TJ Slovan Varnsdorf

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 5. 2018
Ing. Zdeněk Strolený
info@basketvarnsdorf.cz
606 626 008

Trenér

od: 3. 5. 2018 do 19. 5. 2018
Ing. Miroslav Novotný
mnov3@seznam.cz
724 224 643

Trenér

od: 22. 5. 2018
Martin Smrčka
m.smrcka@email.cz
728 943 515

Asistent trenéra

od: 3. 5. 2018 do 19. 5. 2018
Alexis Houngbedji
alex18cz@seznam.cz
733 772 075

Asistent trenéra

od: 19. 5. 2018
Jan Hladík
hladik.jan@hotmail.com

Asistent trenéra

od: 19. 5. 2018
Jakub Schilling
jakub.schillex@seznam.cz
608 020 289

Asistent trenéra

od: 19. 5. 2018
Mgr. Jan Šišulák
jan.sisulak@sinstitut.cz
604 212 477

Statistika

od: 19. 5. 2018
Bc. Jiří Tillner
jiri.tillner@volny.cz
608 066 752

Adresa

TJ Slovan Varnsdorf z.s.
Západní 2984
40747 Varnsdorf

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matyáš Ježek 2005 180 16
Petr Brož 2004 180 17
Petr Kolář 2005 180 16
Antonín Vonderka 2007 154 14
Ondřej Luh 2005 155 16
David Černý 2004 158 17
Vojtěch Kučera 2005 181 16
Vojtěch Jelínek 2005 155 16
Jan Kozák 2005 177 16
Ondřej Buben 2005 155 16
Petr Steško 2004 170 17
Daniel Flemmer 2005 181 16
Josef Zdražil 2004 165 17
Marek Valenta 2005 175 16
Lukáš Kočí 2005 155 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15469 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 14. 4. 2019 Sokol Vyšehrad 84:55 34 2 10/22 31.3% 21
15456 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 13. 4. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 70:59 31 1 5/13 27.8% 20
15484 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 31. 3. 2019 BK Sokolov 72:77 36 0 5/8 38.5% 9
15480 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 30. 3. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary 73:81 33 1 12/10 54.5% 19
15474 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 17. 3. 2019 ŠSK Slaný 95:55 46 0 3/6 33.3% 11
15468 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 3. 3. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 97:51 44 1 6/4 60% 21
15463 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 2. 3. 2019 BK Baník Most 77:37 37 0 3/7 30% 10
15452 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 2. 2. 2019 BK Sokolov 124:39 51 3 13/17 43.3% 18
15445 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 20. 1. 2019 Sokol Vyšehrad 86:80 32 0 16/20 44.4% 16
15442 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 19. 1. 2019 ŠSK Slaný 31:115 46 0 23/20 53.5% 20
15439 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 6. 1. 2019 BK Baník Most 73:90 38 1 11/13 45.8% 12
15436 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 5. 1. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 52:62 27 1 5/11 31.3% 15
15168 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 9. 12. 2018 BK Sokolov 69:35 0 0 0/0 % 0
15164 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 8. 12. 2018 TJ Thermia Karlovy Vary 50:39 0 0 0/0 % 0
15158 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 25. 11. 2018 ŠSK Slaný 70:41 34 0 2/6 25% 12
15153 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 24. 11. 2018 Sokol Vyšehrad 67:70 28 0 11/14 44% 14
15152 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 11. 11. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 46:68 31 0 6/7 46.2% 12
15147 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 10. 11. 2018 BK Baník Most 92:45 37 5 3/8 27.3% 9
15143 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 28. 10. 2018 Slavoj BK Litoměřice 68:74 29 0 10/10 50% 25
15115 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 27. 10. 2018 Slavoj BK Litoměřice 86:52 22 0 8/6 57.1% 12
15140 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 14. 10. 2018 TJ Thermia Karlovy Vary 61:49 21 2 1/9 10% 9
15136 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 13. 10. 2018 BK Sokolov 52:83 37 0 9/9 50% 14
15129 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 30. 9. 2018 Sokol Vyšehrad 78:64 25 0 14/13 51.9% 15
15126 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 29. 9. 2018 ŠSK Slaný 68:75 34 0 7/11 38.9% 13
