0 5.1 /14.4 35.6 13.2
Tygři JBC Brno B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK Blansko 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SAM Brno B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Skokani Brno 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket VM B 23 19.5 0.5 5.3 /17.9 29.7 17.6
TBS Přerov 24 26.8 2.0 6.8 /17.3 39.0 18.2
BC Nový Jičín 21 19.8 1.4 5.7 /15.2 37.6 15.8
SKB Zlín 12 18.8 0.2 5.9 /24.6 24.1 12.5
TJ Šumperk 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 24 40.9 2.0 7.5 /16.7 45.0 16.4
BK Krnov 12 6.8 0.8 1.7 /5.0 33.9 4.8
NH Ostrava 12 6.1 0.3 0.6 /2.3 25.9 2.3
BK Opava 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
NH Ostrava B 11 1.6 0.1 1.0 /3.1 32.4 1.1
Sokol Karviná 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basketpoint F-M 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Start Havířov 25 33.4 1.9 8.1 /19.7 41.0 13.6
Snakes Ostrava B 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žáček Matěj 7 0 7 0 - - -
Zubanič Michal 2 1 1 0 - - -
Zima Jan 2 1 1 0 - - -
Zavřel Maxmilian 6 0 6 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 - - -
Zachara Jakub 7 7 0 0 - - -
Vyplel David 2 1 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 4 2 2 0 - - -
Votrubcová Klára 1 0 1 0 - - -
Vimmr Daniel 1 0 1 0 - - -
Vildová Linda 2 0 2 0 - - -
Veselý Jiří 8 7 1 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Venclík Tomáš 2 1 1 0 - - -
Velda Pavel 2 2 0 0 - - -
Vávra Petr 2 0 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 0 2 0 - - -
Týř Pavel 2 0 2 0 - - -
Tomášek Daniel 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Tesař Michal 4 0 3 1 - - -
Tejček Tomáš 3 2 1 0 - - -
Tax Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 3 0 3 0 - - -
Šuláková Pavlína 4 0 4 0 - - -
Štelbacká Kristina 1 0 1 0 - - -
Šťavík Radek 7 5 2 0 - - -
Šrámková Sandra 1 0 1 0 - - -
Šmídková Hana 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Šikner Roman 2 2 0 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Šeferová Nicole 2 0 2 0 - - -
Šedivý Jan 1 1 0 0 - - -
Šebesta Zdeněk 4 4 0 0 - - -
Šebek Martin 4 0 4 0 - - -
Ščurek Vojtěch 14 8 6 0 - - -
Šabo Ondřej 2 0 2 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - - -
Suder Lubor 12 3 9 0 - - -
Strnad Pavel 5 3 2 0 - - -
Strnad David 3 0 3 0 - - -
Sosnovcová Radka 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 6 3 3 0 - - -
Sochor Filip 2 0 2 0 - - -
Smelty Jiří 1 1 0 0 - - -
Smejkal Tomáš 5 0 5 0 - - -
Slouková Sandra 4 0 4 0 - - -
Slouková Daniela 4 1 3 0 - - -
Slezák Jiří 4 3 1 0 - - -
Slezák Filip 10 5 5 0 - - -
Slavík Josef 3 1 2 0 - - -
Sládek Ondřej 1 0 1 0 - - -
Skořepa Petr 5 1 4 0 - - -
Schmidt David 4 3 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 2 0 2 0 - - -
Sekáč Martin 2 2 0 0 - - -
Sejpka Martin 2 2 0 0 - - -
Sehnal Jiří 8 7 1 0 - - -
Sedláček Jan František 3 1 2 0 - - -
Řezníková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Rypáček Jakub 13 4 9 0 - - -
Rychnavský Christian 3 1 2 0 - - -
Rýdl Milan 6 0 6 0 - - -
Růžička Jan 1 0 1 0 - - -
Růzha Jan 4 0 4 0 - - -
Rusz Ondřej 2 0 2 0 - - -
Rom Daniel 2 0 1 1 - - -
Reitzová Patricie-Anna 5 1 4 0 - - -
Reichl Petr 6 6 0 0 - - -
Račanský Martin 12 6 6 0 - - -
Přinda Jan 2 0 2 0 - - -
Přidal Marek 1 0 1 0 - - -
Procházka Martin 5 2 3 0 - - -
Poživil Jaroslav 5 3 2 0 - - -
Povolný Jáchym 3 1 2 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 5 2 3 0 - - -
Posker Jan 28 15 13 0 - - -
Porvich Lubomír 2 2 0 0 - - -
Polke Petr 3 0 3 0 - - -
Pokorný Tomáš 2 0 2 0 - - -
Podhůrský Pavel 5 4 1 0 - - -
Pivovarský Michal 2 2 0 0 - - -
Pilch Marek 12 1 11 0 - - -
Petrisko Lukáš 7 5 2 0 - - -
Petrák Robin 2 0 2 0 - - -
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Panák Daniel 7 2 5 0 - - -
Pacelt Jan 2 1 1 0 - - -
Opletal Petr 3 3 0 0 - - -
Opava Josef 8 3 5 0 - - -
Olbort Jan 4 2 2 0 - - -
Nývltová Eva 4 2 2 0 - - -
Novotný Tomáš 10 7 3 0 - - -
Novák Vratislav 1 1 0 0 - - -
Novák Petr 3 2 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 8 3 5 0 - - -
Nesvadba Miloš 4 2 2 0 - - -
Nehoda Pavel 2 2 0 0 - - -
Nedbálek Petr 11 2 9 0 - - -