15123 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 16. 9. 2018 BK Baník Most 68:64 29 0 6/2 75% 9
15120 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 15. 9. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 77:59 31 1 12/10 54.5% 18
15 kvalifikace o ligu (žáci U15) Domácí 26. 5. 2018 Basket Poděbrady 36:95 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 5. 2018
09:00
BA Sparta
TJ Slovan Varnsdorf
113
44
31
11
57
21
87
32
skupina C Review
1. kolo 26. 5. 2018
13:00
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Poděbrady
36
95
17
17
31
49
35
70
skupina C Review
1. kolo 27. 5. 2018
13:00
Královští Sokoli
TJ Slovan Varnsdorf
65
46
9
17
28
22
43
40
skupina C Review
1. kolo 27. 5. 2018
09:00
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
78
11
20
20
38
31
56
skupina C Review
2. kolo 15. 9. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.
77
59
15
13
30
31
54
37
skupina B Review
3. kolo 16. 9. 2018
13:00
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf
68
64
20
11
39
30
55
46
skupina B Review
4. kolo 29. 9. 2018
14:00
ŠSK Slaný
TJ Slovan Varnsdorf
68
75
18
13
32
36
46
57
skupina B Review
5. kolo 30. 9. 2018
15:30
Sokol Vyšehrad
TJ Slovan Varnsdorf
78
64
16
15
38
32
60
43
skupina B Review
6. kolo 13. 10. 2018
16:00
BK Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
52
83
18
23
26
50
43
64
skupina B Review
7. kolo 14. 10. 2018
10:00
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Slovan Varnsdorf
61
49
14
10
32
26
44
40
skupina B Review
1. kolo 27. 10. 2018
15:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
86
52
22
7
39
28
60
42
skupina B Review
8. kolo 28. 10. 2018
15:30
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
68
74
22
17
30
39
45
51
skupina B Review
9. kolo 10. 11. 2018
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most
92
45
24
11
39
22
62
32
skupina B Review
10. kolo 11. 11. 2018
13:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
46
68
11
22
22
40
41
58
skupina B Review
11. kolo 24. 11. 2018
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Vyšehrad
67
70
19
20
34
42
56
58
skupina B Review
12. kolo 25. 11. 2018
13:30
TJ Slovan Varnsdorf
ŠSK Slaný
70
41
27
8
42
20
58
32
skupina B Review
13. kolo 8. 12. 2018
15:30
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Thermia Karlovy Vary
50
39
14
4
27
19
41
31
skupina B Review
14. kolo 9. 12. 2018
12:15
TJ Slovan Varnsdorf
BK Sokolov
69
35
28
6
46
14
54
24
skupina B Review
2. kolo 5. 1. 2019
15:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
52
62
16
24
30
40
41
48
skupina B2 Review
3. kolo 6. 1. 2019
11:00
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf
73
90
13
21
28
47
50
68
skupina B2 Review
4. kolo 19. 1. 2019
16:30
ŠSK Slaný
TJ Slovan Varnsdorf
31
115
14
20
21
53
25
88
skupina B2 Review
5. kolo 20. 1. 2019
15:45
Sokol Vyšehrad
TJ Slovan Varnsdorf
86
80
24
23
49
44
64
64
skupina B2 Review
6. kolo 2. 2. 2019
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
BK Sokolov
124
39
35
18
62
20
95
24
skupina B2 Review
9. kolo 2. 3. 2019
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most
77
37
24
6
36
14
55
31
skupina B2 Review
10. kolo 3. 3. 2019
16:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.
97
51
20
15
47
25
74
39
skupina B2 Review
12. kolo 17. 3. 2019
12:15
TJ Slovan Varnsdorf
ŠSK Slaný
95
55
26
20
51
30
71
42
skupina B2 Review
13. kolo 30. 3. 2019
16:00
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Slovan Varnsdorf
73
81
11
23
27
40
53
62
skupina B2 Review
14. kolo 31. 3. 2019
10:00
BK Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
72
77
17
24
38
36
54
64
skupina B2 Review
7. kolo 13. 4. 2019
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Thermia Karlovy Vary
70
59
12
23
29
35
53
47
skupina B2 Review
11. kolo 14. 4. 2019
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Vyšehrad
84
55
23
12
46
24
61
36
skupina B2 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 1 23
2018/19 kvalifikace o ligu 5 4
2016/17 nadregionální soutěž 2 21

články