Mužík Jiří 4 0 4 0 - - -
Musil Jakub 2 0 2 0 - - -
Musil Jan 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 5 0 5 0 - - -
Minich Radovan 5 2 3 0 - - -
Mikšík Milan 2 2 0 0 - - -
Meisner Matyáš 2 1 1 0 - - -
Matějček Josef 7 5 2 0 - - -
Martinovská Michaela 4 1 3 0 - - -
Martínek Karel 10 10 0 0 - - -
Mareš Štěpán 10 6 4 0 - - -
Marek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Marečková Eliška 2 1 1 0 - - -
Málek Jan 6 3 3 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Lošťák Jan 6 0 6 0 - - -
Liška Jaroslav 9 8 1 0 - - -
Lepší Tereza 2 0 2 0 - - -
Latík Zdeněk 9 7 2 0 - - -
Laš Luděk 2 1 1 0 - - -
Lahovská Barbora 9 1 8 0 - - -
Kvoch Jan 5 2 3 0 - - -
Kvíz Leoš 6 2 4 0 - - -
Květoňová Eva 2 0 2 0 - - -
Kuška Karel 9 3 6 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Křápek Petr 8 6 2 0 - - -
Kryštof Pavel 4 0 4 0 - - -
Kroček Jiří 4 2 2 0 - - -
Krob Vlastimil 2 1 1 0 - - -
Križanová Johana 12 6 6 0 - - -
Krhovský Michal 1 0 1 0 - - -
Kremser Jakub 5 4 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 2 2 0 0 - - -
Krčmář Dominik 4 2 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 12 5 7 0 - - -
Kraus Jiří 9 7 2 0 - - -
Kozel Martin 4 4 0 0 - - -
Kout Jan 1 0 1 0 - - -
Koudela Pavel 2 0 2 0 - - -
Koudela Martin 4 2 2 0 - - -
Kouba Dalibor 1 1 0 0 - - -
Kotala Dominik 4 3 1 0 - - -
Konvička Jan 4 4 0 0 - - -
Koch Augustin 9 6 3 0 - - -
Kohout Radomír 1 1 0 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Koc Ondřej 1 0 1 0 - - -
Knol Matyáš 2 1 1 0 - - -
Kmošek Jakub 5 3 2 0 - - -
Klapetek René 9 4 5 0 - - -
Kinka Roman 6 3 3 0 - - -
Kesler Vladimír 8 8 0 0 - - -
Kavka Radim 12 7 5 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 8 8 0 0 - - -
Karaffová Nikol 4 1 3 0 - - -
Kapounek Petr 2 2 0 0 - - -
Kapl Antonín 3 3 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 16 16 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Josefus Ondřej 2 2 0 0 - - -
Jodl Jiří 6 6 0 0 - - -
Ježek Václav 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 1 1 0 - - -
Jansová Kristýna 4 4 0 0 - - -
Jansa Martin 2 2 0 0 - - -
Janík Karel 6 4 2 0 - - -
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - - -
Chodura Ondřej 9 0 9 0 - - -
Chaloupka Libor 4 4 0 0 - - -
Hynková Klára 10 0 10 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 18 14 4 0 - - -
Hrabec Jan 3 0 3 0 - - -
Hovorka Petr 3 1 2 0 - - -
Hošťálek Jan 4 0 4 0 - - -
Holubová Anežka 8 5 3 0 - - -
Holubek Tomáš 3 2 1 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Hofman Radim 2 2 0 0 - - -
Hendrych Jan 4 3 1 0 - - -
Hejná Adéla 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 2 0 0 - - -
Hasák Miroslav 9 5 4 0 - - -
Haniš Jiří 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 4 4 0 0 - - -
Hackl Filip 5 0 5 0 - - -
Gregor Lukáš 6 2 4 0 - - -
Fučík Bohumír 6 2 4 0 - - -
Frintová Bára 4 2 2 0 - - -
Frank Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Foretová Alena 6 3 3 0 - - -
Fiala Petr 1 0 1 0 - - -
Fanta Jiří 2 1 1 0 - - -
Dytrych Miloslav 4 2 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 8 6 2 0 - - -
Ďurana Antonín 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 17 11 6 0 - - -
Doubková Tereza 2 1 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Dospíšil Josef 6 1 5 0 - - -
Dolinek Ivo 4 2 2 0 - - -
Doležal Vratislav 16 6 10 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 3 1 0 - - -
Dočkal Petr 1 0 1 0 - - -
Deliš Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Čihák Dominik 8 8 0 0 - - -
Černohorský Marek 6 3 3 0 - - -
Čermáková Barbora 2 0 2 0 - - -
Čarnecký Martin 7 7 0 0 - - -
Čabala Tadeáš 6 3 3 0 - - -
Buryšek Zdeněk 10 8 2 0 - - -
Buršík Petr 3 0 3 0 - - -
Buňková Klára 1 0 1 0 - - -
Brus Lukáš 2 1 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 1 1 0 0 - - -
Bodnár Jakub 1 1 0 0 - - -
Blašková Martina 4 3 1 0 - - -
Billík Dennis 10 3 7 0 - - -
Bílek Martin 1 0 1 0 - - -
Bešina Marek 1 1 0 0 - - -
Beránková Anna 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 2 0 0 - - -
Badinková Natálie 6 1 5 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 2 0 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře